Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 21:12, juve-fan-sebek napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak w tej grze na samym początku przejść pomiędzy tymi ludźmi
niosącymi dzbany aby nikogo nie potrącić ?? Tego sie chyba nie da zrobic ...


Też miałem z tym wielki problem, po prostu idziesz cały czas prosto, tylko z wciśniętym klawiszem ręki, bodajże domyślnie to jest shift. Pamiętaj nie wcisnąć tylko wcisnąć i przytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbuje zrobic filmik z AC, mam Gamecam, niestety coś chyba nie działa, nie mam interfejsu gamecam po uruchomieniu - to normalne? podcazas gry mam na środku okienko gamecam z jakąs informacją , w dole podgląd , hotkeys nie działają, i nie nagrywa. :( ktoś zan ten program i wie jak ustawić profil do AC? albo poleci inny? tylko nie fraps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:25, seles napisał:

próbuje zrobic filmik z AC, mam Gamecam, niestety coś chyba nie działa, nie mam
interfejsu gamecam po uruchomieniu - to normalne? podcazas gry mam na środku okienko
gamecam z jakąs informacją , w dole podgląd , hotkeys nie działają, i nie nagrywa. :(
ktoś zan ten program i wie jak ustawić profil do AC? albo poleci inny? tylko nie fraps


HyperCam 2 jest całkiem dobry, ale oczywiście nic nie zastąpi świetnego Frapsa.
Ja nagrywam AMV z AC, znaczy gameplay z muzyką, wkrótce się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 21:28, Kraju92 napisał:

HyperCam 2 jest całkiem dobry, ale oczywiście nic nie zastąpi świetnego Frapsa.
Ja nagrywam AMV z AC, znaczy gameplay z muzyką, wkrótce się ukaże.

hypercam też mam ale nie nagrywa mi, nagrywa pasek narzędzi i czarne tło ... jak ustawić okno nagrywania żeby łąpał grę? najlepiej screenshot z twojego hypercam z ustawieniami możesz zapodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:43, Kraju92 napisał:

> witam jutro zamierzam zakupic assassina czytam i tu i tam wymagania i tu inaczej
tam
> inaczej wiec wybaczcie ale sie zapytam czy na 2,2ghz ,1024 ram karta gf 8600 gt
na jakich
> detalach pujdzie... z gory dzieki ... pozdrawiam

Napisz dokładnie jaki masz procek, ale spokojnie pójdzie, co najmniej na średnich.


no procek 3200+ i juz wiem ze za malo dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hypercam też mam ale nie nagrywa mi, nagrywa pasek narzędzi i czarne tło ... jak ustawić
> okno nagrywania żeby łąpał grę? najlepiej screenshot z twojego hypercam z ustawieniami
> możesz zapodać?

Oto moje ustawienia:

W zakładce "AVI Files", w "Wideo Compressor" musiałem wielokrotnie zmieniać na inne kodeki, i dzięki temu mogę nagrywać filmiki, bo wcześniej miałem tak samo jak Ty, po zmianie już działa normalnie.

20080430215520

20080430215535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 21:57, Kraju92 napisał:

Oto moje ustawienia:

W zakładce "AVI Files", w "Wideo Compressor" musiałem wielokrotnie zmieniać na inne kodeki,
i dzięki temu mogę nagrywać filmiki, bo wcześniej miałem tak samo jak Ty, po zmianie
już działa normalnie.

dzieki :] mam podobnie, widać sprawa kodeków...
sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal nie działa, fraps robi (tylko) 30 sek filmiki ,ale spowalnia wtedy momentami gre :( i są słabszej jakosci.
a pozostałe nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 03:06, seles napisał:

nadal nie działa, fraps robi (tylko) 30 sek filmiki ,ale spowalnia wtedy momentami gre
:( i są słabszej jakosci.
a pozostałe nie działają.


Jak chcesz frapsem robić dłuższe filmiki niż 30 sekund musisz mieć pełną wersje, która jest płatna. A co do jakości, to też ostatnio fraps mi nagrywa filmiki w beznadziejnej jakości, nie wiem dlaczego, kiedyś było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, fraps nagrywa w naprawdę wysokiej jakości. Sprawdźcie tylko, czy w zakładce movies nie macie przypadkiem ustawione half size, bo powinno być full size. Oczywiście po skompresowaniu w movie maker jakość się pogarsza, nie wspomnę już o przymusowej konwersji jaką robi sobie Youtube. Konwersje w movie maker proponuje ustawić jako wideo wysokiej jakości (PAL) wtedy z kilku giga zrobi nam sie ok 32- 40 MB na 10 minut filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 06:47, wszyscytg napisał:

Panowie, fraps nagrywa w naprawdę wysokiej jakości. Sprawdźcie tylko, czy w zakładce
movies nie macie przypadkiem ustawione half size, bo powinno być full size. Oczywiście
po skompresowaniu w movie maker jakość się pogarsza, nie wspomnę już o przymusowej konwersji
jaką robi sobie Youtube. Konwersje w movie maker proponuje ustawić jako wideo wysokiej
jakości (PAL) wtedy z kilku giga zrobi nam sie ok 32- 40 MB na 10 minut filmu.


Przed chwilą sprawdzałem w movie maker. Mam ustawiony PAL cały czas, czyli to musi być coś innego, we FRAPsie też mam cały czas ustawione full size, więc to też odpada.

BTW: Tyle czasu minęło, pewnie już jesteście obeznani z silnikiem gry ;p więc pytam ponownie, dam rade na średnich albo nawet na maksymalnych detalach grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:11, Ecko09 napisał:

> Panowie, fraps nagrywa w naprawdę wysokiej jakości. Sprawdźcie tylko, czy w zakładce

> movies nie macie przypadkiem ustawione half size, bo powinno być full size. Oczywiście

> po skompresowaniu w movie maker jakość się pogarsza, nie wspomnę już o przymusowej
konwersji
> jaką robi sobie Youtube. Konwersje w movie maker proponuje ustawić jako wideo wysokiej

> jakości (PAL) wtedy z kilku giga zrobi nam sie ok 32- 40 MB na 10 minut filmu.

Przed chwilą sprawdzałem w movie maker. Mam ustawiony PAL cały czas, czyli to musi być
coś innego, we FRAPsie też mam cały czas ustawione full size, więc to też odpada.

BTW: Tyle czasu minęło, pewnie już jesteście obeznani z silnikiem gry ;p więc pytam ponownie,
dam rade na średnich albo nawet na maksymalnych detalach grać?

No, raczej tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na średnich spokojnie da radę. Procek spokojnie starcza (choć lepszy był by tutaj dowolny Dual Core), jedyny szkopuł to grafika ;). Jednak tak jak mówiłem, spokojnie na średnich, z niektórymi opcjami na wysokich powinieneś pograć bez ścinki. Tak swoją drogą, gra na średnich i tak wygląda przepięknie :P. Jedynie te minimalne mogą odstraszyć wyglądem gry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja mam wszystko na maxa ustawione w rozdzielczości 1280x1024, wszystko co możliwe mam włączone to tobie tym bardziej pójdzie na maxa. U mnie wogule nie miałem żadnej ścinki.
Mój komp
P4 3.00 GHz
2 GB ram
8500GT 256 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:32, songohanssj2 napisał:

Jeśli ja mam wszystko na maxa ustawione w rozdzielczości 1280x1024, wszystko co możliwe
mam włączone to tobie tym bardziej pójdzie na maxa. U mnie wogule nie miałem żadnej ścinki.
Mój komp
P4 3.00 GHz
2 GB ram
8500GT 256 ram

AA i FA też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 05:43, Ecko09 napisał:

Jak chcesz frapsem robić dłuższe filmiki niż 30 sekund musisz mieć pełną wersje,

załatwiłam sobie pełną wersję ;] i nie mogęjej używac bo strasznie spowalnia mi grę :( , a raczej obraz w grze, a raczej spowalnia wyśwetlanie klatek...że nei da sie grać. co jest przyczyną? ja kto rozwiazać? mam Ge force 8600 RAM 2 GB
do tego screeny są miernej jakości ... na dole przykład.
btw skad ten idiota wziął sie na dachu?

20080501112029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować