Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 21:58, Gromo napisał:

Oj te flagi, niekiedy strasznie trudno je znaleźć. A szkoda że twórcy tak zmarnowali
potencjał tej mapy królestwa. W sumie to nie ma tam nic do roboty prócz obskakania każdej
wieży obserwacyjnej.

Zawsze możesz "pobawić" się z patrolami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:08, noobie napisał:

> Oj te flagi, niekiedy strasznie trudno je znaleźć. A szkoda że twórcy tak zmarnowali

> potencjał tej mapy królestwa. W sumie to nie ma tam nic do roboty prócz obskakania
każdej
> wieży obserwacyjnej.
Zawsze możesz "pobawić" się z patrolami ;)

Ale ile razy można? Po jakimś czasie staje się to nudne, bo te patrole nie stanowią żadnego wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 22:18, Gromo napisał:

Ale ile razy można? Po jakimś czasie staje się to nudne, bo te patrole nie stanowią żadnego
wyzwania.

Ja przeszedłem gre aż 6 razy. Pierwsze dwa, to zajęło mi ok.8-9 godzin, bo gra mi się tak podobała, że robiłem wszystko szybko by odkryć co jest dalej. przy 3 razie, zwolniłem. Robiłem więcej tych dochodzeń itd... Przy kolejnych 3 razach, po prostu zwiedzałem miasta i wtedy zachwycałem się grafiką, zachowaniami ludzi straży itd., nawet po królestwie podróżowałem...
Co do walki. Zawsze możesz trenować swoje umiejętności i na przykład na patrol rzucić się tylko z ukrytym ostrzem :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:19, noobie napisał:

Zawsze możesz trenować swoje umiejętności i na przykład na patrol rzucić się tylko z ukrytym ostrzem :)...

Kontry przy użycia ostrza są piękne. Ale fajniej wyglądają kontry przy użyciu krótkiego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:25, donard napisał:

> Zawsze możesz trenować swoje umiejętności i na przykład na patrol rzucić się tylko
z ukrytym ostrzem :)...
Kontry przy użycia ostrza są piękne. Ale fajniej wyglądają kontry przy użyciu krótkiego
miecza.

Ogólnie Acek jest "fajny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie teraz książke (Święty Graal, Święta Krew). Pewien fakt mi wpadł w oko. Było mianowicie wspomniane że templariusze współpracowali a Asasynami, dając im zlecenia. Mianowicie w grze, trwała pomiędzy nimi walka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Assassin''s Creed.
Wcześniej już grałem na moim kompie a ostatnio chciałem znowu sobie pograć.Wszystko było OK.

Niestety po kilku dniach od instalacji za każdym razem wyskakuje błąd:
Włączam grę, pojawia się pasek ładowania i gdy dochodzi do ok. 100% słychać dźwięki menu i "latają" białe paski z góry do dołu.
Lub inaczej:
Włączam grę wszystko jest OK. Ładowanie bez problemu, później logo Ubisoft i napisy, że to gra Ubisoft Montreal.
Po tym ekran robi się czarny lub biały i słychać dźwięki z menu.

Próbowałem jeszcze raz zainstalować grę ale to nic nie dało.
Trochę to dziwnie bo wcześniej przeszedłem tą grę na tym samym sprzęcie bez problemu a on spełnia minimalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i directaX? A odpalałeś jakieś inne gry i było to samo co z AC czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 21:49, Kraju napisał:

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i directaX? A odpalałeś jakieś
inne gry i było to samo co z AC czy normalnie?


Mam najnowsze sterowniki i directaX 9c z sierpnia chyba.
Z innymi grami nie ma problemu.
Na tym samym kompie grałem w AC jakieś pół roku temu albo więcej i nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy jeśli wykonałem dane zabójstwo, a nie zaliczyłem wszystkich etapów śledztwa (mam teraz puste punkty w tych miejscach pamięci) to można jakoś do tego wrócić, aby zaliczyć wszystkie elementy śledztwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:23, barth89 napisał:

Mam pytanko - czy jeśli wykonałem dane zabójstwo, a nie zaliczyłem wszystkich etapów
śledztwa (mam teraz puste punkty w tych miejscach pamięci) to można jakoś do tego wrócić,
aby zaliczyć wszystkie elementy śledztwa?


Tak, każde zabójstwo i śledztwo da się powtórzyć - musisz po prostu wejść w dane wspomnienie za pomocą Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko.
Czy na kompie...
Windows Vista (Service pack 1)
intel celeron E3200 (Dwurdzeniowy) 2.4 GHz
Ram 3GB
NVIDIA GeForce 210
...pójdzie assassins creed??
PLZ o Szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:25, killer60 napisał:

Ja mam pytanko.
Czy na kompie...
Windows Vista (Service pack 1)
intel celeron E3200 (Dwurdzeniowy) 2.4 GHz
Ram 3GB
NVIDIA GeForce 210
...pójdzie assassins creed??
PLZ o Szybką odpowiedź!

1. można z internetu ściągnąć benchmark i sprawdzić
2. wymagania są tam na górze
3. link też tam jest
4. tak pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam.
Mam nielichy problem z AC... Mianowicie podczas gry (w losowym momencie... ale przeważnie w pierwszych kilku minutach grania) nagle, bez żadnych wcześniejszych ostrzeżeń czy spowolnień gry ta zawiesza się, na ekranie pojawiają się kolorowe artefakty i tekstury płatają spore figle (przenikają się, zamieniają miejscami itp.). Nie jest to zależne w żaden sposób od poziomu detali itp. (próbowałem już chyba wszystkich kombinacji...).
Konfig:
Grafika: GeForce GTS 250
Procesor: Intel Core i5 2,6 ghz
Płyta główna: msi p55 gd65
Ram: 3 GB
Windows XP sp3
Komp jest nowiutkii, ma świeżutkie sterowniki i ogólnie w innych grach nie ma najmniejszych problemów.
Dodam też, że wersja jest oryginalna (angielska, prosto z wysp). Problem nie zależy też od patcha (z jak i bez występuje).

PS domyślam się, że ktoś już miał podobny problem, jednak wertowanie 289 stron wątku nie jest tym, co tygryski lubią najbardziej... Szukałem po całej sieci i nie znalazłem działającego rozwiązania...Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobię gierke Assassin''s Creed 2, jednak po próbie rozpoczęcia instalacji wyskakuje komunikat:
E:\... nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

.. to skrócenie bo nie chciało mi się całego pisać.

O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować