Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 22:00, RobeN napisał:

O masterlinku są inne tamaty.
Proszę o przeniesienie dyskusji na ten temat do owych w Przypiętym Moim Poście.


O masterlinku są, ale już o tym, jak CDP traktuje klientów - nie ma. Zresztą sprawa jest ściśle z EK powiązana, w związku z czym nie widzę powodów, dla których dyskusja o niej nie miałaby się toczyć tutaj. Bo raczej jasne jest (jak wcześniej pisałem w poście, który z niewiadomych przyczyn usunięto) że na tym watku nikt nie będzie opisywał swoich wrażeń dotyczących wizerunku EK na fotce od CDP... (a, jeśliby ŚCIŚLE trzymać się tematu, jedynie taka dyskusja byłaby możliwa).

Dlaczego więc kasujecie posty z tematem w dość sporym stopniu powiązane? Prosiłbym tu Mod''a o nie kasowanie mojego posta, a o wyczerpującą odpowiedź, bo jak dla mnie sprawa jest co nieco dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:07, Ciachoo666 napisał:

No właśnie napisałem maila z prośbą o wymienienie mi pudełka z edycją kolekcjonersko-podstawową,
gdyż dzisiaj zauważyłem niemałe wgniecenie. W jakim stanie doszły wasze przesyłki? Bo ja tak
sobie myślę, że, jeśli tak pogniotło się pudełko teraz, to co będzie z drugą ratą? [na zdjęciu
widać gdzieniegdzie małe plamki - to z winy aparatu]


No ja na twoim miejscu bym od razu to im odesłał i domagał się nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie jest SUPER!!! Pełne gratulacje dla CD-Projekt- kupuję ich gry od dawna bo wydania i ceny są naprawdę na ''kieszeń'' przeciętnego Polaka! Byłem na Polconie na spotkaniach z wydawcą i uważam że cały proces wydawniczy jest w 100% profesjonalny z wydawnictwami zachodnimi. Gra jest wydana super! Pozdro dla wszystkich fanów Sapka, Cd-projeku i ''gatunku'' i SKF!
Darth Yanushi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:36, myszkiness napisał:

wysłać za pobraniem, bo czemu Ty masz płacić za przesyłkę, nie Ty zawiniłeś z
opakowaniem.

Wiem, i tak im napisałem w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mowie wszystko fajnie ekstra gra swietna i wciagajaca ale mam jedno pytanie:P czy ktos z ek dostal te mapy w koncu czy nie?:P bo nie wiem czy dzwonic i sie klocic czy dosla to razem z reszta dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 08:21, Xeoo napisał:

ja mowie wszystko fajnie ekstra gra swietna i wciagajaca ale mam jedno pytanie:P czy ktos
z ek dostal te mapy w koncu czy nie?:P bo nie wiem czy dzwonic i sie klocic czy dosla to razem
z reszta dodatkow


Mapa świata do Edycji Kolekcjonerskiej zostanie dosłana razem z dodatkami na początku przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:52, Taschon napisał:

dziś dostałem EK.
Wszystko super, tylko czemu jest ta idiotyczna naklejka Certyfikatu CDP? MIAŁO JEJ NIE BYĆ!
Przez ten "patent" będę miał szpetne pudełko - albo z naklejonym certyfikatem, albo ze zdartym
lakierem. Poza tym po co to jest, skoro jak paczka wychodzi od CDP, to chyba jasne, że jest
OK.


Bijesz piane bez sensu, bo jakos mi ten certyfikat odszedl bez sladu - wystarczy odklejac go powoli i ostroznie, a nie na hurra.

Mam za to dwa inne zastrzezenia:
- ktos zle skleil folie owijajaca caly karton - przylepila mi sie do pudelka i teraz na gornej sciance mam szpetny slad po kleju :/
- czy CDP slyszala o czyms takim jak korekta tekstu? W opowiadaniu jest przerazajaca ilosc zjedzonych spacji (np. "wsprawie" zamiast "w sprawie"), praktycznie na kazdej stronie jest przynajmniej jeden taki blad. Do tego zauwazylem tez bledy interpunkcyjne i zdania zaczete z malej litery. Zrozumiem jeden czy dwa takie bledy (chochliki drukarskie sie zdarzaja), ale taka ilosc to po prostu skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei. Z upragnieniem wyczekiwałem kuriera, który po dwóch dniach od wysłania zamówionego Wiedźmina przywiózł mi grę. Instalacja minęła mi na przeglądaniu zawartości pudełka - dwustronna mapa na spoko papierze, choć trochę za mała wg mnie, poradnik, instrukcja, opowiadanie i płyty z s-trackiem i filmami z gry. Po instalacji z otwartą japą oglądałem intro wykonane przez Bagińskiego. Wg mnie rewelka, choć trochę długie. Ale mniejsza o to, bo warto było czekać na to, co zobaczyłem potem. A potem była upragniona rozgrywka:) Jeśli chodzi o świat, grafikę itd to nie narzekam, bo i nie mam powodów - wszystko działa na full detalach na rozdzielczości 1280x1024 (mam 4 gb ram, 8800 gts 320/320, c2d 2.0). Jeśli chodzi o bugi to rzeczywiście jest kilka: dziwne ślizganie Geralta jeśli gra się z perspektywy nie zza pleców — klikniesz przy Geralcie to idzie, trochę dalej, to biegnie, a jak gdzieś pomiędzy tymi odległościami to nieco sunie ;), ale gram z innej perspektywy i jest ok. Wkurza też znikanie postaci za krzakami podczas dialogów, ale olać. na pewno jakiś patch niedługo wyjdzie. Sama gra jest ciekawa, sterowanie ok, choć faktycznie jest ciekawie jeśli chodzi o walkę. Geralt siecze jak diabli, ale trzeba nabrać wprawy, by sieknąć jakiegoś "combosa". Ogólnie po 6 godzinach z grą jestem zadowolony z rodzimej produkcji. Teraz tylko czekam aź wrócę z pracy i jazda :D
pozdrawiam i co tu dużo mówić - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 07:20, Ciachoo666 napisał:

> wysłać za pobraniem, bo czemu Ty masz płacić za przesyłkę, nie Ty zawiniłeś z
> opakowaniem.
Wiem, i tak im napisałem w mailu.

Wystarczy zobaczyć na pierwsze zdjęcie o pakowaniu [ http://ja.gram.pl/upl/blogi/467684/img_wpisy/2007_43/01(1).jpg], aby być pewnym, gdzie najprędzej upadek mógł się zdarzyć, bo wątpię, aby potem podczas transportu tak zapakowanej paczce coś takiego mogło się stać, chyba, że ktoś ileś ton na niej położył. Kto logicznie spoglądający kładłby pudełka w taką wieżę? Toż to murowane nieszczęście!
-----
Co do zdjęcia z EK, nie widać gdzie jest numer danej sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 10:49, PioMrex napisał:

> > wysłać za pobraniem, bo czemu Ty masz płacić za przesyłkę, nie Ty zawiniłeś z
> > opakowaniem.
> Wiem, i tak im napisałem w mailu.
>
Wystarczy zobaczyć na pierwsze zdjęcie o pakowaniu [ http://ja.gram.pl/upl/blogi/467684/img_wpisy/2007_43/01(1).jpg],
aby być pewnym, gdzie najprędzej upadek mógł się zdarzyć, bo wątpię, aby potem podczas transportu
tak zapakowanej paczce coś takiego mogło się stać, chyba, że ktoś ileś ton na niej położył.
Kto logicznie spoglądający kładłby pudełka w taką wieżę? Toż to murowane nieszczęście!
-----
Co do zdjęcia z EK, nie widać gdzie jest numer danej sztuki


Unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej jest widoczny na etui oraz na rewersie medalionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wobec braku odpowiedzi z DOK (e-mail) i trudności z dodzwonieniem się do DOK, może chociaż w tym miejscu zamieszczona zostanie informacja nt. losów podobno cofniętych przesyłek (warszawa).

W zasadzie w dniu dzisiejszym nie ma to już żadnego znaczenia (za kilka godzin grę będzie można kupić w sklepie) ale skoro zamówiłem i zapłaciłem (!) przed premierą to należy mi się jakakolwiek informacja w sprawie zamówienia niezrealizowanego w terminie (a właśnie za ten termin dodatkowo dopłaciłem!),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Patrycja i od niedawna jestem pracownikiem sklepu gram.pl Moim zadaniem jest udzielenie wszelkich możliwych informacji na temat wysyłki gry Wiedźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:17, jarzemant napisał:

Wobec braku odpowiedzi z DOK (e-mail) i trudności z dodzwonieniem się do DOK, może chociaż
w tym miejscu zamieszczona zostanie informacja nt. losów podobno cofniętych przesyłek (warszawa).

W zasadzie w dniu dzisiejszym nie ma to już żadnego znaczenia (za kilka godzin grę będzie można
kupić w sklepie) ale skoro zamówiłem i zapłaciłem (!) przed premierą to należy mi się jakakolwiek
informacja w sprawie zamówienia niezrealizowanego w terminie (a właśnie za ten termin dodatkowo
dopłaciłem!),


Witam aktualnie zostaliśmy poinformowani że w dniu dzisiejszym najpóźniej zostaną dostarczone przesyłki z grą Wiedźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:03, Tiffani napisał:

> Co do zdjęcia z EK, nie widać gdzie jest numer danej sztuki
Unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej jest widoczny na etui oraz na rewersie medalionu.

Na którym etui, na tym dużym pudle?

-----
PS: Migłby marioCDP, albo inna osoba obeznana w temacie odpowiedzieć mi w następującym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29123&u=32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bosko:) ale czy zamówienia wysłane a które nie posiadają swoich numerów przesyłek(jak jest np z moją)? czy to nie stanowi problemu? bo z informacji które uzyskałem wczoraj wynika że wczoraj miały być im nadane numerki....a tak nadal nie jestem w stanie ustalić gdzie moja przesyłka się obecnie znajduje....w dpd nie udzielają info jeśli nie poda się tego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:25, NiKiTa7 napisał:

Witam aktualnie zostaliśmy poinformowani że w dniu dzisiejszym najpóźniej zostaną dostarczone
przesyłki z grą Wiedźmin


Niestety nadal cisza - nie poinformowano mnie nawet o numerze przesyłki - ani w statusie zamówienia ani w inny sposób, a więc przy braku odzewu ze strony DOK''u nadal nie wiem nic więcej niż w poniedzialek 22.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przedwczoraj dostałem Edycję Kolekcjonerską (tylko grę) Wiedxmina. W samą gierkę jeszcze nie gierzyłem, ale zdążyłem już przesł8uchać soundtrack. Muzyka pierwszorzędna!
Nie bardzo mi się podoba karton w który są włożone płyty oraz wszelkiej maści makulatura. Owszem, głowa wilka jest fajnie wytłoczona i namalowana, ale samo pudełko jest z miękkiej tektury. Tutaj CDP mógłby się naprawdę bardziej postarać. Czemu nie dali takiego kartonika jak ma gothic 3, STALKER czy inne gierki.
Koszulka wiedźmińska fajna jest, ale musi poczekać do lata. :-)
Jeśli chodzi o przesyłkę z resztą gadżetów kolekcjonerskich, to dzwoniłem do DOKu i powiedziano mi, że paczki będą nadane kurierem w poniedziałek. Moim zdaniem jest to bardzo dziwne, że CDP rozbił EK na dwie paczki. Skoro już tyle miesięcy oczekiwalismy na Wiedźmina, to chyba nikomu korona z głowy nie spadłaby, gdyby CDP parę dni później wysłała całą EK.
Gdy tylko uruchomię gierkę, to dam Wam znać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować