Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 12:19, Alamut napisał:

>BTW: Słyszałem, że 2 ma być osadzona w Japonii czy
> coś takiego...i długo ma wyjść po premierze podstawki...ale to dawno słyszałem i
z bardzo
> niepewnego źródła ;p

O widzisz ^^ A w którymś CDA niedawno pisali, że chodzą ploty, że 2 rozegra się podczas
rewolucji francuskiej. Co okaże się prawdą przekonamy się przy premierze :D

Kiepsko...wole Assasinów w średniowieczu ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:33, Maciek2194 napisał:

Kiepsko...wole Assasinów w średniowieczu ;o


Ale pomyśl - ponura pogoda, ludzie naokoło biegają i zabijają szlachtę, gilotyny i głowy ponabijane na piki, ogólna atmosfera terroru, a tu, na szczycie Notre Dame pośród gargulców siedzi cicho zabójca... Zapowiedzieli w końcu, że postarają się zachować podobny styl ubioru, wiec może być ciekawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety ta gra nie weszła ale cieszę się że tylko dlatego że brakowało mi karty graficznej z Shader Model 3.0 a tak to wszystko spełniało wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 13:58, Alamut napisał:

> Kiepsko...wole Assasinów w średniowieczu ;o

Ale pomyśl - ponura pogoda, ludzie naokoło biegają i zabijają szlachtę, gilotyny i głowy
ponabijane na piki, ogólna atmosfera terroru, a tu, na szczycie Notre Dame pośród gargulców
siedzi cicho zabójca... Zapowiedzieli w końcu, że postarają się zachować podobny styl
ubioru, wiec może być ciekawie ^^

No w sumie...ale Assasyni mieli cały czas podobny ubiór więc muszą podobny dać...lub Altair sie przeniesie w czasie i jakiegoś przodka spodka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:19, Maciek2194 napisał:

No w sumie...ale Assasyni mieli cały czas podobny ubiór więc muszą podobny dać...lub
Altair sie przeniesie w czasie i jakiegoś przodka spodka ;p


Wiesz, biały surdut z czerwonym brzegiem do tego biały trójgraniasty kapelusz zsunięty na oczy, białe rękawice... Pasi chyba do epoki i wyobrażeń^^ Podobne nawet trochę w cąłosci do wojsk królewskich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:49, Peres00 napisał:

no ale czym on będzie wtedy walczył ? :) Miecz jeszcze ujdzie, ale chyba nożami rzucał
już nie będzie ? xD


Czemu mial by nie rzucac nozami ? Nie przeciez to to samo co walka mieczem (no prawie)
Takie male porownanie, w tych czasach tez istnieja specjalne noze do rzucania, wiec czemu Altair mial by tak owych nie uzywac ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem wszystkie misje w Damaszku i dostałem krótki miecz. Z tego co czytałem można nimi rzucać ale jak mi się skończą to skąd mogę je mieć? Gdzie się w nie zaopatrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:46, Los Emilos napisał:

Właśnie zrobiłem wszystkie misje w Damaszku i dostałem krótki miecz. Z tego co czytałem
można nimi rzucać ale jak mi się skończą to skąd mogę je mieć? Gdzie się w nie zaopatrywać?

kradniesz noze od takich gosci ubranych w skurzane ubranie latwo ich zalowazyc bo jakoa jedyni cywile mozna ich podswietlic :) poznasz ich bez zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:46, Los Emilos napisał:

Właśnie zrobiłem wszystkie misje w Damaszku i dostałem krótki miecz. Z tego co czytałem
można nimi rzucać ale jak mi się skończą to skąd mogę je mieć? Gdzie się w nie zaopatrywać?


Bawisz się w kieszonkostwo i kradniesz je opryszkom, którzy chodzą tu i tam w miastach. Często się oglądają, robią coś z rękami itp, łatwo ich poznać, no i da się ich podświetlić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:41, Los Emilos napisał:

Czy wie ktoś jak można zdobyć czarny strój dla Altaria? Widziałem taki w tym profilu
na XFire: http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/3a3f89919c5ea6f60978ecc58796cb68a2d82c4f.png


jak już dajesz mojego screena na grama to mogłeś mnie się odrazu na xfire spytać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:13, Grizzly. napisał:

> Czy wie ktoś jak można zdobyć czarny strój dla Altaria? Widziałem taki w tym profilu

> na XFire: http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/3a3f89919c5ea6f60978ecc58796cb68a2d82c4f.png


jak już dajesz mojego screena na grama to mogłeś mnie się odrazu na xfire spytać ;p

Mam nadzieje że nie będziesz mnie po sądach teraz ciągał na serio chyba nie było cię wtedy na XFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 22:39, Los Emilos napisał:

Mam nadzieje że nie będziesz mnie po sądach teraz ciągał na serio chyba nie było cię
wtedy na XFire.


spoko żartuje ;p

Tu masz dokładnie jak to zrobić.
http://www.assassinscreed.pl/download.php?action=subcat&id=3
ale żeby ściągnąć to musisz się zarejestrować, jeśli Ci się nie chce możesz dzięki uprzejmości plada ściągnąć z rapida
http://rapidshare.com/files/192972087/AssassinSkins.rar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:53, Los Emilos napisał:

Mógłby mi ktoś napisać jak, po ściągnięciu tego pliku ze skinem czarnego Altaira, zainstalować/uruchomić
ten mod?


dokładnie nie pamiętam jak to było ale jakoś tak że gre uruchamiasz przez tego textmoda. Włączasz ten program, wybierasz w nim gre assassins creed (odnajdujesz tym programem tam gdzie masz gre zainstalowaną), potem też w tym programie wybierasz ktore mody chcesz włączyć i potem klikasz chyba jakiś guzik na środku, czy coś w stylu "run" i Ci się odpala gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:05, Maciek2194 napisał:

To w ogóle są jakieś mody do AC?

Tylko chyba zmieniające tekstury czyli np. wygląd głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:05, Maciek2194 napisał:

To w ogóle są jakieś mody do AC?


Nie ma żadnych znanych mi modów do AC, ogólnie gry Ubisoft rzadko są modowane, ewentualnie jakieś nieduże skiny dla postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować