Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 14:57, Budo napisał:

> Zaraz chyba popadnę w nerwicę!!

Wypisując takie rzeczy w związku z grą komputerową i otrzymaniem bogatszej wersji niż sie zamawiało-
polecam meliskę i wizytę u psychologa.


Bogatszej?? w co?? nie dostałam koszulki, a przecieź nie dostane dodatków w drugiej racie, więc w co jest ona bogatsza, ja wiem że jest uboższa, bo nie mam mapy ani rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:02, NLX napisał:

Bogatszą jak bogatszą, bogatsza to by była, jakby EK była pełna...


Abstrahując od zawartości pudelek- to co sie dzieje w tym wątku to jakaś paranoja, jakbym miał ocenić tych userów którzy tak płaczą nad swoimi wiedźmakami na podstawie postów tutaj, powiedziałbym, że to banda rozkapryszonych i uzależnionych maniaków... bez jaj. Sam jestem graczem, wiem, że premiera wiedźka pozostawia wiele do życzenia i że masterlink zalicza wtopę za wtopą. Ale litości, jak ktoś pisze, że dostanie nerwicy bo przyszła nie taka edycja to już sie każe zastanowić... a może urlop od kompa.. powiedzmy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neriwce to rzeczywiście przesada ;-) ale....

podejście do temtatu na zasadzie "to tylko gra", a więc czym się przejmować(?), też jest mocno dyskusyjne, szczególnie dla wydawcy gier żyjącego z pieniędzy graczy.
Skoro CDP nie raczy zamieścić na www stosownego komunikatu wyjaśniającego co się dzieje i dlaczego, ludzie czytają takie jak to forum i się wściekają - z braku informacji właśnie.

Była oferta 2 dni przed - tylko kurierem - kurier płatny dodatkowo! (edycja podstawowa), kliet podjął decyzję, pieniądze zapłacił i co ..... "przecież to tylko gra"......

Niestety to nie jest "tylko gra" ale biznes z rynkiem wartym miliardy dolarów!
Apple daje bonusy pierwszym nabywcom iPhona za zbyt szybkie obniżenie ceny dla kolejnych, a u nas jak widać, płacisz ekstra za pre-order a dostajesz na końcu - może kiedyś osiągniemy ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo

> "Abstrahując od zawartości pudelek- to co sie dzieje w tym wątku to jakaś paranoja, jakbym miał ocenić tych userów którzy tak płaczą nad swoimi wiedźmakami na podstawie postów tutaj, powiedziałbym, że to banda rozkapryszonych i uzależnionych maniaków... bez jaj. Sam jestem graczem, wiem, że premiera wiedźka pozostawia wiele do życzenia i że masterlink zalicza wtopę za wtopą. Ale litości, jak ktoś pisze, że dostanie nerwicy bo przyszła nie taka edycja to już sie każe zastanowić... a może urlop od kompa.. powiedzmy miesiąc?"

Za taka wypowiedź powinna polecieć Twoja moderatorka głowa. Czy to po to CDP i gram.pl prowadzą od ponad miesiąca kampanię, która przedstawia wiedźmina jako 8 cud świata, żebyś teraz nazywał wszystkich tych, którzy dali się na nią złapać, "bandą rozkapryszonych i uzależnionych maniaków"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ja mam farta: dostałem Wiedźmaka ale mi się komp akurat zepsuł więc sobie nie zagram. A skoro komp nie działał to od prawie 2 tyg nie mam kontaku z netem i się zdenerwoałem że przysłali mi wersję podstawową i koszulkę. Myslałem że to pomyłka. Na szczeście mam teraz przez chwile dostep do neta i troche sie uspokoiłem i z tego co rozumiem to dostanę resztę dodatków później. Tylko zły jestem bo: nie dostałem żadnego maila związanego z wysyłką gry (potwierdzenie, podsumowanie(nie dostałem maila ze moge potwierdzić wysyłkę!!) i te sprawy). Nie dostalem tez maila informującego o wysłania dodatkow poxniej, info o zaistniałej sytuacji itp. Nic nie dostałem, dobrze że coś z newsa chociaż moge sie dowiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam problem, co wszyscy gracze, którzy zamówili EK Wiedźmina. Podejrzewam, że wszyscy tak samo jak ja dostali maila z potwierdzeniem, że gra została wysłana w poniedziałek 22 października, czyli powinniśmy ją dostać wczoraj do godziny 18 dzisiaj mamy 24 października 2 dni przed premierą i powinniśmy już dzisiaj mieć grę. W moich zamówieniach na stronie DPD SA takie wpisy o godzinie 8.20 przesyłka wychodząca z sortowni. Późnym wieczorem jak weszłam na moje zamówienia były już dwa wpisy jeden z 15.20 ze jest odmowa przyjęcia przesyłki a o godzinie 19.20 przesyłka wchodząca do sortowni. Rano zadzwoniłem do oddziału DPD w Katowicach z pytaniem, czemu wczoraj paczki nie dostałem, na co pani odpowiedziała, że dostali wiadomość z CD Project o powstrzymaniu wysyłki i zawróceniu każdej z paczki do oddziałów, ponieważ maja kłopot z nie kąpletnością paczek. Dobrze fajnie świetnie prawda?? Każdy chyba dostał maila z informacja, że grę dostanie na dwa dni przed premierą a resztę w następnym tygodniu, ponieważ maja kłopot z oznakowaniem wszystkich egzemplarzy. To idzie przeboleć jeszcze ze dostanę wszystkie dodatki w następnym tygodniu, ale nie przeboleję tego jak grę dostanę w dzień premiery albo, co najlepsze w poniedziałek 2 dni po premierze. Współczuję tym graczom i fanom Wiedźmina, którzy już za przesyłkę zapłacili, ja mam trochę lepiej, ponieważ wziąłem za pobraniem. Ale to nie zmienia faktu ze wszyscy jesteśmy w tej samej sytuacji…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, ja zamowilem EP i dostalem wiadomosc ze 22.10 zostala wyslana. Jako dostawce wybralem Poczte Polska (priorytet) a gry dalej nie mam.... w mailu oczywiscie jest podany numer przesylki ale nie wiem gdzie na stronie poczty to sprawdzic. Jezeli ktos wie jak mozna sprawdzic co sie dzieje lub gdzie akurat jest moj egzamplarz bylbym bardzo wdzieczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jurek250 powiedzialbym ci gdybym miał pewnośc czy wysyłka wiedzmina poczty polskiej idzie przed jej odzdział (pocztex) bo na stronie pocztexu sie chyba da sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Qubus, na pocztexie jest mozliwosc, ale po wpisaniu numeru przesylki wyskakuje blad. wiec podejrzewam, ze poprostu wyslali to zwykla poszta a nie kurierska (POCZTEX), tak wiec pozostaje mi cierpliwosc....i wiedza, ze na przyszlosc nie warto na gram.pl zamawiac zandych pre-orderow bo to nie ma najmniejszeg sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sam jestem graczem, wiem, że premiera wiedźka pozostawia wiele do życzenia i że masterlink zalicza wtopę za wtopą."

Wykonałem kilka telefonów i zarówno na infolinii Masterlinku jak i w CDP przyznano, że anulowanie przesyłek kurierskich przez CDP wyniklo z ich błędu w dokumentach, więc daruj sobie kolejne wyjaśnienia w stylu "biedny CDP i spisek światowy przeciw niemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich oczekujących na EK poinformować że przed chwila rozmawiałem z przemiła panią z biura obsługi klienta gram.pl. Zostało mi wyjaśnione dlaczego nie dostaliśmy wczoraj przesyłek. Powód jest taki ze kilka paczek zawierało ten sam adres i gram.pl musiało to sprawdzić zajęło im to około 2 godzin. Paczki dostali byśmy dzisiaj gdyby DPD zastosowało się do poleceń gram.pl i wszyscy byśmy się już cieszyli Wiedźminem. Ale niestety wszyscy kurierzy są aktualnie w terenie i paczkę dostaniemy jutro. Wszystko przez DPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie CDP i częsciowo Masterlinka obecnie DPD ... mam tylko nadziejej że to bedzię dla nich nauczka i że tak postępując tracą wiernych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:41, jurek250 napisał:

Witam, mam pytanie, ja zamowilem EP i dostalem wiadomosc ze 22.10 zostala wyslana. Jako dostawce
wybralem Poczte Polska (priorytet) a gry dalej nie mam.... w mailu oczywiscie jest podany numer
przesylki ale nie wiem gdzie na stronie poczty to sprawdzic. Jezeli ktos wie jak mozna sprawdzic
co sie dzieje lub gdzie akurat jest moj egzamplarz bylbym bardzo wdzieczny....


W Poczcie Polskiej nie ma śledzenia przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Panowie wlasnie dzwonila Pani z pocztry ze moj Wiedzmin jest do odbioru na poczcie :) Tak wiec kolejny "rozkapryszony i uzalezniony maniak" jest bardzo szczesliwy, pozdrawiam szanownego Pana moderatora :]
Wiecie co, tak mysle, ze napewno ekipe sklepu Gram.pl ta wpadka czegos nauczy, wierze, ze maja niezly zapiernicz z powodu tego calego zamieszania. Ale umieszczenie na glownej stronce jakiejs informacji na ten temat by napewno nie zaszkodzilo, a zweryfikowanie kompetencji niektorych "moderatorow" tez by sie bardzo przydalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem że błędy się zdarzają i to wybaczam cdp uprzejmie:) natomiast to ze *****[m] nie potrafia powiadomić człowieka to już jest niewybaczalne....zapłaciłem z góry i chyba coś mi się należy

jedyne co mam z tego preordera póki co to spory minus na koncie telefonu po to ja musiałem dzwonić po 20 razy wszędzie żeby cokolwiek mi powiedzieli, stracone mnóstwo czasu na oczekiwanie w domu na przesyłkę(wczoraj rano wyglądało wszystko ok) i czuję się tak cudownie olany....dzięki Ci CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być za edycja kolekcjonerska!!! Gdzie jest to ładne pudełko na płyty i jakoś to zewnętrze pudło było ładniejsze w pierwszej wizualizacji EK. Tyle tych newsów o Wiedzminie było że aż nie nadążało się z czytaniem... niektóre tak bzdurne że szkoda gadać ale jakoś nigdy nie dali nowego newsa o tytule... ZMIENIONA EK... nie wiem jak wy ale ja czuje się lekko oszukany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować