Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 13:51, myszkiness napisał:

> Ale chodzi o to że zawalone jest coś na co było kilka miesięcy lub tygodni. Po drugie
bardziej
> jestem zaskoczony tym że okazuje się że EK można będzie kupić w sklepie i że jest więcej
z
> tego co widać egzemplarzy niż tak obiecywane tylko 3000. Czyżby CDP się sprzedało Empikom?

> Chętnie się dowiem o tym więcej bo to już by było kłamstwo.

Ale to ciekawe, bo wychodzi na to, że w pewnien sposób nie opłacało się chyba zamawiać EK w
sklepie gram.pl(no co prawda dostanie się plakat i naklejkę - yeah:) ale to też w ramach rekompensaty
za wcześniejszy błąd), a w Empiku można ją będzie kompletną kupić 26.10 za 199 zł a gramowicze
zapłacą 199 zł za podstawową edycję i dopiero po tygodniu dostaną resztę elementów, więc jedyny
plus to to, że gramowicze będą mogli pograć już 24.10



Faktycznie jest to trochę dziwne, a nawet bardzo dziwne. Dziwi mnie ten fakt, że nie wyrobią się z EK na czas przecież znali terminy wiedzą jak gracze czekają na ten tytuł i jeszcze zawodzą . Wiem że nawalają przy większości EK ale tutaj już mogli się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh czylii gdy nie zdecydujemy się wysłania wszystekiego razem to dostaniemy:

# Pełna polska wersja językowa gry Wiedźmin
# Ścieżka dźwiękowa z gry na dysku CD
# Dysk bonusowy z materiałami Video
# Instrukcja do gry
# Poradnik Gracza
# Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego ?? bo widzę trzy książeczki wiec chyba 3 to jest właśnie to opowiadanie.
# Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze

a niestety poczekamy na :

# Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
# Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
# Unikalny medalion wiedźmiński
# Koszulka z logo gry Wiedźmin
# Bitewna gra karciana Wiedźmin

+ Duże pudełko na grę i właśnie o nie się martwię że może się trochę zniszczyć podczas transportu ;/ z powodu braku części w środku chyba że CDP pomyśli o tym i czymś wypcha to pudełko co by było bardzo dobrym pomysłem i by nie uległo uszkodzeniu itd.

I do tego dochodzi plakat i naklejka o dość niby pokaźnych wymiarach a do tego coś za rekompensatę tego co się dzisiaj stało

Mam nadzieje że to wszystko dojdzie do mnie dość szybko i w naprawdę w nie naruszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w EK nie będzie tego dodatkowego etui. A czy zauważyliście, że kilka(naście?) dni temu podmieniono wizualizacje EK i część elementów wygląda jak w EP. Chodzi o pudełko (jest teraz z większą ilością czerwieni) i boxy dvd (miało być tak jak w EK Heroes V, a teraz są 3 boxy w etui).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:00, TTBoS napisał:

I do tego dochodzi plakat i naklejka o dość niby pokaźnych wymiarach a do tego coś za rekompensatę
tego co się dzisiaj stało

Plakat i naklejka, to nie za dzisiaj, tylko za problemy w czerwcu. Za dzisiaj ma być coś innego. [przepraszam za dwa posty pod rząd, zapomniałem o możliwości edycji]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suchar z tym jechaniem że niby CDP się nie stara i tak dalej.
Czymże jest cierpienie w obliczu radochy, jaka nas czeka?
Taka analogia do życia prosta, widać, kto jak wytrwały jest;].
Nie możemy wyrokować, czy się starali czy nie. Zapowiadali że robią co w ich mocy, możemy jedynie im uwierzyć albo nie. Nie zmienia to jednak faktu że to Wiedźmin łączy obie strony niczym miecz przeznaczenia i powinniśmy się cieszyć z tego powodu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wcale tak nie było. Nie przekręcaj faktów. Wszystko jest na forum i w archiwum w newsach na stronie głównej. Było mówione, że będzie 3k egzemplarzy dla klientów gram.pl i po ewentualnie po kilka na Empik. Nikt nie reklamował, że to jedyna szansa, tylko że jedyna pewna szansa, bo czym jest 1-2 egzemplarze na Empik? Grę zgarniają wówczas z pod lady tylko znajomi sprzedawców z Empiku. A że to jest niezbyt fair wobec kupujących via net, nie wspominając już o tym, co teraz się dzieje, to inna para kaloszy. Tyle że skoro zostało to rozstrzygnięte kilka miesięcy temu i szeroko omówione, to po co teraz znów do tego wracać. Mało mamy problemów do omawiania jako nieszczęśni "prawie jak" posiadacze EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:00, Beliar-13 napisał:

Hahaha macie pecha ja dostanę swojego Wiedźmina już za parę dni a wy czekajcie na swoje dodatki
:P

I z czego tu się cieszyć? Sam też mam Edycję Podstawową i dostanę ją wkrótce. Ci którzy zamówili Edycję Kolekcjonerską dostaną to co my i w tym samym czasie ale na dodatki poczekają. Ty się cieszysz a oni są pozbawieni tej magii rozpakowywania całej EK. Postaw się na ich miejscu. Gadałbyś inaczej. ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do opakowania - już od dawna było wiadomo, że będzie takie samo jak w EP - a to wszystko dzięki grupie "krzykaczy", którzy stwierdzili, że takie wygląda lepiej niż DigiPack... Oczywiście CDP zamiast zrobić jakąkolwiek ankietę wśród posiadaczy EK od razu przystało na ten pomysł - pomimo wielu głosów sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ma być profesjonalizm, tak? Ponieważ to forum gram, nie bedę rzucał k*, ale do cholery czy to tak trudno było przewidzieć że produkcja trwa?! PŁACĘ ZA TĘ GRĘ 200Zł I JESZCZE SĄ PROBLEMY! Przepraszam, ale to chyba ostatnia rzecz jaką u was kupiłem.

Jak płacę, to wymagam nieco szacunku i profesjonalizmu.

Banda amatorów, druga wpadka przy tym samym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 13:56, Kafar napisał:

A dobra lać na to. I tak trzeba czekać a już drugi raz w takie bagno się nie pakuje i kupie
w sklepie normalnie.


i tym optymistycznym akcentem tak właśnie trzeba zakończyć tą dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:00, Wojman napisał:

> mailer zwrocil mi maila wyslanego pod wysylka@gram.pl

Dlatego warto wyslac maila pod podany adres mailowy (dok@gram.pl), ktory byl w liscie od CDP
wczoraj. :)


wiem, dalem do wiadomosci ;)
ale i tak trzeba bedzie rano wykonac telefon
ciekaw jestem czy sie dodzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:15, heyboy napisał:

> > EDIT: Popieram skórzaną podkładkę jako dodatkową rekompensatę. :)
> A ja nie, bo skorzana podkladke juz mam. :) Dla mnie moglby byc kufel z Wiedzminem. :)
Też może być :) Albo figurka Geralta.

Żadnych figurek, niepraktyczne, trzeba odkurzać, miejsce zajmuje... Popieram kufel ceramiczny, smycz z logotypem Wiedźmin, podkładek nie używam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:03, YarpenZirgin napisał:

Banda amatorów, druga wpadka przy tym samym produkcie.


Ten problem w Edycją Kolekcjonerską, nie jest winą CDP, ani gram.pl. Jest winą firm, którzy nie zdążyli na czas ze zrobieniem wszystkich rzeczy do EK, tych firm, którym CDP to zleciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jakiś kufel, czy smycz nie zrekompensuje mi tej opóźnionej dostawy EK. Może jakby dali podkładkę+figurkę+kufel+smycz, to może bym się zgodził. No bo co. Firma niby profesjonalna, a takiego zdarzenia nie potrafili przewidzieć. Oj. Duży minus dla CDP, ale Cenega miała też podobną wpadkę, a nawet mailem nie poinformowała.
________________________________
@Piotrbov Ale CDP mogło zlecić tym firmom wykonanie owych dodatków wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:13, Piotrbov napisał:

Ten problem w Edycją Kolekcjonerską, nie jest winą CDP, ani gram.pl. Jest winą firm, którzy
nie zdążyli na czas ze zrobieniem wszystkich rzeczy do EK, tych firm, którym CDP to zleciło.


ale kogo to interesuje? poważna firma powinna prowadzic interesy tylko z kompetentymi i odpowiedzialnymi osobami/firmami współprace.... i to jest jej broszka żeby wszystko było na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować