Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Podobno chociaż to jeszcze nie wiadomo dodatki będą wysyłane według numeracji ek.Jeżeli to prawda to nie którzy sobie trochę poczekają na te dodatki, jak np ja bo mam nr 0852.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a co w związku z płatnością - jeżeli ktoś wybrał za pobraniem, to czy całość będzie płacona przy otrzymaniu samej gry, a potem tak po prostu dostanę resztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:09, Tepest napisał:

> Tak swoją drogą to jaka w tym momencie jest różnica między wydaniem EK a gramowym ? Co
dostanę
> za te 100 zł więcej ?

na gram.pl można ją kupić już za 79,99 wiec różnica wynosi 120...


plus 15zł wysyłka = 95zł więc 105zł taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, może tylko jakąś plotkę przeczytałem czy coś, ale zapytam się jeszcze:P Mianowicie chodzi o to, że "ponoć" z powodu zamieszania jakie wynikło w dniu kiedy rozpoczęto przyjmowanie zamówień pre orderowych do wydań ze sklepu gram.pl miało być dodawane coś gratis, o ile się nie mylę to jakieś naklejki albo plakat:P Tak, że ktoś się orientuje czy tak ma być?? Nie pamiętam już gdzie to widziałem, czy na forum tutaj czy gdzieś indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:12, pimpor napisał:

A nie wiem, może tylko jakąś plotkę przeczytałem czy coś, ale zapytam się jeszcze:P Mianowicie
chodzi o to, że "ponoć" z powodu zamieszania jakie wynikło w dniu kiedy rozpoczęto przyjmowanie
zamówień pre orderowych do wydań ze sklepu gram.pl miało być dodawane coś gratis, o ile się
nie mylę to jakieś naklejki albo plakat:P Tak, że ktoś się orientuje czy tak ma być?? Nie pamiętam
już gdzie to widziałem, czy na forum tutaj czy gdzieś indziej:)


Tak, to prawda. Ma być dołączony plakat w formacie 1 metr x ileś tam i jakaś spora naklejka z wiedźmińskim motywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie będą wysyłali dodatków według numeracjii bo ja będe troche czekał mam tysiac szeiset któryś ale poczekają sobie ci którzy mają 2799 czy podobny temu a dodatki dostaniemy pewnie itak na początku następnego tygodnia. a jest ktoś dzisiaj w dziale obsługi klienta czy nie bo chciałbym dzisiaj zadzwonić do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:12, pimpor napisał:

A nie wiem, może tylko jakąś plotkę przeczytałem czy coś, ale zapytam się jeszcze:P Mianowicie
chodzi o to, że "ponoć" z powodu zamieszania jakie wynikło w dniu kiedy rozpoczęto przyjmowanie
zamówień pre orderowych do wydań ze sklepu gram.pl miało być dodawane coś gratis, o ile się
nie mylę to jakieś naklejki albo plakat:P Tak, że ktoś się orientuje czy tak ma być?? Nie pamiętam
już gdzie to widziałem, czy na forum tutaj czy gdzieś indziej:)


Tak plakat w formacie B1 i naklejka z motywem Wiedźmina, tu masz newsa:
http://www.gram.pl/news_9wTeHe3_Michal_Kicinski_dyrektor_generalny_CD_Projekt_przeprasza_za_problemy_w_korzystaniu_z_s erwisu_gram_pl_i_sklepu_gram_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:20, hagen321 napisał:

ta strona co podałeś nie istnieje.a z tym zamieszaniem z EK to niezły numer ciekawe co zrobią
ic co wystawili na sprzedaż EK na allegro.


Ta strona co podałam istnieje tylko musisz skopiować ten link a nie naciskać,bo forum jakoś to ucina.

http://www.gram.pl/news_9wTeHe3_Michal_Kicinski_dyrektor_generalny_CD_Projekt_przeprasza_za_problemy_w_korzystaniu_z_s erwisu_gram_pl_i_sklepu_gram_pl.html

dzieli słowo:"serwisu" po wklejeniu musisz to skorygować.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:20, hagen321 napisał:

ta strona co podałeś nie istnieje.a z tym zamieszaniem z EK to niezły numer ciekawe co zrobią
ic co wystawili na sprzedaż EK na allegro.

Ta strona istnieje. Po prostu forum obcięło link. Nie widzisz, że tam jest dalszy ciąg? Skopiuj go i wklej do przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 09:51, Homeja napisał:

Akurat jest tak, że jestem animatorem i pracuję w Crytek''u

czyli jestes jednym z kilku polaków ktory pracuje dla cryteka? zal.ru !! jak to mawiają..a ja jestem czołowyum programista Microsoftu.. i wiem wiecej na temat zblizajacych sie premier, klijenta G...O interesuje jak ciezka prace sie wykonuje bo on za to placi spora kase (w ty mwypadku 200 zł a to w polsce duza kwota ja kza gre..) wiec CDP polecial w kulki.. macie prawo byc wszyscy zli i czuc sie oszukani.. nalez sie wam sensowne zadosc uczynienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...wiedziałem, że tak będzie!!!
I co? I co? Tacy mądrzy?
Zamiast zajmować się jakimiś głupimi plakatami czy publikować miliony filmów moglibyście się bardziej przyłożyć do wydania tego EK...
Tak bo ludzie mają całe dnie wolne by czekać aż szanowny kurier przyjedzie do domu i wręczy przesyłkę raz, a później dwa...
Po prostu jak zobaczyłem tego maila to nie wiem...
Czyli co przyślecie samą CD w kopercie? LOL
A później reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:27, Aroslaw napisał:

Czyli co przyślecie samą CD w kopercie? LOL
A później reszte?

Było wytłumaczone co przyślą. To samo co jest w Edycji Podstawowej. Nawet w przypiętym poście to pisze...

Bartinho - nie pasuje Ci to się nie wypowiadaj w tym temacie. Twoje anty-wiedźminowskie posty są żałosne. Przykład (z pamięci) "szkoda kasy na oryginały a szczególnie na Wiedzmina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:27, danzelmario napisał:


> Akurat jest tak, że jestem animatorem i pracuję w Crytek''u
czyli jestes jednym z kilku polaków ktory pracuje dla cryteka? zal.ru !! jak to mawiają..a
ja jestem czołowyum programista Microsoftu.. i wiem wiecej na temat zblizajacych sie premier,
klijenta G...O interesuje jak ciezka prace sie wykonuje bo on za to placi spora kase (w ty
mwypadku 200 zł a to w polsce duza kwota ja kza gre..) wiec CDP polecial w kulki.. macie prawo
byc wszyscy zli i czuc sie oszukani.. nalez sie wam sensowne zadosc uczynienie


Ej ale już bez przesady ludzie... CDP to nie jakiś superkomputer:|.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28990&pid=266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:30, BioZ napisał:

Ej ale już bez przesady ludzie... CDP to nie jakiś superkomputer:|.

fakt, ale jak ja bym placil 200 zł za gre to wybacz! to ja jestem PANEM jak to mowia klijent nasz pan i chyba CDP o tym wie bo z tego sie utrzymuje!!!
z gothic 3 EK jakos nie bylo problem a edycja tez byla dosytc bogata... i w dodatku nie byla polska gra a tu prosze.. gra robiona przez CDP taka lipa, wstyd po prostu.
nie zmienia to faktu ze sama gre byc moze kupie jesli okaze sie dobra, poczekam na jakies demo czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Spodziewałem się takiej sytuacji z EK wiedźmina, nie da się ukryć że jest to bardzo bolesny strzał w stopę z CDP w roli głównej :P R
ozumiem, że jest to najpewniej spowodowane wypadkiem losowym na który CDP nie miało większego wpływu niemniej teraz cały ten hype co do premiery "łiczera" szlag trafił ;P

Ja zamówiłem EK Wiedźmina ale jakoś nie jestem strasznie wkuty, lubię CDP i niestety tak to bywa... mam tylko nadzieję że elementy nie ulegną uszkodzeniu u kuriera (oj przyda się sporo folii bombelkowej ;)) skoro pudełko teoretycznie dotrze w kolejnej przesyłce, a właśnie! wie ktoś czy w związku z zaistniałym "kłopotem" CDP doda jakiś mały bonusik dla osób zamawiających EK?

ps. A jedno trzeba CDP przyznać, dobrze zrobili, że od razu przeprosili itp.itd. bo taka np. cenega (tfu tfu tfu XD) to prawie miesiąc powstrzymuje się od jakichkolwiek przeprosin (zazwyczaj mega skromnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować