Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Wygrałem wątek głównu i chciałbym grać dalej, jedyna możliwość to podłączanie się do animusa? Chodzi o to że po karzdym wejsciu trzeba ogladac 15 minutowa scenke... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 09:02, Shelazar napisał:

Wygrałem wątek głównu i chciałbym grać dalej, jedyna możliwość to podłączanie się do
animusa? Chodzi o to że po karzdym wejsciu trzeba ogladac 15 minutowa scenke... :)


Po przejściu gry, możesz tylko powtórzyć zabójstwa, co wiąże się każdorazowo z rozmową z Al Mualimem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:11, tomekens napisał:

czy assassin''s creed wejdzie mi na kompa:
PROCESOR:2.0
RAM:1280mb
KARTA GRAFIKI:GEFORCE 7600GS 256

Raczej nie, przeczytaj minimalne wymagania, chyba od razu widać że różnica jest zbyt duża, cieła by ci się z pewnoścą gra więc nie radze kupować na takiego kompa.

A ja mam pytanie.
Możecie na Xfire robić screeny?
Bo mi coś nie działa jeśli możecie to podajcie mi linka do upgdate Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:38, Gorn7 napisał:

A ja mam pytanie.
Możecie na Xfire robić screeny?
Bo mi coś nie działa jeśli możecie to podajcie mi linka do upgdate Xfire.

Ja nie mogę robić screenów za pomocą xfire. Wydaje mi się, że nikt nie może. Możesz jedynie robić przez frapsa lub PrintScreenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:11, tomekens napisał:

czy assassin''s creed wejdzie mi na kompa:
PROCESOR:2.0
RAM:1280mb
KARTA GRAFIKI:GEFORCE 7600GS 256

nie pujdzie ja mam takie jak ty ustawienia i karte leprza i mi nie czyta napisz jeszcze procek ja mam 3200+...
niestety nie wchodzi pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Al-Mualima? Chodzi mi o to że jak go uderzam, to tracę całą synchronizajcę i ekran jest cały biały (chodzi mi o moment po walce z jego kserówkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:33, zajacisko napisał:

Jak pokonać Al-Mualima? Chodzi mi o to że jak go uderzam, to tracę całą synchronizajcę
i ekran jest cały biały (chodzi mi o moment po walce z jego kserówkami).

Musisz go poszukać. Łatwo idzie go znależć, bo jest zaznaczony na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:36, gitarka napisał:

Musisz go poszukać. Łatwo idzie go znależć, bo jest zaznaczony na biało.

Tam wszystko jest białe, możesz podać szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:37, zajacisko napisał:

> Musisz go poszukać. Łatwo idzie go znależć, bo jest zaznaczony na biało.
Tam wszystko jest białe, możesz podać szczegóły?

Ma bardzo jasną poświatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:33, zajacisko napisał:

Jak pokonać Al-Mualima? Chodzi mi o to że jak go uderzam, to tracę całą synchronizajcę
i ekran jest cały biały (chodzi mi o moment po walce z jego kserówkami).



Hmm....Spróbuj rzucać w niego nożami ja tak go pokonałem właśnie.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej pisali że Xfire chyba obsługuje AC i można nim robić screeny, więc działa to czy nie?
Spojler
Edit: Piszcie spojler, nie wszyscy ukończyli gre.
A co do pokonania Al Mualima o ja starałem się mieczem wprowadzić od razu atak, albo z kontry, większych problemów nie miałem.
Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:33, zajacisko napisał:

Jak pokonać Al-Mualima? Chodzi mi o to że jak go uderzam, to tracę całą synchronizajcę
i ekran jest cały biały (chodzi mi o moment po walce z jego kserówkami).

Możesz go również pokonać jedną kontrą ukrytego ostrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie pytanko: Co robią te buty co sie dostaje po 4 zabójstwie? Wiem ze jakąś zdolność, coś z równowagą , ale przecież on i tak nigdy z desek nie spada, no to po co ta zdolność, czy to chodzi o "trafianie" na te deski czy słupy, murki.
A i jeszcze jedno: Te rzeczy to się dostaje wg. kolejności zabójstw, czy wg. zabitych kolesi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:09, trutututu napisał:

A ja tradycyjnie pytanko: Co robią te buty co sie dostaje po 4 zabójstwie? Wiem ze jakąś
zdolność, coś z równowagą , ale przecież on i tak nigdy z desek nie spada, no to po co
ta zdolność, czy to chodzi o "trafianie" na te deski czy słupy, murki.

Dzięki tej zdolności możesz podczas spadania się czegoś złapać.

Dnia 03.05.2008 o 12:09, trutututu napisał:

A i jeszcze jedno: Te rzeczy to się dostaje wg. kolejności zabójstw, czy wg. zabitych
kolesi?

Po zabicie każdego z 9 Al Mualim przywraca kolejny poziom w hierarchii Assyssanów, daje jakiś przedmiot i umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:09, trutututu napisał:

A ja tradycyjnie pytanko: Co robią te buty co sie dostaje po 4 zabójstwie? Wiem ze jakąś
zdolność, coś z równowagą , ale przecież on i tak nigdy z desek nie spada, no to po co
ta zdolność, czy to chodzi o "trafianie" na te deski czy słupy, murki.
A i jeszcze jedno: Te rzeczy to się dostaje wg. kolejności zabójstw, czy wg. zabitych
kolesi?


Wydaje mi się że według kolejności zabójstw.
Po każdym zabójstwie dostajesz kolejną rangę a z nią wiążę się kolejna umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ten post zrobił się jednak ciut zbyt długi żeby go wstawiać tu w całości, więc odpiszę już bez cytatów... ^^''

I wybacz, ale nie skorzystam z zaszczytu napisania na gg. Może i jest to offtop, może i jakiś modek zwróci mi uwagę. Ale już wolę dostać warna albo degrada niż udostępniać Tobie mój numer gadulca, żebyś mi następnie wysyłał swoje ...ekhm ekhm... "dowcipne" riposty. Jeszcze Twój wątły poziom dyskusji mi się udzieli, jeszcze się nim zarażę i będę straszył moich kumpli oraz znajomych... o.O No thx, pozostańmy na stopie znajomości via forum gram.pl

...a szkoda, bo czytając Twe wypowiedzi gdzie indziej liczyłem na bardziej merytoryczną i poważną dyskusję niż szczeniackie przerzucanie się inwektywami. Cóż, widzę że po ludziach wszystkiego można się spodziewać. :( (BTW, widzisz, czytanie innych to nie jest kwestia "bycia pępuszkiem świata" - hmm, sounds sexy - lub nie...to po prostu regularne w miarę wpadanie na różne tematy forum)

No właśnie, inwektywy - przestań wciskać kit, bo oszukujesz tylko siebie. Mnie nie ruszysz, a innym podejrzewam nie chce czytać się takich długich dyskusji o...no, o pewnej części Maryni. ;) Że niby Ty mnie nie obrażasz, a ja mam jakieś problemy z samooceną?? Acha, czyli aluzje co do poziomu mojej inteligencji, zarzucanie mi braku doświadczenia, tytuły per chłopcze albo "głupotka" to są oczywiście wspaniałe komplementy i fachowe kontrargumenty na moje zdania i uwagi. Wiesz co, w takim razie faktycznie nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Ale przynajmniej nie będę już się krępował grzecznością – co troszkę po tym tekście widać… ^^’

Teraz już na serio - jeśli Ty śmiesz zarzucać mi nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, to jesteś żałosny. Swoim re:postem udowodniłeś mi, że w szkołach wciąż tego za mało uczą. To Ty siądź przed moim wcześniejszym textem, przeczytaj go raz jeszcze i zastanów się co piszesz. No chyba że wszystkie swoje szare komórki angażujesz tylko w wymyślanie "zabawnych" powiedzonek i ripost, które mają jak najmocniej dopiec drugiej stronie. W dwóch lub trzech miejscach odpowiedziałeś dokładnie na moje argumenty, w pozostałych sytuacjach powtarzałeś tylko swoje wyświechtane tekściki jakobym walczył ze wszystkimi posiadaczami Visty (yeah, sure), jakobym ledwo co znał się na grach i na technologii (yeah, sure) i jakobym był zwykłym emokidsem, który prowadzi Jihad przeciwko Microsoftowi tylko z powodu słabiutkiego PieCyka (yeah sure).

Z tego powodu odmówię sobie przyjemności odpisywania po kolei na Twoje zdania. Jaki to ma sens żebym ja przerzucał się tu "logicznymi argumentami" (proponuję żebyś to Ty zaglądnął do słownika i przeczytał znaczenie tych słów, bowiem masz wyraźny z tym problem), które Ty i tak odbijesz garścią tych samych co ostatnio głodnych kawałków?? Nie-chce-mi-się.

Odniosę się tylko do jednego zdania, cyt.:
"Oczywiście, że nie jest to rewolucja, i nigdzie nie widziałem reklamy z napisem "DX10 rewolucja 26 wieku już u nas" ehhh, napisze ci to jeszcze raz. Jeżeli ktoś ma do wyboru zostać przy dx 9 lub grać na dx 10 komfortowo to nie powiesz mi, że wybrałbyś dx 9, no chyba, że powiesz to wtedy skończymy rozmowe."
I przypomnę kawałek mojej wypowiedzi z wcześniejszego posta:
"Powiem tak. Dostałem Vistę przy zakupie (niedawno) tego kompa, do tego dostałem ją gratis bo przekroczyłem pewiem pułap cenowy, ale podziękowałem. Wolałem kupić sobie nowego XP (stary był OEMem). Z Vistą borykam się za to na laptopie, gdzie "wmuszono" ją technicznie i zmienić tego se ne da."

Ergo, gdybyś raczył łaskawie czytać dokładniej miast głowić się nad dowcipami, zauważyłbyś to już wcześniej i dałbyś sobie spokój. Ale specjalnie dla Ciebie powtórzę - mam do czynienia z obydwoma systemami, z obiema bibliotekami. Uważam więc że mam prawo i doświadczenie aby wypowiadać się na temat obu tych OSów. Miałem też wybór między komfortowym XP i komfortową Vistą - i wybrałem XP. Tajest, dobrowolnie wybrałem DX9.0c.

To co, kończymy rozmowę jak obiecałeś?? Ja tak, bowiem już nie chce mi się tracić cennych minut mego życia na wątpliwą przyjemność polemizowania z Tobą.

P.S. A wszystkich userów tego topica przepraszam za przydługi offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany widać, że naprawde cie uraziłem tymi postami, bolało ? Nawet już nie chce mi się czytać tych twoich przedszkolnych wypocin. Napisałem abyś odpisał mi na gg, aby nie robić offtopa, ty jednak wolisz udawać "ślepego", a może to te twoje przywiązywanie uwagi do detalów modelarzu ;] ? Powiem ci tak, podaj mi swój numer gg to ci odpisze, jeżeli nie masz dość odwagi na kontynuowanie tego tematu poza forum, to sobie odpuść (nawyraźniej zależy ci tylko na chwaleniu się tak aby widzieli to inni), bo -bez urazy oczywiście- jak czytam twoje wypowiedzi to żal mi się robi takich ludzi ;]. Tak więc raz jeszcze piszę, odezwij się na gg, lub nie rób z siebie głuptaska, bo zawstydzasz sam siebie (gdyby twoja mama zobaczyła co ty tutaj piszesz :).
PS. Chyba na przeprosiny troche za późno, podałem ci numer gg, ty jednak wolisz pisać offtopy tutaj.... sam sobie odpowiedz, jaki inteligenty jesteś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:12, Zauri napisał:

a AC wyglada u mnie tak!
rozdzialka 800x600, wszystko prawie na maks. procz AA, bo jest na 2/3


Koszmarna rozdzielczość xD Ale działa na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować