Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

No to nam się wszystko wyjaśniło, ale powiem szczerze, że dawno żadna informacja nie wywołała takiej burzy na forum. Po niewiedzy i żalu, pozostał żal, ale dziękujemy za informację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:58, Tuddrussel napisał:

> (...)


A mam takie pytanie (wiem, że nie jest to temat o Wiedźminie, ale chcę się spytać pracownika CDP):
Czy te karty, które w wymaganiach są napisane jako nieobsługiwane przez grę, to jest teoretycznie czy praktycznie? Czy ktoś sprawdzał czy na nich Wiedźmin nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oh i nareszcie mamy odpowiedz za szybko sie tu kurde pisze wiec przepraszam za spozniony post hehe niezauwazylem niebieskich:) to tylko jeszcze jedno male pytanko wysylacie sukcesywnie od wtorku 23? czy tydzien po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:58, jaceloth napisał:

pamiętajcie o jednym - odpadnie nam radość z dostania wszystkiego za jednym razem, ale nic
nie odbierze nam radości z posiadania tej wyjątkowej edycji, bo w końcu wszystko dostaniemy.


Fakt jest jednak faktem, ze na poczatku nabywcy EK Wiedzmina dostana gre... ubozsza wzgledem nabywcow edycji podstawowej. No bo jak powiedzial Tudd w sklad Edycji Kolekcjonerskiej nie wchodzi gramowe etui na pudelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie poobklejacie nam pudełka (od gry) taśmą "certyfikat CDP"? Przy odklejaniu czasem się lakier zdziera i nieestetycznie to wygląda. Przykład NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

witam,

Witamy, Panie Jarku.

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

wysylka dotyczy gry - czyli pakietu, ktory umieszczony jest powyzej na zdjeciach (za wyjatkiem
gramowego rekawa, ktory jest w edycji gramowej podstawowej).
- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz
koszt.

Przepraszam, że będę krzyczał. KTÓREGO WTORKU???

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

- mozliwosc laczenia i wysylki calosci, prosimy o bezposredni kontakt z nami w poniedzialek
(mailem lub telefonicznie).

Daję głowę, że będziecie mieli urawnie głowy :D

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

informacje, ktore przeslalismy w mailu sa rzeczywista przyczyna tej sytuacji. proces przygotowania
tego wydania okazal sie znacznie bardziej skomplikowany niz zalozony plan i nikt z nas na pewno
tego nie ukrywa. oczywiscie koncowa ocena pozostaje po Waszej stronie - tutaj rowniez nikt
nie zaprzecza faktom, jak rowniez bezsensownie sie tlumaczy. jest to zwiazane z tym, ze na
proces takiej produkcji skalda sie bardzo wiele elementow, ale to na ostatni z nich spada odpowiedzialnosc.

Prawda jest taka, że jeśli nie podacie naprawdę konkretnych powodów, ukazujących winę innych niż CDP, to Wy będziecie okryci czarną chmurą. A zapewne nie podacie, bo nie wypada. I tu macie kolejny problem

WAŻNE!!!
Wysyłacie elementy kurierem czy pocztą?
I błagam, zapakujcie to porządnie.
Oszczędźcie sobie i nam kłopotów tudzież nerwów (oraz kasy) i dopilnujcie, by nikomu nie zabrakło żadnego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:01, Xeoo napisał:

to tylko jeszcze jedno male pytanko wysylacie sukcesywnie
od wtorku 23? czy tydzien po premierze?


Przecież w mailu napisali że wysyłają resztę PO premierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 11:02, Taschon napisał:

WAŻNE!!!
Wysyłacie elementy kurierem czy pocztą?
I błagam, zapakujcie to porządnie.
Oszczędźcie sobie i nam kłopotów tudzież nerwów (oraz kasy) i dopilnujcie, by nikomu nie zabrakło
żadnego elementu.


Już napisali : kurierem. Chyba że zamówiłeś pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:53, Joannita napisał:

>
O proszę no ładnie CDP. Nam to karzecie czekać a Empikowi to od razu dajecie. Wstydzilibyście
sie. Coraz bardziej tracicie w moich oczach. I nie niezasłaniający się tym że podpisaliście
z nimi umowę której musicie dotrzymać, to wam nic nie da. Denerwujecie coraz bardziej waszych
klientów !!


rozumiem, ze ta informacja jest zastanawiajaca - ok, z tym, ze wysylke trzeba przygotowac znacznie
wczesniej niz dostarczyc do sklepu na wystawe te kilka egzemplarzy EK - najwaznieszy jest czas.

o plakatach nie zapomnielismy - wszystko jest napisane w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:58, Tuddrussel napisał:

- jak napisalem powyzej sukcesywnie od wtorku, o rozpoczeciu wysylki poinformujemy na pewno
mailem

Hmm... od wtorku... po kolei numerami czy "na chybił trafił"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prezentuje się bardzo fajnie ale niestety po drodze wynikały ogromne problemy ja sam nie mogłem zamówić EK wyskakiwały różne błędy :( Bardzo mi zależało na EK ale cóż teraz jak widzę ze problemy z EK są dalej to trochę jestem zadowolony że za kilka dni będę posiadaczem (i tak wspaniałej) wersji podstawowej.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:02, heyboy napisał:

Rozumiem, że nie poobklejacie nam pudełka (od gry) taśmą "certyfikat CDP"? Przy odklejaniu
czasem się lakier zdziera i nieestetycznie to wygląda. Przykład NWN2.


zlecilismy, aby w naszych edycjach nie bylo naklejek z certyfikatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję nawet tym którzy EK zamówili, może i mają ten większy zestaw, ale ile zazwyczaj jest problemów z tym. Może i się mylę, ale... (zawsze jest jakieś ale :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuddrussel jeśli nie wiesz do końca czy przesyłka pozostałych elementów pójdzie pocztą czy kurierem to chociaż napisz że nie wiesz żeby nie było żadnych niedomówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> - jak napisalem powyzej sukcesywnie od wtorku, o rozpoczeciu wysylki poinformujemy na pewno
> mailem

Hmm... od wtorku... po kolei numerami czy "na chybił trafił"??

to w końcu w jakiej kolejności będzie wysyłany pakiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 11:03, Tuddrussel napisał:

o plakatach nie zapomnielismy - wszystko jest napisane w mailu.

O plakacie nic nie pisze, pisze tylko że "zaś wszystkie elementy dodatkowe
doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy
starcie pre-ordera." Nic o tym dodatkowym plakacie nie pisze. Wiec z kąd mam wiedzieć czy nie zapomnieliście o nim ??
I jeszcze jedno, co to znaczy ta całą gratyfikacja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ni z gruszki, ni z pietruszki, ma ktoś może na podorędziu link z listą nicków i numerów EK które im przysługują? Jakoś przegapiłem, gdy były podawane, a maila z moim numerem nie dostałem, koniec końców nie wiem nawet jaki numer mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:03, Tuddrussel napisał:

rozumiem, ze ta informacja jest zastanawiajaca - ok, z tym, ze wysylke trzeba przygotowac znacznie
wczesniej niz dostarczyc do sklepu na wystawe te kilka egzemplarzy EK - najwaznieszy jest czas.


Informacja jest tym bardziej zastanawiajaca... jesli pod uwage wezmie sie fakt, ze na gram.pl byly newsy z informacja o tym, ze naklad EK Wiedzimna zostal wyprzedany. Co wiecej sami (pracownicy CDP) jeszcze nie tak dawno zarzekaliscie sie, ze EK Wiedzmina po za zamowieniem w sklepie gram.pl nie bedzie mozna nabyc w sprzedazy detalicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować