Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Rozumiem, z przeczytanych niebieskich postów, że reszta elementów EK zostanie wysłanych w przyszłym tygodniu. Pozostaje tylko pytanie, czy wiadomo już jak ma wyglądać obiecana rekompensata za przesunięcie wysyłki? Czy ktoś mógłby w tej sprawie udzielić rzetelnej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Póki co mogę Cię tylko poczęstować informacją z przypiętego posta "Czy planujecie jakąś gratyfikacje za "szkody moralne" w zwiazku z wysylka EK Wiedzmina?
Jest taki plan - nie pytajcie jednak teraz jaki, na to pytanie nie jest znana na razie odpowiedz.". Nic mi nie wiadomo, aby cdp wypowiedziało się konkretniej w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem edycję Kolekcjonerską, ale niestety dostałem tylko podstawowa resztę (bez mapy oczywiście). CDP maja podobno dosłać na własny koszt. Grę otrzymałem w środę. Czytam obecne wypowiedzi i widzę, że edycja kolekcjonerska była dostępna np w Empiku i czuje się oszukany. Dla sieci handlowych zdążyli zrobić wszystko a dla indywidualnych graczy nie. komercja górą. Dziękuję za takie traktowanie. Nie po to płacę prawie 200zł aby mnie olano. Ciekawe ile czasu będę musiał czekać na resztę zestawu????

Gra działa płynnie na kompie: Athlon 3500, 2 gb ramu, geforce 7900gt 256mb.
Jedyna wada to: mam program Alcochol 120%, legal, a gra wywalała, że brak płyty w napędzie. Musiałem odinstalować program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 10:48, NiKiTa7 napisał:

w edycji specjalnej w MM był dołączony dla kilku pierwszym klientów


Hmmm... sam już nie wiem, ten BESTIARIUSZ to był ten sam co w EK czy nie? Jeżeli ten sam, to dzisiaj spotkałem się z kolejną sytuacją, kiedy CDP mnie oszukało. Pani, która odebrała telefon na DOK-u ok. godz. 15:30 gwarantowała mi, że ten z MM to jest coś całkowicie innego i to napewno nie jest ten z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem gre, bez żadnych problemów. Proboje włączyć grę. Po chwili wyświetla sie komunikat : (APILOADER) - Entrypoint ''[5 kwadratow]'' in ''[5 kwadratow]'' not found!. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:47, vip konius napisał:

ciekawe czy ci co zamowili ek dostana jakies bonusy za ten burdel "ratalny" mam nadzieje ze
tak :)


Jak narazie wiadomo tylko o tej nakładce na box z grą, znanej z pre-ordera EP na gram.pl, ale ma być coś jeszcze, ciekawe tylko co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:52, mtwarog napisał:

> ciekawe czy ci co zamowili ek dostana jakies bonusy za ten burdel "ratalny" mam nadzieje
ze
> tak :)

Jak narazie wiadomo tylko o tej nakładce na box z grą, znanej z pre-ordera EP na gram.pl, ale
ma być coś jeszcze, ciekawe tylko co...

taa :D to swietnie :D to juz wyzulilismy od nich plakat, naklejkie, nakladke (nie mylic z nakladka durex xD) i ... :D mam nadzieje ze cos fajnego :D hehe 4+ rzeczy na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:55, vip konius napisał:

taa :D to swietnie :D to juz wyzulilismy od nich plakat, naklejkie, nakladke (nie mylic z nakladka
durex xD) i ... :D mam nadzieje ze cos fajnego :D hehe 4+ rzeczy na plus :)


Plakat i naklejka ma być dla wszystkich, a no i właśnie tu jest bardzo ciekawie, bo posiadacze EP jak wiadomo nadal nie dostali plakatu i naklejki i CDP ma także do nich rozsyłać te elementy, ciekawe czy im nie szkoda kasy na kuriera?

A właśnie co z numerami paczek, w których będzie part 2 EK? Bo dzisiaj zostały już wysłane z tego co widzę, także w poniedziałek będą, ale przydałoby się znać numer przewozowy, żeby z kurierem się umówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:02, mtwarog napisał:

> taa :D to swietnie :D to juz wyzulilismy od nich plakat, naklejkie, nakladke (nie mylic
z nakladka
> durex xD) i ... :D mam nadzieje ze cos fajnego :D hehe 4+ rzeczy na plus :)

Plakat i naklejka ma być dla wszystkich, a no i właśnie tu jest bardzo ciekawie, bo posiadacze
EP jak wiadomo nadal nie dostali plakatu i naklejki i CDP ma także do nich rozsyłać te elementy,
ciekawe czy im nie szkoda kasy na kuriera?

A właśnie co z numerami paczek, w których będzie part 2 EK? Bo dzisiaj zostały już wysłane
z tego co widzę, także w poniedziałek będą, ale przydałoby się znać numer przewozowy, żeby
z kurierem się umówić...

a ja myslalem ze tylko dla tych co kupili ek bo ci co ep kupywali to sie nie goraczkowali ze dla nich nie starczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam EK od wtorku, dziś kupiłem specjalnie nowego kompa. Jest pełnia, gra zainstalowana. Cóż to? Patch 1.1 do ściągnięcia, OK - jedyne 40 minut, cóż to... i tak czytam sobie co w patchu, czytam i widzę wymagania gry... jakieś takie... NOWE?!!! Będę grał na średnich detalach na moim POTWORZE?!!! AUĆ! AŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu że mój wujek pacuje w DPD udało mi się zdobyć moją gierke. Oczywiście wciąż mnie boli że Kosztowała mnie więcej niż ta z MM i ma gorsyz gratis, ale w końcu liczy się gra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:32, Kruk83 napisał:

Dzięki temu że mój wujek pacuje w DPD udało mi się zdobyć moją gierke. Oczywiście wciąż mnie
boli że Kosztowała mnie więcej niż ta z MM i ma gorsyz gratis, ale w końcu liczy się gra ;-)


co to znaczy "gorszy gratis" - gdzie dokładnie poczytam gdzie i za ile mogę kupić Wiedźmina z wyszczególnioną dokładnie zawartością wszystkich edycji... (myślałem, że są tylko dwie - kolekcjonerka i standard - ale im więcej czytam na ten temat tym mniej wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:36, moonman napisał:

> Dzięki temu że mój wujek pacuje w DPD udało mi się zdobyć moją gierke. Oczywiście wciąż
mnie
> boli że Kosztowała mnie więcej niż ta z MM i ma gorsyz gratis, ale w końcu liczy się gra
;-)

co to znaczy "gorszy gratis" - gdzie dokładnie poczytam gdzie i za ile mogę kupić Wiedźmina
z wyszczególnioną dokładnie zawartością wszystkich edycji... (myślałem, że są tylko dwie -
kolekcjonerka i standard - ale im więcej czytam na ten temat tym mniej wiem :(

Gratis ze sklepu gram.pl to lipne pudełeczko. Taki kondonik ;)

A gratis z MM to Bestariusz i o 10zł niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam EK od środy i były też z tym problemy. Według strony DPD powinienem otrzymać ją we wtorek. Jednak jak się okazało kuriera nie było. W środę to samo. Postanowiłem wiec pojechać w środę po lekcjach do magazynu (W Radomiu). Tylko było jedno ale - była już 18:00, a biuro do 17:00 czynne :) Ale na szczęście po zapukaniu otworzyli dla mnie drzwi. powiedziałem że od dwóch dni czekam na paczkę. Spytali się więc o mój numer zam. A ja.., zupełnie zapomniałem go sobie zapisać. Jak to powiedziałem to pani się uśmiechnęła i spytała że chodzi o Wiedźmina :] Powiedziała że cd-projekt wysłał do nich jakieś maile i że nie muszę mieć nr zam. I, że wczoraj (znaczy we wtorek) co mnie zdziwiło w ogóle do nikogo nie wysyłali... Oczywiście zaraz grę dostałem. W biurze, a było już przecież godzinę po zamknięciu, widziałem wiele osób więc mieli przez Wiedźmina dużo pracy. Jedna z tego biura powiedziała nawet że będzie się jej to wszystko po nocach śniło. ;) Pewnie duuużo osób tam dzwoniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować