Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie


Dnia 05.05.2008 o 16:33, Badyl13 napisał:


A nie pomyliło mi się :P pikselowate cienie widziałem na screenach :P Nie mi wszystko działa dobrze, bo nawet przed chwilą sprawdzałem, ja mam piękne cienie. Może w opcjach masz Cienie nisko ustawione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:52, Outlander-pro napisał:



> http://i69.photobucket.com/albums/i63/Meats_Of_Evil/ACpixelationpic3.jpg
> Coś takiego mniej więcej mam...

A nie pomyliło mi się :P pikselowate cienie widziałem na screenach :P Nie mi wszystko
działa dobrze, bo nawet przed chwilą sprawdzałem, ja mam piękne cienie. Może w opcjach
masz Cienie nisko ustawione ?


Wszystko mam na totalny max ; s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:37, edsonpele napisał:

Niezły, ale u mnie nie zaobserwowałem ;D


Film dodany już dawno, i widać że z TV więc to wersja konsolowa :)
Co nie zmienia faktu że efekt świetny loll2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:11, dambialko napisał:

Mam pytanie: Co się robi, gdy jest czas ? Bo to jest dodane na PC tylko wiem.

Eee.. nie wiem czy ci o to chodzi ale na czas są zadania z flagami że trzeba je uzbierać, lub wyścig do informatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:20, Gorn7 napisał:

> Mam pytanie: Co się robi, gdy jest czas ? Bo to jest dodane na PC tylko wiem.
Eee.. nie wiem czy ci o to chodzi ale na czas są zadania z flagami że trzeba je uzbierać,
lub wyścig do informatora.


aha dzięki. Kurde ja chce AC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bug występujący jedynie na PS3, przez złe firmware konsoli. Po aktualizacji (która miała miejsce jeszcze w zeszłym roku) bug znika ;). Zresztą to nie wina twórców, a raczej SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:27, milten6 napisał:

To bug występujący jedynie na PS3, przez złe firmware konsoli. Po aktualizacji (która
miała miejsce jeszcze w zeszłym roku) bug znika ;). Zresztą to nie wina twórców, a raczej
SONY.


Człowiek gdy robi grę uczy się na błędach yyy... bugach xD Ale ten koń z tymi nogami to coś było hah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:11, dambialko napisał:

> Mam problem jak gram w assassins creed w pewnym momencie gra ni się wyłancza i pisze

> że wystąpiły błędy i trzeba dać nie wysyłaj i ra się wyłancza.Co mam robić?

Powyłączaj Gadu-Gadu i inne antywiry. Może nie będzie.

Dobra już się nie wyłancza.Teraz mam problem jak okraść tego kupca w 2 Blogu pamięci.
Bo on cały czas się skapuje że ja go okradam .Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:09, Matix123 napisał:

Dobra już się nie wyłancza.Teraz mam problem jak okraść tego kupca w 2 Blogu pamięci.
Bo on cały czas się skapuje że ja go okradam .Co mam robić?


Idź powoli za nim, ale nie depcz mu po piętach, tylko w stosownej odległości. Jak wejdziesz w tłum to szybko do niego podejdź, tylko nie biegnij, i nacisnij klawisz reki i dobrze wyceluj. To najlepsza metoda na kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:17, Kraju92 napisał:

> Dobra już się nie wyłancza.Teraz mam problem jak okraść tego kupca w 2 Blogu pamięci.

> Bo on cały czas się skapuje że ja go okradam .Co mam robić?

Idź powoli za nim, ale nie depcz mu po piętach, tylko w stosownej odległości. Jak wejdziesz
w tłum to szybko do niego podejdź, tylko nie biegnij, i nacisnij klawisz reki i dobrze
wyceluj. To najlepsza metoda na kradzież.

Dzięki może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:17, Kraju92 napisał:

> Dobra już się nie wyłancza.Teraz mam problem jak okraść tego kupca w 2 Blogu pamięci.

> Bo on cały czas się skapuje że ja go okradam .Co mam robić?

Idź powoli za nim, ale nie depcz mu po piętach, tylko w stosownej odległości. Jak wejdziesz
w tłum to szybko do niego podejdź, tylko nie biegnij, i nacisnij klawisz reki i dobrze
wyceluj. To najlepsza metoda na kradzież.


Ja zawsze idę po lewej i kiedy nie ma za dużo ludzi (którzy blokowaliby mnie) wtedy zcinam do prawej i po drodze wyciągam rękę ,też dobra metoda .Przyznam że denerwują mnie ci "upośledzeni" ludzie jak mi się zdaje ,zdarzały mi się przez nich kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:50, Logan10 napisał:

Ja zawsze idę po lewej i kiedy nie ma za dużo ludzi (którzy blokowaliby mnie) wtedy zcinam
do prawej i po drodze wyciągam rękę ,też dobra metoda .


Ja po całej animacji idę prosto na niego i szybko naciskam klawisz ręki i od razu odchodzę, sukces gwarantowany, robię to szybko i bezboleśnie i ani razu się jeszcze żadne nie zorientował.

Dnia 05.05.2008 o 20:50, Logan10 napisał:

Przyznam że denerwują mnie ci
"upośledzeni" ludzie jak mi się zdaje ,zdarzały mi się przez nich kłopoty.


O tak, to jest bardzo denerwujące, ale dodają smaczku w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:53, Kraju92 napisał:

> Przyznam że denerwują mnie ci
> "upośledzeni" ludzie jak mi się zdaje ,zdarzały mi się przez nich kłopoty.

O tak, to jest bardzo denerwujące, ale dodają smaczku w grze.


Zapomniałem wspomnieć o żebraczkach (denerwują zwłaszcza jak śledzę cel do zamordowania) i pijakach.Ale najbardziej zalazły mi za skórę żebraczki ,mimo że nie popuchają bohatera i tak denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten upośledzony lud jest straszny... Przy zabójstwie Sibranda (nie pamiętam jak sie pisze jego imię :D) wskoczyłem szybko na statek, załatwiłem cel, bez walki z ochroną uciekam w kierunku miasta po łodziach, wskakuję na molo, biegnę... A mijając upośledzonego zostałem przez niego popchany przez co spadłem do wody... -.-'' Dodam jeszcze, że następna próba też mi się nie udała, bo źle wskoczyłem na statek, mój cel zaczął uciekac a mnie zablokowało 20wojaków... ech... Jak skończyłem grę, to chodziłem po mieście i wszystkich upośledzonych zabijałem... Taka zemsta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:10, Lerten napisał:

Mam problem, albo przynajmniej tak mi się wydaje. Mimo, że mam wszystko w ustawieniach
na możliwie największym poziomie, rozdzielczość 1280x1024, gra wygląda bardzo fajnie,
tyle, że dwie rzeczy - z cieniami - mnie wkurzają.

1) lekko rozpikselowane cienie głównej postaci,
2) bardziej szczegółowe cieni postaci i obiektów ładują się pół metra ode mnie. To wygląda
nienaturalnie i dziwnie. Czy tylko ja mam tak pomieszane w ustawieniach, czy to jest
normalne w grze? Raczej to pierwsze...


Mam dokładnie te same problemy, nie wiem, czy to ma tak być, czy nie... W każdym razie nieco odstrasza, i tworzy niezbyt przyjemny kontrast z resztą grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no leżę...Upośledzony go popchnął xD Ja tam przy zabójstwie Sibranda zawsze wrzucałem pijaków, bo tak w ogóle to są pijacy a nie upośledzeni (niewielka różnica:P), do wody a wracałem po murach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:59, Logan10 napisał:

> > Przyznam że denerwują mnie ci
> > "upośledzeni" ludzie jak mi się zdaje ,zdarzały mi się przez nich kłopoty.

>
> O tak, to jest bardzo denerwujące, ale dodają smaczku w grze.

Zapomniałem wspomnieć o żebraczkach (denerwują zwłaszcza jak śledzę cel do zamordowania)
i pijakach.Ale najbardziej zalazły mi za skórę żebraczki ,mimo że nie popuchają bohatera
i tak denerwują.

nie popychaja ale rzucaja kamieniami jak sie wspinasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 21:55, seles napisał:

nie popychaja ale rzucaja kamieniami jak sie wspinasz


Kto rzuca kamieniami ??? we mnie rzucano tylko jak coś zmalowałem ,i to przeważnie strażnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować