Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 22:00, Kraju92 napisał:

> Może mi ktoś podać 3 zasady Asasynów?

1.Nie zabijaj niewinnych
2.Działaj potajemnie
3.Nie narażaj organizacji

Dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:45, Jacob Aaron napisał:

Gdzie można czytać maile z laboratorium w którym przetrzymywany jest Desmond (lub co
trzeba zrobić)?
I jeszcze jedno pytanie: jakie bonusy daje zdobycie wszystkich flag np. w Akce albo innych
miastach?

Przy tej maszynie do której jesteś podłączany można czytać Maile nawet na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 11:54, songohanssj2 napisał:

Jak robi się screeny w AC ale nie za pomocą klawisza Print Screen Sys Rq

Screen robiony na komputerze z jednym rdzeniem.

to jest na średniej grafice? szczegóły trochę ubogie z tego co widać, ale screen ciemny, gdybyś dał jaśniejszy...
chyba od ilości rdzeni tu ważniejsza częstotliwość jest ;P skoro działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 11:54, songohanssj2 napisał:

Jak robi się screeny w AC ale nie za pomocą klawisza Print Screen Sys Rq

Screen robiony na komputerze z jednym rdzeniem.


jeden rdzeń ? podobno nie chodzi na jednym rdzeniu ?

---
A co do tej maszyny to się nazywa Animus xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!
W moim komputerze mam Radeona X1950 Pro na AGP. Zamierzam kupić Assasin''s Creed ale na pudełku jest informacja że obsługuje tylko karty na PCI Express.
Czy jest to prawda? Czy usało się komuś odpalić grę na Karcie z AGP?
Szkoda by było zapłacić za grę 90 zł i się rozczarować!
Bardzo prosiłbym o pomoc!
Pozdrowienia dla Forumowiczów!
Mój komputer staruszek Athlon 2800+, 1776 RAM DDR1, Radeon 1950 Pro pod AGP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:07, Danoo napisał:

Mam pytanie!
W moim komputerze mam Radeona X1950 Pro na AGP. Zamierzam kupić Assasin''s Creed
ale na pudełku jest informacja że obsługuje tylko karty na PCI Express.
Czy jest to prawda? Czy usało się komuś odpalić grę na Karcie z AGP?
Szkoda by było zapłacić za grę 90 zł i się rozczarować!
Bardzo prosiłbym o pomoc!
Pozdrowienia dla Forumowiczów!
Mój komputer staruszek Athlon 2800+, 1776 RAM DDR1, Radeon 1950 Pro pod AGP


Nie wiem wprawdzie, czy to ci pomoże, ale na moim GeForce 7800 GS w wersji AGP chodzi bez problemu. Na twoim miejscu martwiłbym się raczej o procesor (ja mam 3000+ i 1 GB ramu, a AC chodzi w miarę płynnie na minimalnych ustawieniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:07, Danoo napisał:

Mam pytanie!
W moim komputerze mam Radeona X1950 Pro na AGP. Zamierzam kupić Assasin''s Creed
ale na pudełku jest informacja że obsługuje tylko karty na PCI Express.
Czy jest to prawda? Czy usało się komuś odpalić grę na Karcie z AGP?
Szkoda by było zapłacić za grę 90 zł i się rozczarować!
Bardzo prosiłbym o pomoc!
Pozdrowienia dla Forumowiczów!
Mój komputer staruszek Athlon 2800+, 1776 RAM DDR1, Radeon 1950 Pro pod AGP

Spoko, to tylko Bullshit ja na swoim GF 7600 GS na AGP pocinam na luzaku, możesz spokojnie kupować.
Jedynie procek może sprawiać kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:07, Danoo napisał:

Mam pytanie!
W moim komputerze mam Radeona X1950 Pro na AGP. Zamierzam kupić Assasin''s Creed
ale na pudełku jest informacja że obsługuje tylko karty na PCI Express.
Czy jest to prawda? Czy usało się komuś odpalić grę na Karcie z AGP?
Szkoda by było zapłacić za grę 90 zł i się rozczarować!
Bardzo prosiłbym o pomoc!
Pozdrowienia dla Forumowiczów!
Mój komputer staruszek Athlon 2800+, 1776 RAM DDR1, Radeon 1950 Pro pod AGP


A ile masz Ghz ?? Wątpie , żeby poszło ci Assassin''s Creed.

@Dark SMG jak to ? To by mi poszło na takim sprzęcie masz grę wiesz ? (co do karty niedługo zamawiam)

Athlon,2GHZ,3000+
1024 GB Ram
Radek 9550 (zmieniam na GF'a dobrego jak będzie)
DirectX 9.0
i AGP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chopaki!
Tak myślałem,że to może być ściema jak z Wiedźminem co ma chodzić tylko pod Windows XP Servis Pack 2, a umnie odpaliłem pod Servis Pack 1.
Nosiłem się z zamiarem zmiany mojego 5 letniego komputera ale wlaśnie skończyłem Crisisa, który chodził mi na średnich ustawieniach, a Call of Duty 4 i Wiedźmin chodziły mi na max detalach.
Prawda jest taka, że trzebaby mieć co roku worek pieniędzy na nowy komputer!
Do mojego kompa nie da się niestety dokupić leprzego procka z tego co wiem! Ale dla mnie najważniejszy jest klimat i zabawa!
Dzięki serdeczne za pomoc!
Biegne do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:29, Danoo napisał:

Dzięki chopaki!
Tak myślałem,że to może być ściema jak z Wiedźminem co ma chodzić tylko pod Windows XP
Servis Pack 2, a umnie odpaliłem pod Servis Pack 1.
Nosiłem się z zamiarem zmiany mojego 5 letniego komputera ale wlaśnie skończyłem Crisisa,
który chodził mi na średnich ustawieniach, a Call of Duty 4 i Wiedźmin chodziły mi na
max detalach.
Prawda jest taka, że trzebaby mieć co roku worek pieniędzy na nowy komputer!
Do mojego kompa nie da się niestety dokupić leprzego procka z tego co wiem! Ale dla mnie
najważniejszy jest klimat i zabawa!
Dzięki serdeczne za pomoc!
Biegne do sklepu!


Co Wiesiek na takim sprzęcie Max Detale ? , tylko to pytanie , bo offtop tu sie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka

<mogę troszkę spoilerować>

Doszedłem do tego momentu kiedy przysłuchuje się dialogowi z jakimś grubawym, łysawym gościem, a następnie na podłodze pojawiają się te tajemnicze znaki... Właśnie problem w tym, że nie wiem co robić, by zakończyć grę... czytam to co jest w laptopie (w tym nowo otwartym pomieszczeniu) i nic więcej nie moge zrobić... Ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:46, ImRo Nixon napisał:

Siemka

<mogę troszkę spoilerować>

Doszedłem do tego momentu kiedy przysłuchuje się dialogowi z jakimś grubawym, łysawym
gościem, a następnie na podłodze pojawiają się te tajemnicze znaki... Właśnie problem
w tym, że nie wiem co robić, by zakończyć grę... czytam to co jest w laptopie (w tym
nowo otwartym pomieszczeniu) i nic więcej nie moge zrobić... Ktoś może mi pomóc?

Jeśli chodzi ci o moment po zabiciu Al Mualima to musisz w terażniejszości przyjrzeć się krwawym znakom na ścianie w sypialni co powinno sprawić, że dane ci będzie zobaczyć listę twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:46, ImRo Nixon napisał:

Siemka

<mogę troszkę spoilerować>

Doszedłem do tego momentu kiedy przysłuchuje się dialogowi z jakimś grubawym, łysawym
gościem, a następnie na podłodze pojawiają się te tajemnicze znaki... Właśnie problem
w tym, że nie wiem co robić, by zakończyć grę... czytam to co jest w laptopie (w tym
nowo otwartym pomieszczeniu) i nic więcej nie moge zrobić... Ktoś może mi pomóc?


Musisz iść do swojego pokoju i nacisnąć "E" (użyć orlego wzroku), wtedy spójrz się na ścianę nad łóżkiem i tak o to zakończysz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:48, edsonpele napisał:

Jeśli chodzi ci o moment po zabiciu Al Mualima to musisz w terażniejszości przyjrzeć
się krwawym znakom na ścianie w sypialni co powinno sprawić, że dane ci będzie zobaczyć
listę twórców.


Jak spojlerujesz to o tym pisz, bo zapewne jest wiele osób co gry nie ukończyło, a pisząc o SPOJLER zabiciu Al Mualima KONIEC SPOJLERA możesz komuś popsuć zabawę płynącą z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:37, dambialko napisał:

> Dzięki chopaki!
> Tak myślałem,że to może być ściema jak z Wiedźminem co ma chodzić tylko pod Windows
XP
> Servis Pack 2, a umnie odpaliłem pod Servis Pack 1.
> Nosiłem się z zamiarem zmiany mojego 5 letniego komputera ale wlaśnie skończyłem
Crisisa,
> który chodził mi na średnich ustawieniach, a Call of Duty 4 i Wiedźmin chodziły
mi na
> max detalach.
> Prawda jest taka, że trzebaby mieć co roku worek pieniędzy na nowy komputer!
> Do mojego kompa nie da się niestety dokupić leprzego procka z tego co wiem! Ale
dla mnie
> najważniejszy jest klimat i zabawa!
> Dzięki serdeczne za pomoc!
> Biegne do sklepu!

Co Wiesiek na takim sprzęcie Max Detale ? , tylko to pytanie , bo offtop tu sie zrobi
:P
Tak ma max detalach Wiedźmin mi chodził tylko w III Akcie w Wyzimie Handlowej troche przycinało! Ale z

tego co czytałem na forum to każdy miał tam problem!

Staruszek komp ale daje radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Spojler>
Oooo ja niewiedziałem, że wystarczy nacisnąć "e"... ale się dałem... ale to dlatego, bo w teraźniejszości wystarczyło tylko naciskać klawisz od myszy... a tu "e"... Dobra mniejsza z tym, dzięki wielkie za pomoc!

A tak przy okazji... raczej chyba nie są to ślady krwi... a jeśli nawet... to czemu nasz bohater nie mógł zauważyć ich wcześniej... troszkę naciągane.
<Koniec Spojlera>

A tak wogóle, to już wcześniej troszeczkę się wypowiadałem na temat gry, ale jeszcze raz wspomne tylko, że gra jest niesamowita i zapewne szybko o niej nie zapomne... Ostatnio powiedział mi kolega, który grał w Assassyna na PS3, że gra jest nieco monotonna... OK! może i jest monotonna ze względu na te śledztwa i wogóle (mimo wszystko mnie jakoś to wszystko nie nudziło), ale prawdziwym arcydziełem są chwile, kiedy dzielą nas od celu nieliczne metry... scenki te zrobiły na mnie wielkie wrażenie i niekiety, poprostu ciary na plecach mi przeszły...
A końcówka gry... trzyma w napięciu do ostatniej sekundy... naprawde chyle czoło przed twórcami gry.

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 11:54, songohanssj2 napisał:

Jak robi się screeny w AC ale nie za pomocą klawisza Print Screen Sys Rq

Screen robiony na komputerze z jednym rdzeniem.


We wczorajszym updacie Xfire dodano obsługę AC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 14:30, ImRo Nixon napisał:

A tak wogóle, to już wcześniej troszeczkę się wypowiadałem na temat gry, ale jeszcze
raz wspomne tylko, że gra jest niesamowita i zapewne szybko o niej nie zapomne... Ostatnio
powiedział mi kolega, który grał w Assassyna na PS3, że gra jest nieco monotonna... OK!
może i jest monotonna ze względu na te śledztwa i wogóle (mimo wszystko mnie jakoś to
wszystko nie nudziło), ale prawdziwym arcydziełem są chwile, kiedy dzielą nas od celu
nieliczne metry... scenki te zrobiły na mnie wielkie wrażenie i niekiety, poprostu ciary
na plecach mi przeszły...
A końcówka gry... trzyma w napięciu do ostatniej sekundy... naprawde chyle czoło przed
twórcami gry.


Konsole dostały w AC o cztery zlecenia mniej, co daje jeszcze większą monotonię niż na kompie, ale ogólnie śledztwa są bardzo fajne, gdyby tylko było by więcej i bardziej skomplikowane. Końcówka jest świetna, słyszałem w niektórych recenzjach, że jest słaba itp. więc nastawiłem się na cienkie zakończenie, a tu takie miłe rozczarowanie.

Outlander-pro

Xfire dostał obsługę AC mniej więcej dwa dni po premierze w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 14:30, ImRo Nixon napisał:

<Spojler>
Oooo ja niewiedziałem, że wystarczy nacisnąć "e"... ale się dałem... ale to dlatego,
bo w teraźniejszości wystarczyło tylko naciskać klawisz od myszy... a tu "e"... Dobra
mniejsza z tym, dzięki wielkie za pomoc!

A tak przy okazji... raczej chyba nie są to ślady krwi... a jeśli nawet... to czemu nasz
bohater nie mógł zauważyć ich wcześniej... troszkę naciągane.

Jeżeli nie ślady krwi, to co? Wątpię, by Obiekt 16 miał ze sobą specjalny marker, który widać tylko sokolim wzrokiem... Choć krew też powinno widać ale to w końcu SF ;)

Dnia 29.04.2008 o 14:30, ImRo Nixon napisał:

<Koniec Spojlera>

A tak wogóle, to już wcześniej troszeczkę się wypowiadałem na temat gry, ale jeszcze
raz wspomne tylko, że gra jest niesamowita i zapewne szybko o niej nie zapomne...

Nie zapomnisz, bo przed nami jeszcze 2 częśći :D
>Ostatnio powiedział mi kolega, który grał w Assassyna na PS3, że gra jest nieco monotonna... OK!

Dnia 29.04.2008 o 14:30, ImRo Nixon napisał:

może i jest monotonna ze względu na te śledztwa i wogóle (mimo wszystko mnie jakoś to
wszystko nie nudziło), ale prawdziwym arcydziełem są chwile, kiedy dzielą nas od celu
nieliczne metry... scenki te zrobiły na mnie wielkie wrażenie i niekiety, poprostu ciary
na plecach mi przeszły...

Racja, w tych momentach aż słyszę, jak bije mi serce :)

Dnia 29.04.2008 o 14:30, ImRo Nixon napisał:

A końcówka gry... trzyma w napięciu do ostatniej sekundy... naprawde chyle czoło przed
twórcami gry.

Polecam!


A tak z innej beczki. Pod koniec gry widać właśnie te chińskie napisy. Któryś gramowicz wspomniał o tym, że w mailach lub właśnie w tych napisach jest wspominany chiński cesarz, którego nie udało się zabić. Może to głupi pomysł ale nie zdziwiłbym się, gdyby w następnej części gralibyśmy Ninja... Pomyślmy. W części pierwszej działaliśmy za dnia, w białym stroju. Może teraz, dla kontrastu, zabijać pod osłoną nocy? Czemu nie, mi się nawet podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować