Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Mnie irytuje inna kwestia - zamówiłem EK Wiedźmina, za przesyłkę, która to dziś przyszła zapłaciłem 200 zł, a dostałem podstawową wersję gry... Wraz z koszulką. Cóż, nie wiedziałem, że ta koszulka warta jest aż 100 PLN. Czas napisać do Biura Obsługi Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:15, Andarak napisał:

Mnie irytuje inna kwestia - zamówiłem EK Wiedźmina, za przesyłkę, która to dziś przyszła zapłaciłem
200 zł, a dostałem podstawową wersję gry... Wraz z koszulką. Cóż, nie wiedziałem, że ta koszulka
warta jest aż 100 PLN. Czas napisać do Biura Obsługi Klienta.


Każdy zamawiający EK taką przesyłkę dostał/dostanie. Reszta elementów zostanie dosłana "soon" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pomijam to że przesłli grę bez dodatków, bo poinformowali otym, zrobią to później(dla wydań EK).
Dzisiaj dostałem swoją grę. Wymarzoną kolekcjonerską edycję wiedźmina. Instaluję ją, chcę uruchomić i co ????!!!!!!!!!!!!!! mam komunikat: proszę włożyć ORYGINALNĄ płytę DVD z grą wiedźmin do napędu!!!!!!!!!!!! Już wysłałem zawiadomienie o tym.

Jak płyty zwyczjnie nie ma w napędzie mam standardowy napis proszę włożyć płytę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko zmówiłem EK przyszła pierwsza część i muszę przyznać ze gra jest super
Ale czy wraz z drugą częścią dostane to ładne duze pudełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:17, lordfett napisał:

> Mnie irytuje inna kwestia - zamówiłem EK Wiedźmina, za przesyłkę, która to dziś przyszła
zapłaciłem
> 200 zł, a dostałem podstawową wersję gry... Wraz z koszulką. Cóż, nie wiedziałem, że ta
koszulka
> warta jest aż 100 PLN. Czas napisać do Biura Obsługi Klienta.

Każdy zamawiający EK taką przesyłkę dostał/dostanie. Reszta elementów zostanie dosłana "soon"
:]


Właśnie dostałem maila, poprzednio o2 nie działało. No, to poczekamy i sprawdzimy, czy płytka działa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naklejki?? Plakaty????? Koszulki???????? Specjalny rękaw????????????????? Panie i Panowie, to sa chyba jakieś jaja. To wszystko sa gadżety, które powinny być dodawane ze free, aby właśnie zachęcić do kupowania przez internet, bo tak producent/dystrybutor pomija pośredników. Dla mnie liczy sie gra. Jeśli ktoś chce mieć mase popierdułek, zamawia wersje kolekcjonerską i wtedy niech płaci. Ja już 2 raz się przejechałem, więc daje sobie spokój ze sklepem Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:17, Kfaq napisał:

Wymarzoną kolekcjonerską edycję wiedźmina. Instaluję ją, chcę uruchomić
i co ????!!!!!!!!!!!!!! mam komunikat: proszę włożyć ORYGINALNĄ płytę DVD z grą
wiedźmin do napędu!!!!!!!!!!!! Już wysłałem zawiadomienie o tym.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29070&tpage=1


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czemu do standardowej wersji JEST Etui na opakowanie gry a w kolekcjonerskiej edycji Etui NIE MA? Wydaje mi sie ze mialo byc i w tej i w tej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh same problemy tylko... :/ Co do fotki no rzeczywiście gorąca... jest tak gorąca, że aż się przy niej opaliłem... jest tak gorąca, że aż popażyłem sobie oczy :P... jest tak gorąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRAWO!!! genialny pomysł pokazywać nam to, co już powinniśmy mieć a nie mamy. Poprawiło mi to nastrój zwłaszcza po tym jak wyskakuje mi komunikat że mam nieoryginlną płytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj z EK więcej niż każdy z Was dostanie! =P Bo razem z moją grą przyszedł degrad .. :P heh
A co do mojego wydania to nie będę nic mówił, że pódełko od gry jest pogniecione i podarte w jednym miejscu .. heh :P Było zafoliowane w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, bo ja czegoś tu nie rozumiem. Zamawiając EK oczekuje tego wszystkiego co jest napisane jako zawartość pudełka z grą. Wiec jakim prawem CDP wysyła zaledwie ułamek tego co zamieścił w opisie !! Jeżeli nie ma pełnej zawartości pudełka to po co wogóle wysyłają !! Zeby pokazać co o nas myślą i gdzie mają.

To się nazywa niekompetencja ze strony wydawcy. Totalne olewanie klienta i robienie z nas idiotów.

Czy w jakiejkolwiek innej zamawianej grze nie dostaliśmy czegoś ?? Otóż nie, tak to sie tylko u nas dzieje. Jak gra pójdzie na zachód to też będą problemy, i dopiero sie zacznie.

Osobiście rezygnuje z usług sklepu Gram.pl, bo za tą cene co oferuje producent mam tańszą grę w innym sklepie MM, oraz nie musze czekać na przesyłkę, a z tą jak widać jest różnie (zależy od humoru CDP; wyślemy/ nie wyślemy).

Dobrze, że nie zamówiłem Wiedźmina, bo bym sie bardzo przejechał. Pojdę do sklepu za 2 dni i kupie bez problemu grę za niższą cene i po chwili będę grał nie czekając tydzień na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować