Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Wolololo, jednak niektóre bugi mnie rozkładają na łopatki.

Cwałuję sobie po Królestwie, bo kierowany ambicją i nudą postanowiłem pozbierać sobie flagi Ryśka Lwie Serce (BTW, mam 99 na 100 i szlag mnie ciężki trafia...weź tu znajdź tę jedną jedyną ^^'') To jakaś bójka, tam jakaś zaczepka, normalka. Po większej walce wracam po konia...eejj, ni ma. Stoi tylko jakiś biedny gniadosz w ciapki, wygląda badziewnie więc szukam dalej. Dwa konie przy sianie, oba znowu gniade w ciapki. Dalej, znowu taki sam. Podmieniło mi textury na jedną tę samą...

Dopiero restart przywrócił wszystko do normy, ale głowię się właśnie how it is possible... o.O Jednak nawet po skończeniu gry AC jest pełen niespodzianek... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:20, Zefurion napisał:

Właśnie sprawdziłem, że problem który opisałem pare postów wyżej dzieje sie także na
2 komputerze, laptopie, gdzie procesor jest 2 rdzeniowy, tylko graficzna troche gorsza.

Nie mam pojecia w czym tkwi problem, postaram sie pomóc Ci go rozwiącać, tylko trzeba trochę pokombinować ;/
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 20:46, fcbarca91 napisał:

> Właśnie sprawdziłem, że problem który opisałem pare postów wyżej dzieje sie także
na
> 2 komputerze, laptopie, gdzie procesor jest 2 rdzeniowy, tylko graficzna troche
gorsza.
Nie mam pojecia w czym tkwi problem, postaram sie pomóc Ci go rozwiącać, tylko trzeba
trochę pokombinować ;/
pozdr.


Dzięki za Chęci. Ściągne Piracką wersje z internetu i zobacze czy na niej jest tak samo, jesli tak to widocznie u mnie jest coś nie tak, jeśli nie to prawdopodobnie mam uszkodzony oryginał i dam go do reklamacji. (nei wiem czy jest to dopuszczalne na tym forum? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:10, Zefurion napisał:

> > Właśnie sprawdziłem, że problem który opisałem pare postów wyżej dzieje sie
także
> na
> > 2 komputerze, laptopie, gdzie procesor jest 2 rdzeniowy, tylko graficzna troche

> gorsza.
> Nie mam pojecia w czym tkwi problem, postaram sie pomóc Ci go rozwiącać, tylko trzeba

> trochę pokombinować ;/
> pozdr.

Dzięki za Chęci. Ściągne Piracką wersje z internetu i zobacze czy na niej jest tak samo,
jesli tak to widocznie u mnie jest coś nie tak, jeśli nie to prawdopodobnie mam uszkodzony
oryginał i dam go do reklamacji. (nei wiem czy jest to dopuszczalne na tym forum? :D)

To nie jest dopuszczalne na tym forum, grozi ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2008 o 20:43, Dexter McAaron napisał:

Dopiero restart przywrócił wszystko do normy, ale głowię się właśnie how it is possible...
o.O Jednak nawet po skończeniu gry AC jest pełen niespodzianek... ;>


Wiesz skoro tak długo walczyłeś, to może koniki się namnożyły :> Gratuluję samozaparcia z flagami Ryszarda - sporo czasu może to zająć pewnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy udało wam się się kiedyś zeskoczyć z dachu i od razu zabić przeciwnika? Jest wogóle taka możliwość ? Jak rozwalacie tych co napastują mieszkańców ? Po kryjomu się nigdy nie da, można tak ze dwóch najwyżej ubić :( Przed chwilą przeszedłem misje Akkce z Williammem. To była chyba moja ulubiona. Był bardzo dobrze strzeżony ale i tak dostał ode mnie kose w plecy. Ja staram się grać żeby w tym Ac było jak najwięcej z assassina ale czasem mi się wydaje że niektórzy idą na łatwizne czyli nawalają mieczem we wszystko a i od razu uciekają. Choć to też jest jako + gry że misje i miejsca w które trzeba się dostać można przejść na różne sposoby :)
Tu parę razy na forum słyszałem jak ktoś pisał o grze i że niby w AC są tylko 3 miasta + Masjaf. Ja też tak myślałem ale dzisiaj zobaczyłem że jest jeszcze jedna lokacja. Niedaleko Akki ale niestety nie mogę się tam jeszcze dodstać. Nie pamiętam jak się nazywa ale jakoś na "a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 22:09, Grizzly. napisał:

Czy udało wam się się kiedyś zeskoczyć z dachu i od razu zabić przeciwnika? Jest wogóle
taka możliwość ? Jak rozwalacie tych co napastują mieszkańców ? Po kryjomu się nigdy
nie da, można tak ze dwóch najwyżej ubić :( Przed chwilą przeszedłem misje Akkce z Williammem.
To była chyba moja ulubiona. Był bardzo dobrze strzeżony ale i tak dostał ode mnie kose
w plecy. Ja staram się grać żeby w tym Ac było jak najwięcej z assassina ale czasem mi
się wydaje że niektórzy idą na łatwizne czyli nawalają mieczem we wszystko a i od razu
uciekają. Choć to też jest jako + gry że misje i miejsca w które trzeba się dostać można
przejść na różne sposoby :)
Tu parę razy na forum słyszałem jak ktoś pisał o grze i że niby w AC są tylko 3 miasta
+ Masjaf. Ja też tak myślałem ale dzisiaj zobaczyłem że jest jeszcze jedna lokacja. Niedaleko
Akki ale niestety nie mogę się tam jeszcze dodstać. Nie pamiętam jak się nazywa ale jakoś
na "a".


A to wiem o jaka lokacje ci chodzi. Dostaniesz sie tam pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 22:09, Grizzly. napisał:

Tu parę razy na forum słyszałem jak ktoś pisał o grze i że niby w AC są tylko 3 miasta
+ Masjaf. Ja też tak myślałem ale dzisiaj zobaczyłem że jest jeszcze jedna lokacja. Niedaleko
Akki ale niestety nie mogę się tam jeszcze dodstać. Nie pamiętam jak się nazywa ale jakoś
na "a".


Arsuf... W realu Rysiek pięknie, choć dzikim fuksem złoił tam armie Saladyna, dzięki czemu Krzyżowcy posiedzieli sobie w Ziemi Świętej jeszcze następne 100 lat - gdyby nie ona, imprezka Franków szybko by się skończyła. ^^''

A w grze... zobaczysz... ;) Ale moim zdaniem tak anty-klimatyczna miejscówa że łeb boli...

P.S. Tylko ostrzegam... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobny SPOILER jeśli nie grałeś lepiej nie czytaj!


Jestem świeżo po zabójstwie Graniera (ten koleś od szpitala, nie wiem czy nie przekręciłem imiona :D). Było ciekawe, pozwolę sobię to opisać... Do szpitala wszedłem od góry, na górze zabiłem z 3 łuczników i zastanawiałem się chwilę jak zejść... Zeszłem, zobaczyłem filmik i się zaczęło. Wtopiłem się w tłum, tzn szedłem z duchownymi. Po chwili zlokalizowalem cel... nacisłem F chciałem uderzać ale coś chyba źle zrobiłem i nie zaatakowałem :D, zrobiłem 2 kółka... namierzyłem cel ponownie.. podchodze, wychodze z duchownych wyciągam ostrze i... i jakiś chory rzucił się na mnie z pięściami i mnie przyblokował... cel się zorientował, próbowałem go zabic z biegu ostrzem ale nie dalo rady. Wszędzie straż, ubiłem chyba 1 lub 2 i skupiłem się na "lekarzu" :P, dość mocno dostawałem ale po chwili zablokowałem ładnie kontrę, tak że lekarz wylądował na ziemi... szybko podszedłem i wykończyłem go ostrzem :D. Filmik jak filmik... Ogólnie było ciekawie :P

Jakoś długie to wyszło ;d.

P.s Co sądzicie o tym wątku z Animusem? Tzn moim zdaniem można było jakoś inaczej wymyślić scenariusz, bo cały wątek z tym animusem i Desmondem imo jest słaby... Można to było zrobić bez tego wątku. Chociaż może zmienie zdanie, jak skończe gre ale narazie to mi się to nie podoba.

P.s2: Mam już noże do rzucania :D

KONIEC SPOJLERA! (i posta~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, nad tym, jak by ta gra wyglądała, gdyby faktycznie przenosiła gracza w średniowiecze, w skóre asasyna, bez tego całego animusa i "teraźniejszości". Myśle, że dzięki temu klimat byłby bardziej "soczysty", można by było się skupić bardziej na obecnej sytuacji bohatera, niż skakać między nim a Desmondem. Chociaż fabuła jest ciekawa, ja zdecydowanie wole asasynów z epoki Altaira...Dodatkowo nie podobają mi się całe te ułatwienia Animusa typu "przewijanie do jakiegoś tam momentu". Jak już mamy konia na Królestwo, to po co wprowadzać "teleportacje" ? Niepotrzebne ułatwienie, które niszczy klimat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:10, Zefurion napisał:

Ściągne Piracką wersje z internetu


Ja ci zaraz sciagne piracka wersje z internetu. Do widzenia - BAN. A panowie:

edsonpele
KŁEJK


dostaja po ostrzezeniu za spam i pseudomoderatorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 23:47, m4teU5z napisał:

Prawdopodobny SPOILER jeśli nie grałeś lepiej nie czytaj!


Jestem świeżo po zabójstwie Graniera (ten koleś od szpitala, nie wiem czy nie przekręciłem
imiona :D). Było ciekawe, pozwolę sobię to opisać... Do szpitala wszedłem od góry, na
górze zabiłem z 3 łuczników i zastanawiałem się chwilę jak zejść... Zeszłem, zobaczyłem
filmik i się zaczęło. Wtopiłem się w tłum, tzn szedłem z duchownymi. Po chwili zlokalizowalem
cel... nacisłem F chciałem uderzać ale coś chyba źle zrobiłem i nie zaatakowałem :D,
zrobiłem 2 kółka... namierzyłem cel ponownie.. podchodze, wychodze z duchownych wyciągam
ostrze i... i jakiś chory rzucił się na mnie z pięściami i mnie przyblokował... cel się
zorientował, próbowałem go zabic z biegu ostrzem ale nie dalo rady. Wszędzie straż, ubiłem
chyba 1 lub 2 i skupiłem się na "lekarzu" :P, dość mocno dostawałem ale po chwili zablokowałem
ładnie kontrę, tak że lekarz wylądował na ziemi... szybko podszedłem i wykończyłem go
ostrzem :D. Filmik jak filmik... Ogólnie było ciekawie :P

Jakoś długie to wyszło ;d.

P.s Co sądzicie o tym wątku z Animusem? Tzn moim zdaniem można było jakoś inaczej wymyślić
scenariusz, bo cały wątek z tym animusem i Desmondem imo jest słaby... Można to było
zrobić bez tego wątku. Chociaż może zmienie zdanie, jak skończe gre ale narazie to mi
się to nie podoba.

P.s2: Mam już noże do rzucania :D

KONIEC SPOJLERA! (i posta~)


Klimat byłby lepszy albo i nie.Ten wątek z Animusem trochę na początku (kiedy zobaczyłem filmik na youtube) mnie zniechęcił ,ale podczas gry nie było tak źle.Ale też wyobrażamłem sobie jakby to wyglądało ,ale twórcy zrobili tak a nie inaczej i trzeba się dostosować bo gra jest jednak fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 07:47, Skwarek pl napisał:

Też się zastanawiałem, nad tym, jak by ta gra wyglądała, gdyby faktycznie przenosiła
gracza w średniowiecze, w skóre asasyna

Przecież dzięki Animusowi dosłownie jesteśmy wsadzeni w skórę asasyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:41, Shini napisał:

> Też się zastanawiałem, nad tym, jak by ta gra wyglądała, gdyby faktycznie przenosiła

> gracza w średniowiecze, w skóre asasyna
Przecież dzięki Animusowi dosłownie jesteśmy wsadzeni w skórę asasyna :P

Hmmm, chodzi mi tu o "całkowite" przeniesienie. Czyli gramy bohaterem na stałe osadzonym w średniowieczu a nie sterujemy "wspomnieniem". Dzęki tej opcji z animusem mamy takie badziewne akcje, jak chociażby przewijanie pamięci, które wg mnie psuje troche kilmat...po to mamy konia, aby się szybciej po królestwie jeździło, a nie przewijało pamięć (tak, wiem nie musze jej przewijać, ale samo istnienie opcji jest dołujące:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, wątek z Animusem jest dobrym pomysłem, jakkolwiek denerwowały mnie te ściany, przez które nie mogłem wejść do danej części miasta. Co do podróży konnych, to dobrze jest, ze mamy opcję przewijania, bo nie pokonywanie po raz któryś tej samej trasy mogłoby dla niektórych być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować