Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dużo osób z mojego otoczenia uważało mnie za lekko stukniętego, wszak wydałem 200 zł na "głupiom grę" - jednak po obejrzeniu wszystkiego w akcji/ zasłyszeniu newsów niektórzy sami decydują się na zakup... ;)

Dlatego stąd moje pytanie - nie będę nikogo okłamywał - skoro jest darmowa przesyłka to chciałbym to wykorzystać jeśli mogę i są chętni na kupno - paczki chyba jeszcze nie są popakowane...

Tylko jak skontaktować się z DOK-iem? E-mail nie wchodzi w rachubę, bo odpowiedź otrzymam dopiero za tydzień, a dzwoniąc w poniedziałek rano zapewne powiedzą mi, że przesyłka już jest zapakowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:16, Simon Whiteman napisał:

Dużo osób z mojego otoczenia uważało mnie za lekko stukniętego, wszak wydałem 200 zł na "głupiom
grę" - jednak po obejrzeniu wszystkiego w akcji/ zasłyszeniu newsów niektórzy sami decydują
się na zakup... ;)


U mnie podobnie. Jak sie przyznalem, ze za EK Wiedzmina wydalem 200 PLN to patrzyli na mnie jak na wariata. Czy oplacilo sie wydac te 200 PLN to juz taki przekonany jednak nie jestem. Nie spodziewalem sie az takich problemow z ta edycja. Co wiecej okazuje sie, ze edycja specjalna dostepna w Media Markt nie dosc, ze jest sporo tansza to zawiera jeszcze element z EK. Tak wiec ja mam teraz ubozsza wersje podstawowa (nie mam mapy, ani nawet rekawa), ale fakt jest, ze jednak gre mialem juz we wtorek (a kompa nie mam nadal :(). Szkoda tez, ze ci co kupili gre w Empiku mogli liczyc na jakies gratisy; smycze, torby, dlugopisy a ci co zamowili w sklepie gram.pl nie dostali nic.

Dnia 27.10.2007 o 19:16, Simon Whiteman napisał:

Tylko jak skontaktować się z DOK-iem? E-mail nie wchodzi w rachubę, bo odpowiedź otrzymam dopiero
za tydzień, a dzwoniąc w poniedziałek rano zapewne powiedzą mi, że przesyłka już jest zapakowana...


Mozesz sprobowac telepatycznie. :) Innych sposobow nie znam. Jednak mysle, ze najlepiej zadzwonic do DOKu w poniedzalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beki... gdzie u diabła są arty i tapety, które miały byc na plycie z materiałami dodatkowymi? Przeszukuje wszystko i nic (na plycie z materialami są tylko filmiki) Niewiem czy to ja jestem taki głupi, ze nie moge tego znaleźć czy tego nie ma :P
Prosze o wsparcie :)

PS. Jesli moje pytanie uraziło kogos jako istote rozumną to prosze o wybaczenie, nigdy nie byłem specem od komputerów :P

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę snuć spiskowych teorii, ani tym bardziej narzekać na autorów gry, ale coś czuję, że nieprędko w pogramy w Wiedźmina. Mam EK od wtorku, próbuję grać od wczoraj. Do płynnej gry muszę jedynie zmniejszyć cienie. Poza tym FULL. Gra po tym zabiegu nie tylko jest płynna, ale też ładniejsza :) MEGA WYPAS! Co z tego, skoro wywala mnie z gry przy niemal każdym doczytaniu. Wywalenie, load, wywalenie, load itd. OK udało się i tak do następnego doczytania... Oczywiście, może wina mojego komputera. Tyle, że kupiłem go wczoraj i poza aktaulaizacjami ma tylko Wiedźmina, a sprzęt jest markowy. Wczoraj łatałem grę do wer. 1.11, dziś już widzę 1.11a. Super. Tyle, że zaczynam mieć obawy, że coś poszło nie tak. Powiedzcie, że się mylę, że gra hula, tylko ja mam problemy! Życzę cierpliwości, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że śmieszne są te Wasze lamenty o to, że miało być wczoraj albo wisiorek dostaniecie za tydzień :))) Gracze od siedmiu boleści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka wiesza się jak młodzi Japończycy (często). Wczoraj pobrałem 112MB patcha 1.1, dziś na tej samej stronie mam 113MB patcha 1.1a. Gratuluje pomysłowości - nie można było dać malutkiego hotfixa dla tych, którzy pobrali 1.1?

Na razie nie miałem czasu wiele pograć, więc skończyłem po pierwszym hop-do-windows przy wyjściu z lochów wiedźmińskiego siedliszcza. Gra ma zarówno elementy które mnie urzekają, jak np. falujące włosy wiedźmina, jak i odrzucając, np. drewniane mordy postaci, albo głos Geralta. Systemu walk nie oceniam na razie zbyt wysoko, ale jak pisałem, gram krótko, o fabule nie wypowiadam się w ogóle. Na szczęście gra kosztuje 80 zł, a nie 150, więc dużo mogę jej wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wtorku. Po godzinę, dwie albo i cztery bez przerwy. ANI RAZU nie wywaliło mnie do pulpitu. Przed wgraniem patcha jak i po nim. Może skonfigurujcie sobie karty graficzne, może gra robi jakiś konflikt z nimi, może najnowsze detonatory lub stery do radka zainstalujcie? Nie wiem, ale obstawiam, że to nie wina gry. Dużo osób ma z tym problem i ja niby tez powinienem mieć, ale jakoś nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:06, Araziel77 napisał:

Chciałbym tak z czystej ciekawości zapytać tych, którzy kupili edycję standardową gry - które
z opowiadań Sapkowskiego wchodzi w jego skład?


To o walce strzygi z wiedźminem, na podsawie tego zrobili intro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pare dni nie bylo mnie w domu. Gdy wyjezdzalem w zeszlym tygodniujakas mila pani ze sklepu gram.pl obiecywala, ze resztka mojej EK zostanie wyslana w poniedzialek, takim rodzajem przesylki jak orginalnie zamowiona gra (czyli kurierem). Bylem wiec pewien, ze przyjdzie we wtorek, wracam dzisiaj a tu NIC, zadnego maila, wytlumaczen, paczki, nic...

Poprostu porazka, dkaczego w mediach o takim olewaniu klientow jeszcze nic nie ma? Moze rynek gier nie jest specjlnie popularny, ale juz mnie szlag trafia i zaczne starania zeby w jakiejs Wyborczej czy innej gazecie napisali cos o CDP, w odroznieniu od innych wychwalajacych artykulow, tym razem powiny pojawic sie tam fakty, zwykla prawda o firmie moze sporo namieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować