Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 19:57, gogiell napisał:

WOW ! - gierka jeszcze nie wyszła a ty grałeś u kolegi... hmm ?


ha zaraz ci napisze kiedy pirat wyszedł to się rozwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:59, Pilnick2 napisał:

ha zaraz ci napisze kiedy pirat wyszedł to się rozwalisz

Hmm - jedna uwaga. Pirat nie wychodzi, pirat zostaje ukradziony. Wyjść to może oryginalna gra, dla mnie pirat nie istnieje. Uważam że gra wychodzi 8 kwietnia - koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze taki spam ale czy mógł by mi ktos odpowiedziec na mojego posta na stronie poprzedniej na dole na temat laptopa i czy gra na nim ruszy ?? szukałem na innych stronach i nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:27, SpiniX napisał:

Przepraszam ze taki spam ale czy mógł by mi ktos odpowiedziec na mojego posta na stronie
poprzedniej na dole na temat laptopa i czy gra na nim ruszy ?? szukałem na innych stronach
i nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi.

raczej tak ale wejdź sobie na te: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest stronke i wybierz z listy aska.. zobaczysz czy komp spełnia wymagania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2008 o 21:05, Dark SMG napisał:

raczej tak ale wejdź sobie na te: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
stronke i wybierz z listy aska.. zobaczysz czy komp spełnia wymagania gry.


Dzizas ... dobijasz mnie ;O


[Ta strona kłamie, Ta strona kłamie, Ta strona kłamie, Ta strona kłamie, Ta strona kłamie, Ta strona kłamie,]
Takiego posta przydało by się przypiąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:21, Mateusz0022 napisał:

Siemka, jak myślicie dało by sie normalnie pograc na minimum z takim kompem:
Celeron2.40GHZ
768MB RAM
GeForce 7300GT 512MB
???????????????????????


masz przypiętego posta to poczytaj....moim zdaniem raczej nie pójdzie a jakby już to by cięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:17, knopfler napisał:

> ha zaraz ci napisze kiedy pirat wyszedł to się rozwalisz
Hmm - jedna uwaga. Pirat nie wychodzi, pirat zostaje ukradziony. Wyjść to może oryginalna
gra, dla mnie pirat nie istnieje. Uważam że gra wychodzi 8 kwietnia - koniec i kropka.


No dobra niech ci będzie. A tak przy okazji sprawdziłem na pirackich stronach że Assassin''s Creed został wstawiony 2008-02-29 11:13:07 i został pobrany 2546 razy w tym mój kolega, nie licząc oczywiście RELOADED. Buuu szkoda że gierka mi nie pójdzie na mojego kompa :(

PS: Mam nadzieję że takie info nie łamie regulaminu strony jeśli tak to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:21, Mateusz0022 napisał:

Siemka, jak myślicie dało by sie normalnie pograc na minimum z takim kompem:
Celeron2.40GHZ
768MB RAM
GeForce 7300GT 512MB
???????????????????????


Jak dokupisz jeszcze z 1 GB ramu to będzie śmigać na średnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:47, MTSMAFIOSO napisał:

Ta strona kłamie

Poproszę jakiś argument na poparcie tezy.

Co do samej gry to bardzo fajnie się zapowiada, razem z kolegą mieliśmy okazję uczestniczyć w testach i pomijając większe i mniejsze baobe o których wypowiadać się nie mogę to sama rozgrywka bardzo nam smakowała.. teraz czekamy na Polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze czasem producenci pisza ze ich gry nie chodz na kartach graficznych z laptopów jak np Gothic 3. Nie wiem jak bedzie z assasin creedem. Sprawdziłbym na sytem requrements ale nie na lapku nie mam neta ;(( ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłeszczyn mam ;p

mianowicie, będzie jakieś info mailowe kiedy wysyłają paczkę z AC, czy może już wiadomo...? jest to to gdzieś napisane, bo że tak powiem przez przesunięcie polskiej premiery nie wiem ;p

Dark
farcie jeden, jak żeś załapał na bete?! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:03, pizmak666 napisał:

kłeszczyn mam ;p

mianowicie, będzie jakieś info mailowe kiedy wysyłają paczkę z AC, czy może już wiadomo...?
jest to to gdzieś napisane, bo że tak powiem przez przesunięcie polskiej premiery nie
wiem ;p


Hemmm niech zgadnę na gry-online.pl Tzn mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:07, Pilnick2 napisał:

Hemmm niech zgadnę na gry-online.pl Tzn mniej więcej


jeśli uważasz, że na gol''u napiszą mi, kiedy cenega wysyła moją paczkę z EK AC to gratz dla Ciebie :P
nie pytam się, kiedy jest premiera, a kiedy mogę się spodziewać paczki, bo na stronie cenegi tego info nie widzę... a zastanawiam się, czy pofatygują się z mailem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:16, pizmak666 napisał:

jeśli uważasz, że na gol''u napiszą mi, kiedy cenega wysyła moją paczkę z EK AC to gratz
dla Ciebie :P
nie pytam się, kiedy jest premiera, a kiedy mogę się spodziewać paczki, bo na stronie
cenegi tego info nie widzę... a zastanawiam się, czy pofatygują się z mailem...


Chodziło mi że możesz oszacować czas dostania paczki czyli : data premiery + jakiś tydzień idzie paczka, jak też nie o to ci chodzi to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

no rzecz w tym, że pleciesz bzdury ;p gra zamówiona jest w pre-orderze, więc powinna przyjść wcześniej. ale z tego co się orientuję, dokładna, co do dnia, data premiery nie jest znana, stąd też nie oszacuję sobie przyjścia mojej paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:42, Dark SMG napisał:

Poproszę jakiś argument na poparcie tezy.


Masz na poprzednich kilku stronach.

Podaje np. że ZALECANA karta dla Assassin''s Creeda to 256MB. A naprawdę to 512MB
A więc ogólnie podaje Zaniżone wymagania Gier [kilka przypadków]
Sporo przypadków jest że nie wykrywa ludziom sprzętu ...

Ta stronka, tylko sprawdza jaki masz sprzęt, a jakie są wymagania danej gry. Ale prawdy to ona nie mówi, bo na każdym sprzęcie gra może chodzić inaczej - A tego już Ci ten test nie sprawdzi...
Weź sobie obojętnie jakąś grę, napisze Ci że sobie pograsz na full na jakimś tam sprzęcie, a tak naprawdę gra będzie niemiłosiernie klatkowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:03, pizmak666 napisał:

Dark
farcie jeden, jak żeś załapał na bete?! ;p

No wiesz, od kilku lat działam na forum Ubi, uczestniczę w różnych eventach itd. tak się złożyło ze gdy Montreal rozpoczął 2 serie testów zaproszenie powędrowało także do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować