Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Jak przypuszczałem, niezbyt pasuje mi większość głosów. Malik i Al Mualim to moim zdaniem porażka, Altair nie tak źle, jedynie Robert mi całkiem spodobał.
Dzięki za film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 15:08, Shini napisał:

Jak przypuszczałem, niezbyt pasuje mi większość głosów. Malik i Al Mualim to moim zdaniem
porażka, Altair nie tak źle, jedynie Robert mi całkiem spodobał.
Dzięki za film.


Jak dla mnie dubbing wyszedł im świetnie, ale ja nie słyszałem amerykańskich głosów, więc nie mam porównania. Filmik oglądałem cały, to przypodobał mi się głos Malika, można wyczuć ten akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ee, jak wiesz, że gęstosc tłumów można zwiększyć to po co nam sie żalisz? myślałam...
Właśnie nie wiedziałem, że można zwiększyć gęstość tłumów... a w opcjach tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:59, Ecko09 napisał:

> > Przez IE też nie da sie tego odpalić :/
>
> To dziwne. Ale sam windows media player się wczytuje? Tylko że dalej filmik nie
idzie?

No buforuje sie, i gdy klikam odtwórz to od nowa sie buforuje...


Też to mam , musisz tak cały czas oglądać filmkik. Później znowu włąćzyłem i tego nie było.
fajne porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 15:11, Forgotten napisał:

> ee, jak wiesz, że gęstosc tłumów można zwiększyć to po co nam sie żalisz? myślałam...
Właśnie nie wiedziałem, że można zwiększyć gęstość tłumów... a w opcjach tego nie widzę.


podczas gry dajesz esc, wchodzisz do menu animusa i tam masz ''dodatkowe opcje rozgrywki'' czy cośw tym stylu... tam mozesz też np. wyłaączyć krew itd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 15:28, seles napisał:

> > ee, jak wiesz, że gęstosc tłumów można zwiększyć to po co nam sie żalisz?
myślałam...
> Właśnie nie wiedziałem, że można zwiększyć gęstość tłumów... a w opcjach tego nie
widzę.

podczas gry dajesz esc, wchodzisz do menu animusa i tam masz ''dodatkowe opcje rozgrywki''
czy cośw tym stylu... tam mozesz też np. wyłaączyć krew itd ;]


Krew też w PoP: T2T można wyłączyć xD W Assassin''s Creed pewnie więcej jest możliwośći "dodatkowych opcji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 15:28, seles napisał:

podczas gry dajesz esc, wchodzisz do menu animusa i tam masz ''dodatkowe opcje rozgrywki''
czy cośw tym stylu... tam mozesz też np. wyłaączyć krew itd ;]



Ale kto by tak chciał wyłączać krew w AC. wtedy walki były by mniej widowiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 16:09, Kraju92 napisał:

> podczas gry dajesz esc, wchodzisz do menu animusa i tam masz ''dodatkowe opcje rozgrywki''

> czy cośw tym stylu... tam mozesz też np. wyłaączyć krew itd ;]


Ale kto by tak chciał wyłączać krew w AC. wtedy walki były by mniej widowiskowe.


Tzn konta by tak samo wyglądała, ale było by nierealistycznie, że wbijasz miecz, a tu kropelki krwi nawet nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 15:08, Shini napisał:

Jak przypuszczałem, niezbyt pasuje mi większość głosów. Malik i Al Mualim to moim zdaniem
porażka, Altair nie tak źle, jedynie Robert mi całkiem spodobał.


Generalnie po tym "widowisku" pierwszy raz jestem happi, że dostałem pełne spolszczenie miast lokalizacji kinowej. Nie wiem czy to kwestia osłuchania się z tymi aktorami, czy tylko zwierzęcy magnetyzm w głosie Olbrychskiego (;>) ale fatalnie brzmią wszyscy angielscy lektorzy, bez wyjątku. Szczególnie mnie irytuje ta maniera "arabizowania" akcentu...cóż, to takie... jankeskie... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 17:11, Dexter McAaron napisał:

to takie... jankeskie... ^^''

LOL
mi też się podoba dubbing, choć czasem Altair trochę za szybko mówi. I czsem wydawało mi sieze Templariusze wołali do mnie po niemiecku... a powinni po francusku, nie ;] ale ogólnie na plus oceniam.

Ostatnio żeby sobie urozmaicić zabijam wrogów na coraz bardziej wyszukane sposoby :] noże do rzucania podczas walki, różne chwyty, nawet złamanie karku mi wyszło raz niechcący :P doszło do tego że niektórzy żołnierze przede mną uciekają ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam... no i zakupilem dzis assassina tylko jest problem w czesniej podalem parametry z pamieci dzis sprawdzilem i
tak to wyglada----------AMD Athlon(tm)64 procek 3200+ MMX,3DNow ~2.0GHz
Ram 1022, katra GF 8600 GT.... i ilnstalacja przebiegla ok klikam wgrywa i zatrzymuje sie na 60% i stoji nie zawiesza sie bo czyta ale nic wiecej...co to moze byc??? z gory dzieki pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 13:33, Kraju92 napisał:

Wysłałem Ci na emaila stronkę, ale widocznie nie wchodziłeś. Otóż filmiku nie nagrałem,
gdy dlatego że znalazłem to: http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=105 to jest dużo lepsze
od tego co bym Ci nagrał. Filmik w całości możesz oglądać do 2 maja.


Ooo, no to mamy porównanie. Wcześniej tylko wiedziałem jak brzmi głos Al Mualima, bo w trailarze było i to jest jedyny dobry głos w wersji angielskiej. Polski Al Mualim też genialnie pasuje, choć jest grany inaczej niż w wersji angielskiej, ale oboje są dobrzi. Za to Altair angielski jest beznadziejny, no i ten zarabizowany Malik, który lekko bez emocji gada, nie to co Szyc który się wczuł ^^
Muszę przyznać - Cenega wykonała naprawdę bardzo dobrą polonizację i w ogóle jestem z niej cholernie zadowolony, bo gra się jakby oglądało się film :D Cenega bardzo dobrze postąpiła robniąc pełną lokalizcję:
wielki plus, wielkie brawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 17:53, Outlander-pro napisał:

Ooo, no to mamy porównanie. Wcześniej tylko wiedziałem jak brzmi głos Al Mualima, bo
w trailarze było i to jest jedyny dobry głos w wersji angielskiej. Polski Al Mualim też
genialnie pasuje, choć jest grany inaczej niż w wersji angielskiej, ale oboje są dobrzi.
Za to Altair angielski jest beznadziejny, no i ten zarabizowany Malik, który lekko bez
emocji gada, nie to co Szyc który się wczuł ^^
Muszę przyznać - Cenega wykonała naprawdę bardzo dobrą polonizację i w ogóle jestem z
niej cholernie zadowolony, bo gra się jakby oglądało się film :D Cenega bardzo dobrze
postąpiła robniąc pełną lokalizcję:
wielki plus, wielkie brawa !


Według mnie też polski dubbing jest lepszy, ale ten angielski jest całkiem dobry. Podoba mi się głównie głos Malika, bo czuć ten arabski akcent, ale Szyc zrobił to też po mistrzowsku. Ogólnie więcej dubbingów w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 17:49, seles napisał:

> to takie... jankeskie... ^^''
LOL
mi też się podoba dubbing, choć czasem Altair trochę za szybko mówi. I czsem wydawało
mi sieze Templariusze wołali do mnie po niemiecku... a powinni po francusku, nie ;] ale
ogólnie na plus oceniam.


w Zakonie Ubogich Rycerzy Chrystusa, byli zarówno Francuzi jak i Niemcy. I to jest fajne, bo Animus czasem nie tłumaczy takich tekstów i słyszać jakieś teksty po niemiecku, francusku, arabsku, turecku nawet chyba :] Fajan sprawa.

Dnia 30.04.2008 o 17:49, seles napisał:

Ostatnio żeby sobie urozmaicić zabijam wrogów na coraz bardziej wyszukane sposoby :]
noże do rzucania podczas walki, różne chwyty, nawet złamanie karku mi wyszło raz niechcący
:P doszło do tego że niektórzy żołnierze przede mną uciekają ... :o


Pff, ja tak robiłem zawsze, bo dązyłem by walki wyglądały jak najfajnie :] A skręcanie karku często mi wychodzi, ale to jest dość losowe jak Altair wykończy wroga. No i rzeczywiście żołnierze czasem uciekają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skręcanie karku to chyba "zabójcza kombinacja" przy krótkim mieczu, tak ? Najfajniej jest jak łapiesz gościa i popychasz go na rusztowanie, które zwala mu się na głowę, pozbawiając życia wszystkich którzy stali obok. Ciekawie też wygląda a raczej brzmi wbicie krótkiego noża prosto w czaszke, niesamowcice słychać dźwięk takiego łamanego arbuza. Ostatnio nawet natknąłem się na poderżnięcie gardła (nie to z kontry) które dźwiękiem zapadło mi w pamięć. Przerażające stęknięcie zakończone bulgotaniem krwi wlewającej się do gardła.... troche mnie zamurowało jak to usłyszałem ;] takie to....drastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:06, Skwarek pl napisał:

Skręcanie karku to chyba "zabójcza kombinacja" przy krótkim mieczu, tak ?

chyba tak :] podobnie jak podcięcie gardła i wbicie miecza w plecy po złamaniu nóg...

Dnia 30.04.2008 o 19:06, Skwarek pl napisał:

troche mnie zamurowało jak to usłyszałem ;] takie to....drastyczne.

...
okazuje sie że można też wbić miecz w ścianę ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jednocześnie używać miecza i tego sztyletu co się go na plecach nosi ?
Czy z tej gry da się jakoś normalnie wyjść ? Ja zawsze muszę wyjść ze wspomnienia, potem z animusa potem muszę włączyć swój login i dopiero mogę wyjść z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:05, Grizzly. napisał:

Czy z tej gry da się jakoś normalnie wyjść ? Ja zawsze muszę wyjść ze wspomnienia, potem
z animusa potem muszę włączyć swój login i dopiero mogę wyjść z gry.


Alt+F4 to najszybszy sposób na wyjście z gry, osobiście tego używam jeżeli mam pewnośc, ze chwile temu gra zostala zapisana/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:05, Grizzly. napisał:

Czy można jednocześnie używać miecza i tego sztyletu co się go na plecach nosi ?
Czy z tej gry da się jakoś normalnie wyjść ? Ja zawsze muszę wyjść ze wspomnienia, potem
z animusa potem muszę włączyć swój login i dopiero mogę wyjść z gry.


Miecza nie można używać razem ze sztyletem, szkoda bo mogły by wyjść niezłe komba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować