Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 00:02, Tuddrussel napisał:


ciekawe spostrzezenie, ale raczej niezasadne. wiecej, zapewne chodzi o te kilka bestiariuszy?


spostrzenie zaczerpnięte z własnego doświadczenia,

byłem w grupie "szczęśliwców" których zamówienia "pre-order" nie zostały zrealizowane, o czym poinformowano mnie dopiero w czwartek 25.10 późnym popołudniem
w tym czasie (25.10) można już było kupić wiedźmina w cenie 89,- w każdym Empiku jaki odwiedziłem i z tego co czytam, również w MM i to z ładnym bonusem - zamówienie pre-order w gram.pl kosztowało 79+14,50 w przypaku przedpłaty.

Nie pałam żądzą krwi CDP czy Gram.pl, ale stwierdzam proste fakty - mam chyba prawo do tej odrobiny rozgoryczenia.

Całw szczęście sprawa została wyjaśniona i z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 00:59, Miodek83 napisał:

I dlaczego nie ma numeracji na pudełkach?
Cytat z maila jaki dostałem dnia 20.10. od Jarka Orzeszka, menedżera gram.pl: "(...)jak również
bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy
się na wysyłkę w specjalnym trybie." To tyle. Czekam na odpowiedzi.

Zauważ, że mówiąc ''egzemplarze będą numerowane'' niekoniecznie może chodzi o numerowanie tych pudełek które już zostały wysłane - może chodzić o zupełnie inne, dodatkowe, opakowania, certyfikaty czy coś jeszcze innego.

Z mojej strony chciałby zadać tylko pytanie o to czy są jakieś postępy w planach zadośćuczynienia za rozdzielenie edycji kolekcjonerskiej na dwoje? Ja oddaję głos na płytę z muzyka inspirowaną Wiedźminem ;]

Aha i jeszcze jedno. Wysłałem w sobotę maila do CDP z kilkoma pytaniami odnośnie metody wysyłki i zaznaczyłem, ze to jaki wybiorę sposób i adres zależy od odpowiedzi jakie uzyskam. W poniedziałek wysłano moje zamówienie do Gdyni, we wtorek w godzinach wczesno-popołudniowych (ok.13) zostało dostarczone. Wieczorem wysłano do mnie maila z odpowiedziami na pytania zadane w sobotę oraz z informacjami o czymś co nazwano ''Kapitałem Zakładowym''... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPROSTOWANIE:

1. Przepraszam za błędy ortograficzne w poscie wyżej; późno już a literki uciekją,
2. Cena EP w Empiku to 79.99
3. EK już podobno nie ma :/ Może przywiozą -kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Boogie się ze mną zgodzi :) powinny być jakieś premie raz za czekanie a dwa za droższą wersję niż w sklepie. Jak jutro nie dostanę Wieśka to idę do MM lub Empiku bo to jest żałosne... i będzie ponadto TANIEJ! wstyd, żal i hańba CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd żal i hańba... dobrze to kolega napisał. Jestem bardzo zawiedziony... i kiedy piszę że BARDZO to mam to na myśli. Tak bardzo że chyba zaraz odwołam Pre-order ''maski zdrajcy'' i jednak kupie w mm albo w empiku, bo pewnie będzie szybciej... a nie znowu pre-order z dostawą w terminie nieokreślonym. Wszyscy się tam staracie? Świetnie, nie wątpię że tak, jednak widocznie brak wam należytej organizacji momentami.
Dla ścisłości jeśli idzie o plakat o którym mówiłem. W pierwszych dniach zamawiania pre-orderów wyskoczyły jakieś problemy z zamówieniami, tak dużo ich było na raz. Trzeba było zapisywać się znowu itd itp. W związku z tym szef wszystkich szefów cdp, piękne przeprosiny wystosował w formie listu. Z tego co sobie przypominam w ramach rekompensaty do pre-orderów wiedźmina miały być dodane plakaty z Geraltem, w formacie A0. Cosik słuch o plakatach i aferce zaginął widzę i teraz wszyscy udają że nic takiego miejsca nie miało. Smutne...

Pozdrawiam... i mam nadzieje że jutro swojego Wiedźmina otrzymam, jeśli nie... oczekuję zwrotu pieniążków na moje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura mam edycje specjalną z Media Markt i NIE MA w niej żadnego bestiariusza - jedyne czym sie różni od czarnej standardowej jest kolor pudełka i banderolka z napisem edycja specjalna.

Prosze kogoś z CDP o potwierdzenie czy w edycji specjalnej bestiariusz powinien sie znajdować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na prawdę zawiedziony tym co się dzieje z przesyłkami. Jest to wręcz bezczelne. 2 dni temu kurier "niby" był u mnie i nikogo nie zastał, szkoda, że w rzeczywistości był tam tata. Wczoraj zadzwoniłem do nich i "porozmawiałem" sobie z nimi. Szef kurierów, że paczka dojdzie dzisiaj(tj. 25), a tu co? GÓWNO, nie mam pre-ordera. Oczekuję rekompensaty za bezczelność DPD i za to, że musiałem czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czemu narzekacie na DPD, ja dostałem grę co prawda wczoraj dopiero, ale z miłą panią uzgodniłem przez telefon, że przesyłkę dostanę do innego miasta (ach te studia) :)
co prawda dostałem koszulkę L zamiast zamawianej XL, ale nie szkodzi, ważne że pasuje :D
a co do narzekania na podzieloną wysyłkę EK, to ja już wolę dostać w częściach niż dostać artbook jakości druku z mojej drukarki :P
Pozdrawiam wszystkich
PS. Gierka po prostu wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu narzekam na DPD ?

Bo zgubili moją EK, właśnie mam potwierdzenie z BOK GRAM, że paczka z ich magazynu została odebrana i zaginęła w DPD.

I jak tu nie kochać kuriera, który sobie od 3 dni gra w mojego Wiedźmaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 08:45, pawelgr5 napisał:

A ja juz 4 dzien czekam na gre miimo ze podobno byla wyslana priorytetem. Dzieki. Wiecej nie
zamowie preordera gdyz kupujac w sklepie bede mial wczesniej.


W zależności od wybranej formy dostawy: poczta polska ma teoretycznie 3 dni robocze na dostarczenie paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowie wreszcie ktoś z CDP czym różni sie edycja specjalna od standardowej z Media ?

Nigdzie nie można znaleźć tych informacji - obawiam sie że to co kupiłem to też nie pełny komplet choć podobno specjalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 07:27, PavelZ napisał:

Bzdura mam edycje specjalną z Media Markt i NIE MA w niej żadnego bestiariusza - jedyne czym
sie różni od czarnej standardowej jest kolor pudełka i banderolka z napisem edycja specjalna.

Prosze kogoś z CDP o potwierdzenie czy w edycji specjalnej bestiariusz powinien sie znajdować
?


w edycji specjalnej w MM był dołączony dla kilku pierwszym klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cierpliwy jestem, ale jest piątek i każdy normalny człowiek był już w sklepie i kupił sobie Wiedźmina a ja .... czekam(nie wiem jak długo jeszcze) na dostawę EK(pre-order,dostawa przez kuriera) i nudzę się i stąd ten post. Stary już jestem i jesień za oknem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje - czyli mam specjalna banderolkę ;)

Oj czuje ze zawaliła Wam jakaś firma która zajmowała sie kompletowaniem zestawów i pakowaniem
nie mam pretensji do CDP - nie ma o co bo gra jest świetna a na dodatkowych papierkach do których i tak bym nie zajrzał mi nie zależy.

Dla narzekających na dostawę z pre-orderu - na przyszłość kupujcie w Media lub empiku. Jak znam życie ( a pracuje w firmie software''owej ) zawalili podwykonawcy ( paczkowacze, wysyłacze, magazynierzy, transportowcy, drukarze... ) wystarczy ze jeden sie spóźni. Zazwyczaj jest tak że maja dostatecznie dużo czasu na wszystko czego sie podejmują ale nigdy nie udaje im sie wyrobić w tym czasie.

Pomyślcie co by było jakby CDP nie wysłało tych gier ze względu na zawalenie sprawy przez któregoś z podwykonawców ? Domyślam sie że i tak cała akcja wysyłkowa w tej sytuacji kosztowała CDP mnóstwo dodatkowej pracy, nerwów i aż mi szkoda tych ludzi - chcieli dobrze a wyszło jak wyszło

Teraz jest awantura - co by było w takim przypadku - wojna ? :D zamieszki pod CDP ? Rewolucja ?
LoL - gra jest super - odrobinę przereklamowana przez CDP ale to naprawdę 1 liga - grajcie. Przecież dostaniecie całą resztę.

Gdzie jest mój bestariusz :D ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo prosił, aby ktoś dokładnie powiedział, które elementy aplikowane przez patch wymagają ponownego rozpoczęcia gry.

Wydaje mi się, że wielu z Nas ma teraz mieszane uczucia, czy raptem w połowie nie okaże się, że coś jest nie tak. Łatwiej zacząć od początku na przełomie I/II Rozdziału niż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie już mam swoją EK, PRAWIE robi wielką różnicę ...

Dziekuje sympatycznej Pani z BOK,
przed chwilą dzwoniła i dowiedziałem się iż z powodu zaginięcia mojej paczki w DPD, w przyszłym tygodniu zostanie do mnie wysłany drugi komplet EK.

Trzymam tylko kciuki aby tym razem DPD nie schrzaniło sprawy i aby to "w przyszłym tygodniu" oznaczało poniedziałek.

Nic to.. weekend i tak już "zmarnowany" a wszystkie wysiłki aby zorganizowac sobie parę dni wolnych od pracy, poszły na marne. Teraz będę grał od przyszłego tygodnia po 1-2h dziennie i to pewnie i tak pozna noca :-(

Kusi mnie opcja zakupu wersji standard w Empiku.... pozniej moze ja sprzedam na allegro za 50% ceny, jak juz EK dostane... ehhh

;-) domagam się 1 mln euro odszkodowania za straty moralne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, gra jest niezaprzeczalnie sukcesem cdprojektu.
Niestety pre-order + logistyka to totalna porażka. Gdybym zamawiał w pre orderze to chciałbym mieć ją chociaż kilka godzin wcześniej niż Ci, którzy kupią w sklepie a tu widzę sytuację kompletnie odwrotną... Jak to w ogóle możliwe? Absurd.

No ale cóż, uczmy się na błędach i więcej ich nie popełniajmy.
Życzę wszystkim dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zaopatrzyłem się w Wiedźmina w MM rzeczywiście jak na podstawową edycję jest to piękne wydanie, a że zakupiłem edycję specjalną dostałem także piękny bestiariusz.
Najlepsze jest to że koleś z MM powiedział mi że jestem pierwszą osobą która wiedziała czym się różni ES od zwykłej edycji.Reszta albo się pytała albo po prostu brała Boxa i od razu do kasy leciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować