Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Witam
DZiś dostałem swojego wiedżmina :-D wersje EK bez dodatków i nie dostałem Mapy która jest też w podstawowej edycji czy zostanie ona dosłana z resztą dodatkow ? czy inniposiadacze EK mają mapy ?
nie dostałem też błyszczącego "Rękawa" który widnejena zdjęciu jednego z forumowiczów czy to normalne będzie dosyłany puźniej z mapą ?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:09, racucharc napisał:

Bezsens... Przesyłka była już we Wrocławiu, a potem cofnęli ją z powrotem... Żal.pl
A to zwykła wersja, EP... Nam też coś powinni za to dorzucić xP



mnie też cofneli ale spkojnie zadzwoniłem dowiedzialem się u nich jutro każdy dostanie gre zazdroszcze innym co ją dostali dziś no cóz ja będe mial jutro.a wstatusie masterlinka pisze mi odmowa przyjęcia haha ale to zdięcie jest bardzo fajne zachęca do kupna wedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:17, szczepanxbox napisał:

Witam
DZiś dostałem swojego wiedżmina :-D wersje EK bez dodatków i nie dostałem Mapy która jest też
w podstawowej edycji czy zostanie ona dosłana z resztą dodatkow ? czy inniposiadacze EK mają
mapy ?
nie dostałem też błyszczącego "Rękawa" który widnejena zdjęciu jednego z forumowiczów czy to
normalne będzie dosyłany puźniej z mapą ?

pozdrawiam



Rękawa nie dostaniesz bo nie jest w EK {zresztą i tak jest z tektuty i nie potrzebny}ale mape powinienes dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 12.00 dostałem swoje dwa egzemplarzy EK a raczej jego połówki :P kurier mówił że wczoraj dostali ich 1500 :P i bardzo się ucieszył jak mu powiedziałem że dostaną jeszcze raz tyle przez błąd firmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dostałem degrada wcześniej nie przeczytałem postów i nie wiedziałem że nie wolno pisac prosze o przywrócenie mi przodownik .a jeśli nie to będe mógł go za jakis czas znowu mieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że status wróci z czasem.
Przypominam, że wszelkie skargi i zażalenia rozwiązuje się za pomocą maila, a nie na forum ;)
Proszę nie odpowiadać na ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:31, hagen321 napisał:

sorry ale musze się spytac moderator jak mozna awansowac na następne stannowiskz przewodniczący
obywatel itp. bo ja się nie orientuje????


Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87#u_42353

Proszę nie odpowiadać na ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:42, hagen321 napisał:

naprawde ostatnie już pytanie czy można w jakiś sposób zostać moderatorem i ile trwa zmienienie
statusu na przodownik bo mi trwało rok????


Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w wymienionym przeze mnie wątku.
Jeśli dopiszesz się nie na temat jeszcze raz dostaniesz kolejny -1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd zestawu jest bardzo ładny i z pewnością zachęci do kupna niezdecydowanych. Pamiętam, jak kupowałem Starcraft w dniu premiery. Cena wynosiła zdaje się 169 złotych, a samo wydanie oprócz tłustej instrukcji bogato ilustrowanej szkicami Metzena i spółki, a także "otwieranej okładki pudełka" (znanej m.in. z World of Warcraft) nie wyróżniało się niczym szczególnym. Teraz cenę mamy niższą (dużo niższą jeśli wziąć pod uwagę średnie zarobki z tamtych czasów) a podstawowe wydanie jest profesjonalnie wykonane i nie daje możliwości narzekania nawet największym marudom. Tak więc dużo się na tym naszym rynku gier pozmieniało. Za sprawą CD Projekt oczywiście.

To tak tytułem wstępu, żeby nikt nie oskarżał mnie o off-topic. Jeśli chodzi o przeciągnięcie się terminu dostawy o 1 dzień to ja nie miałbym z tym większego problemu gdyby nie fakt, że mieszkam sam i pracuję w godzinach dostawy paczek. Dzisiaj wziąłem wolne na kilka godzin, żeby odebrać przesyłkę za którą muszę jeszcze zapłacić (za pobraniem) dlatego też jednodniowe opóźnienie jest dość istotne. Niemniej jednak wieszanie psów na CDP uważam za niesprawiedliwe. Doceńcie choćby to, że dostajecie produkt który w stosunku cena/jakość wypada doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz otrzymałem Wieśka ale jest wk....wiony bo folia ochronna zamias ochraniać etui na grę przed różnymi syfami była do niej przyklejona i gdy ją zerwałem przy okazji zdarłem sobie pół pódełka. Tak więc uważajcie na folję ochronną. Aco do samej gry się nie wypowiem bo jeszcze nie odpaliłem. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Wiedźmina dziś przed południem, zainstalowałem i trochę pograłem, musiałem niestety iść do pracy - grafika naprawdę jest dobra, animacja otoczenia i postaci również, ale - no właśnie ale, trochę dziwnie porusza się sam Wiedźmin - może tylko mi się wydaje. Teraz moje pytanie: czy wam także niektóre ruchy Wiedźmina wyją się delikatnie dziwne, takie jakieś gęsie? ;) Jeżeli nie, zmuszony będę do odwiedzin okulisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:51, YarpenZirgin napisał:

znasz słowo ironia...?

Proste. :)

Ale szczerze mówiąc to jednak przez chwilę się obawiałem czy PP nie schrzani sprawy i nie dostarczy przesyłki w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . :) Z góry gratuluje tym którzy otrzymali wiedźmina dzisiaj ja niestety nie dostałem i teraz moje pytanie mam status w zamówieniu "pakowane i przygotowywane do wysyłki" to znaczy że jutro dojdzie ?? Wysyłałem meile ale jak zwykle nie dostałem odpowiedzi a co do tej foli ochronnej nie daj Boże się zniszczy przez to pudełko odsyłam natychmiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować