Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

dancop2 niestety nie każda firma kurierska jest taka z której ty korzystasz my mamy pecha ze DPD tak spaprał sprawę olewając i klientów i zleceniodawcę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie coś. Zamawiałem Ed. Kolekcjonerską, a to co przed chwilą otrzymałem to zwykła edycja + dołaczona koszulka. Czytam tu na forum, że inni zamawiający EK mają podobny problem. Moje pytanie: czy jest to rzeczywiście 1 rata tejże Edycji czy zwykła pomyłka (po pudełku nie widzę różnicy między wersją zwykła a kolekcjonerską), bo nie wiem jak się teraz zachować, czy trzymać zafoliowany produkt na ewentualną korektę pomyłki w wysyłce? Do paczki nikt łaskawie nie dołączył choćby drobnej informacji, że to tylko część i reszta zostanie dosłana w terminie późniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w interesie gram.pl jest wiedzieć gdzie są przesyłki....a pozatym to jednak ze strzępków info które posiadam to nadawca jest winien gdyż kilku(???) paczkom nadał ten sam numer(tak powiedzieli w dpd wczoraj...a dziś w cdp powiedzieli dyplomatycznie że numery paczek się(same chyba:)) zdublowały)...wczoraj nie liczyłem na przesyłkę ale dziś już powinna dotrzeć a o losach jej nikt nie wie:)
no i ja nic nie mogę zrobić...nic:(...mogę pokrzyczeć co najwyżej:) a kara jakaś się należy czy to gram.pl czy cdp wszystko jedno bo zachowują się jak świniaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się po raz trzeci dzisiejszego dnia. Dostajemy przed premierą tylko część, EK bo CD Project nie zdążyło oznakować wszystkich kopii gry. Resztę dostaniemy do świąt wszystkich świętych tak mnie poinformowała pani z biura obsługi klienta gram.pl na ich koszt. Ludzie czytajcie wszystkie posty albo, chociaż spróbujcie poszukać czy ktoś coś o tym nie napisał…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo nie pierwszy raz masterlink/dpd daje d..y w trakcie zamówień z gram.pl Ja tez nie otrzymałem paczki pomimo, że wczoraj gra jeździła 9 godzin po radomiu dzisiaj to samo a jak zadzwoniłem 4. raz ( o 16 dzisiaj ) to mi pani powiedziała, że kurier ma być ok.17 i że wczoraj nie dostałem paczki bo CDP wstrzymało dostawę czy coś w ten deseń. Trudno "gwarantowany czas dostawy" mija o 23:59 szkoda mi tylko dzisiejszego wykładu z mechatroniki, na który specjalnie nie poszedłem ze względu termin dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo8733 - To po co korzystac z usług takiej firmy? Jak już tu ktoś podawał - na forum są 3 wątki o niedoróbkach Masterlinka. Jak widac francuski kapitał to i francuski poziom usług ;) Juz mi nieco złośc przeszła, ale zobaczę jutro, czy kurier przyjedzie, czy nie.

W rezultacie powoli rezygnuję z usług polskich dystrybutorów gier. Anulowałem kiedys zamówienie na LOTRO, bo wywyłka była opóźniona i preorder, który powinienem mieć 7 dni przed premeiera dostałbym po premierze. Grę dostałem od brytyjskiego dystrybutora szybciej, niż miałbym w Polsce. To samo z dodatkiem do Armed Assault wydanym przez LEM. Opóźnienie prawie miesiąc od oficjalnej premiery - kupiłem przez sieć, 20 minut downloadu... I miałem wcześniej niż wszyscy.

W ten sposób polscy dystrybutorzy z torbami pójdą... A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że gram.pl naprawiło ten błąd w przeciągi 2 godzin i to nie ich wina że DPD olało to co im nakazano. Wszystkim błędy się zdarzają chociaż dobrze ze zostało to naprawione bo równie dobrze mogli mieć nas w pewnej części ciała i mogliśmy dostać grę w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby gram.pl błąd naprawiło to napewno bym tu nie marudził:P
eh gdyby chociaż jakiegoś mejla wysłali że bardzo sory ale coś się poknociło i proszę czekać cierpliwie...ale nic takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GollumZ i dancop2 też nie jestem z tego powodu ucieszony, że nie dostałem gry. Moja paczka wczoraj d godziny 8.20 rano jeździła sobie po Katowicach i Bóg wie gdzie jeszcze. A od nich z firmy do Sosnowca w tym miejscu gdzie mieszkam powinni dojechać w góra 1 godzinę. Sam straciłem kupe czasu i pieniędzy dzwoniąc do DPD i gram.pl z pytaniem gdzie jest moja przesyłka, w których mi odpowiadano z DPD ze CD Project nakazał powrót wszystkim paczka z powodu jakiś niedogodności z przesyłka później się dowiaduję, że to przez zły adres itp. Itd. Kółko się zamyka…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo8733: Ale jak rozumiem ty zamówiłeś EK, z którą jakies tam kłopoty są od początku... I tak dobrze, że jest w Polsce dostepna :) Bo ja po EK Army musiałem jechać do Ostravy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieuwjaar, bo myśleli, że wyślą wszystkim dzisiaj a DPD miało wszystkich i wszystko gdzieś i po co się trudzić niech czekają kolejny dzień, bo i po co ?? Czekali tyle niech czekają dalej a nam to rybka i jak tu się nie denerwować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby naprawili, to bym już raczej dostał, bo chyba 48 godzin na dostarczenie gry w Krakowie to jest wystarczający mi czas... Poza tym nie zamawiałem EK, gdyż nie potrzebuję EK. A ja dostałem od DPD że to Gram.pl coś poknociło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbytnio ich bronisz neo....to są dwie spore firmy....napewno mają umowy i napewno są jakieś kary za niewywiązywanie się z umów....gdyby było tak jak mówisz że to dpd jest winne to wtedy cdp sobie poradzi z nimi natomiast to do tego cały czas dążę to to że my jako zwykli konsumenci nie możemy nic zrobić cdp...
mogę reklamację złożyć:) ale zyskam tylko tyle że będę musiał iść do empiku i będę pewnie się musiał bujać, prosić i niewiadomo co jeszcze żeby cdp zwróciło moje pieniądze na kartę kredytową...mogę sią założyć że miałbym z tym sporo roboty bo jeśli oni nie potrafią wysłać paczki to co dopiero zrobić zwrot pieniądzy??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite :D


Mieszkam na drugim końcu Polski, koło Zielonej Góry i paczkę dostałem o czasie. 23 ( tak, 23!) wróciłem z uczelni i czekała sobie na mnie :) A tu ludzie w Warszawy takie problemy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu masz rację. Pyzatym my się nigdy nie dowiemy, kto tak naprawdę zawinił. Zostaje nam jedynie czekać aż dojdzie gra i mieć nadzieje, że reszta dojdzie w przyszłym tygodniu pyzatym też współczuje tym, którzy już zapłacili za EK ja wziąłem za pobraniem… na razie musimy czekać, wszystko czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej to by sie potoczyło jakby CDP poinformowało graczy dlaczego jest jak jest. Tak to się będzie jutro kurier martwił jak mnie znaleźć kiedy będę jeździł z laborków na laborki po całym mieście do 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować