Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 16:06, Bartold-1991 napisał:

Elementy walic - nie to mnie wkurzyło. Spytam tak - z jakiej paki dostałem maila do potwierdzenia
zamówienia na stary mail, chociaż ponad miesiąc temu zmieniłem adres? Gdybym miał konto na
o2 i nieodwiedzane od trzech miesięcy, mógłbym je stracić, razem z EK. Fajnie!


Bo tu chodzi o to, z jakim mailem składałeś zamówienie i na taki dostajesz wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:49, misioo napisał:

Żałosne... Czytam te wasze posty i jedyne co przychodzi na myśl to to że jesteście żałośni.
Założę się że 99% z was nie ma ukończonych 18 lat. Bo kto dorosły by tak wariował dlatego że
album dostanie 3 dni później? Jak dorośniecie to z pewnością nie będziecie tak przeżywać byle
pierdółek.

Zakładasz to patrząc na ludzi jak na dzieci, weź pod uwagę sytuację, zamawiasz sobie powiedzmy wieżę przez neta, dochodzi ci bez głośników z gwarancją że ci doślą za tydzień bo" nastąpiły problemy z produkcją". Dla mnie jest ważne to, że zamówiłem produkt jako całość a nie jako prenumeratę która dostane w kawałkach niewiadomo kiedy.
Firma powinna przedsięwziąść odpowiednie kroki by nie dopuścić znowu!! do takich sytuacji z ek, jakby to się raz zdarzyło to dobrze, każdy może zaliczyć wpadkę, ale to nie pierwszy raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:49, misioo napisał:

Żałosne... Czytam te wasze posty i jedyne co przychodzi na myśl to to że jesteście żałośni.
Założę się że 99% z was nie ma ukończonych 18 lat. Bo kto dorosły by tak wariował dlatego że
album dostanie 3 dni później? Jak dorośniecie to z pewnością nie będziecie tak przeżywać byle
pierdółek.



haha misioo jak to przeczytałem spadłem z krzesła -.- co cię interesuje jak to przezywają ? są ludźmi i mogą na jaki chcą sposób i jak im się podoba wyrażać swoje uczucie co się stało z zaistniała sytuacją CDP.
Bo dla jednych to tylko gra a dla innych coś więcej i liczyli że dostaną wszystko za 1 razem i będą mieli chwile pocieszenia z dodatków ;sale trzeba przyznać że nie które wypowiedzi są zbyt nagłe ale taki impuls człowieka i jest zrozumiały zaistniałą sytuacja.

A jedyny plus z tego to że CDP doda kolejny dodatek do EK więc i są tez dobre strony tego ;s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:43, Piotrbov napisał:

> Nie rozśmieszaj mnie. dla mnie liczy się to ze nie dostanę tego co zamawiałem i w d* mam
to
> dlaczego. Zamawiałem w sklepi i to sklep jest dla mnie winny.

Jak to nie dostaniesz? Przecież będą wysyłali, lecz później. Ale i tak tydzień to nie jest
dużo w porównaniu do kilku miesięcy, lat oczekiwań tej gry.
I tak samo jak powiedział RobeN, masz szczęście, że chociaż dostaniesz grę, przed premierą,
niż czekać jeszcze z tydzień na tą grę po przesunięciu premiery.


zamawiałem grę kompletną, dostanę ją w ratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:05, tomas92 napisał:

Niezły wygląd :) I już niedługo będzie to w moich rękach :D A co do EK - to lepiej, że jej
nie zamówiłem, wydanie podstawowe o wiele tańsze, a zawartość jak w zachodnich CE :) Poza tym
100 zł drogą nie chodzi i wolę zamiast zbędnych dodatków mieć np. inną grę, która na pewno
zapewni więcej zabawy niż n-ty raz przeglądanie artbooka.


Dobrze powiedziane, Podstawowa edycja, jest taka sama, jak zachodnia Edycja Kolekcjonerska. Więc już nawet w tym momencie widać, że CDP pragnie dla nas ( Polaków ) jak najlepiej i że to im nie na rękę te EK na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:15, Piotrbov napisał:

Dobrze powiedziane, Podstawowa edycja, jest taka sama, jak zachodnia Edycja Kolekcjonerska.
Więc już nawet w tym momencie widać, że CDP pragnie dla nas ( Polaków ) jak najlepiej i że
to im nie na rękę te EK na raty.


Ale pomyśl ile dostaniesz za zwykła edycje za 2lata a ile za EK ?? xD fakt faktów kupujesz bo ma to wartość sentymentalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:54, xippon napisał:

Wydaje mi się, że największe oburzenie jest wśród osób, które swoje EK Wiedźmina wystawili
na Allegro i teraz dostaną negatywy za brak towaru ;)


Po części na pewno masz racje. Dość spora grupa ludzi pod wezwaniem zamówiła EK specjalnie z myślą zarobku. Ja wszystko rozumiem poza jedną rzeczą, jak coś można sprzedawać nie posiadając tego na stanie? Aukcje pojawiały sie praktycznie po paru dniach od momentu kiedy były zapisy na EK. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się sprzedawać czegoś, a mam dość potężny bagaż jeśli chodzi o przeprowadzone transakcje,czego najzwyczajniej w świecie nie posiadam :-)

Krótko mówiąc sami są sobie winni.

P.s. Jeśli się nie myle dwa dni temu widziałem na Allegro gościa, który sprzedawał EK wiedźmina za 580 zł. Bardzo się uśmiałem. Dziś patrzyłem i nie zauważyłem tej aukcji, możliwe że sam ją "anulował" bądź jakiś desperat kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:43, Piotrbov napisał:

> Nie rozśmieszaj mnie. dla mnie liczy się to ze nie dostanę tego co zamawiałem i w d* mam
to
> dlaczego. Zamawiałem w sklepi i to sklep jest dla mnie winny.

Jak to nie dostaniesz? Przecież będą wysyłali, lecz później. Ale i tak tydzień to nie jest
dużo w porównaniu do kilku miesięcy, lat oczekiwań tej gry.
I tak samo jak powiedział RobeN, masz szczęście, że chociaż dostaniesz grę, przed premierą,
niż czekać jeszcze z tydzień na tą grę po przesunięciu premiery.



poza tym mam się cieszyć, ze dostanę to co zamawiałem i za co zapłaciłem, w dodatku jeszcze nie w całości? ty na głowę upadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:13, Bartek 93 napisał:

Nie wiem dlaczego tak nażekacie:/ Zapewne CDP się postara i ostatnie paczki będą w domach za
max 2 tygodnie. Przecież kupiliśmy grę a nie bajery :D


Tak, tyle że sens istnienia EK to właśnie te bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:20, YarpenZirgin napisał:

poza tym mam się cieszyć, ze dostanę to co zamawiałem i za co zapłaciłem, w dodatku jeszcze
nie w całości? ty na głowę upadłeś?


Nie o to mi chodziło. Uważam, że lepiej zagrać w grę np. 24 października, która jest niekompletna, niż czekać 2 tygodnie, po przesunięciu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:19, piotrek napisał:

> Wydaje mi się, że największe oburzenie jest wśród osób, które swoje EK Wiedźmina wystawili

> na Allegro i teraz dostaną negatywy za brak towaru ;)

Po części na pewno masz racje. Dość spora grupa ludzi pod wezwaniem zamówiła EK specjalnie
z myślą zarobku. Ja wszystko rozumiem poza jedną rzeczą, jak coś można sprzedawać nie posiadając
tego na stanie? Aukcje pojawiały sie praktycznie po paru dniach od momentu kiedy były zapisy
na EK. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się sprzedawać czegoś, a mam dość potężny bagaż jeśli
chodzi o przeprowadzone transakcje,czego najzwyczajniej w świecie nie posiadam :-)

Krótko mówiąc sami są sobie winni.

P.s. Jeśli się nie myle dwa dni temu widziałem na Allegro gościa, który sprzedawał EK wiedźmina
za 580 zł. Bardzo się uśmiałem. Dziś patrzyłem i nie zauważyłem tej aukcji, możliwe że sam
ją "anulował" bądź jakiś desperat kupił.


Również widziałem tą aukcje sprzedawał dokładnie dwa egzemplarze nr.18 i nr.19 może ze względu na numer dał tak wysoką cenę . Chciałem zaznaczyć że sprzedaje nadal ale zmniejszył cenę do 399,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:23, bodzio152 napisał:

Sorry może już o tym pisaliście ale problem dotyczy tylko tych co zamawiali EK, czy tych co
"normalną" też? ( z tymi dodatkami)


Tylko EK, EP dostaniesz normalnie, zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować