Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 13:19, NiKiTa7 napisał:

> HU HA ^_^ WŁAŚNIE OTRZYMAŁEM WIEDŹMINKA ^_^ DZIĘKUJĘ ^_^

Ja również bardzo się cieszę że otrzymał już Pan grę :) w eufori zadowolenia proszę tylko nie
zapomnieć o wzięciu dowodu zakupu na dzisiejszą imprezę :)



Nie zapomnę na pewno tak jak i gry ^_^ , kiedy jeśli można wiedzieć będzie rozpiska co do planu imprez ? (głównie to chodzi mi o Kraków :D)

ps. Za dowód zakupu coś otrzymam np plakat ^^ ? <JokE>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:36, NiKiTa7 napisał:

zostaliśmy poinformowani że dzisiaj z magazynu dpd wyszły wszystkie nasze niedostarczone paczki,
brak nr nie powinien stanowić problemu


czuję że to będzie jednak kolejny dzień beznadziejnych nadziei i oczekiwania na wiedzmina...i durnego wgapiania się w gram.pl w oczekiwaniu na jakieś spójne info...eh rzal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt, że przesyłka MIAŁA BYĆ 23/24.10 a mamy hym 25?
Dzisiejszy komentarz mojego kolegi: "A ty dalej czekasz na tego Wiedźmina? Przecież dzisiaj w nocy jest premiera. Szybciej już chyba emula użyć, ściągnie się szybciej niż przesyłka dojdzie" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak numeru listu przewozowego = niewysłana (skutecznie) paczka
innej opcji raczej nie ma
skoro CDP nie ma informacji o numerze listu do zamównienia, to masterlink nie ma informacji o odbiorcy paczki zawierającej konkretne zamówienie - informacja przepływa w obie strony.

a za 10 godzin rusza sprzedaż sklepowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:11, NiKiTa7 napisał:

owszem poinformujemy o wysyłce mailem, do przesyłek podane zostaną nowe nr które będą widoczne
przy tym zamówieniu, forma wysyłki będzie identyczna jak za pierwszym razem czyli w zależności
złożonej deklaracji


kiedy te brakujące elementy zostaną wysłane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo sprawa wygląda u mnie:)

a mam jeszcze jedno pytanko: ile tych przesyłek zje...źle wysłaliście? 1000? więcej? wg info pojawiających się ze strony dpd jest to tylko lista 80...nie wiem na ile jest prawdziwa...
więc czy to jest tak ogromny problem porozumieć się z tymi 80 osobami i nadać poprawne numery tym przesyłkom?
dla porównanie dodam że ja tyle telefonów próbowałem(bo dodzwoniłem się może z 10 razy) wykonać...dodając do tego wysłane mejle oraz moje posty niewydaje mi się to wielkim problemem....może szukacie pracowników którzy mogli by zająć się tym za was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:14, tuna napisał:

> owszem poinformujemy o wysyłce mailem, do przesyłek podane zostaną nowe nr które będą
widoczne
> przy tym zamówieniu, forma wysyłki będzie identyczna jak za pierwszym razem czyli w zależności

> złożonej deklaracji

kiedy te brakujące elementy zostaną wysłane??


w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:20, NiKiTa7 napisał:

w przyszłym tygodniu


no i przykro po raz kolejny bo tak wygląda sprawa od początku...pani z cdp udzieliła odpowiedzi na pytanie o dodatki do ek które pojawia się po raz nty...natomiast pytania tych którzy mają niewątpliwie poważniejszy problem bo nie mają gry są totalnie olewane...ja mam taką prośbę: wyrzućcie moje pudełko, jakieś książeczki mapy i inne bzdety....ale dajcie mi tylko jedną płytkę z grą...jedną jedyną bo niczego więcej nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrubmy marsz o na impreze w empiku w centrum wszyscy ktorzy do tej cholernej polnocy nie beda mieli swojego wiedzmina mimo ze go zamowili w pre orderze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:37, nieuwjaar napisał:

natomiast pytania tych którzy mają
niewątpliwie poważniejszy problem bo nie mają gry są totalnie olewane


polityka firmy ;-)

najprawdopodbniej sam CDP nie wie co się dzieje,
DPD doręczy to co się do doręczenia nadaje, reszta wróci do CDP i zapewne dopiero wtedy dojdą do tego kto dostał, a kto nie i nadadzą ponownie (oby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja stracilem i nadzieje i cierpliwosc. nie wiem jak dlugo moze isc paczka z warszawy do.. warszawy :/
dojdzie ta gra dzis? nie mam ani nr przesylki, ani do mnie kurier nie dzwonil.
dzwonilem do milej pani z CDP i powiedziala ze mi napisze maila jak cos bedzie wiedziala.. maila jak nie bylo tak nie ma. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:48, Tiffani napisał:

Etui Edycji Kolekcjonerskiej jest wielkim pudełkiem z nadrukowanym numer EK i zostanie dosłane
w przesyłce łącznie z elementami dodatkowymi w przyszłym tygodniu.


Mam tylko nadzieję, że jego jakość będzie bardziej zbliżona do tej Stalkerowej puszki, niż do kuferka z Heroes V, które o ile z zewnątrz jeszcze jako tako wyglądało, to już wytłoczka w środku była jedną z najbardziej badziewnych jakie widziałam i śmiem wątpić, że choćby jedna dotarła do nabywcy nienaruszona...

Natomiast w temacie tematu, czyli zdjęć, czyli wyglądu EK Wiedźmina, to tak mi się marzy, żeby kiedyś ukazała się Edycja Kolekcjonerska, która oprócz lub nawet zamiast niezwykłej obfitości dodatków oferowałaby także niespotykaną jakość, jak np. mapa zrolowana, nie składana, etui na pudełka z płytami sklejone a nie tylko złożone tak, że grzbiet nie świeci dziurą, same pudełka na płyty z dobrej jakości plastiku (te wiedźminowe wyceniłabym na 50 gr sztuka, w detalu)... Ehh, niby niewiele, a mam wrażenie, że nie ma szans się spełnić.

I jeszcze jedno odnośnie wyglądu wydania Wiedźmina - nie sądzę by dotknęło to jedynie mnie, ale na jednej z książeczek wydruk na wierzchu został przesunięty o ok. 1,5 cm w stosunku do reszty, więc logo Wiedźmina jest niekompletne a całość sprawia wrażenie ciut niechlujne. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:21, Meghan_mph napisał:

I jeszcze jedno odnośnie wyglądu wydania Wiedźmina - nie sądzę by dotknęło to jedynie mnie,
ale na jednej z książeczek wydruk na wierzchu został przesunięty o ok. 1,5 cm w stosunku do
reszty, więc logo Wiedźmina jest niekompletne a całość sprawia wrażenie ciut niechlujne. Szkoda.

No, właśnie. też to zauważyłem (a w zasadzie mój kolega). Na szczęście gra na półce stoi drugą stroną, więc nie widać, a jak dojdzie to duże pudełko, to już będzie malutki drobiazg.
_____________________________
@Szubens Pamiętaj o możliwości edycji! Masz na to całe pięć minut, a między twoimi dwoma postami nie minęły dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Tobą nieuwjaar

Panie z BOK to dla nie-szczęśliwych nie-posiadaczy nie-dostarczonego Wiedźmina, jedyna pociecha.
Miłe, sympatyczne, po prostu do rany przyłóż.

Niestety.. jak zwykle w takich sytuacjach bywa, niewiele mogą poradzić na wydarzenia związane z wysyłką gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:37, nieuwjaar napisał:

> w przyszłym tygodniu

no i przykro po raz kolejny bo tak wygląda sprawa od początku...pani z cdp udzieliła odpowiedzi
na pytanie o dodatki do ek które pojawia się po raz nty...natomiast pytania tych którzy mają
niewątpliwie poważniejszy problem bo nie mają gry są totalnie olewane...ja mam taką prośbę:
wyrzućcie moje pudełko, jakieś książeczki mapy i inne bzdety....ale dajcie mi tylko jedną płytkę
z grą...jedną jedyną bo niczego więcej nie potrzebuj


Nasza firma absolutnie nie "olewa" swoich klientów, staramy się na bieżąco odpowiedać na pytania zadawane na forum, jeżeli mamy najświeższe informacje to są one natychmiast przekazywane naszym klientom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki z tego wniosek???......Nie zamawiac i tyle. Według mnie cdp nie jest firmą niechlujną jednak to wszystko ich przerosło.......i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezcenne uczucie dowiedzieć się dnia 25 października doslownie kilka godzin przed premiera gry, że moja paczka nawet nie jest w magazynie DPD... extra... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować