Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 21:54, Tyler_D napisał:

Eee ... Out ... starzejesz się ;-P. To jest jest suchar, był i w tym temacie i w kwasach
już dawno temu. Był jeszcze jeden taki kolo i imo lepszy - podobne wideo powinno być
gdzieś na gametrailers. ;-)


Jaa ... noo, ten tego hmm po prostu chciałem Wam przypomnieć o tym kolesiu, no i nikt jakoś nie pisał, więc skrobnąłem :P Co nie zmienia faktu, że gość jest śmieszny (to poruszanie się między przechodniami xD).

@krl_krl
No ta, nawet rok ten filmik nie ma, no ale jest BARDZO stare. Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem. Otóż po kilkunastu minutach gra mi się zawiesza i staje for ever w jednym miejscu. Jedyne co wtedy mogę zrobić to Alt + F4 / Ctrl + Alt + Delete. Czy to jakiś bug czy co? Miał ktoś kiedyś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 17:17, KamyK_84 napisał:

twój PC spelnia minimalne?? bo może to jest przyczyną problemu


Na moim pececie gra chodzi bez zacinek na maksymalnych detalach w najwyższej rozdzielczości :) Domniemam zatem, iż nie tu tkwi problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:07, boduczek napisał:

> twój PC spelnia minimalne?? bo może to jest przyczyną problemu

Na moim pececie gra chodzi bez zacinek na maksymalnych detalach w najwyższej rozdzielczości
:) Domniemam zatem, iż nie tu tkwi problem ;)


może płytka jest popsuta i źle wgrywa jakąś zawartość?? hmmm spróbuj przeinstalować a jak to nie zadziała pisz do polskiego wydawcy AC z tym problemem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:22, Gorn7 napisał:

A w jakim miejscu się zacina gra?


W przeróżnych :P Po prostu nagle staje i the end :)
Swoją drogą... w jaki sposób robi się te wszystkie "combosy" mieczem, ostrzem i krótkim mieczem? Bo cholercia mam z tym problemy :P Na filmikach takie fajne zabójstwa są, a mój bohater nic nie potrafi ;d

KamyK_84

Spróbuję najwyżej przeinstalować grę, choć myślałem, że najnowszy patch naprawi ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku gry (po zabraniu rangi) Altair prawie nic nie umie ;] później stopniowo zyskuje umiejetności jak kontra (bardzo łądnie to wygląa ;] ) oraz inne kombosy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem . Zrobiłem tak , że pobrałem najnowsze stery do nVIDI i wszystko hula .

P.S

Kiedy kończymy grę Altair łazi po tym biurze , a tam jakieś ślady krwi są . Widziałem w wiadomościach Lucy że tam jakaś dziewczyna popełniła samobójstwo . Co trzeba zrobić żeby wydostać się z tego biura (czy w ogóle się da).
I jak wejść do kompa tego starucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby przeczytać wiadomości z komputera Vidica powinieneś ukraść mu wcześniej długopis, gdy pił kawe i stał pod oknem, teraz już nie ma na to rady, jeśli byś mógł się włamać do kompa Vidica znałbyś również kod do następnej sali i następnego komputera. Teraz możesz jedynie jeszcze raz przechodzić wspomnienia w animusie, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 11:23, Woo-Cash napisał:

Kupiłem z drugiej ręki i mam pewne wątpliwości. Czy gra zaczyna się od niewyraźnego wspomnienia?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem. Jestem w 4 akcie i muszę zrobić questa dla jednego z kumpla z bractwa.. Zadaniem jest wyeliminowanie trzech krzyżowców (coś on tam chyba flirtował z żoną z jednego z nich) i potrzebuje pomocy.

Wszystko super ale ciągle mnie odkrywają jak próbuje zabić każdego bo ciagle przy nich chodzą inni krzyżowcy :(. To jest w mieście "Akka" - Pamięta ktoś tą misję? Bo kurde nie wiem jak ją przejść - nie da sie po cichu zabić. Jednego udaje się bo idzie za murek a inni ciągle chodzą sród ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale sa dwa wyjscia :
-musisz isc za krzyzowcem (tak kazdym po kolei) i dopasc go w odpowiednim momecie - a nie od razu jak go tylko zobaczysz,

-ale mysle ze da sie sciagnac go z dachu nozami do zucania

Sprobuj obu opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:55, Wujek-Alfred napisał:

Nie jestem pewny, ale sa dwa wyjscia :
-musisz isc za krzyzowcem (tak kazdym po kolei) i dopasc go w odpowiednim momecie - a
nie od razu jak go tylko zobaczysz,

-ale mysle ze da sie sciagnac go z dachu nozami do zucania

Sprobuj obu opcji.


Nie mogę podchodzić iczekać zbyt długo mam tylko 3 min czasu! :( Bo to jest quest na czas.

Z dachu rzucać nożami? Nigdy tego nie robiłem :) Jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:16, Vattic napisał:

> Nie jestem pewny, ale sa dwa wyjscia :
dachu rzucać nożami? Nigdy tego nie robiłem :) Jak to zrobic?


Wystarczy że wybierzesz noże z ekwipunku to chyba był klawisz 1 albo 4 sam musisz sprawdzić wtedy przechodzisz w tryb walki z krzyżowcem i po prostu go zabijasz (Grałem bardzo dawno więc nie jestem tego 100% pewien ale warto spróbować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:33, Vattic napisał:

Uuu ale patrze, że nie mam nożików ;( pisze 0 - jak je zdobyć?

Po miastach chodzą czasem specyficzni kupcy, którym kradniesz noże z takiej torby na plecach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować