Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Heh, ależ bym chciał mieć problem z pogniecionym pudełkiem....

Grę zamówiłem w sierpniu, jako prezent na urodziny (jutro 26.10),
- zamówienie potwierdziłem,
- zapłaciłem,
- dostałem maila że gadgety przyjdą później,
- dostałem maila że przesyłka wysłana.....

i teraz... .
- DPD - przesyłki miały pomieszany adre - info z 10:00 24.X
- GRAM - przesyłki miały pomieszany adres, ale już dawno błąd naprawiono
- DPD - godzina 14:00 24.X - przesyłka zaginęła i wg słów człowieka z BOK DPD się już nie odnajdzie :-) wróżbita czy też wie kto przesylkę sobie zabrał ?
- GRAM - składa reklamacje - jak znam firmy kurierskie to potrwa z 2 tygodnie
- DPD - godzina 11:00 dzisiaj 25.X - przesyłka nie zaginęła u nich, po prostu nigdy do nich nie trafiła z CDPROJEKTU :-D ciekawa teoria kolejnej osoby z BOK DPD

nie mam siły już dzwonić do BOK GRAM,
pani Patrycjo - prosze o odpowiedż na forum lub maila co z moją grą w wersji kolekcjonerskiej?
- numer zamówienia NN22400759 z 08.08.2007

Pozdrawiam
Derry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:30, nieuwjaar napisał:

bosko:) ale czy zamówienia wysłane a które nie posiadają swoich numerów przesyłek(jak jest
np z moją)? czy to nie stanowi problemu? bo z informacji które uzyskałem wczoraj wynika że
wczoraj miały być im nadane numerki....a tak nadal nie jestem w stanie ustalić gdzie moja przesyłka
się obecnie znajduje....w dpd nie udzielają info jeśli nie poda się tego numeru


zostaliśmy poinformowani że dzisiaj z magazynu dpd wyszły wszystkie nasze niedostarczone paczki, brak nr nie powinien stanowić problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:28, PioMrex napisał:

> > Co do zdjęcia z EK, nie widać gdzie jest numer danej sztuki

Dnia 25.10.2007 o 11:28, PioMrex napisał:

> Unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej jest widoczny na etui oraz na rewersie medalionu.

Na którym etui, na tym dużym pudle?


O to samo miałem zapytać, na etui nie ma nr ek, jedyny nr ek jest na te chwile na fakturze. Wynika z tego że etui od ek tez powinno być inne i bedzie dosłane razem z pozostałymi bonusami ek, tak? Pytanie do Tiffani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:20, NiKiTa7 napisał:

Witam wszystkich mam na imię Patrycja i od niedawna jestem pracownikiem sklepu gram.pl Moim
zadaniem jest udzielenie wszelkich możliwych informacji na temat wysyłki gry Wiedźmin


Witamy serdecznie :)

Od razu pytanko: jak rozumiem, brakujace elementy EK beda wysylane kurierem, tak jak sama gra. Czy zostaniemy poinformowani o fakcie wysylki i o numerze listu przewozowego?
Pytanie pomocnicze (dosc istotne): czy owy numer przesylki bedzie wysylany tylko mailem, czy pojawi sie w historii zamowien w profilu uzytkownika? Pytam, bo dostep do maila mam raczej okazjonalny, za to na strone jest mi duzo latwiej zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:36, NiKiTa7 napisał:

/.../

O, to ja może napiszę bezpośrednio tutaj, coby już maila nie zaśmiecać :)
Mam nadzieję, że planujecie jakieś dodatkowe zabezpieczenia przed zniszczeniem pozostałej części EK? Nie chciałabym otworzyć paczki i zobaczyć zgniecione pudełko :) A moje obawy biorą się stąd, że skoro gra już jest u mnie, to pudło od EK będzie praktycznie puste, a wszyscy wiemy, jak masterlink pracuje... Rzucą na to coś cięższego i po pudełku... Zadbacie o idealny stan pudełka przy dostarczaniu, prawda? :)

PS. Witamy błękitka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:38, karolj napisał:

> > > Co do zdjęcia z EK, nie widać gdzie jest numer danej sztuki

> > Unikalny numer Edycji Kolekcjonerskiej jest widoczny na etui oraz na rewersie medalionu.

>
> Na którym etui, na tym dużym pudle?

O to samo miałem zapytać, na etui nie ma nr ek, jedyny nr ek jest na te chwile na fakturze.
Wynika z tego że etui od ek tez powinno być inne i bedzie dosłane razem z pozostałymi bonusami
ek, tak? Pytanie do Tiffani


Etui Edycji Kolekcjonerskiej jest wielkim pudełkiem z nadrukowanym numer EK i zostanie dosłane w przesyłce łącznie z elementami dodatkowymi w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:33, marekl1975 napisał:

korona z głowy nie spadłaby, gdyby CDP parę dni później wysłała całą EK.


Mi by spadła bo zapłaciłem z góry, oczekiwałem gry przed premierą, dodatki na chwilę obecną mnie nie interesują bo wolę pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:36, NiKiTa7 napisał:

brak nr nie powinien stanowić problemu


Dla Gram zapewnie nie, ale dla Klienta tak - brak numeru = brak trackingu.
Brak trackingu = przyjdzie jak będzie, a jak nie przyjdzie to problem Klienta.

Może jednak jakieś info zostanie przesłane "szczęśliwym" nabywcom pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z głosem pozytywnym :) Wiedźmina dostałem wczoraj wieczorem - i gra wgniotła mnie w fotel :D Grafika - pięęęękna :) Fabuła - niestamowita - normalnie kopara opada. W takich chwilach szkoda, że potrzebny jest sen ;) Tak czy inaczej już wiem co będę robił dzisiaj wieczorem po pracy.
Gothic 3, Obvilion? odstawione na półkę i na długi czas do nich nie wrócę ;)
A i jeszcze jedno - małe zgrzyty - raz mi się gierka zawiesiła (ale to raczej wina kompa) no i druga sprawa: detekcja kolizji jest momentami dziwna (zwłaszcza jak biegnie się ze przyjazną postacią - doganiasz postac i ona zamiast biec dalej zatrzymuje się i blokuję nas - na początku trochę wnerwiające).
To była mała łyżka dziegciu do tej wypasionej wielkiej beki miodu - jak dla mnie 100 na 10 ;)
Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:39, costi napisał:

> Witam wszystkich mam na imię Patrycja i od niedawna jestem pracownikiem sklepu gram.pl
Moim
> zadaniem jest udzielenie wszelkich możliwych informacji na temat wysyłki gry Wiedźmin


Witamy serdecznie :)

Od razu pytanko: jak rozumiem, brakujace elementy EK beda wysylane kurierem, tak jak sama gra.
Czy zostaniemy poinformowani o fakcie wysylki i o numerze listu przewozowego?
Pytanie pomocnicze (dosc istotne): czy owy numer przesylki bedzie wysylany tylko mailem, czy
pojawi sie w historii zamowien w profilu uzytkownika? Pytam, bo dostep do maila mam raczej
okazjonalny, za to na strone jest mi duzo latwiej zajrzec.


owszem poinformujemy o wysyłce mailem, do przesyłek podane zostaną nowe nr które będą widoczne przy tym zamówieniu, forma wysyłki będzie identyczna jak za pierwszym razem czyli w zależności złożonej deklaracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga gra miała sie ukazac we wrzesniu, a przesunieto premiere zeby dopracowac gre (to ciekawe ile wtedy razy sie sypała na pulpit) A skoro miano wydac gre we wrzesniu to czy nie powinny we wrzesniu byc wszystkie dodatki do EK gotowe i tylko czekac na golda??? Chyba ze CP cos sciemnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:43, Magwisienka napisał:

> /.../
O, to ja może napiszę bezpośrednio tutaj, coby już maila nie zaśmiecać :)
Mam nadzieję, że planujecie jakieś dodatkowe zabezpieczenia przed zniszczeniem pozostałej części
EK? Nie chciałabym otworzyć paczki i zobaczyć zgniecione pudełko :) A moje obawy biorą się
stąd, że skoro gra już jest u mnie, to pudło od EK będzie praktycznie puste, a wszyscy wiemy,
jak masterlink pracuje... Rzucą na to coś cięższego i po pudełku... Zadbacie o idealny stan
pudełka przy dostarczaniu, prawda? :)

PS. Witamy błękitka ;)


pudełko jest odpowiednio zabezpieczone, nie możemy jednak brać odpowiedzialności za firmę przewozową, zawsze może Pani zareklamować do nas uszkodzone pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wszystko przebiegło nadzwyczaj sprawnie i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o jakość wydania. Grę zamówiłem 23.10 grubo po godz. 23, a odebrałem 2 godziny temu z sortowni DPD ponieważ mieszkam w okolicy.Kupiłem wydanie podstawowe i moim zdaniem, jeżeli chodzi o jakość wykonania i zawartość zestawu gra może śmiało konkurować z co niektórymi wydaniami kolekcjonerskimi innych gier. Właśnie przystępuje do instalacji i mam nadzieje że grywalność sprosta moim oczekiwaniom i będę w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 12:11, NiKiTa7 napisał:

owszem poinformujemy o wysyłce mailem, do przesyłek podane zostaną nowe nr które będą widoczne
przy tym zamówieniu, forma wysyłki będzie identyczna jak za pierwszym razem czyli w zależności
złożonej deklaracji


Dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:05, kulken napisał:

HU HA ^_^ WŁAŚNIE OTRZYMAŁEM WIEDŹMINKA ^_^ DZIĘKUJĘ ^_^


Ja również bardzo się cieszę że otrzymał już Pan grę :) w eufori zadowolenia proszę tylko nie zapomnieć o wzięciu dowodu zakupu na dzisiejszą imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować