Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Zadrwiliście sobie z nas. Z najwierniejszych klientów, gramowiczów.
Zamawiając PreOrder dostajemy po czasie, walczymy z Masterlinkiem, a do tego zestaw bez książki.
ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darkwind21 - ten bestiariusz było oddzielnie czy razem z grą w komplecie - tez mam edycje specjalną ale bez tego czegoś - nie to żeby mi specjalnie zależało ale chce wyjaśnić jedną rzecz kto u diabła zubożył moją edycje specjalną MediaMarkt czy może pakującemu zapomniało sie włożyć - z tego co widziałem w całym stosie gier było raptem 3-4 pudełka w tej wersji. Ja mam jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 12:40, darkwind21 napisał:

Najlepsze jest to że koleś z MM powiedział mi że jestem pierwszą osobą która wiedziała czym
się różni ES od zwykłej edycji.Reszta albo się pytała albo po prostu brała Boxa i od razu do
kasy leciała.

I co w tym dziwnego? Jak ktoś wie czym się różni, to bierze i do kasy leci. Jak nie wie to się pyta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:05, D4rkSt4r napisał:

ja z kolei czekam. juz 4 dni a ponoc przesylka miala byc wyslana priorytetem. skandal i tyle
chodz moze tu wina lezy po stronie poczty polskiej...


oczywiście została wysłana priorytetem, poczta polska ma teoretycznie 3 dni na dostarczenie przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:09, PavelZ napisał:

darkwind21 - ten bestiariusz było oddzielnie czy razem z grą w komplecie - tez mam edycje specjalną
ale bez tego czegoś - nie to żeby mi specjalnie zależało ale chce wyjaśnić jedną rzecz kto
u diabła zubożył moją edycje specjalną MediaMarkt czy może pakującemu zapomniało sie włożyć
- z tego co widziałem w całym stosie gier było raptem 3-4 pudełka w tej wersji. Ja mam jedna
z nich.



A jak sobie wyobrażasz upchnięcie 120 stronicowej książki w twardej oprawce formatu a4 do tego małego pudełeczka?:)

Byłem w MM, przy wersji specjalnej była informacja ze bestiariusz do odebrania w punkcie obsługi klienta. Może po prostu nie dostałeś bo się nie upomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do: Be-Yacz

a poszukać sobie samemu nie łaska ?

[...]
> No, ale za dwie godziny i kilka minut beda mieli niektorzy te Edycje Kolekcjonerska. Jakos
> nie moge przebolec faktu, ze dla Empikow pudelka sie wydrukowaly, a artbooki wyschly, a dla
> tych co zamowi Edycje Kolekcjonerska w pre orderze jakos nie.


Tuddrussel napisał:
dokladnie - niektorzy. pisalem juz dlaczego tak jest, ale napisze raz jeszcze. przesylki trzeba
przygotowac znacznie wczesniej, niz wymaga tego wyslanie kilku sztuk do jednego z salonow.
proste. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:09, PavelZ napisał:

darkwind21 - ten bestiariusz było oddzielnie czy razem z grą w komplecie - tez mam edycje specjalną
ale bez tego czegoś - nie to żeby mi specjalnie zależało ale chce wyjaśnić jedną rzecz kto
u diabła zubożył moją edycje specjalną MediaMarkt czy może pakującemu zapomniało sie włożyć
- z tego co widziałem w całym stosie gier było raptem 3-4 pudełka w tej wersji. Ja mam jedna
z nich.



Ja k brałeś Wiedźmina to trzeba było iść do kolesia z obsługi i poprosić go o bestiariusz. Tak to nawet na pudełkach nie ma napisane że album dodają. Poza tym album jest wielkości mniej więcej A4 więc wiadomo, że go do pudełka nie dołożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]oczywiście została wysłana priorytetem, poczta polska ma teoretycznie 3 dni na dostarczenie przesyłki[/quote]

Nie zwalajcie na pocztę. Ja też potrafię nasrać i zwalić na kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te komentarze, to mnie krew zalewa. Ludzie, czy wy tylko potraficie narzekac? Trzeba sie nauczyc troche cierpliwosci i nie kwekac o byle co. Swoja droga ciekawe jaka liczba zamowien byla wadliwa (procentowo)?. Takie rzeczy sie zdarzaja, a dla CDP to byla pierwsza tak duza impreza. A tu widze, ze niektorzy sie tak podniecili, ze wala po kilka-nascie/dziesiat postow. Dzieci, nie ma czegos od razu, to zaraz lament. Proponuje nabrac troche dystansu.
Z tego co wiem, to moja EK doszla na czas i czeka na mnie u starszych, az przyjade i ja sobie zabiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować