Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Mam pytanie jak przeszedlem gre.To wbilem do komputera Lucy i dalej moglem przejsc do duzego pokoju ale tam trzeba haslo do laptopa tak samo w pokoju z glownym komputerem.. Dokladnie pytanie dotyczy tego jak moge grac dalej tzn zbierac flagi itp? Bo moge dac replaya blocku ale i tak bede na tamtym etapie gry kiedy mialem malo hp itp?
Moze mi ktos powiedziec jak dalej kontynuowac gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy jak graliście i mieliście zabić tego bossa w Porcie to czy jak skakaliście po palach na wodzie to altair nie trafiał w nie? Mi często nie trafiał. Zdaje mi sie ,że on powinien zawsze trafiać na palik...

Pozdrawiam.

seles:--->> Hahaha, prawie jak you can dance xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No zgadzam się różnica jest między znalezieniem na YT i w grze, ale że nie umiem (ach) nagrywac filmików, to wrzucam filmiki innych którzy mieli podobne bugi. Ja jeszcze U SIEBIE znalazłem bug z kolesiem tańczącym breakdace''a, człowieka gumę i jeszcze parę innych, a gram w normalną polską oryginalną wersję, nawet kupiona na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi także nie zawsze "trafiał". Wiele zależy od ułożenia kamery podczas gry, a co za tym idzie strzałkę w którą naciśniemy. Najfajniejsze jest to, że po nieudanym skoku, możemy obejrzeć wspaniałą animację topienia się naszego Asasyna, a raczej Haszaszyna ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ani razu nie utopił (nie no raz, ale to skakałem z wieży :P).
Trzeba tylko trzymać W+SPACJA+SHITF i sprawnie operować myszką. (dlatego właśnie nie gram na padzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba przy skakaniu po dachu nie ma takich problemów? Wtedy automatycznie trafia? Ale to jest denerwujące hop, hop, (c)Hlup!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak przeszedlem gre.To wbilem do komputera Lucy i dalej moglem przejsc do duzego pokoju ale tam trzeba haslo do laptopa tak samo w pokoju z glownym komputerem.. Dokladnie pytanie dotyczy tego jak moge grac dalej tzn zbierac flagi itp? Bo moge dac replaya blocku ale i tak bede na tamtym etapie gry kiedy mialem malo hp itp?
Moze mi ktos powiedziec jak dalej kontynuowac gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz kontynuować gry bo to jej koniec :P
Przecież miałem listę płac :) (Credits)

A misje możesz wykonywać JESZCZE RAZ, wchodząc do animusa i wybierając rozdział (czyli 1 zleceń)
Co do tego komputera w sali konferencyjnej - Chyba nie da się tam dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:32, Ecko09 napisał:

Screen z moimi ustawieniami grafiki.

Straszeni ciekawy, podobnie jak mój...

Dnia 01.05.2008 o 23:32, Ecko09 napisał:

Tylko nie wiem co dają te postefekty i multipróbkowanie.

http://www.google.pl/

Czyżby w assassin''s creed były tylko trzy miasta + twierdza?

20080501234242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 23:43, Forgotten napisał:

Czyżby w assassin''s creed były tylko trzy miasta + twierdza?


Tylko ? Ale za to jakie ? W żadnej grze nie widziałem takich miast jak w AC. Ale jeszcze oprócz tych rzeczy które wymieniłeś jest Królestwo. Ale ta twierdza to też zalicza się do miasta - Masjaf a oprócz to Jerozolima, Akka i Damaszek. Ja bym narzekał na wiedźmina że tylko jedno miasto :P
Czy zbieranie flag coś daje ? Jakieś bonusy, odblokowania ? Tak samo z zabijaniem templariuszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:49, Skwarek pl napisał:

Masz 6 lokacji bodajże, twierdza, królestwo, te 3 miasta i lokacja w pojedynku z Robertem.
Gierka w dx 10 wygląda bajecznie ;]


Mam prośbe
Bo ja mam XP i gram tylko z DX9 ale na najwyższych ustawieniach ale chciałbym zobaczyć jak wygląda w DX10. Moglibyście dać dwa takie same screeny( te same miejsca, żeby było można porównać) tylko jeden w DX9 a drugi w DX10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:54, Grizzly. napisał:

> Masz 6 lokacji bodajże, twierdza, królestwo, te 3 miasta i lokacja w pojedynku z
Robertem.
> Gierka w dx 10 wygląda bajecznie ;]

Mam prośbe
Bo ja mam XP i gram tylko z DX9 ale na najwyższych ustawieniach ale chciałbym zobaczyć
jak wygląda w DX10. Moglibyście dać dwa takie same screeny( te same miejsca, żeby było
można porównać) tylko jeden w DX9 a drugi w DX10 ?


Trudno to by tak zrobić... 1 os. może z DX10 a druga z DX9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 23:54, Grizzly. napisał:

Mam prośbe
Bo ja mam XP i gram tylko z DX9 ale na najwyższych ustawieniach ale chciałbym zobaczyć
jak wygląda w DX10. Moglibyście dać dwa takie same screeny( te same miejsca, żeby było
można porównać) tylko jeden w DX9 a drugi w DX10 ?

chwilka w google i trafiony zatopiony: http://www.tweakguides.com/AC_7.html

polecam na przyszłość szukanie, po to jest google :)

jak dla mnie różnicy brak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, podałeś 2 bugi i uważasz że gra jest niedopracowana? To powiedz jaka jest dopracowana gra twoim zdaniem, Mario? Coś takiego jak Assassin''s Creed musi mieć jakiekolwiek bugi, ja miałem tylko tego człowieka gumę, ale to też dlatego że przez przypadek po zabiciu gdy spadal z dachu trafił w budynek, właściwie to dla mnie to nie robiło różnicy w końcu to krzyżowiec. Z Altairem nie miałem żadnego bugu, myślisz że dlaczego nie wydają patchydo AC? Ponieważ gra jest już dopracowana i nie ma takiej potrzeby..
Grizzly

Za zebranie wszystkich flag zabicie wszystkich templariuszy wspięcie się na każdy punkt obserwacyjny dostaje się chyba dodatkowe wspomnienie, osobiście go nie odblokowałem, ale podobno tak jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś wspomniałem to są subtelne różnice, polecam poczytać opisy pod screenami, tam opisują różnice które mogą umknąć ludzkim oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Napisałem że jeszcze kilka, ale dobra zakończmy już temat bugów, bo już nie mogę, a z resztą może aż tyle bugów nie ma, ale niedopracowana jest, np. znikający miecz w płachcie (nie wiem jak to nazwać... o szacie) szata przenikająca przez deski i różne takie, to nie jest dopracowanie, wiem ze trudno jest zrobić żeby tak sie nie robiło, ale jednak da się, więc przez te trzy miech by sie postarali o zrobienie tego tak żeby tak nie było, albo chociaż by cienie poprawili, bo te pikselki denerwują, ale dobra zakończmy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować