Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

24/10/2007 09:31:00 Przechowanie paczki w magazynie TOR
23/10/2007 18:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni TOR
Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:33:43 Przesyłka wychodząca z sortowni TOR

U mnie sie wrocil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie 15 minut temu zadzwoniła pani z masterlinka pytając mnie czy będę w domu między 14 - 16 także dzisiaj przyjdzie część mojej EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 12:39, bula_15 napisał:

Kilka fotek z wieśka. Screeny są zrobione w max detalach. Na sprzęcie Core2Duo E6850 3Ghz 2x
8800GTX 4gb ramu i Vista ultimate 64bit wszystko chodzi bardzo bardzo płynnie jedyny problem
pojawia się gdy próbuje wyrzucić na ziemię duża ilość przedmiotów (10+) (Sorki za małego off-topa
z błędem)
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-14-22-01.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-15-38-19.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-15-41-87.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-15-45-65.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-16-06-26.bmp
uwaga te pliczki mają po 5mb każdy i są w rozdziałkach 1680-1050 dlatego wrzucam je na swój
server.


Nie powiem ładnie to u Ciebie wygląda , dzisiaj sie okaże jak u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 08:16:03 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 08:08:02 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
3 Linehaul: przyjęcie 24/10/2007 06:30:46 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 20:26:59 Przesyłka odebrana przez kuriera WA2
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:21:11 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


ja mam cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!! DZWONIŁEM DO DPD Z ZAPYTANIEM O PACZKę. CO USłYSZAłEM? żE ZOSTAłA WSTRZYMANA NA MAGAZYNIE PRZEZ NADAWCę I DOSTANę Ją NAJPRAWDOPODOBNIEJ JUTRO. CO TO KU*WA JEST, ZAMóWIENIE PRZEDPREMIEROWE??? łADNY MI PRE-ORDER! OD WCZORAJ TRAFIA MNIE SZLAG ;/ GDYBYM WIEDZIAł TO POSZEDłBYM DO EMPIKU I KUPIł NORMALNą EDYCJę Z POłOWę MNIEJ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem CDP czy tam GRAM zawiodlo na całej linii moim zdaniem brak organizacji... a potem pojawiają sie takie problemy... ciekawe czy jak wysłał bym pocztą Polską też były by problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qubus16 cierpliwość jest cnotą ;/ moja paczka już sobie leży 46 GODZIN!!! j
Jak zadzwoniłem, to usłyszałam, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ dostanę ją jutro >.<
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 24/10/2007 12:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
2 MAGKR2; ROMANOWICZA 4 23/10/2007 13:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
3 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:19:13 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:33 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:56:27 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie po jaka cholere wydali paczki Masterlinkowi jak teraz wstrzymuja ich wydawanie..
Czas najwyzszy panowie i panie ze sklepu gram.pl uporzadkowac ten burdel..
Wypadalo by zamiescic jakas informacje na stronie co jest grane do cholery!!

Nie mam tutaj pretensji do Mastera bo oni tylko posrednicza w tej dostawie..
Ale to co robi nadawca to juz przechodzi ludzkie pojecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale np Hendi69 nie otrzymał gry z błędy CDP tylko masterlinka u nich gra leżała na magazynie długooo , a CDP nie wstrzymało jeszcze wtedy wysyłania paczek? niewiem ... ale zycze wam szybkiego otrzymania Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to jak traktuje sie klienta..
Zaplacilem za gre z gory ale jej nie otrzymalem.. Dlatego chcialbym sie dowiedziec co jest grane..
Wiec wysylam maile dzwonie i nic zero oddzewu.. Parodia.. Maja nas gleboko w D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:00, Hendi69 napisał:

LUDZIE!!!! DZWONIŁEM DO DPD Z ZAPYTANIEM O PACZKę. CO USłYSZAłEM? żE ZOSTAłA WSTRZYMANA NA
MAGAZYNIE PRZEZ NADAWCę I DOSTANę Ją NAJPRAWDOPODOBNIEJ JUTRO. CO TO KU*WA JEST, ZAMóWIENIE
PRZEDPREMIEROWE??? łADNY MI PRE-ORDER! OD WCZORAJ TRAFIA MNIE SZLAG ;/ GDYBYM WIEDZIAł TO POSZEDłBYM
DO EMPIKU I KUPIł NORMALNą EDYCJę Z POłOWę MNIEJ ;/


Nie wiem jak ty ale ja Edycję Kolekcjonerską zamówiłem ... kolejne potknięcie CD-Projekt ??
Mógłbym zaśpiewać "Mam tak samo jak Ty..." Mnie też coś trafi , najlepsze że w obsłudze klienta gram.pl mówi mi miła pani że to wstrzymanie było wczoraj i paczka będzie dziś a u kuriera i masterlink że to było dziś a i kurier nie ma dla mnie paczki ... no to WT* się pytam !!! Zgadzam się można było iść do empiku ...

A i w sql się dowiedziałem od znajomego że dodatki będą wysłane na inny termin , podobno na e-mail info przyszło .... LUDZIE CO SIĘ KURDE DZIEJE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Qubus16 :) problem w tym ze na darmo sobie odmroziłem dupe na balkonie żebym był chory i żebym mógł sam odebrać przesyłkę, a tu nic z tego ;/ mam juz 2 dni w plecy a grę zacznę w dniu premiery... to jest trochę chore ;P Jak wczoraj dzwoniłem do DPD to usłyszałem, że wysyłka paczki jest wstrzymana przez nadawcę - to mnie też wkurzyło, ale przeciez mogli wstrzymać, żeby dosłać dodatki i wysłać całą paczkę razem? Mam nadzieję że tak będzie, bo jaz nie moge wytrzymac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz jest w tym naszym pieknym kraju ze duzo sie obiecuje a malo robi..
Do niedawna myslalem ze to stwierdzenie dotyczy tylko politykow ale ewidentnie widac ze sie mylilem..

Zamow teraz a dostaniesz przed premiera.. Buahahaha.. Kpina..
Nawet nie racza powiadomic nas jaka jest przyczyna tego opoznienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiech na sali. Moje zamówienie wysłane dnia 22.10 a dnia 23.10 o godz. 12:00:00 było dostarczone do mnie do domu. To opis ze strony kuriera. Dziś jest 24.10 godz 13:31 a ja paczki jakoś nadal nie widze, kuriera jak nie było tak nie ma, jeszcze sie okaże, że nastapiła pomyłka i bede czekal c**j wie ile może po wszystkoch swietych dostane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu problemach (paczka rodzielona jednocześnie na dwóch kurierów, pani nie wiedziala, kto ma na samochodzie, czy też dziwne przytrzymanie paczki w Gdańsku (!!!) mieszkam w Lubuskim...) otrzymałem 10 minut temu moje "EK". Nie było problemów z folią, wszystko ładnie wygląda, właśnie się gra instaluje. Czekam na dalszą część przesyłki.
Idę grać :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować