Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 18:20, plada napisał:

> A skąd je ściagnołeś ? Nie było nigdzie na tej stronie napisane gdzie je wrzucić
?
>
> PS. skórki do AC ? Co one wogóle dodadzą ?
Poszukałem trochę na stronie, na którą dawno nie zaglądałem i wszystko stało się jasne
:) Problemem była Vista.
Mod sprawia, że w Damaszku zapada noc, a szata Altaira jest czarna.


wow ja też chce xD Daj linka z tą stroną bo też chce sobie to sćiągnąć :)

a dopiero co tydzień temu usunołem AC.. niepotrzebnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:14, plada napisał:

I tu pojawia się moje pytanie- gdzie które pliki mam powrzucać? Z góry dziękuje za odpowiedzi
:)


TexMod to program do wyciągania z gier tekstur w wybranym formacie, żeby można było je edytować w innych programach. Potem robi się z tego "paczkę" (właśnie te .tpf), a potem włącza grę z nowymi teksturami. Pisałem o tym daaawno temu :)
A więc: włączasz TexModa, na górze wybierasz .exe (w katalogu gry, dx9 lub 10), w zakładce package mode wybierasz paczkę (ikona folderu i "browse"), ustalasz kolejność ładowania paczek (ważne jeśli różne paczki modyfikują tą samą teksturę) i Run na dole.
Ta "Noc w Damaszku" mnie zaintrygowała, wrzuć jakieś screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:17, Qbli napisał:

Ta "Noc w Damaszku" mnie zaintrygowa3a, wrzua jakieś screeny.

Mówisz, masz :) Nie jest może "Nie-wiadomo-jak" powalające, ale znacznie lepiej to wygląda w grze-nawet cisza panuje i słychać świerszcze :D Ponoć na DX10 nie działa-przetestowane na DX9.

20090201194840

20090201194937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:50, plada napisał:

> Ta "Noc w Damaszku" mnie zaintrygowa3a, wrzua jakieś screeny.
Mówisz, masz :) Nie jest może "Nie-wiadomo-jak" powalające, ale znacznie lepiej to wygląda
w grze-nawet cisza panuje i słychać świerszcze :D Ponoć na DX10 nie działa-przetestowane
na DX9.



Strasznie się kiepsko zlewa z miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:50, plada napisał:

> Ta "Noc w Damaszku" mnie zaintrygowa3a, wrzua jakieś screeny.
Mówisz, masz :) Nie jest może "Nie-wiadomo-jak" powalające, ale znacznie lepiej to wygląda
w grze-nawet cisza panuje i słychać świerszcze :D Ponoć na DX10 nie działa-przetestowane
na DX9.


podajcie linka skąd można to ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla, ale żeby ściągnąć moda trzeba się zarejestrować. Mogę wrzucić na jakiś serwer, ale nie wiem czy nie będę za to ukarany przez "Czerwonych". Jeśli ktoś ma już PRAWDZIWEGO lenia, albo nie chce mu się rejestrować na stronę, niech napisze-wrzucę na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:08, plada napisał:

Sorki za dubla, ale żeby ściągnąć moda trzeba się zarejestrować. Mogę wrzucić na jakiś
serwer, ale nie wiem czy nie będę za to ukarany przez "Czerwonych". Jeśli ktoś ma już
PRAWDZIWEGO lenia, albo nie chce mu się rejestrować na stronę, niech napisze-wrzucę na
serwer.


Chciałem się zarejstrować bo myślałem że jest dużo modów do ściągnięcia ale jak jest tylko ten jeden to mi się nie chce ;p
Mógłbyś to wrzucić na rapidshare''a ? To byśmy wtedy sobie wszyscy spokojnie ściągnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem sobie AC wczoraj. Przypomniałem sobie jaka ta gra jest świetna, no i miła niespodzianka z tym modem :D. Mam pytanie... Jak on działa? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:19, peryfraz napisał:

Odświeżyłem sobie AC wczoraj. Przypomniałem sobie jaka ta gra jest świetna, no i miła
niespodzianka z tym modem :D. Mam pytanie... Jak on działa? ^^

A jak ma działać? Podmienia tekstury nieba w Damaszku zmieniając porę dnia na noc oraz zmienia kolor szaty Altaira na czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:33, plada napisał:

> Odświeżyłem sobie AC wczoraj. Przypomniałem sobie jaka ta gra jest świetna, no i
miła
> niespodzianka z tym modem :D. Mam pytanie... Jak on działa? ^^
A jak ma działać? Podmienia tekstury nieba w Damaszku zmieniając porę dnia na noc oraz
zmienia kolor szaty Altaira na czarną.

Tylko Damaszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jest! Niestety, tylko Damaszek. Tak na marginesie, szkoda, że tak mało jest modów do AC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:48, plada napisał:

Ta jest! Niestety, tylko Damaszek. Tak na marginesie, szkoda, że tak mało jest modów
do AC :/

Ano szkoda szkoda... szkoda że ja wiem tylko tym :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej teraz żal, że Ubi nie wypuściło jakiegoś prostego moda do kontroli kamery. Eleganckie ujęcia skoków między dachami z perspektywy przechodnia na ulicy... jak na trailerach :P Eh, marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem, wsłuchałem się i musze powiedzieć, że najlepszą robotę przy podstawianiu głosów odwalił Borysz Szyc. W odpowiednich momętach unosi głos, czuć nienawiść do Altaira... wszystko jak należy. Nazwiksa pana który "obdarzył" Assasyna głosem też wywiązał się znakomicie, lecz w niektórych mometach brzmi to sztucznie... :D Tak sobie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:03, peryfraz napisał:

Dzisiaj pograłem, wsłuchałem się i musze powiedzieć, że najlepszą robotę przy podstawianiu
głosów odwalił Borysz Szyc. W odpowiednich momętach unosi głos, czuć nienawiść do Altaira...
wszystko jak należy. Nazwiksa pana który "obdarzył" Assasyna głosem też wywiązał się
znakomicie, lecz w niektórych mometach brzmi to sztucznie... :D Tak sobie napisze :)

Zgodzę się z Tobą :) Daniel Olbrychski, wcielający się w mistrza asasynów, też brzmi świetnie. Borys Szyc również stanął na wysokości zadania i naprawdę czuć nienawiść, jaką Malik darzy Altaira. A co do samego głównego bohatera- też brzmi niezwykle realistycznie. Słychać, jak zabija bez emocji w głosie. Z ofiarami rozmawia jak z szaleńcami, którzy zasłużyli sobie na śmierć za swe czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tej grupki dodał jeszcze Krzysztofa Kowalewskiego. Jego Abu''l Nuqoud to według mnie najlepiej zdubbingowana postać w AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:17, Qbli napisał:

TexMod to program do wyciągania z gier tekstur w wybranym formacie, żeby można było je
edytować w innych programach
. Potem robi się z tego "paczkę" (właśnie te .tpf), a potem
włącza grę z nowymi teksturami. Pisałem o tym daaawno temu :)
A więc: włączasz TexModa, na górze wybierasz .exe (w katalogu gry, dx9 lub 10), w zakładce

(...)

Tak z ciekawości, jakie programy tego typu "wiodą" na rynku (do obrabiania tekstur)? Jaki jest najlepszy (wiem, że pojęcie względne, ale...) i najczęsciej używany do obróbki tekstur w grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować