Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 21:12, Largos88 napisał:

Ja mam wersje podstawową ale zapowiadali że do każdego preordera będzie dodany plakat z naklejką


Dużo rzeczy zapowiadali, dużo rzeczy obiecywali, niewiele z tego okazało się prawdą. Niech ktoś się wypowie- czy do zamawiających EP plakat i naklejka również będą wysyłane drugą przesyłką??????? To już by było nieco bez sensu, bo o opóźnieniach plakatów nie było mowy, to by była strata czasu i pieniędzy dla was <co?>...Albo oszukaliście ludzi obiecując coś czego nie daliście, albo coś kręcicie z tą drugą ratą - tak czy inaczej - najlepiej to nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na koniec dnia gratuluje wszystkim, którzy cieszą się, że już mają swojego ukochanego i wyczekiwanego Wiedźmina i dostali go zgodnie z "gwarancją" od gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:17, Wojman napisał:


1. Opcja "odpowiedz" dziala bez problemu...
2. Ty to bys kazdego moderatora, ktory ma inne zdanie od Twojego wyrzucil
3. Niestety fakty sa takie, ze pomimo ogromnych wtop made by CDP placz jest jednak zbyt wielki


Nie chce mi się prowadzić z Tobą dyskusji, mi za to nie płacą. Skoro już jednak pofatygowałeś się odpowiedzieć na mój post, to może odniósłbyś się do jego meritum, zamiast mówić o opcji "odpowiedz" (której w komentarzach nie uświadczysz) i o wyrzucaniu KAŻDEGO moderatora (czy gdziekolwiek indziej proponowałem zwolnienie jakiegoś?). Zamiast tego oczekuję prostej deklaracji z Twojej strony: czy Budo postąpił profesjonalnie, i czy przy okazji cokolwiek, poza rozsierdzeniem jeszcze większej liczby użytkowników gram.pl, osiągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sa jakiej K@#$% JAJA!! Za 200 zl otrzymalem wersje podstawowa plus koszulka!!!! Za 200 zl oczekuje jakiegos proesjonalizmu bo jednak takie siano piechota nie chodzi...po co te wszystkie dodatki i obiecywanie skoro nie wywiazali sie z tych obietnic. Tych egzemlarzy bylo ponoc 2999 i nie sadze ze to byl taki problem...pomijajac to ze EK miala byc jeszcze numerowana o co swiadczy o jej unikalnosc :/ wstydz i hanba ... ta zniewaga krwi wymaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:54, Irc100 napisał:

A co dokładnie dostałeś ? Pudełko z grą i koszulkę ? Bez plakatu ?

Tak. Gierka + koszulka. Reszta EK + plakat + naklejka dojdzie w drugiej partii. Chodzi mi o ten certyfikat. Było mówione (przez kogoś od niebieskich), że na ich wydaniach nie będzie tego badziewia. Bo to tylko psuje pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najgorsze jest to, że ja chciałem kulturalnie, skorzystać sobie z usług kuriera, jak to robię codziennie w >robocie, kurier przyjeżdza, przesyłkę odbiera i na drugi dzień dostarcza gdzies tam w Polsce do kontrahenta. >Ale nie, Masterlink przesyłkę odbiera, jeżdzi z nią po Warszawie, i oddaje znowu do sortowi. I zaznaczam - nie >jest to EK, a normalna edycja "gramowa".

Ja kiedyś czekałem cztery dni na przesyłkę (mimo ciągłych telefonów do Masterlinka). Za każdym razem dostawałem wiadomość, że o czasie X kurier przyjedzie, a potem wcale go nie było i moja paczka kursowała między sortownią, a błogim niebytem (zapewne gdzieś pod Warszawą)... Co było najzabawniejsze po pierwszym telefonie dowiedziałem się, że mój adres nie istnieje, tj. że kurier (biedactwo) znaleźć go na mapie nie może, a żeby ciekawiej było jakieś dwa tygodnie wcześnej trafili do mnie bezbłędnie...

No ale tym razem paczka dotarła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:26, artur12345 napisał:

Za taka wypowiedź powinna polecieć Twoja moderatorka głowa.


Primo- używaj opcji odpowiedz, tylko przez przypadek wpadłem na tego posta (prawy górny róg przy poście na który chcesz odpowiedzieć),
Drugie primo- skoro uważasz tak jak uważasz zawsze możesz mnie zaskarżyć (polecam regulamin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja EK też od wczoraj sobie jeździ po całym KrK i dotrzeć do mnie nie może, a siedziba DPD jest dzielnice obok :/ niech żyje prof S. Jonalizm! Proponuję CDP, aby zmienili swojego partnera ds. przesyłek :/ Z Gothiciem 3 też tak było! macie jeszcze 2 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie zamierzam bronić cdp, spartolili wiele premier już ;]
Chodzilo mi o samo podejście ludzi do wysyłki i problemów z zamówieniami (obojętnie po czyjej stronie leży wina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napisałem maila z prośbą o wymienienie mi pudełka z edycją kolekcjonersko-podstawową, gdyż dzisiaj zauważyłem niemałe wgniecenie. W jakim stanie doszły wasze przesyłki? Bo ja tak sobie myślę, że, jeśli tak pogniotło się pudełko teraz, to co będzie z drugą ratą? [na zdjęciu widać gdzieniegdzie małe plamki - to z winy aparatu]

20071024220535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:07, Ciachoo666 napisał:

No właśnie napisałem maila z prośbą o wymienienie mi pudełka z edycją kolekcjonersko-podstawową,
gdyż dzisiaj zauważyłem niemałe wgniecenie. W jakim stanie doszły wasze przesyłki? Bo ja tak
sobie myślę, że, jeśli tak pogniotło się pudełko teraz, to co będzie z drugą ratą?


Moje doszło maksymalnie pogniecione, wydaje mi się, że brak tego ekstra grubego kartonu (na całość) powinni jakoś zrekompensować - zabezpieczyć inaczej/lepiej, na EK Herosów V był bardzo gruby karton,widocznie skoro wysłali wszystkim to samo - zapakowali również tak samo - jak EP, mówi się trudno, kolejny raz przy premierze Wiedźmina CDP pokazuje na co ich stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:07, Ciachoo666 napisał:

No właśnie napisałem maila z prośbą o wymienienie mi pudełka z edycją kolekcjonersko-podstawową,
gdyż dzisiaj zauważyłem niemałe wgniecenie. W jakim stanie doszły wasze przesyłki? Bo ja tak
sobie myślę, że, jeśli tak pogniotło się pudełko teraz, to co będzie z drugą ratą? [na zdjęciu
widać gdzieniegdzie małe plamki - to z winy aparatu]


Uuu wow, no niezłe wgniecienie, faktycznie nieprzyjemnie mieć cos takiego w kolekcji, moje też jest troszkę pogniecione w tym miejscu, ale nie tak. Tylko przy tej reklamacji to mów, że chcesz to wysłać za pobraniem, bo czemu Ty masz płacić za przesyłkę, nie Ty zawiniłeś z opakowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaach wczesniej napisal

"Sytuacja skomplikowała sie dopiero teraz, bo przy wcześniejszej wysyłce dla gramowiczów (tak jak było planowane) nikt by nie interesował sie EK z Empik. (no chyba, że ci którzy jej nie kupili w sklepie gram)

...

chyba każdy wie co mam na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 13:38, KarolUG napisał:

NAPISAŁEM 24.10.2007, 11:44

Wszyscy narzekacie że nie ma wszystkiego w pudełku albo jeszcze paczka nie wysłana. A co ja
mam powiedzieć?
EP Wiedźmina zamówiłem 13 października. 16 października zrobiłem przelew na co mam udokumentowany
dowód przelewu z banku a dzisiaj rano dostałem emaila z GRAM.PL że przesyłka została ANULOWANA
ponieważ nie została POTWIERDZONA. Pożal się Boże święty. Napisałem emaila do Centrum Obsługi
Klienta. Zadzwoniłem do Sklepu, przesympatyczna Pani powiedziała mi żebym wysłał dowód wpłaty
emailem (bo przelewałem z konta przez internet) i zrobiłem wszystko co powidziała. Narazie
ciągle mam status anulowane. Zobaczymy czy GRAM.PL coś zrobi w tym przypadku. WY NIE NARZEKACJE
CO MACIE GRY - PRZYNAJMNIEJ MACIE!!!. A ja zapłaciłem już dawno i nie dość jeszcze że nie mam
gry to nawet nie została mi przygotowana do pakowania i wysyłki. Przesympatyczna Pani ze sklepu
CDP powiedziała mi, że dzisiaj nie zdąrzą i tak wysłać. POGRATULOWAĆ TAKIEGO SKLEPU!!! ŻENADA!!!
Następnym razem będe czekał na pirata!

TERAZ DOPISUJE:
Dzwoniłem przed chwilą do nich, Pani mnie poinformowała że dalej zamówienie jest anulowane.
Nosz w morde. Tylko się pociąć, Ani gry -> ANI PIENIĘDZY!!!!!!!!

A gram niby nie podaje że trzeba potwierdzic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować