Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dla mnie zabijanie w trybie stealth jest kwintesencją "bycia asasynem". W ten sposób zabiłem 8 z 9 celów. Wątpię jednak w możliwość "angielskiego wyjścia" po zabiciu. Zawsze znajdą się świadkowie zdarzenia (wyjątkiem jest chyba tylko Sibrand) i w konsekwencji pozostaje szybka ucieczka z ogonem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh:> w końcu zaczynam grać w Assassina. Wprawdzie kupiłem go już trzy tygodnie temu, ale dopiero teraz mam czas oraz bardziej odpowiedni monitor(1680x1050 - pożyczony od taty). Sądziłem ,że dzięki niemu znikną szpecące czarne boczki lecz jak widać na screenach:P nadal są(szczęściem znacznie mniejsze).
SPOILER[CHYBA]
Eee czyżby mistrz wskrzesił Altaira?
Co dają znajdowane flagi:P? Mam już dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:31, Forgotten napisał:

Eee czyżby mistrz wskrzesił Altaira?


Tego dowiesz się na samym końcu gry, ja nie będę tu spoilerować.

Dnia 27.04.2008 o 13:31, Forgotten napisał:

Co dają znajdowane flagi:P? Mam już dwie.


Jak znajdziesz wszystkie flagi, uratujesz wszystkich obywateli, wejdziesz na wszystkie punkty obserwacyjne i zabijesz wszystkich templariuszy to odblokowuje Ci się dodatkowe wspomnienie. Nie wiem co tam jest bo nie udało mi się odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a ja statku nie czyściłem, w ogóle przed chwilą się skapowałem, że te mapy pokazują rozmieszczenia strażników itd. A tak to po palach, jump, jump, jump, Sibranda w łeb i do Rafika jeśli się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
A właśnie, czy Al Mualim na początku nie potraktował Altaira artefaktem? Iluzja pchnięcia i w ogóle ;)
SPOJLER

A co do spraw technicznych: jest możliwość przewinięcia wspomnienia z Animusa od razu do miasta, czy trzeba zaczynać od Masjafu i przemowy? I szkoda, że w walce automatycznie się wyciąga miecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie mam i nie będę mieć kasy na AC. Tak więc muszę zrezygnować z zakupu AC. Szkoda, tak bardzo chciałem mieć te gierkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:01, Ecko09 napisał:

No niestety, nie mam i nie będę mieć kasy na AC. Tak więc muszę zrezygnować z zakupu
AC. Szkoda, tak bardzo chciałem mieć te gierkę :(


To może poczekaj aż AC będzie w Superseller za połowę ceny, albo w Kolekcja Klasyki za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:04, Kraju92 napisał:

> No niestety, nie mam i nie będę mieć kasy na AC. Tak więc muszę zrezygnować z zakupu

> AC. Szkoda, tak bardzo chciałem mieć te gierkę :(

To może poczekaj aż AC będzie w Superseller za połowę ceny, albo w Kolekcja Klasyki za
25 zł.


Zanim to będzie w SS , albo KK to sporo czasu minię , oj sporo :D

Ja wolałbym mieć taką grę w lepszym wydaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:06, dambialko napisał:

Zanim to będzie w SS , albo KK to sporo czasu minię , oj sporo :D


W SS pewnie będzie za rok, może półtora, a w KK za dwa, trzy lata xD

Dnia 27.04.2008 o 14:06, dambialko napisał:

Ja wolałbym mieć taką grę w lepszym wydaniu :P


Też bym wolał mieć w lepszym wydaniu, dlatego mam Metal Box, ale jak ktoś nie ma kasy, to przecież nie ważne jest wydanie, tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry narazie nie mam i nie wiem kiedy będę miał, ale muszę ją mieć... Ale mam takie pytanie. Co się stanie jak wpadniemy do wody? Na youtube widziałem filmik, że koleś chodzi po jakims porcie. Altair potrafi pływać czy umiera jak wpadnie do wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:22, m4teU5z napisał:

Gry narazie nie mam i nie wiem kiedy będę miał, ale muszę ją mieć... Ale mam takie pytanie.
Co się stanie jak wpadniemy do wody? Na youtube widziałem filmik, że koleś chodzi po
jakims porcie. Altair potrafi pływać czy umiera jak wpadnie do wody?


Umiera, gdy wpadnie do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dziwne znalezisko:
Chodzi o to, że można kopnąć wchodzącego? I tak rzadko używają drabin...
Czy można likwidować drabiny? =) Wciskanie ataku nic nie dało, a strażnicy sobie wskakiwali od razu na wieżę (w innych miejscach nie sprawdzałem).

20080427144026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:26, Ecko09 napisał:

Umiera, gdy wpadnie do wody.


GTA ? xD

A co do tematu mam pytanie: Podobno w AC można wchodzić NA WSZYSTKIE budynki i ogólnie można sie dostać WSZĘDZIE . Czy to prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:40, Qbli napisał:

Kolejne dziwne znalezisko:
Chodzi o to, że można kopnąć wchodzącego? I tak rzadko używają drabin...


Można, ale też musisz być na drabinie.

Dnia 27.04.2008 o 14:40, Qbli napisał:

Czy można likwidować drabiny?


Nie.

DartiReviMaster

Chyba jedynym miejscem na które nie da się wejść są mury otaczające każde miasto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:05, Solmath napisał:

Chyba jedynym miejscem na które nie da się wejść są mury otaczające każde miasto. :)

a na twierdzę w masyafie się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:09, kozikbz napisał:

> Chyba jedynym miejscem na które nie da się wejść są mury otaczające każde miasto.
:)
>
a na twierdzę w masyafie się da?

próbowałem i nie udało mi sie wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie udało mi sie przejść AC. Zakończenie mówi że kolejne części bedą w innym czasie i w innym miejscu . Jak dostać sie do komputera tego kolesia doktorka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:42, pompa69 napisał:

No wreszcie udało mi sie przejść AC. Zakończenie mówi że kolejne części bedą w innym
czasie i w innym miejscu . Jak dostać sie do komputera tego kolesia doktorka ???


Pisaliśmy o tym już chyba z 10 razy we wcześniejszych postach... może po prostu sobie poszukaj na wcześniejszych stronkach?? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:42, pompa69 napisał:

No wreszcie udało mi sie przejść AC. Zakończenie mówi że kolejne części bedą w innym
czasie i w innym miejscu . Jak dostać sie do komputera tego kolesia doktorka ???


Zakończenie jest bardzo dobre. A jeżeli chodzi o ten komputer to musiałbyś wcześniej w grze zabrać klucz doktorkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować