Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Przeszedłem dzisiaj Assasyna po raz pierwszy. Nie wiem jak tak długo mogłem zwlekać z zakupem tej gry, ale lepiej późno niż wcale. Najlepszy jest klimat tych Ziem Świętych. Genialna gra, poczekam teraz na dwójke aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 19:25, Orion napisał:

Przeszedłem dzisiaj Assasyna po raz pierwszy. Nie wiem jak tak długo mogłem zwlekać z
zakupem tej gry, ale lepiej późno niż wcale. Najlepszy jest klimat tych Ziem Świętych.
Genialna gra, poczekam teraz na dwójke aż stanieje.

Na ile? o.O Teraz za 60zł gdzieś chyba widziałem(Chyba że na Xboxa chcesz to coś koło 100)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie pojawiła się oferta nie do odrzucenia wraz z AC1. I tu wchodzi moje pytanie. Czy w pudełkowej polskiej wersji można ustawić same napisy czy trzeba się męczyć z dubbingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:16, Harrolfo napisał:

Jedynie dubbing, niestety


Dziękuję za odpowiedź, nie mam zamiaru męczyć się z kolejnym dubbingiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:35, Jedimax napisał:

> Jedynie dubbing, niestety

Dziękuję za odpowiedź, nie mam zamiaru męczyć się z kolejnym dubbingiem :)


On nie jest taki zły. Co prawda nie taki jak w Wiedźminie, ale i tak widuje się o wiele gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeszedłem grę,i jedyne co mogę powiedzieć to to,że to jest jeden z najgorszych cliff-angerów (nie wiem jak się to pisze). Bo jak inaczej wytłumaczyć to,że

Spoiler

Desmond,idzie do pokoju,i mówi co to jest? I koniec gry

. Jednak,to mnie zachęciło do AC II :D Ale twórcy mieli jaja :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Piszesz już to drugi raz chyba.
I nie wiem za bardzo o co Ci chodzi, każdy AC tak się kończy. Tzn koniec jest taki że odrazu chcesz grać dalej a tu nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze to drugi raz,bo tamten temat został zamknięty,a na tego nie znalazłem wcześniej.

A skąd ja to mogłem wiedzieć? Teraz po raz pierwszy przeszedłem AC, i nie wiem jak ty,ale ja nie grałem jeszcze w dwójke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 17:02, bobobo napisał:

A skąd ja to mogłem wiedzieć? Teraz po raz pierwszy przeszedłem AC, i nie wiem jak ty,ale
ja nie grałem jeszcze w dwójke.

To na co Ty synu traciłeś czas? :d
Marsz zakupić AC II i grać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC dopiero tera przeszedłem,bo jakieś 3 miechy temu zabiłem 8 ludzi,a reszty już mi się nie chciało zabijać,więc zrobiłem se przerwę. A co do AC II: Zagrał bym chętnie,zwłaszcza,że wersja GOTY na Xboxa 360 kosztuje tanio,lecz mam teraz inne przyjemności i wydatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopywanie tematu ale mam problem. Mam Assassin Creed z Cd-Action i ostatnio próbowałem sobie zagrać ale gra się jakoś dziwacznie tnie. Jak tylko ją odpalę to już samo wczytywanie loga się wiesza, obraz staje w miejscu a dźwięk zaczyna się jakoś zapętlać. Odczekam z pół minuty, zaczyna iść do przodu i znowu się zawiesza.
Mój komp to Windows XP SP3, Procesor Intel i5, 4 GB Ramu i karta graficzna Geforce GT630. Wątpię by to była karta bo na starej GTS250 miałem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 13:15, Hubi_Koshi napisał:

Przepraszam za odkopywanie tematu ale mam problem. Mam Assassin Creed z Cd-Action i ostatnio
próbowałem sobie zagrać ale gra się jakoś dziwacznie tnie. Jak tylko ją odpalę to już
samo wczytywanie loga się wiesza, obraz staje w miejscu a dźwięk zaczyna się jakoś zapętlać.
Odczekam z pół minuty, zaczyna iść do przodu i znowu się zawiesza.
Mój komp to Windows XP SP3, Procesor Intel i5, 4 GB Ramu i karta graficzna Geforce GT630.
Wątpię by to była karta bo na starej GTS250 miałem to samo.


Odłącz na czas grania komputer od internetu wtedy gra będzie działała normalnie, ja mam ten sam problem i odłączenie kompa od sieci pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować