Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 20:30, Santino93 napisał:

Przecież na zdjęciu wyraźnie pisze że komp spełnia minimalne wymagania a nie że AC pójdzie
na max.


1.) Zdjęcie dotyczy porównania do oficjalnych wymagań.
2.) Skąd wiem? Wejdź na mojego gramsajta to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak godzine temu gadalem z kumplem na temat tej gry i łoboz gra sobie w assasina na konsoli.....swintuch sie ze mnie smieje.
W kazdym razie chodzi mi o to, ze bardzo wychwala ta gre....mowi, ze czegos takiego jeszcze nie widzial :):).
Czyzby szykowal sie chicior na pc ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:35, Ascarib napisał:

1.) Zdjęcie dotyczy porównania do oficjalnych wymagań.
2.) Skąd wiem? Wejdź na mojego gramsajta to się dowiesz.


Gra jeszcze nie wyszła, a Ty chwal jak to dobrze silnik zoptymalizowany...
Sam przyznałeś że znalazłeś te informacje w necie, więc nie rozumiem o czym mowa. Nie grałeś w grę - Nie wiesz.
Ja napisze że na radku 9550 gram sobie w Crysisa na High detalach, też uwierzysz ?

Po za tym finalna wersja może sie różnić optymalizacją. W końcu na darmo ciągle tej premiery nie przekładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli data 15 marca w preorderach w USA która widzialem jeszcze tydzien temu tez juz nie realna? Trzeba czekac jezcze 2 tygodnei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Pewien nie mogę być, ale mam nadzieję, że Assassin''s Creed będzie działał na minimum przy 25 FPS-ach. Mój PeCet nie spełnia minimalnych wymagań Crysisa, a mimo to gra śmiga na minimalnych detalach (rozdzielczość 1024x768) ze stabilnymi 24 klatkami na sekundę. Myślę, że z AC będzie podobnie. Do tego ktoś w tym temacie pisał, że na sprzęcie podobnym do mojego, gra chodzi na minimum, czasem zetnie przy podziwianiu widoczków (czy coś w tym stylu). Jeżeli masz dwurdzeniowy procesor, grafikę pokroju GF 6800GT i 1-1,5 GB RAM-u, to nie masz się o co martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytuja mnie glosy forumowiczow ktorzy chcieliby,zeby producent Assanssis Creeda obnizyl wymagania gry pod slabsze karty graficzne.A co z tymi,co maja w swoich kompach na przyklad 8800GTS nie mowiac o GTX lub Ultra?(o Radeonach nie wspominam bo sie na nich nie znam,zawsze bylem zwolennikiem kart na chipsetach NVidii).Przez obnizanie parametrow gry traca gracze majacy sprzet z wyzszej polki nie chwalac sie tak jak ja inie po to wydalem troche wiecej kasy na kompa,zeby teraz na tym tracic w sensie estetycznym.A co do Visty na Gry-On line byla informacja,ze Assanssis Creed ma na direct X10 chodzic szybciej niz na X9 i ma to byc szczegolnie widoczne podczas walki z przeciwnikami.A co do glosow,zeby zamiast kupowac Viste czekac na Windowsa 7,to przeciez nikt nie mowi przynajmniej na razie jaka technologia bedzie gry komputerowe w owym systemie obslugiwala.i moze sie okazac,ze roznice w wygladzie gier miedzy Vista a Windows 7 beda bardzo male lub prawie zadne wiec po co czekac?Zreszta jak to zwykle bywa przy okazjach wprowadzania nowego systemu,roznej ,,masci''''doradcy zaczna twierdzic,ze karty graficzne 8800 sie nie nadaja i trzeba nowa a procek to pewnie najlepiej 8 rdzeniowy,a Intel Core quad to szmelc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw czemu (tak na prawdę) przekładją premiere gry? ;/ Bo to że dubbing PL poprawiają czy znów obniżają wymagania... Ech... Połowa moich znajomych ma juz piraty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:29, ryczypisk napisał:

Połowa moich znajomych ma juz piraty
;/


...i? Ja się nie przejmuję, zresztą w mojej wsi (dokładniej: najmniejsze miasto w Polsce) chyba tylko ja mam dostatecznie mocnego kompa na AC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:35, Qbli napisał:

> Połowa moich znajomych ma juz piraty
> ;/

...i? Ja się nie przejmuję, zresztą w mojej wsi (dokładniej: najmniejsze miasto w Polsce)
chyba tylko ja mam dostatecznie mocnego kompa na AC :P

No niby, ale wiesz czekam od października 2007 kiedy to była pierwsza wzmianka o AC więc dla mnie to wieczność ten miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Co Ty, za przeproszeniem, bredzisz? Co niby tracisz z tego powodu, że zostaną obniżone wymagania? Walory estetyczne? Wiesz co to jest optymalizacja kodu gry? Szczerze mówiąc nie do końca czaję o co Ci chodzi...Zazdrościsz, że ktoś ze słabszym kompem odpali Assasina i będzie mu w miarę dobrze chodziło? - tak wynika z Twojej wypowiedzi.
Co do Twoich dalszych rozważań to się nie wypowiadam, bo trudno zrozumieć co masz na myśli ( to znaczy po wnikliwej analizie da się zrozumieć, ale gdybyś pisał bardziej przejrzyście to byłoby dobrze ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od... chyba lutego 2007, bo wtedy dałem wpis o AC na gramsajcie :) A wcześniej myślałem, że to jakaś głupia konsolówka z 4-metrowymi mieczami xF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem na pc gra jest fajna mam kompa Gf 7600GS procek 3,0Ghz 1giga ram grałem na srednih w rozdzielczosci 1024-768 gra się przyjemnie za pomocom klawiatury i myszki jestem gdzieś w połowie gry i narazie dał bym ocene 8+/10 zobacze czy ocena się nie podniesie w drugiej połowie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe skąd miałeś dostęp do wersji na PC skoro nie było jeszcze premiery w Polsce ? Zastanawiające co nie ? Chyba że masz rodzinkę za granicą co ci grę wysłała ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:49, Mesiek02 napisał:

Ja już grałem na pc gra jest fajna mam kompa Gf 7600GS procek 3,0Ghz 1giga ram grałem
na srednih w rozdzielczosci 1024-768 gra się przyjemnie za pomocom klawiatury i myszki
jestem gdzieś w połowie gry i narazie dał bym ocene 8+/10 zobacze czy ocena się nie
podniesie w drugiej połowie gry

o_ o w co? w pirata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:49, Mesiek02 napisał:

Ja już grałem na pc gra jest fajna mam kompa Gf 7600GS procek 3,0Ghz 1giga ram grałem
na srednih w rozdzielczosci 1024-768 gra się przyjemnie za pomocom klawiatury i myszki
jestem gdzieś w połowie gry i narazie dał bym ocene 8+/10 zobacze czy ocena się nie
podniesie w drugiej połowie gry

Piratom mówimy NIE!:D Grasz w gre choć jej premiery jeszcze nie było. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:49, Mesiek02 napisał:

Ja już grałem na pc gra jest fajna mam kompa Gf 7600GS procek 3,0Ghz 1giga ram grałem
na srednih w rozdzielczosci 1024-768 gra się przyjemnie za pomocom klawiatury i myszki
jestem gdzieś w połowie gry i narazie dał bym ocene 8+/10 zobacze czy ocena się nie
podniesie w drugiej połowie gry


Ja tutaj czuje BANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:59, MLODY2K6 napisał:

Ja tutaj czuje BANA

A ja czuję SPAMa. I to napisanego przez przodownika.

A co do gry: Wymagania ma kosmiczne, nie pogram sobie zapewne. I tak słyszałem, że na dłuższą metę szybko się nudzi, a misje są do siebie łudząco podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:15, Lord Tomeks napisał:

A mi się wydaje że gościu albo kituje i chce sie popisac albo... O_o No nie wiem nie
wiem...


przeciez piraty sa juz na sieci wiec jak twierdzi ze gra u siebie tzn ze ma i tu nie bedziemy wogole polemizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować