Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 00:01, Vernio napisał:

Czy jak do tej pory nie dostałem meila,to mam jakieś szanse żeby dostać jutro grę?:/

A w zamówieniach masz status:wysłane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam zwisa, czy przyjdzie jutro czy pojutrze czy kiedykolwiek... Czuję się jakbym zamówił loda w polewie a dostał samego loda z uprzejmą informacją, że polewę dostanę dopiero za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 23:23, Memorr napisał:

o jakie 3miesiące ci sie rozchodzi;)?????

Wieku.
To była hiperbolizacja.
Jeśli się kłócisz/dyskutujesz, nieważne ile lat masz ty i twój rozmówca, lecz w jaki sposób ta wymiana poglądów zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi dziś jedynie prędko wrócić ze szkoły i oczekiwać kuriera ...

I jak człowiek ma się tu czegoś porządnie nauczyć gdy dookoła pełno hitów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliście co się dzieje na allegro...za wiedźmina EK chcą 400zł
A pomyślec, że z list rezerwowej wciąż można EK dostac...wystarczy posiadac magiczny link...
Poważnie..kto chce EK i zapisał się na liste rezerwową niech sprawdzi pocztę dostałem powinien by tam link do strony EK nie dostępnej z poziomu sklepu...potem to wystarczy zamówic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj status przesyłki w Mastelink i:

"1 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:52:16 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1"

Tak więc paczka już do Krakowa jedzie lub dojechała i dzisiaj będę mógł ją odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy to sie klocicie jak dzieci...
ja jestem z wroclawia i poczekam do czwartku do 19 gdzie w Empiku ma byc "impreza" z okazji premiery gry i bedzie mozna pewnie wygrac EK a przynajmniej EP wiec sie nie martwie a w razie czego to kupie o albo to :) zaloze sie ze napewno bedzie dostepna EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, stary, ja mam 16 i w kłótniach z kurierami jestem już okrzepły. Od dwóch lat się wprawiam. Nie to co poczta, tam to nikt nie da rady, ale tutaj efektywnymi argumentami możesz nawet zdziałać, że paczka przyjedzie w pół godziny (serio!) ;-)

Powodzenia!

Ludzie!
Mój Wiedziek jest już w SORTOWNI! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 07:09, Sephirath napisał:

Mój Wiedziek jest już w SORTOWNI! :P


Farciarz:) O moim nic nie wiadomo:) Mam nadzieję że mój wiesiek nie zagiął kontinuum czasoprzestrzennego i nie wylądował w średniowieczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"1 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:13:11 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK"

W Krakowie już jest. Teraz tylko trzeba zapytać kuriera o której przyjedzie, bo do pracy za chwilę muszę lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 05:05:41 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW

Ciekawe dlaczego Katowice a nie Kraków skoro mieszkam bliżej Krakowa. W sumie t i tak nie ważne, najważniejsze że niedługo będę grał!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kurier, który wiózł paczkę z Warszawy kończył kurs w Sieradzu. Spokojna głowa, pewnie niedługo ktoś ją odbierze z tamtej sortowni i zabierze do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 07:49:17 Przesyłka wychodząca z sortowni SRD
2 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 06:20:39 Przesyłka wchodząca do sortowni SRD
3 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 02:38:22 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:40 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 19:40:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 19:24:05 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować