Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 14:17, Forgotten napisał:

Właśnie wykonałem drugie morderstwo:)* lecz przedtem zrobiłem kilka screenów w czasie
walki. Mam nadzieję że udało mi się złapać najlepszy moment.

* okropna byłą ta scenka poprzedzająca zabójstwo, aż żal mi się gościa zrobiło:P "połamać
mu dwie nogi"


Taaa, ale doktorek zapłacił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:37, trutututu napisał:

A ja amma pytanko: Da się jakoś usunąć te podpowiedzi co pół ekranu zajmują? Te z lewej
strony


Niestety się nie da, musisz jakoś wytrzymać, najlepiej je olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:41, Kraju92 napisał:

> A ja amma pytanko: Da się jakoś usunąć te podpowiedzi co pół ekranu zajmują? Te
z lewej
> strony

Niestety się nie da, musisz jakoś wytrzymać, najlepiej je olej.


Ale to jest wnerwiające i trudno je olać jak pół ekranu zajmują, no 1/3, ale i tak przeszkadzają i jeszcze jak bym chciał sobie ładnego screena zrobibić, ale nieee, musi takie coś wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Polska Wersja jest nawet śmieszna. Oglądałem gameplay khasima i jak Altair wspinął się na budowlę to jakiś mieszczan takie coś "Chryste czy on zwariował ?!" , albo "Dlaczego on nie idzie jak inni" <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:45, trutututu napisał:

Ale to jest wnerwiające i trudno je olać jak pół ekranu zajmują, no 1/3, ale i tak przeszkadzają
i jeszcze jak bym chciał sobie ładnego screena zrobibić, ale nieee, musi takie coś wyskoczyć


Niestety tak jest, ale zawsze ze screenem możesz poczekać aż podpowiedź się wyłączy, ewentualnie zrobić tą czynność o której mówią w podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:49, dambialko napisał:

Heh Polska Wersja jest nawet śmieszna. Oglądałem gameplay khasima i jak Altair wspinął
się na budowlę to jakiś mieszczan takie coś "Chryste czy on zwariował ?!" , albo "Dlaczego
on nie idzie jak inni" <lol>


Czepiasz się w tym momencie...

Pierwsze primo, to jest tłumaczone z angielskiego więc ni rozumiem co masz do spolszczenia. Przecież nie wymyślą sobie całkowicie nowych tracków, lecz muszą się wzorować na oryginale. Ewentualne pretensje do Ubisoftu.

Drugie primo, akurat te texty które wrzuciłeś są w sam raz w porządku. Może podaj nam jakieś swoje przykłady, sensowniejsze Twoim zdaniem, co przeciętny mieszkaniec np. Jerozolimy mówiłby na widok ziomka który ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna się wspinać na pobliski budynek... :>

Najgłupszym powiedzonkiem jest to słynne już "Spadnie i zrobi sobie krzywdę, a ja mu wtedy nie pomogę". Choć z drugiej strony, ma to swój klimat. ^^'' Inna sprawa że zdarzyło mi się "Chryste!" usłyszeć w Damaszku, co troszkę śmieszne się wydaje... No ale skoro templariusze potrafią chować się na dziedzińcach meczetów... Ta gra jak widać jest bardzo religijnie tolerancyjna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Ile trzeba czekać na sms zwrotny z linkiem do darmowego ściągnięcia gry na komórkę po wysłaniu smsa na numer 2010 z tym co było podane na takiej małej karteczce dodanej do gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No tak ale jak czasami są tak chamskie te podpowiedzi że w czasie wykonywania skoku wiary, kiedy chciałem zrobić screena, ale niee musiało wyskoczyć to coś.

PS denerwują mnie (prócz tego wyskakującego czegoś) bugi, których jest bardzo dużo i teksty uratowanych mieszkańców, co wygląda tak (np.) "Dziękuję Ci całe miasto dowie się o twoim uczynku...(koniec rozmowy)Achh co tu się mogło stać, to straszne", takie teksty mnie rozwalają, najpierw dziękują za zabicie strażników, a potem sie dziwią co sie stało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 15:04, Dexter McAaron napisał:

Najgłupszym powiedzonkiem jest to słynne już "Spadnie i zrobi sobie krzywdę, a ja mu
wtedy nie pomogę". Choć z drugiej strony, ma to swój klimat. ^^'' Inna sprawa że zdarzyło
mi się "Chryste!" usłyszeć w Damaszku, co troszkę śmieszne się wydaje... No ale skoro
templariusze potrafią chować się na dziedzińcach meczetów... Ta gra jak widać jest bardzo
religijnie tolerancyjna. ;)

ja specjalnie sie wygłupiam przy ludziach bo bawią mnie te powiedzonaka "czy ta głupota ma jakis powód ? " itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:09, Vernio napisał:

Mam pytanko. Ile trzeba czekać na sms zwrotny z linkiem do darmowego ściągnięcia gry
na komórkę po wysłaniu smsa na numer 2010 z tym co było podane na takiej małej karteczce
dodanej do gry??

jakieś 15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom polonizacja dobra, choć zdarzają się momenty że polski lektor przestał już mówić a Altair rusza jeszcze ustami :) Myślicie że głosy tych krzyżowców co mówią po niemiecku, francusku też były nagrywane w polsce czy te zostawili jako oryginały ?
Ale jeśli chodzi o wersje językową to szkoda że nie mamy wyboru w opcjach żeby ją zmienić. Ja np. jak będe chciał grać drugi raz w AC to chciałbym zagrać po angielsku żeby sobie porównać oby dwie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 06:47, wszyscytg napisał:

Panowie, fraps nagrywa w naprawdę wysokiej jakości. Sprawdźcie tylko, czy w zakładce
movies nie macie przypadkiem ustawione half size, bo powinno być full size. Oczywiście
po skompresowaniu w movie maker jakość się pogarsza, nie wspomnę już o przymusowej konwersji
jaką robi sobie Youtube. Konwersje w movie maker proponuje ustawić jako wideo wysokiej
jakości (PAL) wtedy z kilku giga zrobi nam sie ok 32- 40 MB na 10 minut filmu.

czy u was też fraps zajmuje tyle miejsca? (sorry za OT)

20080501151803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak czasami są tak chamskie te podpowiedzi że w czasie wykonywania skoku wiary,
kiedy chciałem zrobić screena, ale niee musiało wyskoczyć to coś.

Ja zaliczałem wszystkie punkty obserwacyjne, skoków wiary nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pretensje należy kierować do Ubisoftu! Na tym DVD zostało jeszcze sporo miejsca. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby więcej kwestii mieszkańców miast i otoczenia dograć. Prawie cały czas te same gadki słyszymy. Jedno zastrzeżenie do Cenegi - za mało aktorów podkładało głosy przez co słyszymy te same barwy głosów postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:22, maciekstaar napisał:

No tak ale jak czasami są tak chamskie te podpowiedzi że w czasie wykonywania skoku wiary,

kiedy chciałem zrobić screena, ale niee musiało wyskoczyć to coś.


przecież te okienka wyskakują po tym jak kamera obleci wokoło. Po chwili znikają, poczekajcie i dopiero wtedy skoczcie dla screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:10, seles napisał:

> Mam pytanko. Ile trzeba czekać na sms zwrotny z linkiem do darmowego ściągnięcia
gry
> na komórkę po wysłaniu smsa na numer 2010 z tym co było podane na takiej małej karteczce

> dodanej do gry??
jakieś 15 minut...



A maksymalnie??I do kogo napisać jeśli nie przyszedł?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:28, Vernio napisał:

> > Mam pytanko. Ile trzeba czekać na sms zwrotny z linkiem do darmowego ściągnięcia

> gry
> > na komórkę po wysłaniu smsa na numer 2010 z tym co było podane na takiej małej
karteczce
>
> > dodanej do gry??
> jakieś 15 minut...


A maksymalnie??I do kogo napisać jeśli nie przyszedł?;>

nie wiem, do mnie tyle szedł, moze krócej moze troche dłużej ...
napisz do cenegi może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież te okienka wyskakują po tym jak kamera obleci wokoło. Po chwili znikają, poczekajcie
i dopiero wtedy skoczcie dla screena.

No właśnie, wystarczy poczekać ze trzy sekundy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować