Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Mam takie pytanie: czy teraz do każdej oczekiwanej gry będzie news ze zdjęciami wydania? Całkiem niezły pomysł ;P. Rozumiem, że Wiedźmin jest ważną produkcją dla CDP, ale nie możecie trochę przystopować z tymi newsami? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to wyglada :). A z ta Kolekcjonerka...Cholera, troche daliscie ciała ;/. Tak bardzo chcialem wszystko dostac ODRAZU a na kolekcjonerskie elementy bede musial poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym czekać jeszcze te parę dni.

Te parę dni mnie nie zbawi zważając na to, że czekałem na tę grę lat prawie tyle ile mam, począwszy od czasów, kiedy o Wiedźminie nic nie wiedziałem, a ujrzałem jakiś obiecujący news dotyczący firmy Metropolis i Wiedźmina... poprzez czasy kiedy wujek dał mi Sagę i zachciałem ujrzeć film na miarę Władcy Pierścieni, pobawić się figurkami, pograć w prawdziwe RPG, w grę karcianą, pobudować Kaer Morhen z Lego, do czasów, kiedy usłyszałem o CDP...
Czymże jest te parę dni w porównaniu z latami oczekiwań, wysiłkiem twórców i radością, jaką potem przyjdzie nam chłonąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:23, Shinn napisał:

Pytam sie jeszcze raz, co rozumiecie przez okreslenie sukcesywnie, czy ci co maja koncowe numery
otrzymaja przesylki za miesiac, czy jak?


informacje jak szybko bedzie to mozliwe musimy potwierdzic z innym dzialem
- ale na pewno bedzie to znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się:

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

witam,


Witamy, Panie Jarku.

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

wysylka dotyczy gry - czyli pakietu, ktory umieszczony jest powyzej na zdjeciach (za wyjatkiem
gramowego rekawa, ktory jest w edycji gramowej podstawowej).
- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz
koszt.


Przepraszam, że będę krzyczał. KTÓREGO WTORKU??? 23X czy 30X? Ile wysyłek możecie nadać jednego dnia? Proponuję nadać Wiedźminom priorytet i na 1 dzień zaniechać innych zamówień. W końcu sklep zawsze może wywiesić "zaraz wracam", a tak to przynajmniej będziecie mogli wyjść z twarzą wobec tych, którzy zamówili EK.

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

- mozliwosc laczenia i wysylki calosci, prosimy o bezposredni kontakt z nami w poniedzialek
(mailem lub telefonicznie).

Daję głowę, że będziecie mieli urawnie głowy :D

Dnia 21.10.2007 o 10:39, Tuddrussel napisał:

informacje, ktore przeslalismy w mailu sa rzeczywista przyczyna tej sytuacji. proces przygotowania
tego wydania okazal sie znacznie bardziej skomplikowany niz zalozony plan i nikt z nas na pewno
tego nie ukrywa. oczywiscie koncowa ocena pozostaje po Waszej stronie - tutaj rowniez nikt
nie zaprzecza faktom, jak rowniez bezsensownie sie tlumaczy. jest to zwiazane z tym, ze na
proces takiej produkcji skalda sie bardzo wiele elementow, ale to na ostatni z nich spada odpowiedzialnosc.

Prawda jest taka, że jeśli nie podacie naprawdę konkretnych powodów, ukazujących winę innych niż CDP, to Wy będziecie okryci czarną chmurą. A zapewne nie podacie, bo nie wypada. I tu macie kolejny problem

WAŻNE!!!
I błagam, zapakujcie to porządnie.
Oszczędźcie sobie i nam kłopotów tudzież nerwów (oraz kasy) i dopilnujcie, by nikomu nie zabrakło żadnego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:31, heyboy napisał:

Wysyłka ma się odbywać od wtorku 23 października, czy 30 października?


Wszystkie płyty z grą Wiedźmin niezależnie od tego czy podstawowa wersja, czy Edycja Kolekcjonerska, powinna kurierem przyjść 24 października w środę. A tylko te dodatki do EK przybędą później. Więc nie ma się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:26, BioZ napisał:

A nadal mam blok psychiczny w kwestii - odpalić Wiedźmina na minimalnych czy zbierać 1,3k by
zagrać na maksymalnych... Z jednej strony mam nowszego kompa by w końcu jakąś grą się nacieszyć,
a z drugiej... Powoli przypominam sobie czasy Robbo i Dynablastera, więc skłaniam się powoli
ku pierwszej opcji. Pojawia się niestety drugi problem - matura.
X_X


zbierac - nie ma co sie blokowac, bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie: czy Ek dostanie to dodatkowe etui z Ep czy nie, bo czytajac posty wyżej Tuddrussel napisał, ze wyślą wpierw tym z EK, edycje podstawowa z etui, a moderator napiszal, ze nie wchodzi ono w skald ?? To jak to wkońcu jest ostatecznie ?? Swoja droga nie wyobrazam sobie,zeby placac za EK 200 zl, nie dostal czegos co dostaje EP.

Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby pytania sie nie powtarzaly, macie tutaj krotki FAQ:

Co jako posiadacz EK dostane w pierwszej przesylce?
W pierwszej przesylce EK gry Wiedzmin znajdzie sie gra w pakiecie razem z instrukcja obslugi, poradnikiem oraz opowiadaniem. Bedzie to wygladac dokladnie jak na zdjeciu zaprezentowanym w newsie. Nie bedzie jednak specjalnego rekawa, ktory jest dostepny jedynie z podstawowa edycja gry, ktora mozna nabyc w sklepie gram.pl.

Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, na poczatku przyszlego tygodnia.

Jak bedziecie wysyłać dodatki?
Metoda jak przy zamowieniu - chyba, ze ktos zaznaczy, ze chcialby inna

Czy planujecie jakąś gratyfikacje za "szkody moralne" w zwiazku z wysylka EK Wiedzmina?
Jest taki plan - nie pytajcie jednak teraz jaki, na to pytanie nie jest znana na razie odpowiedz.

Czy to prawda, ze w Empiku bedzie mozna kupic EK Wiedzmina?
Tak, to prawda. Bedzie jednak dostepne tylko kilka sztuk

Czy mozliwe jest otrzymanie calego zestawu EK Wiedzmina razem?
Nie jest to mozliwe. Podziekowaniania dla Dzialu Obslugi Klienta gram.pl. Adres e-mail: dok@gram.pl i tel. 22 519 69 69

FAQ powstal na bazie odpowiedzi pracownikow CDP na pytania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:21, Selv napisał:

Jak dla mnie to świetne zabezpieczenie lub próba ograniczenia puszczania Wiedźmina na allegro
za 50-100% drożej.

Człowieku jakie zabezpieczenie?:) nie rozśmieszaj mnie.. Ci co mieli puścić już puścili. Ja dostałem od znajomego gramowicza jego wersje EK i już dawno sprzedana. Ludzie EK nie kupują dla samej gry ale dla dodatków. Gdyby tak było to bym anulował zamówienie i zamówił zwykła wersje i mniej nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin. Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były jak największe. W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków, zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera.


tak mi pisze w emailu gre dostaniemy w ustalonym terminie a dodatki przyślą nieco póżniej.czyli grą będziemy się cieszyć w tym samym dniu co inni a te dodatki pewnie przyślą na początku p[rzyszłego tygodnia albo na końcu tego co będzie. ale kurierem czy pocztą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 11:35, Wojman napisał:

Czy to prawda, ze w Empiku bedzie mozna kupic EK Wiedzmina?
Tak, to prawda. Bedzie jednak dostepne tylko kilka sztuk


To mnie totalnie rozwaliło.. bez komentarza.. a zaklinali się że tylko u nich :/ to może jest więcej niż 3k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła kupa się zrobiła, a w zasadzie ktoś zrobił. Stało się i nic już tego nie zmieni, więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Sam zamówiłem EK i delikatnie mówiąc, czuję się mocno zawiedziony całą sytuacją. Osoby starające się tutaj dzielnie bronić CDP, pisząc o tym, że to wina firmy produkującej dodatki itp. niech sobie darują. Mnie, klienta, to w ogóle nie obchodzi. Kto kogo, w co, jak i dlaczego będą dochodzić w CDP, a nie ja czy inni zamawiający EK. Interesuje mnie natomiast jaką rekompensatę otrzymamy za to zamieszanie? Może bon na darmową grę?

Zaufanie do gram.pl/CDP zostało mocno nadszarpnięte i na pewno cała sprawa jeszcze długo będzie odbijać się niezdrową czkawką. Dla 2999 osób najważniejsza premiera ostatnich lat została zepsuta przez tą łyżkę dziegciu w wiedźminskim miodzie. Liczę jednak na profesjonalizm CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:22, Stwór napisał:

Opanuj trochę emocje bo w moim mniemaniu z lekka przesadzasz:) Chill^^
Już zostało powiedziane co zrobią, Dali ciała ale tylko z EK, poza tym znaleźli jakieś sensowne
wyjście z całej sytuacji więc nie jest aż tak źle:)

To że będą wersje empikowe i to że są ważniejsze od nas, czyli bezpośrednich odbiorców... to jest po prostu zbyt wiele. Czegoś takiego w ogóle sobie nie wyobrażałem...
A w moim pytaniu chodzi o to co zostanie dodane do naszych paczek czegoś co zrekompensuje nam te nerwy i to jak przykro nam z powodu takiego traktowania. Jak do tej pory w odpowiedziach Tuddrassela nie znalazłem żadnej informacji na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, brakło jednego słowa. Miało być kiedy wysyłka dodatków do EK, ale się gdzieś te "dodatki" zagubiły :D Ale po faq Wojmana pytanie już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do etui.
Czy będzie ono otwarte u góry i u dołu (jak widać na zdjęciach, ale może jest obrócone do góry nogami), czy zamknięte u góry?
Bo tak jak wygląda na zdjęciach, wygląda IMO kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PARE PYTAŃ DO CDP:
-OD KTÓREGO WTORKU ZACZYNACIE WYSYŁKĘ?
-ILE PRZESYŁEK MOŻNA WYSŁAĆ W JEDEN DZIEŃ?
-CZY BĘDZIECIE WYSYŁAĆ WSZYSTKIE ELEMENTY EK RAZEM CZY ODDZIELNIE (NP.MEDALION WE WTOREK, ART BOOK I BESTIARIUSZ W ŚRODĘ)?

Może to kogoś zdenerwować, że krzyczę, ale chciałbym, by mój post był zauważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować