Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dziękuje CPD za profesjonalny brak profesjonalizmu, za brak jakichkolwiek informacji nt. dokładnych przyczyn opóźnień lub jak kto tam sobie to nazwie, za EK na raty, za totalne olewanie nas graczy. Szkoda mi tylko p. Michała, że znowu będzie musiał napisać felieton, w którym będzie przepraszał nas za to, że jego firma nie przestaje dawać d..y. Pozdrowienia dla wspaniałych modów, którzy chyba pomylili miejsce swojej wymarzonej pracy. Ja sobie dalej poczekam na moja część EK, może do mnie jeszcze przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o godz 21 03 dostalem Wiedzmina EK zaplacilem kurierowi 199.90 zł
ale dostalem tylko ( DVD z Grą , DVD z Materialami Dodatkowymi , dysk ze
sciezka dzwiekowa , poradnik do gry , instrukcje do gry , opowiadanie AS-a , oraz
koszulke wiedzmina rozmiar xxl ) w fajnym opakowaniu :) Gre zainstalowalem godzine temu fajna ale koniecznie potrzebny lepszy komp . Reszta powinna zostac wyslana po premieze , niewybacze CDP jak sie nie wywiaza z umowy . Napiszcie co zawierly wasze EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam nadal, nie da się ukryć, ze priemery w wydaniu CDP to nie jest ich najmocniejsza strona. Poprostu sobie z tym nie radzą. Najgorsze jest, że nie wyciągają żadnych wniosków. Zawsze jest to samo. Tak było z premierą WOW:BC, wtopa., to samo z NW 2, kolejna wtopa i wiele wiele innych pozycji. Ja ze swojej strony zamawiam tylko EK w CDP, ze względu na to, że gdzie indziej ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ***!!! oni moje pieniądze mają a ja gry nie mam.....czy ja po to płaciłem 15 zeta za dostawę przy której napisali: GWARANTOWANA!!!! dostawa następnego dnia!!!! **** ja się pytam i **** z waszymi gwarancjami? a najlepsze jest w tej chwili to że chciałbym im powiedzieć żeby sobie tą grę w dupę wsadzili a pieniądze(moje!!!) mi oddali natychmiast ale oczywiście **** zlewa totalna bo po ****mają telefon odbierać i po *** mają się przejmować....

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno otrzymałem EK. I mam płyte, muze, dodatki, instrukcje, poradnik, opowiadanie i koszulke. Z tego co widze nikt nie otrzymał mapy, więc nie ma co się martwić. Doślą razem z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oktan 84 ja mysle ze wszyscy dostali to samo ( o ile dostali paczke) problem w tym ze nie ma map...( mowie tutaj o ludziacj zamawiajacych EK. No i sam chcialbym poznac odpowiedz czy mapy beda doslana czy o niej zapomnieli...
Ciesze sie ze chociaz gra jest a zasadniczo jest odjechana:P No zasadniczo okazala sie wazniejsza od moich dzisiejszych wykladow:P Moze napoczatku aktorzy troche dretwi ale potem oni tez sie rozkrecaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cytaty we własnych postach też należy uważać i jak jest w nich coś do ocenzurowania to należy je ocenzurować, bo można dostać za "współudział".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się przestałem cackać i bawić w ciuciubabkę. Zero info ze srony Gram.pl co się dzieje z paczką i brak dobrej woli do ugodowego wyjaśnienia sprawy ze strony Gram.pl, dlatego przywaliłem reklamację i anuluję zamówenie. Za chwilę się okaże że w Empiku szybciej kupię niż przesyłke z Gram.pl otrzymam.

Szanowny Dziale Zamówień

W związku z niewywiązaniem się z umowy dostarczenia zamówienia nr ................ proszę o anulowanie zamówienia i zwrot środków na konto z którego została dokonana płatność w kwocie .............. Paczka z zamówieniem z informacji podawanych w systemie została wysłana w poniedziałek tj 22-10-2007 i powinna dotrzeć do mnie dnia 23-10-2007. W skutek braku dostawy w dniu 23-10-2007 oraz braku numeru nadania przesyłki, skontaktowałem się z Szanownym Działem Obsługi Klienta i otrzymałem informację od miłej Pani że moja przesyłka została źle nadana. Przyjąłem tą informację ze stoickim spokojem ponieważ Pani poinformowała mnie że przesyłka jeszcze tego samego dnia tj 23-10-2007 r. zostanie do mnie wysłana ponownie i dostarczona w dniu 24-10-2007 r. Logując sie dnia 24-10-2007 r. po raz kolejny nie było podanego numeru nadania paczki. Ponownie ok.. Godz. 9:00 zadzwoniłem do Szanownego Działu Obsługi Klienta gdzie miła Pani ponownie poinformowała mnie tym razem że nie wiadomo co się dzieje z moją przesyłką i żebym zadzwonił później. Później tj. ok.. Godz. 12:00 ponownie zadzwoniłem i dostałem informację identyczną jak z godz. 9:00. Tym razem stoicki spokój przeminął z zimnym wiatrem wiejącym w Wa-wie. Jestem zbulwersowany całym zajściem i nie interesuje mnie w tym momencie czy problem leży po stronie Gram.pl czy jakiegoś podwykonawcy. Świadczącym sprzedaż jest Firma Gram i nie wywiązała się z umowy jaką zawarłem zakupując produkt. Podkreślam że również w ramach dobrej woli chciałem sam odebrać przesyłkę. Zostałem poinformowany że nie ma takiej możliwości. W skutek braku informacji o przesyłce i umożliwienia ugodowego załatwienia sprawy zamówienie anuluję. Proszę również o informacje w jakim terminie zostanie dokonany zwrot środków na moje konto.

Anulowanie zamówienia można przesyłać na adres zamowiania@gram.pl, to tak żebyście nie męczyli tej miłej Pani z Działu Obsługi Klienta. Mi jej po prostu było szkoda.

Nie sugeruję żeby odrazu składać reklamacje jest to napewno uzależnione od sytuacji danej osoby :). Ja postanowiłem ją złożyć za kompromitujący brak informacji i olewanie Klienta. Klient też ma swoje prawa. Nawet gdyby przesyłka miała przyjść jutro to za takie traktowanie nie dam Gram.pl zarobić na swojej osobie już nigdy. A Wiedźmina kupię w Empiku albo w promocji w Tesco za 79 z groszami i dam zarobić innnym dystrybutorom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kurier pobrał rano przesyłkę i woził ją przez 8 godzin po Warszawie. W międzyczasie 2 razy dzwoniłem do DPD i upewniałem się, czy przesyłka dojdzie. Oczywiście mówili, że tak, przed 17.00. Po 17.00 zadzwoniłem i okazało się, że niestety, dziś juz nie da rady, jutro znowu mam czekac cały dzień.

Czy wasze przywiązanie do Masterlinka/DPD jest takie duże, że przy każdym preorderze musicie zbierać cięgi za działalność firmy kurierskiej? CDP - zastanówicie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem swojego Wiedźmina z niecierpliwością otworzyłem i wszystko ładnie pięknie, ale plakatu i naklejki nie ma ;/ A zamawiałem jak straszne zwisy były na serwerze gram.pl w końcu miałem później w koszyku Wiedźminów za prawie 1000zł :) Co z tymi dodatkowymi gratisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To mój 2 post w temacie wysyłki EK Wiedźmina i mam nadzieję, że ten nie pozostanie bez odpowiedzi.

Dostałem wczoraj swoją wersję EK (zubożoną, czego się spodziewałem po mailu wysłanym w niedzielę), ale tu niestety pojawiają się kolejne wątpliwości, które jako klient mogę mieć, co do rzetelności pracowników firmy CDP. Wyjaśniam o co chodzi: jak już napisałem wcześniej w tym wątku (strona 19) 16.10 wysłałem do Działu Obsługi Klienta Gram.pl mail z zapytaniem, czy mogę zmienić adres do wysyłki zamówienia (chciałem dostać przesyłkę do pracy). Tego samego dnia otrzymałem odpowiedź, iż moja paczka została już przygotowana do wysyłki, oraz że wystawiono fakturę. W niedzielę otrzymałem sławetnego maila z informacją, że zostanie opóźniona wysyłka wersji EK. Ok. Wczoraj, jak już napisałem, otrzymałem przesyłkę. I teraz moje spostrzeżenia:

1. Skoro przesyłkę przygotowano już 16.10, CDP musiał albo wiedzieć wcześniej o problemach ze skompletowaniem wersji EK, lub miałem być jednym z niewielu szczęśliwców, którzy dostaną pełną EK (a tak się nie stało).
2. Jeśli faktycznie wysyłkę przygotowano 16.10 i wtedy też wystawiono fakturę (jak podano mi w mailu), to czemu faktura za mój zakup ma datę wystawienia 22.10?? Skąd te wszystkie sprzeczne informacje??

Oczywiście Firma począwszy od 16.10 mogła wiedzieć o problemie, mogła próbować skompletować dodatki do wer. EK, a kiedy to się na czas nie udało, dostaliśmy maila niedzielnego. Ale dlaczego wprowadzono mnie w błąd (w zasadzie podwójnie) w kwestii faktury i czemu jeszcze wtedy nie mogłem zmienić adresu wysyłki? Czy paczka faktycznie była już skompletowana i opisana, co by znaczyło, że jednak nikt nie próbował załatwić problemu z dodatkami do EK. Strasznie to zagmatwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogóle problemy z tym EK, dokładnie jest powiedziane ze EK przyjdzie 2 dni przed premierą czyli dzisiaj , noi tak sobie czekam i czekam, i z nudów sobie sprawdzam ... moze coś się stało? , wchodze na masterlinka i wyszukuje drogę mojej paczki a tam napisane ze kurier był wczoraj! o 13! i co?! i NIC, zero informacji od nich ze wogóle był! gdybym sam się niezaintresował to bym nadal na to czekał! a nadodatek to teraz lezy u nich i czeka na odbiór na Okęciu!, bym musiał zasuwać pół warszawy zeby to odebrać!

Ale na podstawie tego mam jeszcze pytanie, oczywiscie kurier niebedzie do mnie przyłaził do skutku?? zainkasowali kase i niech se klienci sami jadą do nich po odbiór...no kurcze coś jest tu nietak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi do tej pory wszystko działa ;) Gra jest świetna ! xD A paczkę dostałem wczoraj o 20.20 ! :] Czekam teraz na dodatki bo mam edycje kolekcjonerską... A właśnie nie wie ktoś kiedy CDP ma przesłać te dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować