Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

donaan-> Nie, ale z dwóch powodów mam prawo oczekiwać odpowiedzi.
1. Chyba sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że mogliby uczynić wyjątek, tak jak przy EK
2.Dostałem tą wiadomość o pónocy. W takim razie dlaczego nie przysłali tego e-maila jutro. Chyba tylko aby zepsuc wszystkim niedzielę i zdenerwować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:36, Lord Ariel napisał:

TTBoS-> Doskonale o tym wiem(przynajmniej ja), ale wysłałem z pytaniami już 2 maile i co,
nico bo CD-Projekt chyba dzisiaj baluje, a nie odpowiada. W ogóle nie wiem po co to podali
ten adres e- mailowy. Pełen nieprofesjonalizm, oczekiwałem coś więcej po firmie, która podobno
jest najlepsza w branży gier w Polsce.Pozdrawiam wszystkich, którzy uważaja tak samo a z tego
co widzę to sporo osób się wpienia i słusznie.



No dla tego mam pretekst czy czasem jutro nie tyrknąć i jednak zdecydować się na to by wysłali wszystko za jednym zamachem ;s ale niestety nie znając dokładnej daty wysłania wszystkich dodatków trochę się wącham ;s i jeszcze jest tego motyw czy sie dodzwonię :P.

Ps. używaj opcji Odpowiedzi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 17:44, TTBoS napisał:

No dla tego mam pretekst czy czasem jutro nie tyrknąć i jednak zdecydować się na to by wysłali
wszystko za jednym zamachem ;s ale niestety nie znając dokładnej daty wysłania wszystkich
dodatków trochę się wącham ;s i jeszcze jest tego motyw czy sie dodzwonię :P.

I dlatego lepiej maila wysłać, w którymś momencie go przeczytają a nie będziesz wisiał na słuchawce przez 2h próbując się dodzwonić razem z rozzłoszczoną gawiedzią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:46, donaan napisał:

> dodatków trochę się wącham ;s i jeszcze jest tego motyw czy sie dodzwonię :P.
I dlatego lepiej maila wysłać, w którymś momencie go przeczytają a nie będziesz wisiał na słuchawce
przez 2h próbując się dodzwonić razem z rozzłoszczoną gawiedzią ;]



Znając realia lepiej zrobić to i to :P bo jak zwykle dodzwonię się i po telefonie 1h dostane na e-maila odpowiedz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:40, hagen321 napisał:

ponawiam pytanie.a fakture się dostanie jeżeli sie bierze na firme
czy normalnie??????????????


skoro nikt nie potrafi Ci tutaj odpowiedzieć zostaje kontakt z cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mail napisany i wysłany, mam nadzieję, że dostanę odpowiedź w sprawie wysłania mojego EK w całości. Dlaczego mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec problemów. Martwię się czy chociaż to EK dotrze w porządnym i niezniszczonym stanie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:54, xippon napisał:

Wydaje mi się, że największe oburzenie jest wśród osób, które swoje EK Wiedźmina wystawili
na Allegro i teraz dostaną negatywy za brak towaru ;)


Przepraszam, a gdzie Ty widzisz ponad 2000 aukcji z wiedźminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:02, Smash-PL napisał:

Dobra mail napisany i wysłany, mam nadzieję, że dostanę odpowiedź w sprawie wysłania mojego
EK w całości. Dlaczego mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec problemów. Martwię się czy chociaż
to EK dotrze w porządnym i niezniszczonym stanie.:(


Jak dotrze w zniszczonym stanie, to chyba, będzie szansa zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:09, Piotrbov napisał:

> Dobra mail napisany i wysłany, mam nadzieję, że dostanę odpowiedź w sprawie wysłania mojego

> EK w całości. Dlaczego mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec problemów. Martwię się czy
chociaż
> to EK dotrze w porządnym i niezniszczonym stanie.:(

Jak dotrze w zniszczonym stanie, to chyba, będzie szansa zmienić.


Niestety o to tez sie martwię dla tego tez wysłałem mila z prośbą o wysłanie gry skompletowanej :> bo jest takie stare przysłowie z którego wynika że nie należy se spieszyć ras wysłane zapewnia dostarczenie przesyłki w nienaruszonym stanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 17:37, donaan napisał:


Lord Ariel-> widziałeś kogoś w pracy w niedziele wieczorem ?

Na jego obronę powiem że ja właśnie jestem w pracy :), i to niestety mam tak co niedziele. W dodatku jest to najdłuższy dzień pracujący w tygodniu dla mnie. Taka praca. Zresztą jeżeli CDP zależy na nas klientach to powinni dzisiaj zapie...ć podwójnie byle się ze wszystkim wyrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:13, TTBoS napisał:

Niestety o to tez sie martwię dla tego tez wysłałem mila z prośbą o wysłanie gry skompletowanej
:> bo jest takie stare przysłowie z którego wynika że nie należy se spieszyć ras wysłane
zapewnia dostarczenie przesyłki w nienaruszonym stanie :P.


A ja bym tego nie wytrzymał. Wiedźmin po premierze, a ja nadal gry nie mam. Co do tej przesyłki to mam głębokie zaufanie gramu, że zrobią tak, żeby pudełko nie było zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle w niedziele (!) okazało się, że nie wyrobią.
Jakiś rok temu zamawiałem preordera Gothica III i pamiętam, że też było ciekawie... pechowy czas przed świętami? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:19, Piotrbov napisał:

> Niestety o to tez sie martwię dla tego tez wysłałem mila z prośbą o wysłanie gry skompletowanej

> :> bo jest takie stare przysłowie z którego wynika że nie należy se spieszyć ras wysłane

> zapewnia dostarczenie przesyłki w nienaruszonym stanie :P.

A ja bym tego nie wytrzymał. Wiedźmin po premierze, a ja nadal gry nie mam. Co do tej przesyłki
to mam głębokie zaufanie gramu, że zrobią tak, żeby pudełko nie było zniszczone.


Rozumiem cię Piotrbov ale tu też chodzi o pewny klimat/magię wersji EK z której CDP nas próbuje odrzeć po przez zamiar wysyłki ratowej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta edycja...szkoda tylko, że to jest chyba 10 news, o tym co w niej będzie >.<
Nie lepiej te wszystkie rzeczy podawać na stronie Wiedźmina, zamiast katować graczy byle bzdetami?
Dzień bez newsów o Wiedźminie, dzień stracony? Ja rozumiem, żę CDP chce to reklamować, ale to już jest przesada. Ja czekam na premierę teraz choćby dlatego, by się ta wiedźminomania na gram.pl skończyła. Poza tym po komentarzach widze, że skupiają się nie na tym co trzeba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:37, Smash-PL napisał:

Rozumiem cię Piotrbov ale tu też chodzi o pewny klimat/magię wersji EK z której CDP nas próbuje
odrzeć po przez zamiar wysyłki ratowej :/.


A ja nie mam żadnej przyjemności z otwierania EK. Dla mnie po prostu liczy się zawartość, a nie otwieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam do domu odstresowany po miłym weekendzie bez polityki ;), ściągam pocztę o tu e-mail od CDP ;/ Po krótkim niedowierzaniu, szoku itp. wchodzę na forum; poczytałem o tej "niedosyłce". Szczerze to jestem trochę zawiedziony (jak pewnie większość); jednak staram się zrozumieć; jak wszystko do mnie dojdzie to całej sprawie zapomnę, byleby nie było większych komplikacji. Najważniejsze, że grę otrzymam na czas. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:46, Rafcio Master napisał:

Bardzo fajna ta edycja...szkoda tylko, że to jest chyba 10 news, o tym co w niej będzie >.<
Nie lepiej te wszystkie rzeczy podawać na stronie Wiedźmina, zamiast katować graczy byle bzdetami?
Dzień bez newsów o Wiedźminie, dzień stracony? Ja rozumiem, żę CDP chce to reklamować, ale
to już jest przesada. Ja czekam na premierę teraz choćby dlatego, by się ta wiedźminomania
na gram.pl skończyła. Poza tym po komentarzach widze, że skupiają się nie na tym co trzeba
;/


Hehe.. premiera to dopiero początek ;)
Nie zapominaj o 2 tygodniach z Wiedźminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:13, Piotrbov napisał:

Ten problem w Edycją Kolekcjonerską, nie jest winą CDP, ani gram.pl. Jest winą firm, którzy
nie zdążyli na czas ze zrobieniem wszystkich rzeczy do EK, tych firm, którym CDP to zleciło.


Wyciag z maila, ktory przyszedl od CDP: Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były jak największe.
W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.


Okazuje sie, ze dla Empikow nie bylo zadnego problemu pzygotowac Edycje Kolekcjonerskie gry Wiedzmin, natomiast dla nas - klientow pojawia sie taki problem. Wiec przestan mowic, ze te problemy to nie wina CDP, bo to ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko luzik,co z tego ze te pare dupereli za ktore doplaciliscie stowke dojdzie za miesiac,w koncu kasa jest juz u nas w portfelu,a jak sie rozmyslicie to co, jest jeszcze kupe napalonych frajerow co to kupia,luzik... W razie czego poinformowalismy was dzien przed wysylka,zebyscie sie przypadkiem nie rozmyslili,co z tego ze wiedzielismy ze sie nie wyrobimy minimum tydzien wczesniej,pusci sie bajeczke tlumowi,zwali sie jeszcze na kogos innego,luzik...
***
Mam nadzieje ze nie napisalem tego zbyt ostro,nie chcialem nikogo urazic,ale jestem "troche" zdenerwowany.
Kampania reklamowa trwajaca od dobrych 3 miesiecy,najwieksza premiera roku bla bla bla,a tu taka niespodzianka,i to zawoalowana kolejnym tekstem w stylu "ale nasz wiedzmin jest fajny! a nawet fajniejszy niz fajny!", ktorymi jestesmy karmieni od dobrego miesiaca...
Swoja droga tak jak informacje o skladzie EK byly popuszczane jak "paw na przyjeciu" (jakos tak to ujela Yennefer ^^) W ten sam sposob beda widac popuszczane elementy EK...
Mam nadzieje ze ten bonus jaki dostaniemychoc w pewnym stopniu zrekompensuje nasze straty moralne(co powiecie na zestaw "Młody czarnoksiężnik,czyli co zrobić aby pokryć pryszczami swojego wroga" albo "Jak skonstruować bombę w 5 minut") ,mam nadzieje rowniez ze CDP pokryje rachunki od psychoterapeutow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 18:52, Piotrbov napisał:

A ja nie mam żadnej przyjemności z otwierania EK. Dla mnie po prostu liczy się zawartość, a
nie otwieranie.


Proszę Cię - daj sobie spokój - oni nie są warci Twojej litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować