Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Właśnie odebrałem swoje EK wiedźmina, co prawda nie kompletne ale podstawowe rzeczy ( gra i koszulka ) sa:D Oczekuje na reszte ( zgodnie z mailem od cd projekt:) ) Wie ktos gdzie widnieje nr EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem swoja pudelko i chyba jako jedyny nie jestem zadowlony.... Bo co? Bo gra nie działa. Sprawdzilem sprzet, cały jest obslugiwany przez gre, mam directX 9.0c, najnowsze sterowniki do karty graficznej i wciaz dostaje komunikat: "(APILOADER) - Entrypoint ''[][][][][][]'' in ''[][][][][][]'' not found!". Czy ktokolwiek moze mi pomoc? Bardzo ładnie prosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi do cholery dzisiaj dopiero wysłali wiedźmina a mam przecież zamówione EK!! Z początku myślałem że tak ma być ale jak zobaczyłem że większość osób miała wysłane już wczoraj to sie wkurzyłem :/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:43, dgfh napisał:

A mi do cholery dzisiaj dopiero wysłali wiedźmina a mam przecież zamówione EK!! Z początku
myślałem że tak ma być ale jak zobaczyłem że większość osób miała wysłane już wczoraj to sie
wkurzyłem :/!!


Słuchaj nie jesteś sam mi właśnie wskoczyło że paczka została wysłana a żeby było śmieszniej dzień dostarczenia 24 - 25 października ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co To Jest do diabła. Po instalacji gry i jej uruchomieniu dostaję komunikat włóż Oryginalną Płytę! Płytka sobie siedzi w DVD i nic się nie dzieje... to taki polski wiedźmin dostosowany do polskich warunków? Czyli jedno wielkie G...? zgłosiłem już formularzyk do pomocy technicznej ale nic to chyba nie da ja już Wam CDP nie ufam. Pamiętam kupowałem od Was Baldur''s Gate ponad 8 lat temu i przez te lata do dziś dzień byłem z Wami... ale nie dam się nabrać ponownie moi mili... anuluję zgłoszenia na pozostałe tytuły papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:49, Tupa napisał:

Co To Jest do diabła. Po instalacji gry i jej uruchomieniu dostaję komunikat włóż Oryginalną
Płytę! Płytka sobie siedzi w DVD i nic się nie dzieje... to taki polski wiedźmin dostosowany
do polskich warunków? Czyli jedno wielkie G...? zgłosiłem już formularzyk do pomocy technicznej
ale nic to chyba nie da ja już Wam CDP nie ufam. Pamiętam kupowałem od Was Baldur''s Gate ponad
8 lat temu i przez te lata do dziś dzień byłem z Wami... ale nie dam się nabrać ponownie moi
mili... anuluję zgłoszenia na pozostałe tytuły papa.


problemy z gra zglaszamy w pomocy technicznej, zapraszam gram.pl/pomoc
dostosowanie do polskich warunkow - a co dokladnie masz na mysli? dlaczego zakladasz przed otrzymaniem
odpowiedzi ze "to nic nie da", troche cierpliwosci i na pewno wszystko da sie rozwiazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam Wiedźmina, wydanie naprawdę bardzo dobre, dobrze zapakowane,nic nie jest pogniecione więc ok. Ale zaraz zaraz czemu w EK za którą daję ponad 2 razy więcej niż EP niedostaje specjalnego etui co niby jest tylko gdy się zamawia na gram.pl ? Mam nadzieję że mapę dostanę też bo w narazie niedstałem. I jakby ktoś z gram mógłby powiedzieć to nakiedy jest przewidywane to dosłanie rzeczy z EK ? Bardzo prosze o odpowiedź.
P.S. Nie zapomnijcie o plakacie i naklejkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcieee. Działa! Zwracam Honor CDP. Mam tylko jedno ale... dlaczego musiałem odinstalować Alcohola by gra działała i dlaczego nic nie ma o takich konfliktach gra - virtuale w instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 18:32:09 Przesyłka wychodząca z sortowni POZ
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:31:27 Przesyłka wchodząca do sortowni POZ
3 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:15:47 Przesyłka wychodząca z sortowni POZ
4 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 04:39:56 Przesyłka wchodząca do sortowni POZ
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:55:14 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:32:34 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Co to ma znaczyć?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 07:09, Sephirath napisał:

E, stary, ja mam 16 i w kłótniach z kurierami jestem już okrzepły. Od dwóch lat się wprawiam.
Nie to co poczta, tam to nikt nie da rady

Błąd. Jak pisałem wcześniej, trzeba umieć dyskutować. Kultura, argumenty, racja po Twojej stronie i wygraną masz w kieszeni. Jak się Poczta pomyliła na moją niekorzyść, to porozmawiałem z kierownikiem (wtedy miałem 16 lat), to mnie przeprosili i zwrócili kasę i to z nawiązką.

Żeby spamu nie było.
Farta mają Ci, co już dostali. Mieszkam w Wawie, a kurier nawet nie miał czasu do mnie dziś podjechać. Trudno. Fajne fotki tych wydań. No, przynajmniej z tych elementów koszulki już dorzucają. A te plakaty to są w tej partii czy też mają być z następnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:43, Taschon napisał:

A te plakaty to są w tej partii czy też mają być z następnej?

Chyba w następnej, bo teraz doszła do mnie tylko EP bez rękawa i koszulka. Szkoda, że dają tylko 40 wPLN, z Gothicem 3 EK, który kosztował mnie 160 na aukcji nowy, było 70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dostać od kuriera swój standardowy egzemplarz Wiedźmina, ale nie było nikogo w domu, kto mógłby odebrać przesyłkę. Natomiast jutro gry nie dostanę, bo kurier poinformował mnie, że zleceniodawca kazał wstrzymać wszystkie zlecenia.

Mógłby ktoś mi to wyjaśnić? Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komentarze dotyczące otrzymania bądź nieotrzymania przesyłki z grą to są one jak najbardziej na temat. Po prostu dotyczą niemożności porównania zamieszczonego wyżej zdjęcia "gramowej edycji" ze swoją własną niedostarczoną z takich bądź innych przyczyn. Więc moderatorzy kieruję do was ten apel: nie osądzajcie ludzi nie zgłębiając tematu. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem swoja Edycje Kole... Edycje Podstawowa z koszulka. Z tym, ze w moim standardowym wydaniu brakuje... standardowej mapy. A na zdjeciach jakby nie bylo ona jest. Mam wiec nadzieje, ze snandardowa mapa zostanie mi doslana razem z reszta mojej Edycji Kolekcjonerskiej. Ale z koszulki to sie ciesze, jutro bede ja w pracy nosil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o odpowiedz kogos z ekipy CD Projekt..

Dlaczego kazaliscie wstrzymać wszystkie zlecenia Masterlinkowi??
Dowiadywalem sie i wiem ze moj egzemplarz lezy od rana w oddziale Masterlinka w Toruniu i nie moze do mnie dojechac bo nie ma zgody od nadawcy..
Paranoja o co tutaj chodzi?? Zaplacilem z gory za gre a wy jak Lepper w jakies blokowania sie bawicie..

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! U mnie też nie ma mapy! Niemalże zapomniałem, że powinna dzisiaj dojść. No i wiadomo w końcu, co będzie prezentem za tą no, ekhm... wpadkę?
____________________________________
EDIT: Posiadacze EP dostają mapę dzisiaj, a EK razem z innymi dodatkami. Tak przynajmniej uważa kilka osób z wątku o kolekcjach gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraza plotki, ze nasza mapa EK jest jakas inna, o podwyzszonej jakosci, z papieru na ktorym jeszcze nigdy nie drukowano map, czy cos w tym stylu. Beda one w drugiej polowie EK doslanej pozniej.

Co do mojej przesylki, ktora dzis dostalem, gdyby nie potargane pudelko, cieszylbym sie bardziej, no, ale pewnie tak musialo byc, w koncu EK powinna sie jakos od zwyklej roznic.
Rozni sie, oj i to jak...

A gra, jest dobra, ale daleko mi do zachwytow coponiektorych. Animacja kuleje, synchronizacja animacji ust z tekstem mowionym nie istnieje (a jest to trick znany od lat), postacie klapia jadaczkami, ale nijak sie to ma do mowionego przez nich tekstu.
Sterowanie kamera jakies takie niedorobione. Brak mi swobody dowolnego obracania podczas poruszania sie postaci (kamera robi cyk i wraca w polozenie ktora ona chce, nie ja).
No i gra czasem lubi sie minimalnie przyciac podczas "filmikow" na enginie gry. Biorac pod uwage fakt, ze podczas samej gry mam kilkadziesiat fps przy maksymalnych szczegolach, z czystym sumieniem moge stwierdzic, ze to nie wina "slabego sprzetu".
Narazie to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować