Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Powiem tak - mam nadzieję, że całe EK zaczną wysyłać razem z dodatkami :P
Choć tak wynika z postów @Tudrussela.
Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że pod koniec przyszłego tygodnia - na początku ostatniego tygodnia października dostanę swoją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Też dobre! Zmieniam decyzje i chcę kufel zamiast podkładki! Albo nie, niech dodadzą i kufelek i skórzanego mousepada. :)

@Lerten
Wszyscy psioczą na CDP, a nie na firmę która robi dodatki, bo to ludzie z CDP zlecali robienie tych bonusów. Gdyby zlecenie zostało podane jakieś 2-3 tygodnie temu, to problemu by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:15, Taschon napisał:

Z motywem wiedźmińskim?
Jaką? Skąd?


Jak startowal sklep gram.pl to mozna bylo kupic zestaw. Plalat + teczka + podkladka. Kupilem i nie zaluje, bo podkladka jest fajna, a plakat mam z autografami tworcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.10.2007 o 11:58, JaMES` napisał:

mogliście troche wczesniej poinformować o zaistniałym problemie a nie na dzień przed wysyłką?
:/



Dokładnie, z całej sytuacji chyba to mnie najbardziej wkurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:13, Lerten napisał:

To prawda - ale wszelkie gromy spadają na pośrednika - w tym wypadku gram.pl i CDP (co jest
zrozumiale). A poza tym - nie powiesz mi chyba, że źle przygotowane serwery do przyjęcia zamówień
na EK Wiedźmina, nie były winą gram.pl


No cóż, lecz skąd CDP miało wiedzieć jaka będzie popularność tej EK

Sero21 ---------> Ja się na podkładkę nie zgadzam, bo będę miał już drugą, lecz przyłączam się do zdania Wojmana. Jak chce kufel.

JaMES` --------> Jakbyś nie zauważył to ten news i e-mail przyszedł w sobotę wieczorem nawet kilka minut przed północą, wtedy, gdy na pewno nie pracują, lecz jak się dowiedzieli o tym to zaczęli to robić, poświęcać swój czas na nas i poinformowali tak wcześnie, jak to było możliwe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ETUI TEŻ POWINNO BUĆ NIECH DACZĄ W RAMACH REKOMPENSATY ZA SZKODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja chce etui

sorry że pisze 2 raz ten sam post ale się zdenerwowałem tym całym zamieszaniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:13, Wojman napisał:

> EDIT: Popieram skórzaną podkładkę jako dodatkową rekompensatę. :)

A ja nie, bo skorzana podkladke juz mam. :) Dla mnie moglby byc kufel z Wiedzminem. :)


podkladki moze nie mam, ale kufel (ktory proponowalem do kolekcjonerki ) na zlocisty napoj jest o wiele ciekawszy :] ( w koncu gra i tak jest dla graczy doroslych ,a juz taki kufelek gram dodawal np. do Age of Empires III ;] )

Wiec jestem jak najbardziej ZA kuflem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:18, Piotrbov napisał:

> To prawda - ale wszelkie gromy spadają na pośrednika - w tym wypadku gram.pl i CDP (co
jest
> zrozumiale). A poza tym - nie powiesz mi chyba, że źle przygotowane serwery do przyjęcia
zamówień
> na EK Wiedźmina, nie były winą gram.pl

No cóż, lecz skąd CDP miało wiedzieć jaka będzie popularność tej EK


Powinni się tego spodziewać, po komentarzach użytkowników, reklamach, które same robili. Przynajmniej do pewnego stopnia.

Dnia 21.10.2007 o 12:18, Piotrbov napisał:



>> Sero21 ---------> Ja się na podkładkę nie zgadzam, bo będę miał już drugą, lecz przyłączam

Dnia 21.10.2007 o 12:18, Piotrbov napisał:

się do zdania Wojmana. Jak chce kufel .


Dla mnie może być etui, może być kufel i może być podkładka skórzana :)

Najważniejsze, że - tak jak było w planach, najpóźniej we środę sobie pogram.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:06, Krondar napisał:

mocno przesadzasz. Odwolujac sie do Twojego porownania. To tak jakby do tego samochodu za tydzien/dwa
przyjechal monter i zamontowal Ci wszystkie dodatki, dorzucajac jeszcze od firmy klimatyzacje.

Wiec nie ma co dramatyzowac imo.


Przepraszam ale klima kosztuje kilka tysięcy, a to co niby dostaniesz? nalepkę za 50 groszy?
weź sie zastanów... Yorrickusnma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:16, Ballonik napisał:

Dobrze zrozumiałem, że instrukcja, poradnik i opowiadanie [jeśli kupię w sklepie, a nie na
gramie] będzie czarno-białe?


Tak. Doskonale zrozumiałeś. Dlatego lepiej tutaj kupić bo masz szybciej i ładniej

Edit: Błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak to możliwe, przecież wiedzieliście ile sztuk produkować(3000 tysiące) i nie obliczyliście ile Wam to zajmie?? Taka wielka produkcja, takie wydarzenie i taki zawód dla graczy:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem się wypowiedzieć po przeczytaniu jednej strony komentarzy, ale to byłoby nie w porządku z mojej strony- pluć się, zadawać stosy dodatkowych, zbędnych pytań, złorzeczyć, przeklinać i robić to wszystko co kulturalnemu człowiekowi nie przystoi :)

Wiele razy po złożeniu zamówienia na EK zastanawiałem się czy tak naprawdę warto, dodatkowe 100 zł piechotą nie chodzi, a EP jest również bogato wyposażona. Zwyciężyła chęć posiadania tej unikalnej wersji. Tej która będzie się śnić po nocach i błyszczeć na półce z grami.

Jestem w takiej sytuacji, że mimo, iż otrzymam grę w wtorek czy środę zagrać będę mógł "dopiero" w piątek. Rzecz jasna dodatki EK mogłyby mi umilić czas i sprawić, że ostatnie dni oczekiwania nie będą tak wielką męczarnią.

Życie brutalnie zweryfikowało moje plany. Ale czy to jest powód by żądać, aby w CDP poleciały głowy? Ludzie zastanówcie się, domagacie się, aby CDP zwalniał ludzi, pozbawiał ich pracy, dlatego, że nie otrzymacie na czas wszystkich dodatków?

Nie przeczę, również jestem zły z tego powodu, ale mam nadzieję, że ta wpadka nie umniejszy sukcesu i radości twórców i graczy z powodu wydania tego długo oczekiwanego tytułu.

Jest obietnica rekompensaty- to miłe, mam nadzieję, że będzie to coś co sprawi, że nabywcy EK pomyślą "Warto było poczekać", a na myśl o CDP będzie biło szybciej człowiekowi serduszko :)

Podsumowanie- mam nadzieję (nie przypominajcie czyją matką jest Nadzieja :), że wszystko się ułoży pomyślnie, a ostatecznie wersja EK Wiedźmina będzie się prezentowała nie gorzej niż do teraz stojący na mojej półce wspaniały, lecz z czasem już lekko przykurzony kuferek EK HoMM V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:22, hagen321 napisał:

Takie pytanie które tu na obrazku to etui bo mi się już wszystko poplątało????


Zaznaczyłem ci na zdjęciu poniżej.

Wiesz, nie ma co narzekać, w EK mamy o wiele ładniejsze etui :)

20071021122428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:21, Morhen napisał:

> Dobrze zrozumiałem, że instrukcja, poradnik i opowiadanie [jeśli kupię w sklepie, a nie
na
> gramie] będzie czarno-białe?

Tak. Doskonale zrozumiałeś. Dlatego lepiej tutaj kupić bo masz szybciej i ładniej

Edit: Błędy


Uuu... A to przykre ^^
Ale kupując tutaj ryzykuję, że Wiedźmina okaże się porażką i 100 złotych pojedzie daaaleko.

Najprawdopodobniej to gdzieś jest napisane, ale leń ze mnie duży, więc pytam: opowiadnie dołączone to będzie nowe, napisane przez Sapkowskiego specjalnie na potrzeby gry, czy wybrane z książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:33, Ballonik napisał:

Najprawdopodobniej to gdzieś jest napisane, ale leń ze mnie duży, więc pytam: opowiadnie dołączone
to będzie nowe, napisane przez Sapkowskiego specjalnie na potrzeby gry, czy wybrane z książki?

Dołączone będzie opowiadanie "Wiedźmin" - pierwsze opowiadanie Sapkowskiego o Geralcie, rozpoczynające tom opowiadań "ostatnie życzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 12:23, zawcia napisał:

Życie brutalnie zweryfikowało moje plany. Ale czy to jest powód by żądać, aby w CDP poleciały
głowy? Ludzie zastanówcie się, domagacie się, aby CDP zwalniał ludzi, pozbawiał ich pracy,
dlatego, że nie otrzymacie na czas wszystkich dodatków?



To nie jest kwestia dodatków. To jest kwestia zasad i umów, jakich CDP podejmuje się, sprzedając ludziom kilka miesięcy przed premierą edycję za 200 złotych z adnotacją - dostaniesz ją wcześniej niż inni. Wokół Wiedźmina narosło przez ten czas tyle problemów i nieprzyjemności, że taki mail, który dziś w nocy dostali ludzie czekający z wywalonym ozorem na swoje EK, przelał czarę goryczy. CDP nadszarpnęło swój wizerunek bardzo, ale to bardzo znacznie.

De facto nie wiemy czy to kompromitujące wydarzenie jest z winy podmiotów współrealizujących przedsięwzięcie pod tytułem Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina (czyli na przykład drukarnie, mające wyprodukować albumy i pudełka), czy z winy samych pracowników CDP, którzy na przykład pozawalali terminy... Wydaje mi się, że przy tak wielkiej produkcji nikt z CDP sobie sam koło tyłka nie narobił, ale jeżeli jednak... W każdym wypadku serdecznie współczuję człowiekowi, który za całokształt EK Wiedźmina odpowiada, bo siwych włosów mu pewnie sporo przybyło.

Dołączam się do głosów osób, które liczą na jakąś miłą rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:35, Bartek 93 napisał:

Dołączone będzie opowiadanie "Wiedźmin" - pierwsze opowiadanie Sapkowskiego o Geralcie, rozpoczynające
tom opowiadań "ostatnie życzenie"


Ajajajaj, to może nie będzie trzeba mieć w kolorze? ;-)
Takie czarno-białe to trzyma ponury klimat Wiedźmina... [tak, tak - pocieszam siebie ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować