Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie


Heh, ja nic nie mówię, ale ten news wygląda na specjalnie zrobiony po to, żeby przemycić info o wysyłce w ratach inaczej niż w formie osobnego newsa z tytułem "wysyłka EK wiedźmina w ratach" :P
Tak mnie właśnie naszło ;]
"Emocje sięgają zenitu"? Na pewno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne... Czytam te wasze posty i jedyne co przychodzi na myśl to to że jesteście żałośni. Założę się że 99% z was nie ma ukończonych 18 lat. Bo kto dorosły by tak wariował dlatego że album dostanie 3 dni później? Jak dorośniecie to z pewnością nie będziecie tak przeżywać byle pierdółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:43, Allanon napisał:

haha, wiedziałem.

CDP słynie z tego, że premiery najlepszych gier zawsze są skopane.

Oj CDP, CDP. Amatorszczyzna. A Cenega patrzy i się śmieje przejmując powoli pozycję lidera
Polskiego Dystrybutora Gier.

Zamiast dawać tyle pierdółek do gier, których nikt nie używa i na ogół po miesiącu obrastają
kurzem, wydajcie chociaż jedną, JEDNĄ grę, która nie będzie miała żadnych "wpadek".



Cóż - te, jak to nazwałeś, pierdółki, są właśnie powodem zakupu EK... A co do Cenegi - litościwie przemilczę.
Choć - prawda - CDP dało trochę ciała. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opiniami większości moich poprzedników na temat tej ogromnej wpadki dotyczącej Wiedźmina. Ta cała sytuacja napewno wpłynie na przyszły wizerunek tej firmy i w konsekwencji spowoduje jej znaczne straty wywałone utratą części urażonych klientów. Nie da się ukryć i nik nie może zaprzeczyć, że bez względu na to po czyjej stronie stoi wina za to opóźnienie - to właśnie GRAM.PL wraz z CD-PROJEKT ponoszą całą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

Natomiast wracając do tej wysyłki "na raty" to ja już ostatecznie zdecydowałem - 100 razy bardziej wolę otrzymać z opóźnieniem tą grę i zagrać w nią w innym niż początkowo planowałem terminie, niż czekać w ciągłym stresie i zastanawiać się, czy wszystkie elementy EK dojdą do mnie na czas i będą w nienaruszonym stanie. Nigdy przecież nie wiadomo, czy GRAM.PL nie zaliczy kolejnej żenującej wpadki i z poszczególnymi komponentami nie stanie się coś w trakcie transportu (czytaj: nie zaginą, lub zostaną uszkodzone). Poza tym moim zdaniem cały czar pryśnie, gdy zamiast długo oczekiwanej i jakby na to nie patrzeć - kosztownej EK dostanę zwykłe EP...

Na koniec chciałbym poruszyć jeszcze jedną kwestię - mianowicie zastanawia mnie w jaki sposób oraz w jakim składzie przedstawiciele GRAM.PL/CD Projekt chcą rozesłać "pierwszą ratę" naszej EK i co dadzą w drugiej/kolejnych, skoro najpierw mamy otrzymać edycję o analogicznym składzie co EP, a to oznacza, że nie wiadomo wcale czy otrzymamy później to unikalne pudełko od EK - skoro pierwsze elementy dostaniemy zapakowane w etui z EP... (no chyba, że ostatecznie będziemy mieli 2 pudełka od obu wersji...). Dziwi mnie również finał poruszanej już wielokrotnie wcześniej kwestii ostatecznego wyglądu EK. Dla tych, którzy nie zauważyli różnicy w zawartości pudełka EK między zaprezentowaną na samym początku a tą, która obecnie jest umieszczona na stronie gram.pl, wklejam 2 linki (1. http://www.gram.pl/upl/news/120070622163049.jpg , 2. http://www.gram.pl/upl/artykul/120071009103647.jpg). Moim skromnym zdaniem to kolekcjonerskie wydanie znacznie lepiej prezentowało się na samym początku niż w dniu dzisiejszym. Zwróćmy szczególnie uwagę na pudełko przeznaczone dla 3 krążków. Krótko mówiąc miało ono swój urok i było najzwyczajniej w świecie znacznie bardziej wyjątkowe i oryginalne niż 3 "szare" opakowania od płyt DVD, w których umieszcza się również gry z najskromniejszych serii wydawanych w Polsce jak chociażby "eXtra Klasyka" czy "TOP SELLER". Także pomysł, żeby instrukcję, poradnik i opowiadanie A. Sapkowskiego wydrukować w innej, różniącej się kolorystycznie okładce wydawał się bardzo trafny. Zdaję sobie sprawę, że z chwilą gdy zadecydowano o stworzeniu etui w jednolitym czarnym kolorze, różnobarwne "książeczki" już nie miały by racji bytu, ponieważ ich grzbiety nie pasowałyby kolorem do owego etui i czarnych pudełek na 3 DVD..., ale nie zmienia to faktu, że nie poprzednia wersja wypada znacznie lepiej w zestawieniu z obecną. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak niedawno podmieniono wizualizację ukazującą to wydanie EK...? Śmiało chyba mogę stwierdzić, że to oznacza, iż proces tworzenia komponentów do EK rozpoczął się nie więcej niż 3 tygodnie temu (nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jaki czas temu, ale sugeruje się datą zamiany wizualizacji), a z kolei to dowodzi, dlaczego zabrakło czasu na wyprodukowanie tych wszystkich dodatków. Jeżeli się nie minąłem z prawdą to wydawca Wiedźmina nie tylko ponosi odpowiedzialność za popełniony błąd, ale także - co ważniejsze - wykazał się po prostu czystą głupotą i całkowitym brakiem profesjonalizmu myśląc, że zmieniając plany wydawnicze zdąży w tak krótkim czasie ukończyć pracę nad tym projektem.

Mam cichą nadzieję, że moja kompletna wersja (bo taką opcję wybiorę - jak wcześniej już o tym pisałem) dojdzie do mnie w jak najszybszym czasie (mam na myśli kilka dni poślizgu) i będzie zawierała również wszystkie elementy będące wyrazem rekompensaty za poniesione szkody, ciągłe nerwy i niepewności. Chyba każdy ma już dość tej kampanii reklamowej Wiedźmina (która nie jednokrotnie przewyższa swoją popularnością również zawiłe i irytujące wybory parlamentarne, a sama ekipa GRAM.PL zaczyna powoli przypominać nam braci Kaczyńskich, którzy także wiele obiecują, a niewielu z tych obietnic potem dotrzymują, natomiast nieustannie próbują nam wmówić, mydląc nam oczy poprzez różne chwyty i zabiegi, że wszystko jest "cacy i ok", tylko my mamy jakieś problemy, chociaż jak doskonale wiadomo w rzeczywistości jest zupełnie inaczej...) i chciałby w spokoju usiąść przed swoim kompem trzymając we własnych rękach długo oczekiwaną grę Wiedźmin, która będzie po prostu pięknie wydana i będzie obejmowała wszystkie obiecane w EK unikalne dodatki. Dlatego więc proszę ludzi odpowiedzialnych za ten bałagan o wyrozumiałość i odrobinę rozsądku, który mógłby się np. wyrażać w krótkotrwałym wydłużeniu dnia pracy ludzi odpowiedzialnych za tą produkcję i sumiennym dokończeniu dawno rozpoczętych działań. Z całego serca liczę na dopracowanie każdego szczegółu tego przedsięwzięcia i na to, że już niebawem wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik, a ja i pozostali "przyszli" posiadacze EK będziemy mogli z dumą postawić ten wyśmienity egzemplarz na swoich półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:48, hagen321 napisał:

ej to etui to które to bo na tym zdięciu pisze że to czarne z logiem wiedzmina.
http://www.gram.pl/upl/news/120071018071654.jpg

Tak a tu jest zaznaczone dodatkowe etui, które dostaje się za zamówienie na gram.pl http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_42/20071021122428.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:49, misioo napisał:

Żałosne... Czytam te wasze posty i jedyne co przychodzi na myśl to to że jesteście żałośni.
Założę się że 99% z was nie ma ukończonych 18 lat. Bo kto dorosły by tak wariował dlatego że
album dostanie 3 dni później?



misioo, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:48, hagen321 napisał:

ej to etui to które to bo na tym zdięciu pisze że to czarne z logiem wiedzmina.
http://www.gram.pl/upl/news/120071018071654.jpg


Specjalnie rano, kilka stron temu, zaznaczałem ci na obrazku ten rękaw dodatkowy, co się dostaje w EP. O co ci chodzi?

Edit: : O, Krzycho odkopał ten właśnie obrazek. Tak, ten co ty pokazywałeś, to etui dostajesz i w EK i w EP. We wtorek/ środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wolę dostać paczkę kompletną z zamawianym towarem niż czekać na jakieś dosyłanie. Jeśli tyle czasu czlowiek czeka na grę, to małe opóźnienia nie mogą zaszkodzić.

Wydaje mi się, że największe oburzenie jest wśród osób, które swoje EK Wiedźmina wystawili na Allegro i teraz dostaną negatywy za brak towaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nie w porządku wobec tych co zamówili EK. Nie dość, że dodatki dostaniemy później to jeszcze nie ma dodatkowego rękawa ( no chyba, że była by miła niespodzianka i to to byłoby tym "odszkodowaniem")!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:57, max1994 napisał:

To jest nie w porządku wobec tych co zamówili EK. Nie dość, że dodatki dostaniemy później to
jeszcze nie ma dodatkowego rękawa ( no chyba, że była by miła niespodzianka i to to byłoby
tym "odszkodowaniem")!!


Na cholerę ci ten rękaw? Skoro dostajesz o wiele lepsze pudło w EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:57, max1994 napisał:

jeszcze nie ma dodatkowego rękawa ( no chyba, że była by miła niespodzianka i to to byłoby
tym "odszkodowaniem")!!

Rękaw odszkodowaniem? Chyba jego 1/5! Ja chcę kufel, figurkę, skórzaną podkładkę, smycz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Dla mnie to ty jesteś żałosny i już nie chodzi o to co zawiera, ale o to że płacąc 200 zło wymagam dostarczenia całego zestawu. A nie jego części i nie chodzi tylko o ten przypadek. Pisałem to już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły wygląd :) I już niedługo będzie to w moich rękach :D A co do EK - to lepiej, że jej nie zamówiłem, wydanie podstawowe o wiele tańsze, a zawartość jak w zachodnich CE :) Poza tym 100 zł drogą nie chodzi i wolę zamiast zbędnych dodatków mieć np. inną grę, która na pewno zapewni więcej zabawy niż n-ty raz przeglądanie artbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:02, Ciachoo666 napisał:

> jeszcze nie ma dodatkowego rękawa ( no chyba, że była by miła niespodzianka i to to byłoby

> tym "odszkodowaniem")!!
Rękaw odszkodowaniem? Chyba jego 1/5! Ja chcę kufel, figurkę, skórzaną podkładkę, smycz!

Zapomniałeś o kluczykach do nowego porshe i ewentualnie nowego kompa żeby w wiedźmina pograć na max detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elementy walic - nie to mnie wkurzyło. Spytam tak - z jakiej paki dostałem maila do potwierdzenia zamówienia na stary mail, chociaż ponad miesiąc temu zmieniłem adres? Gdybym miał konto na o2 i nieodwiedzane od trzech miesięcy, mógłbym je stracić, razem z EK. Fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować