Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 20:24, Lukiwwo napisał:

Jak mogę sprawdzić ilość klatek na sekundę w Assassin''s Creed?


Ściągnij sobie darmowy program Fraps. Można nim też robić filmy i screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpalilem AC na nowej grafice (8800GS) i ku mojemu zdziwieniu gra dziala plynnie na maks detalach w rozdzialce 1280x1024, a procek moj nie zalicza sie do rekomendowanych ... (athlon x2 3800+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:59, Zauri napisał:

odpalilem AC na nowej grafice (8800GS) i ku mojemu zdziwieniu gra dziala plynnie na maks
detalach w rozdzialce 1280x1024, a procek moj nie zalicza sie do rekomendowanych ...
(athlon x2 3800+)


Gra ma dobrze zoptymalizowany silnik graficzny, może nie aż tak jak Unreal Engine 3, ale też to nie jest silnik RAGE. Więc się nie dziwię że ładnie śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlatego uwielbiam gry Ubi, bo przeważnie nie wypuszczają gier słabo zoptymalizowanych... na Nowy Rok dobrze by mi zrobiło jakieś info nt. AC2... ale nic... poczekamy sobie jeszcze na jakąś wzmiankę o tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:51, przemcio256 napisał:

i dlatego uwielbiam gry Ubi, bo przeważnie nie wypuszczają gier słabo zoptymalizowanych...
na Nowy Rok dobrze by mi zrobiło jakieś info nt. AC2... ale nic... poczekamy sobie jeszcze
na jakąś wzmiankę o tej grze...


AC2 na pewno nie wyjdzie w tym roku, ale pewnie pokażą grę na GC lub E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi ta gra nawala. Jestem w misji... moj cel to Wilhelm z Moferatu. Wykonalem 4/6 mini misji ( minimum3/6) i tu jest problem. Ide do biura, gadam z tym przelozonym w Akcce ( gostek w biurze), i mam przewijanie do nastepnego wspomnienia. laduje sie, laduje sie, ogladnolem calyserial w TV. ato dalej przewija.Wcisnolem Esc potem jeszcze raz (wszedlem i wyszedlem z pauzy). Mam normalna gre. Po pol minuty znowu mamprzewijanie. Tym razem zabieg Esc, Esc nie pomaga. Co mam zrobic? Pomozcie. Chce moc jeszcze w to pograc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:57, tylor2 napisał:

Cos mi ta gra nawala. Jestem w misji... moj cel to Wilhelm z Moferatu. Wykonalem 4/6
mini misji ( minimum3/6) i tu jest problem. Ide do biura, gadam z tym przelozonym w Akcce
( gostek w biurze), i mam przewijanie do nastepnego wspomnienia. laduje sie, laduje sie,
ogladnolem calyserial w TV. ato dalej przewija.Wcisnolem Esc potem jeszcze raz (wszedlem
i wyszedlem z pauzy). Mam normalna gre. Po pol minuty znowu mamprzewijanie. Tym razem
zabieg Esc, Esc nie pomaga. Co mam zrobic? Pomozcie. Chce moc jeszcze w to pograc!!!


Jakiś bug chyba. Próbowałeś tak parę razy ? Masz zainstalowanego najnowszego patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 08:10, Peres00 napisał:

no były, jak włączysz grę to jak jest jakiś patch do ściągnięcia to Ci automatycznie
ściąga

to prawda. Ja teżtak miałem, aktualizowałem. patch się ściąga gdzieś pięć/10minut. Albo wejdź na stronę AC i ściągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2009 o 06:05, tylor2 napisał:

> Masz zainstalowanego najnowszego patcha ?
Nie.
Wlasnie a byly jakies?


No oczywiście. Automatycznie się ściąga za pomoca gry. Mi się śćiągnął jeszcze przed włączeniem gry przez xfire xD Można też ręcznie.

http://www.xfire.com/downloads/3171/Assassin%27s%20Creed%201.02%20Update/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 13:36, Grizzly. napisał:


> > Masz zainstalowanego najnowszego patcha ?
> Nie.
> Wlasnie a byly jakies?

No oczywiście. Automatycznie się ściąga za pomoca gry. Mi się śćiągnął jeszcze przed
włączeniem gry przez xfire xD Można też ręcznie.

http://www.xfire.com/downloads/3171/Assassin%27s%20Creed%201.02%20Update/



Sciognolem sobie patcha 1.02 za pomoca gry i to samo.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:36, Grizzly. napisał:

Wie może ktoś z was gdzie są zapisywane savy od AC ? Bo chce usunąć grę, ale chciałbym
najpierw sobie skopiować save''y.


Hmm...U mnie były save w moich dokumentach,więc...Raczej tam są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly., sejwy znajdziesz w:
C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Ubisoft\Assassin''s Creed\Saved Games
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś nowe skórki do Assassin''s Creed''a? Ściągnąłem je i nie wiem gdzie zainstalować. Mam następujące pliki:
BlackNinja.tpf
BlackNinjaEyes.tpf
czytajto!.txt (nic tu nie ma :/)
Damascus_night.tpf
license.txt
Red_Livery_Assassine_Version_1.tpf
Red_Livery_Assassine_Version_2.tpf
Texmod.exe
I tu pojawia się moje pytanie- gdzie które pliki mam powrzucać? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:14, plada napisał:

Instalował ktoś nowe skórki do Assassin''s Creed''a? Ściągnąłem je i nie wiem gdzie zainstalować.
Mam następujące pliki:
BlackNinja.tpf
BlackNinjaEyes.tpf
czytajto!.txt (nic tu nie ma :/)
Damascus_night.tpf
license.txt
Red_Livery_Assassine_Version_1.tpf
Red_Livery_Assassine_Version_2.tpf
Texmod.exe
I tu pojawia się moje pytanie- gdzie które pliki mam powrzucać? Z góry dziękuje za odpowiedzi
:)


A skąd je ściagnołeś ? Nie było nigdzie na tej stronie napisane gdzie je wrzucić ?

PS. skórki do AC ? Co one wogóle dodadzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:10, Grizzly. napisał:

A skąd je ściagnołeś ? Nie było nigdzie na tej stronie napisane gdzie je wrzucić ?

PS. skórki do AC ? Co one wogóle dodadzą ?

Poszukałem trochę na stronie, na którą dawno nie zaglądałem i wszystko stało się jasne :) Problemem była Vista.
Mod sprawia, że w Damaszku zapada noc, a szata Altaira jest czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować