Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 13:29, KrzychoCJ napisał:

"szkoda kasy na oryginały a szczególnie na Wiedzmina".

zgadzam sie z Tobą ,idoityczne rozumowanie.. grac w oryginałto zupelnie co innego niz w pirata, jak ktos tego nie rozumie to jego problem, sam zaczalem juz zbierac kase na gre ktora bedzie sporo kosztowac.. na God of war na psp bo widze ze zapowiada sie wielki hicior, a za takowe warto placic, wiedzmin to samo, ludzie to polska gra, dajcie ZAROBIC! a nie narzekac potraficie ze polacy nie umieja gier robic.. jak maja robic jak maja niektorzy takei podejscie, doskonale wiadomo bylo ze wiedzmin wyjdzie, mozna bylo nazbierac te 79 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:32, danzelmario napisał:

> Ej ale już bez przesady ludzie... CDP to nie jakiś superkomputer:|.
fakt, ale jak ja bym placil 200 zł za gre to wybacz! to ja jestem PANEM jak to mowia klijent
nasz pan i chyba CDP o tym wie bo z tego sie utrzymuje!!!
z gothic 3 EK jakos nie bylo problem a edycja tez byla dosytc bogata... i w dodatku nie byla
polska gra a tu prosze.. gra robiona przez CDP taka lipa, wstyd po prostu.
nie zmienia to faktu ze sama gre byc moze kupie jesli okaze sie dobra, poczekam na jakies demo
czy cos.


Nie lipa, tylko tutaj lekka nawałka z EK, gra będzie na całym świecie przecież^^!
I co z tego, że nasz klient, nasz pan? CDP w ogóle mogło nie robić tej gry albo w pewnym momencie zakończyć pracę i olać nadzieje fanów Wiedźmina, jak było parę lat temu gdy Blizzard miał robić przygodówkę o nazwie podobnej do World of Warcraft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:29, urejo napisał:

Hmmm, a ja żadnego meila nie otrzymałem z informacją o kłopotach z wysyłką EK ...



pewnie dostaniesz jutro albo jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 13:37, BioZ napisał:

I co z tego, że nasz klient, nasz pan? CDP w ogóle mogło nie robić tej gry

i tym samym nie zarobic grubych milionów..! tam gdzie chodzi o kase nie ma sentymentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:37, danzelmario napisał:

> "szkoda kasy na oryginały a szczególnie na Wiedzmina".
idoityczne rozumowanie.. grac w oryginałto zupelnie co innego niz w pirata, jak ktos tego nie
rozumie to jego problem, sam zaczalem juz zbierac kase na gre ktora bedzie sporo kosztowac..
na God of war na psp bo widze ze zapowiada sie wielki hicior, a za takowe warto placic, wiedzmin
to samo, ludzie to polska gra, dajcie ZAROBIC! a nie narzekac potraficie ze polacy nie umieja
gier robic.. jak maja robic jak maja niektorzy takei podejscie, doskonale wiadomo bylo ze wiedzmin
wyjdzie, mozna bylo nazbierac te 79 zł..


Racja. Jedynymi grami na jakie mnie stać mniej lub bardziej a które bez żadnego "ale" zdecydowałem się kupić to Starcraft, Wiedźmin i w przyszłości Starcraft II...

Poza tym frajdą jest wpatrywanie się w kolorową instrukcję, przeglądanie tabelek, działanie wyobraźnią...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to że zawalone jest coś na co było kilka miesięcy lub tygodni. Po drugie bardziej jestem zaskoczony tym że okazuje się że EK można będzie kupić w sklepie i że jest więcej z tego co widać egzemplarzy niż tak obiecywane tylko 3000. Czyżby CDP się sprzedało Empikom? Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:39, Kafar napisał:

Ale chodzi o to że zawalone jest coś na co było kilka miesięcy lub tygodni. Po drugie bardziej
jestem zaskoczony tym że okazuje się że EK można będzie kupić w sklepie i że jest więcej z
tego co widać egzemplarzy niż tak obiecywane tylko 3000. Czyżby CDP się sprzedało Empikom?
Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.


Tych w Empikach ma być baaardzo niewiele, myślę że nie więcej niż 100 egzemplarzy, przyjmując po sztuce na każdy Empik w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile takie cudo będzie kosztowało? Dlaczego nie podaliście ceny...;D
Z drugiej strony taki widok na te wszystkie rzeczy robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 13:39, BioZ napisał:

Poza tym frajdą jest wpatrywanie się w kolorową instrukcję, przeglądanie tabelek, działanie
wyobraźnią...^^

ciezko jest wytłumaczyc komus na czym polega gra na oryginale jak nigdy takiego nie kupił! to zupelnie inan rozgrywka.. jak kupisz gre ktora jest naprawde dobra(a ja staram sie tylko takie kupowac zeby nie załowac) to frajda jest niesamowita bo wiesz ze grasz w cos za co zaplaciles i masz do tego prawo, wiedzmin bedzie hitem! wiec maszerujcie ludzie do sklepu! i niech CDP pozamyka wszystkie strony z torrentami i warezami na 3 miesiace:P(oczywiscie zart, ale wiadomo o co chodzi..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:39, Kafar napisał:

Czyżby CDP się sprzedało Empikom?
Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.

Bzdura... zawsze w Empikach było po 2-3 sztuki wydań EK. Pamiętam że w Kielcach spokojnie można było dostać EK Medievala 2 (jeden egzemplarz do tej pory kurzy się na półce!) STALKERA, Gothica 3, Rise of Legends... Wiedźmin nie jest więc wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:45, Darkstar181 napisał:

> Czyżby CDP się sprzedało Empikom?
> Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.
Bzdura... zawsze w Empikach było po 2-3 sztuki wydań EK. Pamiętam że w Kielcach spokojnie można
było dostać EK Medievala 2 (jeden egzemplarz do tej pory kurzy się na półce!) STALKERA, Gothica
3, Rise of Legends... Wiedźmin nie jest więc wyjątkiem.


Tylko nie pamiętam żeby zarzekali się przy tamtych EK że tylko u nich i że tylko 3k. A Ty mówiąc o tamtych grach to do dziś są edycje kolekcjonerskie Gothica czy Stalkera :) więc albo coś nie zeszły albo ich co jakiś czas przybywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coooo? Dodatki do EK dosłane później... Pochlastane..., nie mogę. Cóż, niestety, nie mogło być idealnie. eeeh, szkoda. Mam nadzieję, że jednak jakość wydania nic na tym nie straci, ale cóż... Szkoda
Rozumiem, że oprócz tego plakatu i naklejki będzie jakiś dodatkowy bonus związany z tym burdelem. Najważniejsze jednak, by nic nie było skaszanione.
Co do samego wydania zwykłego - ładne. Tylko nie mówcie, że wersja sklepowa ma czarno-białe instrukcje, poradniki i opowiadania. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:39, Kafar napisał:

Ale chodzi o to że zawalone jest coś na co było kilka miesięcy lub tygodni. Po drugie bardziej
jestem zaskoczony tym że okazuje się że EK można będzie kupić w sklepie i że jest więcej z
tego co widać egzemplarzy niż tak obiecywane tylko 3000. Czyżby CDP się sprzedało Empikom?
Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.


Ale to ciekawe, bo wychodzi na to, że w pewnien sposób nie opłacało się chyba zamawiać EK w sklepie gram.pl(no co prawda dostanie się plakat i naklejkę - yeah:) ale to też w ramach rekompensaty za wcześniejszy błąd), a w Empiku można ją będzie kompletną kupić 26.10 za 199 zł a gramowicze zapłacą 199 zł za podstawową edycję i dopiero po tygodniu dostaną resztę elementów, więc jedyny plus to to, że gramowicze będą mogli pograć już 24.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:45, Darkstar181 napisał:

> Czyżby CDP się sprzedało Empikom?
> Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.
Bzdura... zawsze w Empikach było po 2-3 sztuki wydań EK. Pamiętam że w Kielcach spokojnie można
było dostać EK Medievala 2 (jeden egzemplarz do tej pory kurzy się na półce!) STALKERA, Gothica
3, Rise of Legends... Wiedźmin nie jest więc wyjątkiem.


Koledze chyba chodzi o to, że CDP oznajmił iż będzie tylko 2999 sztuk EK Wiedźmina a teraz dają informację że parę jeszcze trafi do Empików. Skoro miało być tylko 2999 to 2900 powinno iść na gram.pl i 99 do empików. A Gothic 3 był robiony na większą skale i EK nie było aż tak wyjątkowe. Poza tym jak się nie mylę EK Wiedźmina nie miało być dostępne poza serwisem gram.pl (ale nie jestem pewien co do tej informacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:51, urejo napisał:

Koledze chyba chodzi o to, że CDP oznajmił iż będzie tylko 2999 sztuk EK Wiedźmina a teraz
dają informację że parę jeszcze trafi do Empików.


Nie podają tej informacji teraz, tylko pisali o tym już w czerwcu, więc nikogo nie powinno to dziwić. Jednak widzę, że kilka osób ma problemy z pamięcią, a klakierowicze ślepo ich naśladują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale podobno 2999 sztuk poszło na pre-ordery więc chyba musi być większa liczba wydań niż nam mówiono;/ stąd moje określenie że coś tu mi kłamstwem jedzie na które ostatnio jestem uczulony, bo mam dość mówienie tylko dobrych rzeczy i samych ochów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy związku z tym nie ma może fakt, że na liście z numerami EK jest tylko 2000 pozycji... Choć to by nie fair było;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że teraz do tego wrócono to nie znaczy że to jest ok. A to o to chodzi że to nie fer bo jak byłą mowa o 3000 to nie było wtedy empików tylko reklama że to jedyna szansa na EK.

A dobra lać na to. I tak trzeba czekać a już drugi raz w takie bagno się nie pakuje i kupie w sklepie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować