Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

W dzisiejszym CDA wśród newsów jest info, że AC2 wyjdzie w 2009 roku! Niestety na info o samej grze nadal musimy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:03, Ecko09 napisał:

W dzisiejszym CDA wśród newsów jest info, że AC wyjdzie w 2009 roku! Niestety na info
o samej grze nadal musimy poczekać.


AC wyszło w 2007 roku na PC,ale chodzi ci o 2 czy o jakiś dodatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:03, rafekx 12 napisał:

> W dzisiejszym CDA wśród newsów jest info, że AC wyjdzie w 2009 roku! Niestety na
info
> o samej grze nadal musimy poczekać.

AC wyszło w 2007 roku na PC,ale chodzi ci o 2 czy o jakiś dodatek??


Kurcze, zapomniałem napisać ;P Oczywiście chodzi o Assassin''s Creed 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:03, Ecko09 napisał:

W dzisiejszym CDA wśród newsów jest info, że AC2 wyjdzie w 2009 roku! Niestety na info
o samej grze nadal musimy poczekać.


Ano tak, widziałem ... ciekawe czy tylko znowu będzie konsole najpierw a pół roku później PC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 21:24, Outlander-pro napisał:

Ano tak, widziałem ... ciekawe czy tylko znowu będzie konsole najpierw a pół roku później
PC ...


Najprawdopodobniej tak będzie. Ale być moze jest mała szasna, że ukaże się to w tym samy czasie, a przynajmniej w niewielkim odstępie ;). Przecierz Assasin''s Creed PC sprzedal się w dużych... bardzo dużych ilościach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 21:42, peryfraz napisał:

Najprawdopodobniej tak będzie. Ale być moze jest mała szasna, że ukaże się to w tym samy
czasie, a przynajmniej w niewielkim odstępie ;). Przecierz Assasin''s Creed PC sprzedal
się w dużych... bardzo dużych ilościach ;P


Pozostaje nam mieć nadzieję :] Lubię ten klimat spiskowy w AC ... ciekawe jak dalej fabuła się potoczy ;]
Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 22:42, Outlander-pro napisał:

Pozostaje nam mieć nadzieję :] Lubię ten klimat spiskowy w AC ... ciekawe jak dalej fabuła
się potoczy ;]

Racja, nic nie jest pewne w 100% do końca

Dnia 20.02.2009 o 22:42, Outlander-pro napisał:

Czas pokaże.

A no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciekawe czy tylko znowu będzie konsole najpierw a pół roku później PC ...
Tak pewnie będzie. :P <konsole rulezzz> ,ale jak nawet pół roku później to i tak pewnie dostaniecie lepszą gierkę niż na konsole... może dadzą PC''towcą jakieś dodatkowe misje czy coś, w nagrodę ,że czekali. :)

Pozdr.

Dobrze ,że ja mam swojego AC na PC bo nie wiem jakbym mógł grać na konsolce, jak i tak cisnąć wszystkie questy dodatkowe gra była dla mnie BARDZO krótka... :P Ciekawe jak będzie z dwójką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:16, albinskia napisał:

>ciekawe czy tylko znowu będzie konsole najpierw a pół roku później PC ...
Tak pewnie będzie. :P <konsole rulezzz> ,ale jak nawet pół roku później to i tak
pewnie dostaniecie lepszą gierkę niż na konsole... może dadzą PC''towcą jakieś dodatkowe
misje czy coś, w nagrodę ,że czekali. :)


Pewnie tak, zupełnie jak z jedynką, były nowe śledztwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:17, Outlander-pro napisał:

Pewnie tak, zupełnie jak z jedynką, były nowe śledztwa :P

Dawało trochę zzabawy i pozwalały nam odkryć poboczne wątki fabuły. :P To jakby AC + dodatek. :) Jakbym grał only on PC to bym się nie smucił ,że pewnie będzie trzeba czekać, jak wzamian pewnie dostanie się coś lepszego. :)

Jak będzie dwójka to ja kupię na Xboxa, bo pewnie wymagania będą nie na mój komputer, a granie na średnich, bądź niskich detalach mnie nie zadowoli, gra na padzie jest bardziej dynamiczna, teoretycznie krócej czekać będzie trzeba, zawsze będzie trochę zabawy przy zdobywaniu osiągnięć na konto w Xbox Live. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej się czeka tym lepsza jest radość po otwarciu i powąchaniu pudełka :D... A o samym "dotknięciu" podłogi, ziemi czy co to tam będzie w grze to już nie mówie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłem przypadkowo szukając informacji o kostiumie Stormtroopera (ze Star Wars):
http://www.windlassstudios.com/s-15-assassins-creed.aspx

Wypaśny kostium :P ale w całości zdaje się, że kosztuje 1211$ (wliczając mieczyk, krótki miecz i jeden sztylet oraz strój). Na dobrą sprawę to nie tak drogo, skoro zbroja Stormtroopera kosztuje ponoć 4-6 tysięcy zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 13:38, Outlander-pro napisał:

Zobaczcie co znalazłem przypadkowo szukając informacji o kostiumie Stormtroopera (ze
Star Wars):
http://www.windlassstudios.com/s-15-assassins-creed.aspx

Wypaśny kostium :P ale w całości zdaje się, że kosztuje 1211$ (wliczając mieczyk, krótki
miecz i jeden sztylet oraz strój). Na dobrą sprawę to nie tak drogo, skoro zbroja Stormtroopera
kosztuje ponoć 4-6 tysięcy zł :P

Gdybym był bogaty... :)
Jakby wyglądały wtedy ostatki w szkole ! Wszedłbym i wzbudziłbym strach, podziw... może zamęt xD... Nastraszyłbym paru nauczycieli (a że trenuje parkour) bym zgrabnie przemieszczał się po szkole :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Problem polega na tym że gra strasznie klatkuje np. leci filmik, stop, leci dalej itd. Mam mocny komputer więc nawet na wysokich detalach nie powinno się ciąć, ale tutaj nawet na najniższych obraz i dźwięk tak klatkuje, że nie da się normalnie zagrać. Napisałem to na forum o AC ale jedynie co mi podpowiedzieli, to ściągnięcie cracka, ale to też nie pomogło, a nawet pogorszyło ponieważ już bez cracka nie moge zagrać na oryginałku, znaczy się z płytą samą włożoną. Jak by ktoś mógł mi pomóc lub coś doradzi to bym był wdzięczny. Niżej podaje info o komputerze.

Intel 2Quad 2.4
4giga ramu
GF 9600GT
2 nagrywarki LCD (może to tego wina)
Win Vista

PS: Podczas instalki musze użyć CTRL i F4 ponieważ podaczas instalki ironforge (czy coś takiego) się instalacja zacina. Może to też być wina tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem AC na PC i mam pytanie co do konca

Spoiler

otoz czy jest mozliwe wlamanie sie do kompa profesorka i do tego w sali konferencyjnej? a i co oznaczaja te dziwne znaki odnoszace sie do religii ktore widac jak sie zrobi orli wzrok<mowie juz o tych znakach co je mozna zobaczyc po wyjsciu z animusa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby 2 wyszła w niedługim czasie i razem pc z konsolami...i ciekawe jakie wymaganie będzie mieć(tak samo chore jak GTA4?)BTW: Słyszałem, że 2 ma być osadzona w Japonii czy coś takiego...i długo ma wyjść po premierze podstawki...ale to dawno słyszałem i z bardzo niepewnego źródła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wydaje mi się, że pominąłeś dość ważny wątek. Do kompa doktorka da się włamać. Po którymś dniu doktor jest w dobrym humorze i stoi z kawą pod oknem i sączy, wtedy mu podprowadzasz pena z kieszeni i już. W kompie doktorka pod koniec gry pojawi się mail z hasłem do komputera w sali konferencyjnej... Ogólnie dosyć ciekawe i nastrajające klimatycznie informacje w tych maszynach można znaleźć


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o zesz w k.... a jak przeszedlem juz gre to tego sie nie da powtorzyc co nie?

Spoiler

a ten rysik od czegos ala iphone co sie go kraldo do czego sluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BTW: Słyszałem, że 2 ma być osadzona w Japonii czy

Dnia 07.03.2009 o 23:29, Maciek2194 napisał:

coś takiego...i długo ma wyjść po premierze podstawki...ale to dawno słyszałem i z bardzo
niepewnego źródła ;p


O widzisz ^^ A w którymś CDA niedawno pisali, że chodzą ploty, że 2 rozegra się podczas rewolucji francuskiej. Co okaże się prawdą przekonamy się przy premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować