Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Pewnie było tak, że im najwięcej się oberwało za niezrealizowanie zamówień na czas. Przez maile od CDP. Dlatego siedzieli po nocach, A ta miła pani poprostu chciała zrobić dobre wrażenie, że to nie ich wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to drugą cześć EK otrzymamy prawdopodobnie w tydzień po Święcie zmarłych , bo nikomu nie będzie się chciało pewnie rozsyłać i pakować tego wszystkiego ... ŻAL ...

A co do wywalania z gry , nawet po zainstalowaniu oatch''a ... są 2 wyjścia |1 Zmodernizować kompa (ja dodałem 1gb ramu i dodałem 1 kartę grafiki 256radka i chłodzenie ....|2 to nie przeciążanie gry i zmniejszenie detali|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego CENA SKLEPOWA od której odejmuje się wirtualne pieniądźe jest o ok 20 zł wyższa niż w sklepie ? Bardzo nieładny chwyt reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez jeszcze nie doszla przez poczte. W ogole wkurzony jestem bo okazalo sie ze wPLN to pic na wode. W Media Markcie czy Saturnie mozna dostac gre w nizszej cenie i to od reki a nie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 01:50, kulken napisał:

No to drugą cześć EK otrzymamy prawdopodobnie w tydzień po Święcie zmarłych , bo nikomu nie
będzie się chciało pewnie rozsyłać i pakować tego wszystkiego ... ŻAL ...


Według 3 osób z CDPorażki mam otrzymać 2 part przed 1 listopada, jeżeli tak nie będzie to idę do UOKiK, bo zostałem już oszukany 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zastanawia brak jakiego kolwiek komunikatu ze strony CDProjekt , czy ci na górze nie wiedzą co się dzieje ? LUDZIE DO JASNEJ CHOLERY co tu się porobiło gdzie to wasze zapewnienia że GRACZ jest dla was najważniejszy . Jak by tak było to części do EK były by zrobiony już wcześniej i czekały na zapakowanie , a nie zrobione było tylko kilka aby w Empikach była lepsza sprzedaż . I tak wam się dostało bo sieci handlowe zrobiły coś dla graczy (a może i nie ? ;D) Sprzedając wcześniej Wiedźmin i o po co były te EDYCJE SPECJALNE 50 sztuk = 5 bestiariuszy ... MOIM DRODZY STOICIE NA JAK NAJLEPSZEJ DRODZE DO STRATY KLIENTÓW I UPADKU bo to co robicie (brak jakiego kolwiek wytłumaczenia z wasze strony chociaż skromne PRZEPRASZAMY albo MAMY WAS GDZIEŚ ) TO TOTALNE OLEWANIE KLIENTA ... Przeczytajcie inne posty , zobaczcie ilu takich jest ... Wiem że nikt oprócz użytkowników i modków tego nie przeczyta ale musiałem to napisać ....

PS> JEŻELI TERAZ ZAMIAST GRACZA LICZY SIĘ DLA WAS KASA , RÓBCIE TAK DALEJ

PS2> MOŻE I BYŁA DOBRA REKLAMA WIEDŹMINA , ALE CAŁA RESZTA JEST DO .... BANI


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:38, mtwarog napisał:

> No to drugą cześć EK otrzymamy prawdopodobnie w tydzień po Święcie zmarłych , bo nikomu
nie
> będzie się chciało pewnie rozsyłać i pakować tego wszystkiego ... ŻAL ...

Według 3 osób z CDPorażki mam otrzymać 2 part przed 1 listopada, jeżeli tak nie będzie to idę
do UOKiK, bo zostałem już oszukany 3 razy.



Musieli by spakować wszystko i wysłać już w czwartek-piątek a po nadaniu czyli dziś powinien przyjść mail no chyba żeby osobiście jeździli do każdego z przeprosinami ^^

ps. sorki za post za postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:09, kulken napisał:

Musieli by spakować wszystko i wysłać już w czwartek-piątek a po nadaniu czyli dziś powinien
przyjść mail no chyba żeby osobiście jeździli do każdego z przeprosinami ^^


Cytat z GOL''a:

"Po kontakcie z p. Krzysztofem Szarskim, reprezentującym CD Projekt, otrzymaliśmy informację że firma rozpoczęła już wysyłkę zaległych elementów wchodzących w skład zestawu. Zatem wszyscy gracze, którzy zamówili limitowane wydanie Wiedźmina przez Internet, będą dysponowali kompletnym produktem dopiero w przyszłym tygodniu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:58, El Pingwinho napisał:

Narzekamy, narzekamy, a jak wszystko do nas doślą to narzekacze (w tym ja) tylko będą pykać
w Wiedźmina.. Zawsze tak było ;]


Dokładnie. Ja zamówiłem w sumie EP na gram.pl i doszła w piątek po południu, miała dojść w środe lub czwartek. Troche sie smuciłem i narzekałem (głównie na poczte, bo to już nie pierwszy raz jest tak z nimi), ale powiem jedno jak już dostałem Wiedźmina do rąk zapomniałem o wszystkim i utonąłem w nim na 12 godz bez przerwy a potem nie mogłem koło 2 w nocy spać bo chciałem więcej i więcej. Dlatego chcę powiedzieć wszystkim czującym się oczukanymi. Grajcie nie gadajcie bo O BOŻE warto jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:36, slawomeer napisał:

> Narzekamy, narzekamy, a jak wszystko do nas doślą to narzekacze (w tym ja) tylko będą
pykać
> w Wiedźmina.. Zawsze tak było ;]

Dokładnie. Ja zamówiłem w sumie EP na gram.pl i doszła w piątek po południu, miała dojść w
środe lub czwartek. Troche sie smuciłem i narzekałem (głównie na poczte, bo to już nie pierwszy
raz jest tak z nimi), ale powiem jedno jak już dostałem Wiedźmina do rąk zapomniałem o wszystkim
i utonąłem w nim na 12 godz bez przerwy a potem nie mogłem koło 2 w nocy spać bo chciałem więcej
i więcej. Dlatego chcę powiedzieć wszystkim czującym się oczukanymi. Grajcie nie gadajcie bo
O BOŻE warto jak cholera :)


Jeżeli zamiawiałeś pocztą to i tak wcześnie Ci doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do ekipy CDP: W Empikach była możliwość kupienia EK. Wraz z nią dołączana została torba na nią. Czy my, ci którzy ją zamówili, też dostaniemy ją??

20071027150203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki wcale nie są wysyłane priorytetem. Do mnie na pewno nie był - była to zwykła przesyłka pocztowa, która w przeciwieństwie do priorytetu idzie właśnie 2 do 3 dni. Priorytet trafia na drugi dzień (info ze strony poczty polskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:02, tuna napisał:

Ja mam pytanko do ekipy CDP: W Empikach była możliwość kupienia EK. Wraz z nią dołączana została
torba na nią. Czy my, ci którzy ją zamówili, też dostaniemy ją??

Właśnie. Ja taką chce. ALe nie dostaniemy. I znów wychodzi na to, że lepiej kupować NIE na tym ... słabym gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:36, jarem412 napisał:

Czy wy też nie dostaliście mapy?


też... :|

Be-Yacz--> no niestety... :/ A ja do najbliższego np. Empiku trochę mam... :/ ok. 300 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dorzucenia kolejnego Wiedźmina do paczki, która przyjdzie w najbliższą środę? Pewnemu osobnikowi tak spodobała się gra, że chciałby ją kupić a mi z kolei dochodzi reszta Edycji Kolekcjonerskiej.
Czy jeśli złożę zamówienie na EP Wiedźmina do zostanie dorzucony do paczki? Czy lepiej zadzwonić do DOK-u w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:07, Simon Whiteman napisał:

Czy jeśli złożę zamówienie na EP Wiedźmina do zostanie dorzucony do paczki? Czy lepiej zadzwonić
do DOK-u w tej sprawie?


Najlepiej w tej sprawie skontaktuj sie z DOKiem. Ale gwarancji, ze taka mozliwosc bedzie nie masz zadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować