Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Fajnie jedni bronią gram inni narzekają. Ja EK nie dostałem i wydaje mi się, że nie po to bule 15zł (które w wypadku ucznia LO, który zarabia na gre na ulotkach lub oszczędzając i kupuje EK bo długo czekał na te gre wcale mało kwotą nie są to np. dwa kebaby z kolą, kawa lub cokolwiek innego) i nie po to płace te cholerna 15zł żeby masterlink (nie po raz pierwszy przy pre-orderze) nie potrafił mi dowieść cholernej gry, a gram.pl tylko się wymigiwało... Dodatkowo dodam, że od wczoraj próbuje dodzwonić się do DPD ale ciągle miły głos nagranej pani mówi, że wszystkie linie są zajęte proszę czekać... A ja jutro wyjeżdżam i aż do soboty mnie nie ma, natomiast dzisiaj specjalnie nie wyjeżdżałem by odebrać paczke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko o czasie.Wracam z pracy ,a tu EK Wiedźmina już czeka!W wielkopolsce to jednak DPD niema problemów z dostarczeniem przesyłki na czas.Pozostaje tylko czekać aż CDP dośle pozostałe elementy EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się wszyscy z tego powodu cieszymy ze ty miałeś tyle szczęścia !! My jutro będziemy czekać cierpliwie w moim przypadku do 15.30 bo od tej godziny mam się spodziewać na kuriera bo się tak z nimi umówiłem. A ty będziesz się śmiał do rozpuku że dzisiaj dostałeś paczkę a wszyscy inni się wkurzają ze jeszcze jej nie maja (ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie niedotyczące przesyłki bo z nią było wszystko ok i na czas:D... mam pytanie takie:
mam w domu 2 komputery swój i brata i obaj gramy w Wiedźmina ale jest problem bo mamy tylko 1 płytę ;/ najpierw robiłem tak ze grę włączałem ja oddawałem płytkę bratu i graliśmy normalnie ale problem pojawia sie przy przechodzeniu przez lokacje np. jakiejś chaty czy na dwór. Czy można temu jakoś zaradzić? czy moze CDP robi firmowe cracki do gier ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej część z graczy dostała wybrakowane EK ;) O proszę jaka fajniuchna baja:
1 przyjęcie od kur. 24/10/2007 20:22:34
2 avizo 24/10/2007 10:35:00
3 Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 09:50:03

Nic dodać nic ująć ;) Pełen profesjonalizm... Żal dupę ściska, że niektórzy ludzie nie tracą pracy. Przejadę się obadam sytuacje u nich na magazynie a co mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 19:09, _miki_ napisał:

Dlaczego mimo, ze kupilem wersje kolekcjonerską. I zabulilem 200 zl mama wersje zwykla + koszulka
?


Dlatego że CDP nie zdążyło zrobić wszystkich rzeczy do Kolekcjonerki i będą dosyłać.....

Ps:

Czy wie ktoś kiedy będą rozsyłane dodatki i czy będzie to paczka z całą resztą czy kilka paczek ?

I co z tym plakatem jako rekompensata za przeciążony serwer??? Chyba powinniśmy już go dostać od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resztę EK masz dostać niby do 31 ale ja bym na to nie liczył ;) Moje zaufanie do CDP spadło do poziomu... no właśnie teraz już nie ma żadnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak strasznie tego nie przeżywam ale i tak te EK już dawno powinno być wyprodukowane...

A co z tym plakatem ?

A właśnie. A wiadomo jaka jest rekompensata za te spóźnione dodatki? Znaczy to że wcześniej wysłali ale coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem EK.
Wszystko super, tylko czemu jest ta idiotyczna naklejka Certyfikatu CDP? MIAŁO JEJ NIE BYĆ! Przez ten "patent" będę miał szpetne pudełko - albo z naklejonym certyfikatem, albo ze zdartym lakierem. Poza tym po co to jest, skoro jak paczka wychodzi od CDP, to chyba jasne, że jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info miało być w poniedziałek rano...mamy środę wieczór i na stronie głównej pojawiło się z 10 rożnych tematów o wiedźminie, ale oficjalnego info nie widać. Problemy się mnożą ale niebiescy wyraźnie od kilku dni ignorują dyskusję. Może to świadome działanie CDP, czekać aż sprawa przycichnie, prawie 1,5 tys. postów w temacie nie robi na nich wrażenia, najwyżej posypią się bany i ostrzeżenia, "frajerzy konsumenci nie mają prawa upominać się o swoje"...tiaa, może naprawdę jakiś pozew sądowy o niewywiązanie się z umowy kupna/sprzedaży załatwi sprawę???? Parę tysięcy posiadaczy niekompletnej edycji kolekcjonerskiej to już są grube pieniądze, może urząd ochrony konsumenta...Liczę na info ze strony CDP przynajmniej do końca tygodnia. A co do pierwszych zdjęć EK - super!! fajnie, że WY już ją macie!! Za dwa dni będą ją mieli klienci Empiku, a my możemy przecież poczekać...najlepiej zamknąć mordy i pod żadnym pozorem nie dopominać się o swoje!! Winny zaistniałęj sytuacji jest przecież cały świat - tylko nie CDP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GollumZ ja ci pokażę jak wyglądają wpisy z mojego zamówienia
Lp.Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 dor. 25/10/2007 po godz. 15:30 24/10/2007 16:12:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia KTW
2 24/10/2007 04:40:00 Przechowanie paczki w magazynie KTW
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:21:18 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
4 odmowa przyjecia odesłac 23/10/2007 15:20:00 Odmowa przyjęcia przesyłki KTW
5 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:20:45 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW 6 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 04:39:08 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
7 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:40 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
8 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 19:00:57 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:06, Largos88 napisał:

a co z tym plakatem i naklejką ? miały byc do preorderów i nie ma


Wydaje mi się że to tylko dla tych co EK zamawiali ale mogę się mylić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować