Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Mam pare pytan:

1. Dlaczego ci co zamowili gre w pre orderze nie maja zadnych elementow z edycji kolekcjonerskiej. Natomaist ci co gre kupili w normalnym sklepie przed premiera maja gratis bestiariusz?
2. Dlaczego wbrew zapowiedziom nie mozna bylo zmienic opcji wysylki, tak zeby EK przyszla w jednej paczce?
3. Dlaczego nikt z CD Projekt nie poinformowal chocby mailem nabywcow Edycji Kolekcjonerskiej o tym, ze dostarczanie paczek zostalo wstrzymane? O tym fakcie nabywcy dowiedzieli sie wykonujac telefon do DPD (firmy kurierskiej)
4. Dlaczego przy kazdej wiekszej edycji kolekcjonerskiej okazuje sie, ze cos jest nie tak jak byc powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:52, Wojman napisał:

Mam pare pytan:

1. Dlaczego ci co zamowili gre w pre orderze nie maja zadnych elementow z edycji kolekcjonerskiej.
Natomaist ci co gre kupili w normalnym sklepie przed premiera maja gratis bestiariusz?
2. Dlaczego wbrew zapowiedziom nie mozna bylo zmienic opcji wysylki, tak zeby EK przyszla w
jednej paczce?
3. Dlaczego nikt z CD Projekt nie poinformowal chocby mailem nabywcow Edycji Kolekcjonerskiej
o tym, ze dostarczanie paczek zostalo wstrzymane? O tym fakcie nabywcy dowiedzieli sie wykonujac
telefon do DPD (firmy kurierskiej)
4. Dlaczego przy kazdej wiekszej edycji kolekcjonerskiej okazuje sie, ze cos jest nie tak jak
byc powinno?


1. bestiariusz dokladany byl tylko dla pierwszych kilkudziesieciu klientow...
2. zapowiedziom? w tej sprawie prosilismy o bezposredni kontakt i uzgadnialismy taka mozliwosc - wiekszosc
przesylek zostala nadana znacznie wczesniej, dlatego nie zawsze byla taka mozliwosc
3. nie poinformowal - bo NIE BYLO takiej dyspozycji z naszej strony. informacja ta byla niezgodna ze stanem
faktycznym.
4. przyklady? STALKER, HEROES V, MEDIEVAL II, WIC - jakie widziales problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:58, Tuddrussel napisał:

3. nie poinformowal - bo NIE BYLO takiej dyspozycji z naszej strony. informacja ta byla niezgodna
ze stanem
faktycznym.


Tudd o jedno prosze - nie zaprzeczaj faktom. Gdy sie dowiedzialem od DPD jak wyglada sytuacja od razu zadzwonilem do Dzialu Obslugi Klienta CD Projekt. Tam potwierdzono, ze taka sytuacja miala miejsce. Powiedziano mi, ze probowano zrobic tak, zeby paczki byly jeszcze raz rozwiezione, ale tego dnia to nie bylo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo osób, ma problemy z Masterlinkiem czy tam DPD. Ja na szczęście miałem tym razem szczęście, gra doszła do mnie 23, ktos akurat byl w domu i nie bylo żadnych problemów. Kiedyś jednak sam jeździłem na drugi koniec miasta by odebrać paczkę z grą z ich sortowni, bo kurier raz nikogo nie zastał (bzdura, bo nie zostawil żadnej informacji, poza tym ktos wtedy był w domu), drugi raz nie mógł rozładować... (gry ważącej okolo 1 kg?) W*** się, bo zapłaciłem drożej, musiałem jeździć na drugi koniec miasta, zamiast na pocztę 5 min drogi i na dodatek nikt z CDO ani z masterlinka nie odowiedział na moją skarge nie mówiąc już o zwrocie kosztów za niedoręczoną w terminie paczkę i absurdalne komunikaty.

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż...zaczynają palić jana...myślą że zwalą winę na kogoś innego a sami się nie przyznają:/ bardzo to przykre bo ja do tej pory nie dostałem swojej ep i co gorsze mimo wszelakich prób kontaktu nie dostałem satysfakcjonującej odpowiedzi....w sumie to rzadnej nie dostałem:) ciekawy jestem jak potoczą się dalsze moje przygody ze sklepem gram.pl bo napisałem majla na zamowienia@gram.pl z prośbą o anulowanie zakupu...ciekawe kiedy pieniądze pojawią się ponownie na moim koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nabywca w MM ma co do zasady lepiej niż jeleń złapany na pre-order u wydawcy.

Cudo, po prostu cudo - więcej, taniej i też przed oficjalnym terminem.

Wnioski nasuwają się same - skoro MM jest nie dla idiotów to CDP ....... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 23:05, Wojman napisał:

> 3. nie poinformowal - bo NIE BYLO takiej dyspozycji z naszej strony. informacja ta byla
niezgodna
> ze stanem
> faktycznym.

Tudd o jedno prosze - nie zaprzeczaj faktom. Gdy sie dowiedzialem od DPD jak wyglada sytuacja
od razu zadzwonilem do Dzialu Obslugi Klienta CD Projekt. Tam potwierdzono, ze taka sytuacja
miala miejsce. Powiedziano mi, ze probowano zrobic tak, zeby paczki byly jeszcze raz rozwiezione,
ale tego dnia to nie bylo mozliwe.


nie zaprzeczam zadnym faktom. odpowiadam na pytanie zgodnie z tym jaka sytuacja miala miejsce.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 23:42, jarzemant napisał:

A więc nabywca w MM ma co do zasady lepiej niż jeleń złapany na pre-order u wydawcy.

Cudo, po prostu cudo - więcej, taniej i też przed oficjalnym terminem.

Wnioski nasuwają się same - skoro MM jest nie dla idiotów to CDP ....... ;-)


ciekawe spostrzezenie, ale raczej niezasadne. wiecej, zapewne chodzi o te kilka bestiariuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tuddrussel skoro jesteś taki super i tak ładnie zaprzeczasz że to nie wy jesteście winni może mi powiesz co dzieje się z kopią gry którą zamówiłem? tu masz numerek DZ01880747 i bardzo proszę popisz się jeszcze jaki to Ty i całe cdp jest wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:17, nieuwjaar napisał:

tuddrussel skoro jesteś taki super i tak ładnie zaprzeczasz że to nie wy jesteście winni może
mi powiesz co dzieje się z kopią gry którą zamówiłem? tu masz numerek DZ01880747 i bardzo proszę
popisz się jeszcze jaki to Ty i całe cdp jest wspaniałe


drogi nieuwjaar, w zadnym poscie nie zaprzeczylem, a juz na pewno nie stwierdzilem ze jestesmy niewinni,
a i owszem jestesmy. nie wszystko udalo sie zrealizowac tak jak nalezy. kropka. przepraszamy i naprawiamy.

a numerek prosze wyslij do dzialu zamowien. na pewno uzyskasz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze przepraszamy jakie ujrzałem...wow...wielki szacunek dla Ciebie...
ale cóż niestety za późno...teraz chcę tylko moich pieniędzy spowrotem:) pozdrawiam ciepło i zawijaj się o cudowny cdp:)

jeszcze mały edit: numer z zapytaniem wysłałem już wczoraj:P napewno uzyskam odpowiedź w ciągu tygodnia ale wówczas mam nadzieję że już będę kończył grę zakupioną w empiku...ehhh żal pomyśleć że jednak dam wam zarobić ale to silniejsze odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Mnie ciekawi co będzie zrobione z Jednym jedynym jak dla mnie złośliwym bugiem czyli : (tamtararamtaram) niemożliwością skoku ze schodów i obijanie (ślizganie się) na tych że schodach i stertach gruzu .... dziwne jakies

@ Tuddrussel

H5- niezbyt udana polonizacja
MII - brak drzewka
i wcześniej jeszcze Fable i czekanie na patcha przez którego gra na końcu się wyłączała i nie dało się kontynuować rozrywki ,
Podobno bo ja nie zamawiałem był jeszcze GW , i NWN2 ... ale o tym nie za bardzo wiem dlatego tylko wspominam te głosy

Pozdrawiam Czarnych , Czerwonych i Niebieskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie piszę tego by się wyzłośliwiać, ale niejako wywołałeś wilka z lasu :)

1. EK HoMM5 - wysłanie wcześniej maili z prośbą o potwierdzenie przez co zamówienia nieświadomych graczy zostały automatycznie anulowane, mimo że teoretycznie był jeszcze czas do terminu "5 dni prze wysyłką" - znam z autopsji
2. EK Medieval była opóźniona przez co szlag trafił pre-ordera i (tu juz nie jestem pewien sporo czasu minęło) gracze szybciej dostali grę w Empiku. Ksiązka dodana do EK, świetna, jako laik chętnie poszerzyłem swoja historyczna wiedzę. Niestety była w niej cała MASA literówek a nawet znalazłem dwa bodajże orty. Nie piszę tego by się czepić, szczerze mówiąc jakichś pojedynczych literówek nie zauważam :) (jedynym "dziełem" gdzie równiez odczuwalnie mi przeszkadzały była instrukcja do Civ4 Cenegi). No i to nieszczęsne drzewko (ja akurat je dostałem :D )
3. Info o opóźnieniu i zwrocie przesyłek podało rzeczywiście kilku forumowiczów. Takie info dostawali z DoKu. Warto by było to wyjaśnić, ale nieważne. tak czy inaczej średnią mam satysfakcje z EK Wieska (sama gra jest bardzo dobra). Najpierw katorga z niej zamawianiem, potem wcześniejszy mail z prośba o dokonanie płatności, mimo ze nie można jej było dokonać (z doświadczeń z HoMM5 byłem bliski paniki). Kolejne dni i info o wysyłce "ratalnej" i na koniec bładzenie mej przesyłki po Bydgoszczy (tu zaznaczę, że z winy DPD, sami nie wiedzieli dlaczego paczka tam trafiła, zaadresowana była prawidłowo).

Cóż jestem człowiekiem raczej spokojnym, nie awanturuje się z powodu jakichś tam problemów, ale przy Wiesku było ich dużo za duzo, sam przyznasz? I nie dziwię się niestety bardziej krewkim graczom, że puściły im nerwy. Szkoda miała byc wielka premiera, wyszło... cóż może następnym razem będzie lepiej.

W końcu jeśli coś może pójść nie tak, to wiadomo że w najmniej odpowiednim momencie przerodzi się to w katastrofę. Złośliwy ten los :P

PS. Chciałem sobie obejrzeć transmisje z premiery... a wała błąd 404 i mogę się cmoknąć :/ Ale ja już nic nie mówię :)
PS2. Wywiad z Vaderem był fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i poszedł biedny tuddrussel niewytrzymując psychicznie...szkoda mi go biedaczka....

ale i ja idę:) wreszcie zasnę spokojnie nie stresując się w oczekiwaniu na grę której i tak nie dostanę:)

a i jeszcze taka mała sugestia do CDP...powinniście miłym panim z bok dać jakąś zajebiaszczą premię bo one naprawdę wiele musiały przeżyć w ciągu tych ostatnich trzech dni...no i nadal czekam na oficjalke co poszło nie tak i dlaczego tak jest a nie inaczej:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo się nie doczytałem. Kiedy zostaną dosłane brakujące dodatki do wersji kolekcjonerskiej? Chodzi mi o konkretny termin a nie "niebawem" lub coś w tym stylu. I oczywiście za to nie mam zamiaru płacić, bo niby z jakiej racji. Czy może się mylę? Grę dostałem 23.10, trzy dni przed premierą, więc do tego się nie czepiam (nawiasem pisząc pani kurier miała lekkie obiekcje (wyrażone na szczęście tylko mimiką twarzy) żebym sprawdził przed zapłaceniem czy wszystko jest w paczce, ale generalnie była miła i miała ładny uśmiech ;)), ale moje kolejne pytanie brzmi następująco. Na boku (dokładnie na napisie "1 DVD Video") mam dziurę. Gdzie, i czy w ogóle, mogę złożyć reklamację na to, jakby nie patrzeć, zniszczenie? I dlaczego nie ma numeracji na pudełkach? Cytat z maila jaki dostałem dnia 20.10. od Jarka Orzeszka, menedżera gram.pl: "(...)jak również bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie." To tyle. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Empiku - Wrocław (Rynek). Od godziny 22 zrobili wielkie halo z okazji premiery Wieśka. To i ja napaliłem się aby kupić gierke w sumie jeszcze rzed oficjalną premierą. 2h to zawsze coś.

Na rynku zjawiłem się 10 min przed 22, spodziewałem się tłumów i nalotu na mega Empik, ludzi oczekujących na Wiedźmina pchających się drzwiami i oknami. EK było zaledwie 20 w cenie 199 zl, czyli tak jak na gram.pl, edycja podstawowa to koszt rzędu 85zl bez groszy. czyli też wychodzi taniej.

Ale do rzeczy. Pokonując ostatni zakręt, wyszedłem na prostą prowadzącą do Empiku i co zastałem ?? Otóż NIC !! Ani ludzia nie było, z wyjątkiem długowłosych nieogarnientych krejzolirobiących za tłum (jak siępóźniej okazało także szli do Empiku). Moja reakcja była następująca... Albo pomyliłem uliczki, albo coś mi tu nie gra...

Po wejściu do środka, ściany dosłownie były oblepione plakatami, wszędzie były miecze, zbroje, pseudo rycerze oraz najważniejsze. GRY :D Duuuzo Wiedźminów. Po pewnym czasie zjawili się pierwsi klienci, i kupili ów produkt. Szczęsliwi nabywcy dostali los i nic nie wygrali. Ktoś tam z kolei dostał EK !!

"Oblężenie" trwało do godziny 24, działo się tyle, że aż nic. Nie bylo nikogo z REDa aby podpisywać gry, nie było Hostess na czym strasznie się zawiodłem. Reasumując było więcej pracowników sklepu i ludzi wciągniętych w promocje Wiedźmina, niż klientów, którzy kupili gre.

Podsumowując. Było marnie, spodziewałem się większego "dymu", brakowało mi tej walki "ramię w ramię" przed wejściem, aby nabyć jako 1 swój przedpremierowy egzemplarz Wiedźmina.

Wszedłem do sklepu, porozmawiałem z miłą panią ekspedientką, zdjąłem z pułeczki najbliższe pudełko z grą. Zapłaciłem kartą, pożegnałem się i wyszedłem.

To by było na tyle z relacji "Wielkiej" premiery Wielkiej gry "Wiedźmin".
Wrocław City :)

ps. Mam wszystko to co producent napisał w zawartości pudełka. I przyznać muszę; robi wrażenie :)
Bez stresowe zakupy, zero czekania, zero kolejek a gręmam szybciej niż część tutaj ludzi kupujących. Ale to juz inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować