Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

przepraszam , że pytam ale ... Panowie moderatorzy ... dlaczego dajecie ostrzeżenia chłopakom którzy piszą ze dostali swoje EK i EP ?? Po czym sami wypisujecie co dostaliscie od kuriera ?? No sorry ale to dziwne ...


A teraz moje pytanko czy ktoś wie o zdjęciach EK w całej okazałości (nie wizualizacje!) Niejaki pan Szachuu (czy jakoś tak) wspominał , że dodadza fotki do tego wątku .. i coś ich nie widać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, prezentuje się to wszystko świetnie, ale chyba lepiej poczekać na pierwsze recenzje gry. Zwłaszcza jak ktoś już wytrzymał tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak Strider mapy podobno mają byc na lepszym papierze ale nie mart się i tak musisz ją dostać jak nie przyjdzie z dodatkami zadzwonisz wyjaśnisz i będzie ok. a co do lepszego papieru zerknij na ten link mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze. pozdro.


http://www.gram.pl/sk1_8QnqHe2_Wiedzmin_Edycja_Kolekcjonerska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, przesyłka od 14 jest w WA1 i nie mogą jej dostarczyć >.< co za żal... Już nie mam nawet siły dzwonić i się dowiadywać. Tak na dobrą sprawę, to powinnam zrezygnować z tego EK bo w sumie nic jeszcze nie zapłaciłam, ale po tylu miesiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:24, Irexus napisał:

przepraszam , że pytam ale ... Panowie moderatorzy ... dlaczego dajecie ostrzeżenia chłopakom
którzy piszą ze dostali swoje EK i EP ??


Bo taki mamy kaprys? Najpierw przeczytaj dokladnie to co napisalem w poscie, a ewentualne uwagi wyslij, ale nie na forum tylko na odpowiedni kontakt. I nie pytaj sie o adres, regulamin forum wszakze akceptowales to powinienes wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:25, Kafar napisał:

Dziś o 12.00 dostałem swoje dwa egzemplarzy EK a raczej jego połówki :P kurier mówił że wczoraj
dostali ich 1500 :P i bardzo się ucieszył jak mu powiedziałem że dostaną jeszcze raz tyle przez
błąd firmy :P


Niekoniecznie przez błąd, moja paczka została wysłana dopiero dzisiaj.. Więc mnie w tą aferę z przesyłkami nie mieszajcie:) Po prostu jakaś cześć wysłana stała wczoraj, kolejna dzisiaj w tym moja:) I liczę że mnie ominie jakiś burak przesyłkowy i jutro będę cieszył się moim wspaniałym okrojonym EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór! Stworze! To przez Ciebie! :P

"Ci wyżej" uznali, że nie mogę mieć paczki przed Tobą i to stąd to całe Warszawskie cofanie palet ;-P

A propos pierwszych zdjęć -> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=467684&n=11 -> Tutaj macie więcej "pierwszych zdjęć" związanych z Wiedźkiem, gdyby ktoś nie zauważył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego razem z EK - teraz EP nie przysłali medalionów które są podobno od dawna gotowe ?
ehh ja na swoją EK będę musiał poczeka do jutra bo ni stąd ni z owąd pojawił mi sie taki komunikat: Umówiony późniejszy termin doręczenia tyle że nikt nie dzwonił i się nie kontaktował w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 17:35:14 Przesyłka wchodząca do sortowni BYD
2 nieobecny 23/10/2007 12:25:00 Nieudana próba doręczenia BYD
3 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:09:11 Przesyłka wychodząca z sortowni BYD
4 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 04:33:44 Przesyłka wchodząca do sortowni BYD
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:12 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 18:30:24 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Zaraz mnie szlag trafi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:49, Sephirath napisał:

Stwór! Stworze! To przez Ciebie! :P


Buahhahahaha mój misterny plan się udał...;-))))

Heh tam gdzieś leży moje okrojone wybebeszone EK:-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEZUSIE ale ten arbook jest ogromny! ;-D

Fajnie, nie mogę się doczekać, żeby go przeczytać :)

A medalion... Medalion będzie medalionem w 3 ruchach:
- łapiemy medalion
- odrywamy kółeczka od breloka
- zakładamy rzemień
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji:

"Była edycja podstawowa, czas na pierwsze, gorące zdjęcie Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina! Co tu dużo mówić - spójrzcie sami!"

Brak tylko dopiski "tego w paczce NIE dostaniecie" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:44, Wojman napisał:

> przepraszam , że pytam ale ... Panowie moderatorzy ... dlaczego dajecie ostrzeżenia chłopakom

> którzy piszą ze dostali swoje EK i EP ??

Bo taki mamy kaprys? Najpierw przeczytaj dokladnie to co napisalem w poscie, a ewentualne uwagi
wyslij, ale nie na forum tylko na odpowiedni kontakt. I nie pytaj sie o adres, regulamin forum
wszakze akceptowales to powinienes wiedziec.


Tak tylko jest jedno małe "ale": przypięte posty powinny znajdować się również w okienku z komentarzami i newsem, bo skąd ktoś kto nie widzi tych przypiętych postów może wiedzieć, że robi źle pisząc swój komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mnie irytuje 1 kwestia. Zamówiłem grę 2 miesiące temu, korzystając z wirtualnych pieniędzy cene zbiłem do 79,99+ koszty przesyłki=92 z groszami. Dzis biorę do ręki gazetkę Media a tam cena 79.99 . Pytanie kieruje do ekipy CD Projekt. Jak chcecie zachęcić do zakupu ludzi za pomocą Waszej strony, skoro już kolejny raz Media Markt ma cenę gry niższą, od tej , którą trzeba będzie zapłacić za grę +przesyłkę i to niby ze zniżką? Skoro Media może sprzedawać grę za 79.99, to i na stronie Cd projekt powinna być taka cena i od niej powinna byc możliwość odjęcia 20zeta wirtualnych pieniędzy. Podobna sytuacja miałą miejsce już kilka razy. Nadmienie, że przesyłki dochodzą tak krótko przed premierą(czasem i po niej), że nie widzę sensu kupowania gier na Waszej stronie. W związku z tym nie będe korzystał z usług Waszego sklepu, mimo iż uważam, że jesteście najlepszym dystrybutorem gier w Polsce.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:01, Tuddrussel napisał:

dlaczego zakladasz przed otrzymaniem
odpowiedzi ze "to nic nie da", troche cierpliwosci i na pewno wszystko da sie rozwiazac..


Bo to nic nie da, przynajmniej w moim przypadku. Zrobiłem wszystko tak jak mi napisano w odpowiedzi i du*a,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale zauważ, że tylko na gram.pl dostaniesz specjalny rękaw i książeczki drukowane w kolorze. Czyli zakładając, że wybrałeś kuriera - 15,90 to właśnie te 16 zeta jest ceną za wymienione dodatki. Skoro zamawiałeś w pre-orderze powinieneś dostać jeszcze plakat i naklejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować