Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 13:52, Vattic napisał:

Ja mam problem. Jestem w 4 akcie i muszę zrobić questa dla jednego z kumpla z bractwa..
Zadaniem jest wyeliminowanie trzech krzyżowców (coś on tam chyba flirtował z żoną z jednego
z nich) i potrzebuje pomocy.

Wszystko super ale ciągle mnie odkrywają jak próbuje zabić każdego bo ciagle przy nich
chodzą inni krzyżowcy :(. To jest w mieście "Akka" - Pamięta ktoś tą misję? Bo kurde
nie wiem jak ją przejść - nie da sie po cichu zabić. Jednego udaje się bo idzie za murek
a inni ciągle chodzą sród ludzi..


Musisz żucac norzami z dachu to cie niewykryją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę mniej-więcej coś tam czaję z fabuły :) Ale możecie mi wyjaśnić nie co więcej?

Spoiler

Skąd te znaki na łóżku Desmonda?
O co chodziło dokładnie z tym magicznym artefaktem jaki wpływ miał na świat
Czy Desmond mógł zmieniać przyszłość? Raczej nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę od jednego z forumowiczów, ale niestety zawiodłem się (na grze, nie forumowiczu ;)). Całość jest strasznie monotonna i zrezygnowałem już po trzecim zabójstwie. Jakoś dużo bardziej do gustu przypadło mi Mirror''s Edge - powalił mnie tam świetny design i znakomite oddanie wszystkich akrobacji wykonywanych przez bohaterkę. Nie tylko bardziej się z nią zżywam, ale także odczuwam większą satysfakcję z udanych misji ze względu na wyższy poziom trudności. Intuicyjne sterowanie w AC początkowo nawet mi się podobało, ale ono również przyczyniło się do postępującej z upływem czasu monotonii.

Dla mnie AC jest jednym z największych growych rozczarowań ostatnich miesięcy (nie oznacza to, że gra jest słaba, ale jednak oczekiwałem czegoś innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie mi chodzić przyzwoicie na tym sprzęcie ?
karta graficzna NVidia GForce 8600 512MB pixel shader 3.0 2giga ramu procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.40GHz@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz słabego pieca to lepiej na PS3, bo gra jest dość wymagająca, a ceny są obecnie dość podobne. A odnośnie tych dodatkowych zadań, to dużo one do gry nie wnoszą. Jak gra jest bez tych dodatkowych misji schematyczna, to z dodatkowymi zadaniami schematyczna jest również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Altair całą grę będzie taki słaby ? Jestem w Damaszku i ciężko na miecze pokonać 3 strażników na raz lub 1 templariusza. I nie gadać że grać nie umiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 07:42, sevrond napisał:

Ten Altair całą grę będzie taki słaby ? Jestem w Damaszku i ciężko na miecze pokonać
3 strażników na raz lub 1 templariusza. I nie gadać że grać nie umiem... :P


Z każdym wykonanym zabójstwem celu będziesz się uczył nowych umiejętności , rób zadania aż nauczysz się kontrataku,z tym jest łatwiej walczyć .Jeśli chcesz mieć więcej życia to rób każdą misję poboczną(np.ratowanie mieszkańców) oraz wdrapuj się na każdy punkt obserwacyjny ,bo po 15 takich wykonanych zadaniach ,przybywa ci jeden pasek życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mama takie laiczne pytanie, jak można wczytać konkretny rożdział w grze ?
Dotarłem dopiero do Damaszku, coś tam z 5 min poskakałem po dachach i teraz chciałbym wczytać sobie jakiś wcześniejszy fragment gry ... i moje pytanie jak to uczynić ? Mogę wczytywać tylko ostatni cheakpoint? czy wczęśniejsze też ?
mam tam jakiś "dostęp do wspomnień" czy coś ale nie mogę chyba niczego tam wybrać.
Dajcie prosze jakąś poradę bo nie mogę tego ogarnąć.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:23, Wujek-Alfred napisał:

Robi sie to w animusie, ale jezeli grales tylko 5min to wczytywac nie masz co. Ta opcja
jest glownie dla ludzi ktorzy przeszli gre i chca sobie zagrac konkretny fragmet.


5 min spędziłem w Damaszku, więc wcześniej musiałem do niego dotrzeć, wiec myślę że byłoby co wczytywać.
Czyli mogę wczytac tylko jakiś "rozdział" ? nie moge zapisać przed wykonaniem jakiegoś zadania, a później wczytać i wykonać je jeszcze raz, inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:56, Szymon666 napisał:

Czyli mogę wczytac tylko jakiś "rozdział" ? nie moge zapisać przed wykonaniem jakiegoś
zadania, a później wczytać i wykonać je jeszcze raz, inaczej ?


Nie nie mozesz, wszystkie wazniejsze dokonania zapisuja sie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem natury technicznej ,a mianowicie podczas gry znikają mi tekstury podłoża. Tzn. ziemia jest przezroczysta. Jakieś pomysły co do rozwiązania?
Mój komputer: Core i7 920 2.6GHz ,8GB RAM ,GF GTX295 1792MB i Vista 64bit.
EDIT: mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 15:57, Black-Hawk napisał:

Mam problem. Nie ma dźwięków. Gram postacie poruszają ustami, ale nie ma dźwięku. Co
zrobić, aby był dźwięk?

Może włącz głośniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować