Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 16:26, Full Wypas napisał:

> A tak przy okazji... raczej chyba nie są to ślady krwi... a jeśli nawet... to czemu
nasz
> bohater nie mógł zauważyć ich wcześniej... troszkę naciągane.
Jeżeli nie ślady krwi, to co? Wątpię, by Obiekt 16 miał ze sobą specjalny marker, który
widać tylko sokolim wzrokiem... Choć krew też powinno widać ale to w końcu SF ;)
> <Koniec Spojlera>


Omg, odrobinę domyślności ! Obiekt 16 narysował wszystko krwią, można o tym nawet przeczytać w mailu na kompie Vidica. Ofc Abstergo wszystko wyczyściło i zmazało, ale krew zostawia ślady (bodajże nawet widać pod światłem ultrafioletowym) więc dzięki Orlemu Wzrokowi Desmond widzi to co wypisał Podmiot 16.

@Kraju92
No nie dodał, lol czy mogłeś czatować w trakcie gry ? Czy mogłeś pykać screeny ? Czy mogłeś nagrywać filmiki ?
Oczywiście że NIE. Update wczoraj się ściągnął, dziś czytałem listę zmian, i wprowadzono obsługę AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

No nie dodał, lol czy mogłeś czatować w trakcie gry ? Czy mogłeś pykać screeny ? Czy
mogłeś nagrywać filmiki ?
Oczywiście że NIE. Update wczoraj się ściągnął, dziś czytałem listę zmian, i wprowadzono
obsługę AC.


Rzeczywiście nie mogłem, ale myślałem że to wina xfire''a że nie mogę zrobić screena w grze. Ale i tak wolę korzystać z Frapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem "szczęśliwym nie posiadaczem" metal-boxa i mam pytanie czy inne osoby które zamówiły ową wersje gry także nadal jej nie otrzymały czy mam po prostu wybitnego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:41, Bedzi00 napisał:

Witam jestem "szczęśliwym nie posiadaczem" metal-boxa i mam pytanie czy inne osoby które
zamówiły ową wersje gry także nadal jej nie otrzymały czy mam po prostu wybitnego pecha?


Sprawdź status przesyłki w sklepie w którym zamawiałeś. Jeżeli jest zrealizowano, to najlepiej zadzwoń do kuriera i podaj mu nr. przesyłki. Jeżeli jest przyjęte do realizacji do zadzwoń do sklepu w którym zamawiałeś, powiedzą Ci co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:41, Bedzi00 napisał:

Witam jestem "szczęśliwym nie posiadaczem" metal-boxa i mam pytanie czy inne osoby które
zamówiły ową wersje gry także nadal jej nie otrzymały czy mam po prostu wybitnego pecha?


Hmm mam wrażenie że nie jesteś jedyny, w tym topicu jest minimalnie jeden post dziennie z narzekaniami na metal boksa. Ja zamówiłem gierkę na gram.pl i jestem zadowolony :) Najleppiej napisz maila do Cenegi, albo coś ;o
Zobaczymy co inni co nei dostali powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie.... nie dostał jeszcze "Assassin''a Creeda" limited preorder pack z sklepu Cenegi a wszelki e-maile są również ignorowane?

Mam ciągle wyświetlany status "przyjęte do realizacji" i zastanawiam się czy w tym roku dostanę zamówiony w sklepie Cenegi swój egzemplarz "AC" (limited preprder) wzgl. czy w tej pięciolatce dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:49, strajker napisał:

Czy ktoś oprócz mnie.... nie dostał jeszcze "Assassin''a Creeda" limited preorder pack
z sklepu Cenegi a wszelki e-maile są również ignorowane?

Mam ciągle wyświetlany status "przyjęte do realizacji" i zastanawiam się czy w tym roku
dostanę zamówiony w sklepie Cenegi swój egzemplarz "AC" (limited preprder) wzgl. czy
w tej pięciolatce dostanę?

Trza było zamówić w sklepie gram.pl ponieważ wg mnie jest pewniejszy niż Cenega. Też już miałem problemy z Cenegą i już tam nic za ich pośrednictwem nie kupię. Ale radziłbym zadzwonić do sklepu w twoim przypadku albo poprostu zrezygnować i kupić gdzie indziej bo to chyba nie pierwszy problem z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:47, Outlander-pro napisał:

> Witam jestem "szczęśliwym nie posiadaczem" metal-boxa i mam pytanie czy inne osoby
które
> zamówiły ową wersje gry także nadal jej nie otrzymały czy mam po prostu wybitnego
pecha?

Hmm mam wrażenie że nie jesteś jedyny, w tym topicu jest minimalnie jeden post dziennie
z narzekaniami na metal boksa. Ja zamówiłem gierkę na gram.pl i jestem zadowolony :)
Najleppiej napisz maila do Cenegi, albo coś ;o
Zobaczymy co inni co nei dostali powiedzą.



malia pisałem - nie odpisali, paczka ma status zrealizowany od 14.04.08 numeru przesyłki nie mam wiec do kuriera nie zadzwonię. I teraz nasuwa się pytanie czy zrezygnować z zamówienia i podejść do sklepu 20min i zakupić normalna wersje i cieszyć sie gra czy dalej czekać na paczkę która powinna dość najwcześniej 2 dni przed premierą lub w dniu premiery bo po to zamawiałem AC uwaga uwaga w LUTYM~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:54, MateuszPL8475 napisał:

O co chodzi na końcu w Assasin creed jak już załatwi się tego mistrza co wychodzi z
animusa i jakieś znaki są


Żeby ukończyć grę musisz wejść do swojego pokoju i nacisnąć "E" (użyć orlego wzroku") i spojrzeć na ścianę grze znajduję się łóżko. Jeżli chcesz wiedzieć co oznaczają te symbole odsyłam tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=120513&n=28&k=1#km

Następnym razem jak spoilerujesz, to napisz przed spoilerem, napis "SPOILER", a po zakończeniu "SPOILER STOP" dzięki temu nikt kto nie chce znać dalszej fabuły, nie pozna, bo od razu to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:00, dambialko napisał:

> Jak robi się screeny w AC ale nie za pomocą klawisza Print Screen Sys Rq

>
> Screen robiony na komputerze z jednym rdzeniem.

jeden rdzeń ? podobno nie chodzi na jednym rdzeniu ?

---
A co do tej maszyny to się nazywa Animus xD

Na jednym rdzeniu śmiga aż miło, zero zacienić, gra chodzi płynnie. Jutro wezmę ustawie wszystko na maxa i napiszę jak chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:55, Coxsik napisał:

Trza było zamówić w sklepie gram.pl ponieważ wg mnie jest pewniejszy niż Cenega. Też
już miałem problemy z Cenegą i już tam nic za ich pośrednictwem nie kupię. Ale radziłbym
zadzwonić do sklepu w twoim przypadku albo poprostu zrezygnować i kupić gdzie indziej
bo to chyba nie pierwszy problem z tą grą.


Kupić sobie w innym sklepie już kupiłem - myślałem tylko, że powiedzą chociaż ze strony Cenegi... "Przepraszamy i obiecujemy na przyszłość nie kantować!"

A tak - cisza - udają że nie istnieją? Za co to mnie spotkało?!
Jakby nie było sporo kupującego z rzeczy wydanych przez Cenegę.

A sklepie gram.pl nie zamawiałem bo nie było tu „Assassin''a Creeda” w metalowym pudełku - a ja chciałem w czymś takim:) - no i mam.... cudem załatwiony w EMPiKu.

Jaką mam pewność po tym olaniu przez sklep Cenegi, że Cenega w przyszłości znowu tego nie zrobi i jak mam im wierzyć i korzystać z sklepu Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:54, MateuszPL8475 napisał:

O co chodzi na końcu w Assasin creed jak już załatwi się tego mistrza co wychodzi z
animusa i jakieś znaki są

Mógłbyś pisać SPOILER tak czasami? Nie każdy jeszcze wie, że SPOILERAltair musiał zabić Al Mualima. A te znaki to zmyta krew poprzedniego asasyna, który też był podłączony do animusa.KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2008 o 17:14, strajker napisał:


Jaką mam pewność po tym olaniu przez sklep Cenegi, że Cenega w przyszłości znowu tego
nie zrobi i jak mam im wierzyć i korzystać z sklepu Cenegi?

Ja bym na twoim miejscu już ich olał. Ja swoją wersję kupiłem na gram.pl bo jeszcze nic złego się nie zdażyło i grę zawsze na czas dostawałem. A dla mnie nie ma różnicy w sumie jakie opakowanie liczy się zawartość a ta jest mizerna oczywiście prócz gry którą jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:00, Kraju92 napisał:

> O co chodzi na końcu w Assasin creed jak już załatwi się tego mistrza co wychodzi
z
> animusa i jakieś znaki są

Żeby ukończyć grę musisz wejść do swojego pokoju i nacisnąć "E" (użyć orlego wzroku")
i spojrzeć na ścianę grze znajduję się łóżko. Jeżli chcesz wiedzieć co oznaczają te symbole
odsyłam tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=120513&n=28&k=1#km

Następnym razem jak spoilerujesz, to napisz przed spoilerem, napis "SPOILER", a po zakończeniu
"SPOILER STOP" dzięki temu nikt kto nie chce znać dalszej fabuły, nie pozna, bo od razu
to ominie.


Kraju, że też masz siłę po raz -enty im odpowiadać na te same pytania;-)

Ludzie! zanim zadacie pytanie dot. fabuły przeczytajcie pięć poprzednich stron, zapewne znajdziecie tam odpowiedź. I to nie jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:26, maciekstaar napisał:

Kraju, że też masz siłę po raz -enty im odpowiadać na te same pytania;-)


Po prostu jestem uczynny, jakoś już się przyzwyczaiłem do tego, ze po kilka razy piszę to samo. Ja lubię pomagać ludziom, dlatego to robię, w przeciwnym przypadku napisał bym grzecznie żeby poszukał parę stron wcześniej.

Dnia 29.04.2008 o 18:26, maciekstaar napisał:

Ludzie! zanim zadacie pytanie dot. fabuły przeczytajcie pięć poprzednich stron, zapewne
znajdziecie tam odpowiedź. I to nie jedną.


Niektórzy idą na łatwiznę, nie chce im się szukać, tylko wolą napisać i czekać na odpowiedź, bo przecież tak jest łatwiej, niż szukać tej jednej informacji po paru stronach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 14:19, Danoo napisał:

> > Dzięki chopaki!
> > Tak myślałem,że to może być ściema jak z Wiedźminem co ma chodzić tylko pod
Windows
> XP
> > Servis Pack 2, a umnie odpaliłem pod Servis Pack 1.
> > Nosiłem się z zamiarem zmiany mojego 5 letniego komputera ale wlaśnie skończyłem

> Crisisa,
> > który chodził mi na średnich ustawieniach, a Call of Duty 4 i Wiedźmin chodziły

> mi na
> > max detalach.
> > Prawda jest taka, że trzebaby mieć co roku worek pieniędzy na nowy komputer!

> > Do mojego kompa nie da się niestety dokupić leprzego procka z tego co wiem!
Ale
> dla mnie
> > najważniejszy jest klimat i zabawa!
> > Dzięki serdeczne za pomoc!
> > Biegne do sklepu!
>
> Co Wiesiek na takim sprzęcie Max Detale ? , tylko to pytanie , bo offtop tu sie
zrobi
> :P
> Tak ma max detalach Wiedźmin mi chodził tylko w III Akcie w Wyzimie Handlowej
troche przycinało! Ale z
tego co czytałem na forum to każdy miał tam problem!

Staruszek komp ale daje radę!


A mój nie jest stary , ale podobny do twojego. Jak AC mi odpali to trza bogu podziękować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jutro zamierzam zakupic assassina czytam i tu i tam wymagania i tu inaczej tam inaczej wiec wybaczcie ale sie zapytam czy na 2,2ghz ,1024 ram karta gf 8600 gt na jakich detalach pujdzie... z gory dzieki ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:31, 0zajob3 napisał:

witam jutro zamierzam zakupic assassina czytam i tu i tam wymagania i tu inaczej tam
inaczej wiec wybaczcie ale sie zapytam czy na 2,2ghz ,1024 ram karta gf 8600 gt na jakich
detalach pujdzie... z gory dzieki ... pozdrawiam


Napisz dokładnie jaki masz procek, ale spokojnie pójdzie, co najmniej na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować