Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

A jakbyś mógł to sprawdź co z moim mailem do DOK się dzieje:) Chciałbym poznać odpowiedź, ale wydaje mi się, że pytanie zadałem nieodpowiednie i nie chce się odpowiedzieć... Ooo a może tu zadam jeszcze to może ty coś odpowiesz:) Chodzi o to, że jak nie odbiorę tej paczki, na która niby był gwarantowany termin dostawy na 2 dni przed premierą(a ja jej ciągle nie mama i żeby było śmieszniej ciągle leży w magazynie DPD i nawet nie wyjechała nigdzie) to czy dostane zwrot całości kosztów tj. za grę i przesyłkę kurierem ?? Bo ja głupi zapłaciłem przelewem i teraz muszę myśleć, żeby poza nerwami nie stracić nic więcej(czyt. pieniędzy). Z góry dzięki za odpowiedź, a jak nie to znasz odpowiedzi to może ponaglij panie z DOK:P Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:42, kulken napisał:

Te wszystkie imprezy są dziś ? Bo jakoś info ani widu ani słychu , a czasu coraz mniej ...


Już jutro, 26 października, odbędzie się premiera Wiedźmina - największej i najbardziej oczekiwanej polskiej gry w historii! Dla najbardziej niecierpliwych graczy mamy jednak rewelacyjną wiadomość! Już dziś w wybranych sklepach będą zorganizowane uroczyste premiery z możliwością kupienia gry już o północy 26 października!
Szczególne atrakcje czekają na klientów warszawskiego Empiku Junior (ul.Marszałkowska 116/122), gdzie przewidziano spotkanie z twórcami gry, koncert zespołu folkowego Duan i spotkanie z zespołem Vader, który nagrał utwór i video clip "Miecz Wiedźmina". Dodatkowo zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w konkursie na sobowtóra Geralta (zachęcamy do przebierania się - do wygrania wysokiej klasy monitor LCD), a na pierwszych kupujących czekają niespodzianki.Nocne premiery odbędą się także we wrocławskim Empiku (Rynek 50), gdzie odbędzie się m.in. wystawa broni, prezentacja gier bitewnych i karcianych (w tym karcianego Wiedźmina) oraz konkursy z nagrodami. Nocne premiery odbędą się równocześnie w Krakowie (Empik, Rynek Główny 5) oraz w Poznaniu (Empik Megastore, ul. Ratajczaka 44). Również tam pojawią się przedstawiciele zespołu developerskiego. Start w Empiku Junior w Warszawie już dziś o 21:30. Empiki w Krakowie i Poznaniu zaczynają o 22:00, a Empik we Wrocławiu zaprasza już od 19:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz nie zamawiać PSZ, statystyczny błąd na poziomie kilku 2-3%
przy wysyłce kilku, kilkunastu tysięcy paczek daje to kilkadziesiat - kilkaset zle nadanych paczek.

A niestety firmy kurierskie maja taki balagan w swojej organizacji ze glowa boli.

Znam osobiscie przypadki gdy dostawalem towar innej firmy, czy tez kurier przyjechal, popisal kwit i pojechal nie biorac towaru :-)

Pozostaje nam tylko męczyć Panie z BOK, aby one z kolei pomęczyły prezesa CDP, aby ten uruchomił magie i pomógł buiedakom których Murphy dorwał w swoje szpony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z postem jakiego napisałaś NiKiTa7 odnośnie dzisiejszych imprez,
postuluje o to aby wszyscy poszkodowani w obecnej akcji wysylania pre-orderów klienci,
dostali jakąś rekompensate od Firmy w zamian za nerwy, stracony czas, czy też niedotrzymane obietnice.

Prosze przekazać ten postulat Panu Prezesowi i oczekujemy na odpowiedź.

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach przperosin będzie można zamówic Wiedzmina 2 : Powrót platyny i dostac go 6 lat przed premierą.....czyli juz dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest. Pierwszy był Gw i przysłanie 3 dni po premierze. Drugi był Neverwinter Night 2 i przysłanie 3 dni po premierze. Trzeci jest Wiedźmin EK, który prawdopodobnie dostane dziś między 17-18 (gwarancja dostarczenia dwa dni przed premierą). Zastanawia mnie tylko jedna rzec, dlaczego CD Projekt nic z tym nie robi. Już dawno straciliście w oczach dużej liczby graczy, ale też nic nie robicie, żeby to naprawić. Straciłem dwa dni na wydzwanianie w sprawie przesyłki i chyba to jest bezcenne parafrazując słowa Szubensa. Mogę tylko podziękować w imieniu wszystkich, którzy zostali tak potraktowani, a na odpowiedź Pani NiKiTy nie liczę. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:39, NiKiTa7 napisał:

> Te wszystkie imprezy są dziś ? Bo jakoś info ani widu ani słychu , a czasu coraz mniej
...

Już jutro, 26 października, odbędzie się premiera Wiedźmina - największej i najbardziej oczekiwanej
polskiej gry w historii! Dla najbardziej niecierpliwych graczy mamy jednak rewelacyjną wiadomość!
Już dziś w wybranych sklepach będą zorganizowane uroczyste premiery z możliwością kupienia
gry już o północy 26 października!
Szczególne atrakcje czekają na klientów warszawskiego Empiku Junior (ul.Marszałkowska 116/122),
gdzie przewidziano spotkanie z twórcami gry, koncert zespołu folkowego Duan i spotkanie z zespołem
Vader, który nagrał utwór i video clip "Miecz Wiedźmina". Dodatkowo zainteresowane osoby będą
mogły wziąć udział w konkursie na sobowtóra Geralta (zachęcamy do przebierania się - do wygrania
wysokiej klasy monitor LCD), a na pierwszych kupujących czekają niespodzianki.Nocne premiery
odbędą się także we wrocławskim Empiku (Rynek 50), gdzie odbędzie się m.in. wystawa broni,
prezentacja gier bitewnych i karcianych (w tym karcianego Wiedźmina) oraz konkursy z nagrodami.
Nocne premiery odbędą się równocześnie w Krakowie (Empik, Rynek Główny 5) oraz w Poznaniu (Empik
Megastore, ul. Ratajczaka 44). Również tam pojawią się przedstawiciele zespołu developerskiego.
Start w Empiku Junior w Warszawie już dziś o 21:30. Empiki w Krakowie i Poznaniu zaczynają
o 22:00, a Empik we Wrocławiu zaprasza już od 19:00.



Szczerze to d... zbita bo nie mam jak wrócić a pojechać bym pojechał sobie EK podpisać ^_^ , no ale jak nocna to nocna sprzedaż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

W pierwszym dniu doręczenia wszytkie paczki z firmy CD Project zostały wstrzymane na ich polecenie. W dniu jutrzejszym zapewne będzie wydana paczka ale w jakich godzinach będzie kurier ciężko powiedzieć na daną chwilę. Ja mogę umowić na doręczenie na piątek w dwugodzinnym przedziale czasowym między 11.00-18.00 do wyboru. Po godzinie 6.00 rano odpowiedz należy kierować na adres: dzial_zlecen@dpd.com.pl

Z poważaniem,
______________________
Ewa Kozłowska
Asystent Działu Obsługi Klienta
DPD Polska Sp. z o. o.
02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
tel. (022) 577 55 55
fax (022) 577 55 50
ekozlowska@dpd.com.pl
www.dpd.com.pl
______________________________________________________________________________________________________________________
DPD Polska Sp. z o.o., 02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS nr 0000028368, NIP: 526-020-41-10, kapitał zakładowy: 58.604.000 PLN

To info z DPD o przesyłce, a ponoć miało być pieknie i druga dostawa za darmo, bardzo dziękuję CDP za takie traktowanie, po co rozsyłać listy, które okazują się być spamem... nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby cdp napisało:" zamknąć ryje i grzecznie czekać!! gra dojdzie kiedy dojdzie i zawijać się łosie bo dzisiaj napewno jej nie dostaniecie!!!"
myślę że wtedy czułbym się znacznie lepiej i już bym tu nie spamował i nie czekał z głupią nadzieją a tak to od 4 godzin sprawdzam naprzemian gram.pl i mejla czy nic przypadkiem się nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak.
DOK nawiązał kontakt! - panie z obsługi są rzeczywiście bardzo miłe i pełne zrozumienia - serdecznie pozdrawiam :-)
Zgodnie z moimi przypuszczeniami, przesyłki z którymi nie wiadomo co zrobić ze względu na błędną adresację (w tym moja), wracają do CDP i będą ponownie rozsyłane począwszy od jutra - a więc realne doręczenie dopiero po weekendzie. Wiadomość nienajlepsza, ale przynajmniej jest.

Osobiście wybrałem opcję rezygnacji z zamówienia za zwrotem wszystkich kosztów i mam temat z głowy (poza oczekiwaniem na zwrot kasy).

A czy kupię gdzie indziej - nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:39, NiKiTa7 napisał:

ciach


Z kim moge sie kontaktowac jesli chce zareklamowac okladke na DVDBOX i wsuwke ? Najlepiej jakby byl to mail imienny ,a nie dok@gram.pl bo na ten adres prawie zawsze moje maile sa olewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:19, Ali G napisał:

> ciach

Z kim moge sie kontaktowac jesli chce zareklamowac okladke na DVDBOX i wsuwke ? Najlepiej jakby
byl to mail imienny ,a nie dok@gram.pl bo na ten adres prawie zawsze moje maile sa olewane



prosze wysłać takie zgłoszenie na adres: zamowienia@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Zastanawiam się, na jaką cholerę brałem PRE-ORDER, skoro paczka miała być NAJPÓŹNIEJ dzisiaj, a jeszcze jej nie ma. Wysłana w poniedziałek (co najśmieszniejsze już w niedziele tak było napisane) i miała iść 2-3 dni, zamówiłem 2 sztuki, dla mnie i kolegi, na jeden adres i co? I NIC. Jestem rozgoryczony i wściekły, to jest jakiś absurd, skoro dostane grę z PRE-ORDERU później niż ludzie którzy kupują po premierze. Do tego gra zamówiona została 29.06 ... czyli PRAWIE 4 MIESIĄCE TEMU. Lecicie sobie w kulki i tyle... + przypominam sobie że swego czasu były przeprosiny za utrudnienia w preorderach i miały być w związku z tym jakieś plakaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób które zamówiły EK: w którym miejscu jest numer egzemplarza? Zdaje się, że miały być numerowane, na moim albo nie ma albo dostałem zwykłe wydanie + koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:59, Blod napisał:

Pytanko do osób które zamówiły EK: w którym miejscu jest numer egzemplarza? Zdaje się, że miały
być numerowane, na moim albo nie ma albo dostałem zwykłe wydanie + koszulkę.


Chyba w każdej edycji kolekcjonerskiej numerowane jest tak naprawdę opakowanie zbiorcze: pudełko, szkatuła czy puszka, nie egzemplarz gry. A to wchodzi w skład tego, co zostanie rozesłane "na dniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem w bardzo podobnej sytuacji co Rajin
Mam nadzieje że najpóźniej do jutra otrzymam przesyłkę z grami, żeby w weekend pogiercować.
Tylko proszę nie zwalajcie wszystko na poczte, firma wiadomo jaka jest, nie trzeba mówić :) ale...
Troche kupuje/sprzedaje na allegro i te rzeczy kupione w poniedziałek już otrzymałem, a książkę którą wczoraj wysłałem - dzis dotarła do kupującej, więc poczta nasza jeszcze jakoś funkcjonuje :D
Najbardziej denerwuje mnie, że piraci znaleźli już chyba sposób, na odpalenie polskiej wersji gry, a na 100% angielskiej. Coś mi się zdaje, że NIESTETY Wasze zabezpieczenia zostaną ominięte. Jednak mam nadzieje, że im to tak szybko się nie uda :]
A mnie/nam pozostaje oczekiwać na kuriera, kiedyś przyjdzie im szybciej tym lepiej dla niego, bo z nudów chyba zacznę ostrzyć swojego półtoraka :P

""+ przypominam sobie że swego czasu były przeprosiny za utrudnienia w preorderach i miały być w związku z tym jakieś plakaty?"
Naprawde tak było? Ja byłbym usatysfakcjonowany gdybym dostał plakacik z Wiedźminem, ale nie wierze żeby tak zrobili, za dużo pre-orderów = za duże koszta przeprosin

Pozdrawiam i cierpliwie oczekuje na przesyłkę, jednocześnie obserwując pewne forum, czy pirat mnie nie wyprzedzi w giercowaniu, bo ci którzy jutro kupią grę w sklepie na pewno szybciej zagrają niż ja :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować